Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ákos új dala már letölthető!

létrehozva: 2004. 05. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 07. 14. 0:00
A cikk nyagon joo sikerült.Bár ez igen egyértelmű hisz egy inteligens emberről van szó,aki nagyszerűen csinálja amit csinál és aki szereti is amit csinál.Imádom Ákos számait minden elismerésem hozzá,remélem egyszer lesz lehetőségem hogy részt vegyek egy koncertjén is.Addig is maradok a cdinek vételénél.
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Szia Guest!
Az ákos.hu ról töltheted le!az ajándék CD fejlécre kattints rá ott lesz hogy az Utolsó hangos dal(klipppp...mp3...fotók és még 1ebek)Flashget-tel simán letöthető...sok sikert hozzá:))
Vendég 2004. 06. 04. 0:00
Hogy kell letölteni az új dalt?
tommylee73 2004. 06. 02. 0:00
Na,remélem most már az arcom is látható lesz.Szóval még mindig ÁKOS vok,az előző 2 is én voltam.Kriszta őszinte kritikát kértél,én csak az épülésedre írtam amit... CUPPPPP Csak így tovább;*
Vendég 2004. 06. 02. 0:00
Szintén ÁKOS vok. A cikk kicsit bugyuta és időnként ezt Ákos is érezteti:( Viszont az új dal és a koncert sem volt semmi. Nem vok sem Ákos sem BB fun,de ez a szombati buli nagyon ütős kis rock buli volt és a látvány sem volt semmi. Elismerésem a druszámnak.:DDDDDDDD
Vendég 2004. 06. 02. 0:00
ÁKOS Nem vagyok sem Ákos sem pedig BB fun, de ez a koncert nagggggggyyyyyyyon ütős kis rockbuli volt.Elismerésem a druszámnak.:DDDD
Vendég 2004. 05. 21. 0:00
nagyon jó.
teljes.
egy intelligens és szupe emberrről nem lehet rossz cikket készíteni.
fkriszta 2004. 05. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek