Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

MEGVAN VALAKINEK A V-TECH TAVALYI NAGYATÁDI VIDEÓJA??

létrehozva: 2004. 05. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 12. 23. 22:23
Keresek mindent a V-tech együttesről! Cikkeket, posztereket. Ha van valakinek írjon nekem! Főleg régebbi újságokból nagyon jó lenne! Címem:
Vendég 2005. 12. 04. 18:17
hahó
Vendég 2005. 10. 18. 15:15
Te idióta...:)
Vendég 2005. 10. 18. 8:17
Syasztok minden kedves látogatónak ebben a fórumban!
Már nagyon rég jártam erre, és sok minden történt.....A barátnőm volt v-tech koncerten és állítólag a Kefír jó bunkó volt vele...Aztán én is eljutottam a koncertre, Győrbe, és SZUPER volt.Egyáltalán nem volt bunkó a kefír, sőt....Q....helyes, kedves volt.Csak rossz napja lehetett akkor, amikor bunkó volt.Na mind1.Nem tudom most mi a téma, de megyek!Sziasztok!Üdv.:Renity
Vendég 2005. 05. 11. 16:43
Kedves idióta!!!
Nagyon nagyon dícsérendő a szókincsed,és a mentalitásod!!
Csak gratulálni tudok hozzá!!
Miért kell gusztustalan módon megfogalmazni az amúgy is érthetetlen hozzászólásodat??:):)
Szóval soha semmi hasonló kapcsolatom nem volt a Szamócával,sőt azt sem szeretném,ha a jövőben lenne!!
Andrea
UI:Mariann,köszi,hogy megvédtél!!
Vendég 2005. 05. 04. 10:30
Kedves idiota!!!!
Mmmmmmenj a francba!
Mariann
Vendég 2005. 05. 04. 9:20
jaaaj Andi debrecenből! Emlékszel amikor nyalogattad a répa végét a sátorban? Én emlékszem, meg a srácok is: arra a szép szemedre és jó nagy nyelvedre...huhhh de jó is vagy! Hívjál, találkozunk! Szamóca
Vendég 2005. 05. 03. 10:28
Helló!!

Akkor küldd el,ha kész vannak!!
Mindenképp!!
Kíváncsi vagyok!!Nagyon!!
Tibi hallotta már őket?
Ha igen,mit szólt???
Mindenképp küld,már nagyon várom!!
Mariannnn
Vendég 2005. 04. 30. 21:21
Még annyi Neked Mariann,hogy vannak kész új dalok!
Szám szerint 2 darab!!
Ha érdekel,akkor majd elküldöm mail-ben?!!!
Saját dalok!!
Puszi:Andrea
Vendég 2005. 04. 30. 21:08
Szia mariann!
Andy vagyok!!
Egyik barátom volt,aki szólt,hogy milyen jó dolgokat írsz rólam...itt a fórumban!
Miért nem jöttél oda hozzánk hétfőn a bulin?,?
Hidd el,nem zavartál volna!!
Ehyébként köszi a nagy bíztatást!!!
Nagyon jól esett!!
A Kefírnek mondtam is,hogy idáig ilyen nem történt velem ilyen,vagy ehhez hasonló!!
Csak igazán azt nem tudom,hogy mi fogott meg bennem?
A hangom,az előadásmódom...vagy mi??
Szóval ennyi!!
Köszi a bíztatást,köszi a kedves szavakat....mindent!
Máskor,ha eljössz egy fellépésre akkor gyere oda,hidd el nem zavarsz!!!
Köszi mindent!!
Andrea-Debrecen
Vendég 2005. 04. 30. 18:28
Szia Mariann! Nekem is küldenél képet a hétfői buliről. Sajna nem tudtam menni. Előre is köszi.
Sziszy
Vendég 2005. 04. 30. 17:21
Helló Mariann!

Jó,küldj képeket!
De a neten is találtam Róluk fotókat!!
Mármint a Tibiről,és a lányról!!
Neked megvan a lány mail címe?
Mármint az Andyé?
Ki adta meg
Vendég 2005. 04. 30. 12:11
Szia Marian!Megadnád nekem a Kefir e-mail címét?
Vendég 2005. 04. 29. 10:14
Hello enci!!

Igen voltam,én is láttam őket....
Írtam is a Tibinek,és visszaírt...hogy semmi nincs közöttük,csak jó barátok!!
De tényleg arik voltak!!!
A csaj (Andy) végig ott volt vele,és dumáltak...+minden!
De vannak képek,majd küldök!!

Mariann
Vendég 2005. 04. 27. 10:01
Szia mMariann!!

Voltam hétfőn Debrecenben a V-Tech bulin!!!
Nagyon jó volt!!!
Figyi,Kefir és az-az Andi nevű lány tényleg nagyon jóban vannak,mert egész este együtt voltak,és
láthatóan elég jól ismerik egymást...jól elvoltak!!!
Megkérdeztem egyik ismerősömet,aki ismeri ezt az Andy nevű lányt,hogy mióta van ilyen jóban a Kefirrel,és azt
Mondta,hogy több,mint 5 éve!!
Nagyon ari a csaj!!
Tök szimpi...egész este nevettek,és hülyéskedtek!!!
Jól néznek ki együtt!!!
Szerinted???
Van köztük valami????

Írj!!
Enci voltam!!Debiből!!
Te voltál a bulin??
Vendég 2005. 04. 26. 10:59
Szia mariann!!
Engem érdekel,írok,jó??
Enci!
Vendég 2005. 04. 09. 16:38
Szóval ennyi!
A csaj nagyon tehetséges,karaoke versenyen láttam...őnyerete meg,és szuper volt...
Szerintem nagyon tud!!Hajrá:andy!!!
Akit érdekel küldök róla képet!!


Mariann
Vendég 2005. 04. 09. 16:35
Sziasztok!!
Mariann v.ok megint!!
Az a lány,aki kereste azta debreceni lányt,aki szokott a kefirrel énekelni fellépéseken!
Végül is a Kefirnek írtam,ő tudott nekem segíteni...
Tényleg ismerik egymást,és a csaj tényleg jó fej!!
Szerintem a tibinek segítenie kellene neki,de lehet,hogy már meg is tette!!
Vendég 2005. 01. 21. 16:17
Te gyökér legalább tényleg az ő számát írtad volna ki!
Eleve senkit nem érdekel a száma!


Holigán
Vendég 2004. 11. 03. 14:30
De, ez nem is a száma!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 11. 03. 14:22
azért elég nagy szemétség ide kiírni a kefe számát!!!
Vendég 2004. 11. 02. 13:57
Most ki bántott engem??


Vera
Vendég 2004. 11. 02. 13:49
sziasztok!!!
Köszi a segítséget....
Annyit már kinyomoztam,hogy Ha minden igaz,Andinak hívják a lányt,és tényleg évek óta ismerik egymást a Kefirrel!!Ebben az évben is sikerült néhány fellépésen látnom Debrecenben a v-tech-el!!!
A lány általában az Éjfél utánt-énekli...és tényleg tehetséges...
Például láttam őket debreceni Fönix csarnoknál május elején,május végén a reptéren,szintén debiben,de ott volt alány az augusztusi sörfesztiválon is,de ott nem énekelt,csak együtt volt a fiúkkal a privát helyen,mint általában...
Nem sikerült a közelébe férköznöm,hisz idegen vagyok a számára,pedig elbeszélgettem volna vele,és talán a fiúkhoz is közelebb kerülhettem volna!!Ez kihasználás???
Ha tudtok,tényleg segítsetek?????!!!!
Puszi:Mariann
Vendég 2004. 11. 02. 13:18
van egy jó szám nyugodtan hivjatok lehet hogy Kefirrel is beszélhettek 06309351303
Vendég 2004. 11. 02. 11:41
Ne bántátok már Verát tök igaza van!!!
Vendég 2004. 10. 31. 18:53
Csajok ez biztos, h csak pletyka ebben biztosak lehettek...

mLinda
Vendég 2004. 10. 31. 18:47
Szerintem ez csak új pletyka!
A fekete lány 1x Mosónmagyaróváron énekelt az énekes úrral a nyári fesztiválon, csodaszép lény, fehér ruciban volt, nagyon jól állt neki.
Vendég 2004. 10. 31. 16:48
Mikor jegyezte el??
Mert tegnap még nem!!
Vendég 2004. 10. 31. 16:17
Kefir eljegyezte a lindát én csak gratulálni tudok hozzá igazábol engem nem különösen érint ök tudják
Vendég 2004. 10. 30. 22:30
És azt a mediterrán típúsú csajt hol láttad??
Vendég 2004. 10. 30. 13:17
Sziasztok!Én sem ismerem azt a Debreceni lányt, egy másik lányt igen akit szintén ismer, de a lány nem Debreceni.Aranyos, meditterrán típusú lány, nagyon szép s csodaszépen énekelnek Kefírrel a színpadon.Sajnos nem tudtam segíteni,de hátha másnál szerencsével jársz!
Vendég 2004. 10. 29. 20:36
Szia! Én Debreceni vagyok és szoktam felépésekre járni amikor jönnek Debrecenbe!Én nem ismerem azt a lányt!
Sziszy
Vendég 2004. 10. 29. 14:56
Án nem lakok Debrecenben, ugyhogy nem tok segíteni..viszont azt tom, h a nővére ott színésznő..ha minden igaz!!
Vendég 2004. 10. 29. 12:49
Sziasztok!!!
Fontos kérdésem lenne hozzátok!
Vagy legalábbis azokhoz akik szoktak Debrecenbe járni V-tech Fellépésre!!!
Az lenne a kérdésem,nem ismeri-e esetleg valaki azt lányt aki jónéhányszor énekelt a Kefirrel?
Vagy úgy mutatja be a Kefir,hogy " egy nagyon kedves ismerősöm,barátom",vagy szimplán fölhívja énekelni!
Azt is mondta egy fellépésen a Kefir,hogy régóta ismerik egymást!!!
Ha jól tudom a lány debreceni,és nagyon tehetséges,mint énekesnő!!!!
Segítene valaki?

Előre is köszi:Mariann
Vendég 2004. 10. 23. 10:04
Kuss neked hülyegyerek, majd mi eldöntjük, hogy mikor, hol, kiről beszélünk és miért!
Vendég 2004. 10. 23. 9:04
Nénikéd....a linda nem sztár..és nem is lesz!!
Vendég 2004. 10. 23. 8:59
Gyerekek gyerekek... Látjátok? Már megint ti csináltok sztárt valakiből azzal hogy beszéltek róla! Adott egy popzenekar: a Vtech, ki a fenét érdekel hogy a magyarbritni hol lakott meg hogy nem nagyképű?? Ezért lett ő sztár! Elment a tvbe, ti elmondtátok hogy szimpi nem szimpi, most meg féltékenyen vitatkoztok, ami megint csak őt emeli a magasba, legalábbis bizonyos nézőpontból! Tessenek már külön választani a magyarbritnis dolgokat a vtechtől, mert így csináltok bulvársztárt kefírből is! Vagy ő már az?? Mindegy mit csinál, mit énekel, kivel fekszik le, mert oooolyan aranyos? Ejnye már! Ezzel csak őt teszitek hosszútávon konténerbe (szemetesbe),illetve juttatjátok magyarbritnit előbb pléjbojba, meg tinicímlapokra, aztán a drogelvonóra, és idegosztályra... Kuss! Hülyegyerekek!
Vendég 2004. 10. 22. 21:00
Mert akkor még nem ez volt róla a véleményem..azóta meg inkább kerülöm..de ha egyszer alkalmam lesz...akkor nagyon megkapja!!!!!
Vendég 2004. 10. 22. 19:41
Először is elég kétértelműen fogalmaztál, valószínű ezért is érettem félre!
Másodszor miért lenne puncsolás az, hogy én nem olyannak ismerem, mint te! Nekem szimpatikus, ebből nem feltétlenül következik, hogy puncsolnék neki, egyáltalán mi értelme lenne, deha ez nálad így képeződik le, az sem zavar különösebben!
Tudod, ha lenne benned annyi bátorság, mint amekkora "képpel" ide beirogatsz, akkor igazán a szemébe mondhattad volna a véleményedet, amikor "beszélgettetek"! Miért nem tetted?!
Vendég 2004. 10. 22. 15:43
Mi az, h más...először is igy írtam!! csak el kellene olvasni...jól!!!!
Véd csak...engem nem érdekel....csak az védi, aki vmiért puncsol neki..de miért is kell?? Ki ő, h védeni kell?? Jöjjön ide...és védja saját magát!! :DD
Vendég 2004. 10. 22. 13:38
Így mindjárt más.
El tudom dönteni egyedül is, hogy védem őt vagy akár magamat, köszi nem kérek jótanácsot, bár ez inkább uasításnak tűnt...
Vendég 2004. 10. 22. 13:00
Amúgy sem ugy mondtam, h te vagy az...tőlem ilyent nem láttahattál....
Én azt írtam, h ne véd Lindát, vagy magadat!!! Ez viszont nem jelenti azt, h te vagy az!!!!! :DD
Vendég 2004. 10. 22. 12:59
Aha..JA...
Nem érdekel..biztos forrásból tudok róla dolgokat..és nem tőkle!!! Nem birom..nem is birtam...és nem is fogom...
Elég volt belőle bőven 3 év..amig láttam....Fúj
Vendég 2004. 10. 22. 7:51
Nem csak neked szántam, tulajdonképpen én úgy tartom, hogy amíg valakit nem ismerünk meg elég alaposan, addig ne mondjunk róla kritikát, mert az alaptalan! Persze, ahogy gondolod, hiszen nem lehet mindneki mindenkinek szipmpatikus, de attól még nem kellene kígyót-békát kiabálni a másik fejére...de ahogy mondod, az tényleg nagyon alapos indok, hogy "milyen is a mosolya"...Britneyhez meg nem tudom, hogyan kell "konyítani", de neki is joga van Britneyt szeretni, ahogy akárki másnak! Britre meg ki ne akarna hasonlítan, aki szereti, ő csak azt mondta, hogy annak a korszaknak már vége...
Az meg, hogy mit tudsz róla meg mit nem megint elég veszélyes dolog, mert nem hiszem, hogy akármit is a magánéletéről az orrodra kötött volna, pláne, ha nem is vagytok jóban! Az emberek meg szeretnek kombinálni és mindenféle marhaságot terjeszteni a másikról, ha nem kedvelik az illetőt! Ezt hívják pletykálásnak ill. rágalmazásnak (amit egyébként büntetnek).
Egyébként bámulatra méltó a te kombinálásod is. De biztos van benne logika, bár nem teljesen értem hogyha megvédem, akkor egyből ő leszek?! Még ismerek jópár embert itt a környéken, aki bírja őt, akkor ha jól veszem az adást mi mind Lindák vagyunk, mert nincs vele semmi bajunk?! Aha... :)
Vendég 2004. 10. 21. 17:24
Jaj...érdekes..te ezt írhatod, h én nem ismerem, én meg nem írhatom!!!
Hát nem is fogom bírni, főleg a Britney mosolyát...annyira benne maradt, h utánoznia kell, h már csak olyan mű mosolyt tud csínálni!!! Pedig nem is konyít Britneyhez semmit...és még ő mondja, h már nem is akar rá hasonlítani...na persze!!!
Túl sokszor láttam..meg túl sok dolgot tudok róla, ami miatt nem birom, és nem is fogom!!
És védd máshol a Lindát!! Vagy saját magadat!!! :D
Vendég 2004. 10. 21. 15:48
Másrészt, én is láttam 3 éven keresztül nap, mint nap a suliban, sőt 18 évig itt lakott egy lépésre tőlünk és mindig rendes volt, kiskorában is aranyos volt és kedves, mióta modellkedik azóta sem szállt el magától, mint ahogy ezt sokan állítják! Szerintem olyan, mint eddig volt! Nem tudom veletek miért viselkedne másképp....
Vendég 2004. 10. 21. 15:42
Most nem azért de te nem érted amit írok?! Olvasd el mégegyszer! Egész eddig arról beszéltem, hogy ismerem a Lindát több ágon is, nem csak a suliból és nincsenek rossz tapasztalataim vele kapcsolatban!
Egyszerüen nem értem miért kell bántani egy olyan embert, aki tulajdonképpen nem bántott senkit, csak éli az életét, úgy ahogy neki tetszik! Ennyi, de ha jól esik akkor utáld csak, a te dolgod!
Másrészt gondolom amikor beszéltél vele nem mondtad a szemébe a véleményed...
Vendég 2004. 10. 21. 13:18
Hát szerintem neked nem kellene véleményt nyílvánítanod, egy olyan emberről akit csak látásból..vagy még ugy sem ismeresz..max emailből..vagy msn-ből!!! Én viszont nap-mint nap láttam...és beszéltem is vele nem 1x!!! És nem birom!!!! Ennyi!!

Vera
Vendég 2004. 10. 21. 13:05
Sziasztok!

Fontos információ mindenkinek!
KAraoke party a Geg-es/régi 4U/ Leventével a Bertram házban /régi rózsadomb söröző/ Jövő csütörtökön, okt 28-án!!! Lent lesz a Giovi is meg a Sanyika is! Mindenkit sok szeretettel várnak! Gyertek el ! Este 9-kor kezdődik!
Cim: II. ker Bimbó u. 2
Vendég 2004. 10. 21. 0:00
Mindenkinek más a szép, nem?! Én pl. annak látom.
Érdekes, hogy így fikázol egy embert, akit talán alig ismersz (vagy látásból).
...mielőtt mást leteszel, azért magadba nézhetnél, hogy milyen stílusban nyilvánítod ki a véleményed és ez mégis milyen embert takarhat ismeretelen emberek szemében....a minimális tiszteletet 'illik' megadni mindenkinek.
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Te hányadikas vagy??? Kösz, h mellettem állsz..csak tudnám ki vagy!!??
Hát jó az összes blg-s buli!! Főleg Linda nélkül!! :DD

Vera
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Én is utálom,egy nagyon csúnya picsa,akárki akármit mond!!!Álszent!!Lindus emlékszel az utolsó Blg bulira??jó buli volt mi...főleg azután,hogy volt az a mondat:))))))gondolom te tudod miről beszélek!!
UTÁLOM!!!Hajrá Vera,én veled vagyok!!!pussz
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Csak a neved érdekel...de nem izgat...
Nem töltöttem kérdőívet..csak jó pár embert ismerek!!! És ők nem birják!! Utálják!!
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
12/c-s voltam, az oszt.főnököm L.J. volt...na szió!
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Egy egyszerű logikai művelettel kiszámolhatod, hogy hol lakok, ha a Linda a 7-esben lakott...
Talán kérdőívet töltettél ki mindenkivel a suliban, hogy ilyen biztosan állítod, hogy a Lindát a fél suli nem szereti?! Szerintem a fele nem is ismeri, de persze véleménye mindenkinek van!
Sajnálom, ha hiszed, ha nem ismerem őt és itt lakok mellettük, nem tudom mi ebben olyan hihetetlen, mindenkinek lakni kell valahol!
Azt meg nem hiszem, hogy bárkinek is bizonygatnom kellene a személyazonosságomat, másrészt nem fogom itt nyilvánosan kitálalni az adataimat,' ez egy forum'! Talán meglátogatsz és leellenőrzöd?! :)
Egyébként egy évvel Linda előtt végeztem, keresd meg a tablónkat aztán totózgass, ha ennyire fúrja az oldalad a dolog!
Vendég 2004. 10. 19. 0:00
Ja és mi a neved??
Mert ha ide jártál vagy jársz suliba..akkor látnunk kellett egymást! Szal mi a neved???

Vera
Vendég 2004. 10. 19. 0:00
Érdekes....hol laksz??? Ha megmondod akkor elhiszem, h a mellettetek lévő házban lakott!!
Érdekes, h fél iskola nem birja...ugy mint én!!! Akkor ez, h van???

Vera
Vendég 2004. 10. 18. 0:00
Én is egy suliba jártam vele, a mellettünk lévő házban lakott és érdekes, hogy én soha nem éreztem kicsit sem, hogy nagyképű, bunkó, vagy valami ilyesmi lenne! Legalábbis nekem az a tapasztalatom, hogy egy tök normális segítőkész csajszi! De biztos én sem ismerem, ugye?!
Vendég 2004. 10. 17. 0:00
Dicsérd máshol..mert én régebb óta ismerem mint te..Kefírke..vagy Linda vagy ki vagy....Gyerek!!
Vendég 2004. 10. 17. 0:00
Drága..nem, mert nem olyan mint te meg mások képzeltek..már ha nem Linda vagy!! Drága!!

Vera
Kefirke 2004. 10. 17. 0:00
Drága Gyerekek,hagyjátok már abba!!!! :)
Vendég 2004. 10. 16. 0:00
Vera, én nem tudom, egy időben tényleg nagyképűnek tűnt, de most már egész normálisnak.
Bár te biztosan jobban ismered, meg ezek szerint láttad is a minden napjait, ha egy suliba jártatok.
Szóval én így téged védenélek meg a többiektől!!! Bár nem hiszem, hogy szükséged van rá, úgy látom, de melletted állok!
Mert nem minden az, amit a koncerteken, meg e-mailben mutat magából! Így nem lehet megismerni valakit, hogy 5 perceket beszélgetünk vele!
Évi
Vendég 2004. 10. 16. 0:00
Hát a tieidben esetleg! Gyere Kanizsára...aztán akkor még azt is megmutatom, h hol lakott..bár a szülei még ott laknak!!! Meg mást is..pl a volt suliját....ahova én még járok!!! Vagy mi érdekel???? Drága névtelen védelmező????

Vera
Vendég 2004. 10. 15. 0:00
Vera!!Te aztán ismerheted,ennyierővel bárki mondhatná hogy ismeri!!Esetleg csak az álmaiban!!!
Vendég 2004. 10. 15. 0:00
Mert ismerem..és nem birom!!!!!!!!!!!!

Ja igen nagy dolga lehet...:DDD

Vera
Vendég 2004. 10. 15. 0:00
Linda suliba jár, meg dolgozik is, sokan tanulhatnának tőle!
És ne más szabja meg neki, hogy mit csinálhat és mit nem. Ha nincs dolga hadd msn-ezzen!Vagy csináljon amit akar!
Egyébként Vera, miért utálod ennyire Lindát?
Heni
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
Jaj....nem abból..hát miből??? MSN-ezésből?? Vagy miből???

Vera
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
Ugye ugye hogy válaszolt?
Gondoljatok csak bele, hogy nem abból állnak a napjai Lindusnak, hogy az e-mailekre válaszoljon.
:)
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Válaszólt!!

Bea
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Sziasztok!!

Én írtam párszor Lindának, de nem váleszólt!!! Pedig ő írta nekem, h írjak neki!! Ugyhogy erről-ennyit...
Pedig eddig birtam..de ugy néz ki, h Verának igaza lehet... Már bocsi..de akkor írná azt, h nem akar válaszólni!! No mind1!!!

Bea
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
Milyen volt a tegnapi koncert??
Linda mesélj róla!!!!! :DDD
Vendég 2004. 10. 02. 0:00
sziasztok!ki akar nekem mesélni valamit?
Nója
Itthon leszek a hétvégén,irj nekem:
Vendég 2004. 10. 02. 0:00
Te is lehetsz reklámfilm szereplője!
10 éve működő, Magyarországon most induló nemzetközi reklám – és modellügynökség új arcokat keres 0-60 éves korig. Cégünk elsősorban arra törekszik, hogy a hétköznapi emberek közül válassza ki azokat az amatőröket, akik valamilyen film, reklámfilm, fotózás során szóba jöhetnek szereplőként.
Zsebpénzkiegészítésnek ragyogó alkalom!! Bulizva keresheted meg a bulira valót!:))
Info: vagy 06-30/259-2796
Vendég 2004. 10. 02. 0:00
Nem akarok már semmit, bocs!!!
Vendég 2004. 10. 02. 0:00
Nója????
mesélni akarok vmit!!!!!
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Igen

Vera
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
pont ezért nevetséges az a bizonyos oldal, még mindig nem hallottam egy NORMÁLIS érvet sem, hogy miért is kell annyira utálni a Lindát...?
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Ez azért fura, hogy tagadja! Vera te ismered őt?
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
Bizony, h van...még ha vki le is tagadja, h ismer Vera nevűt!!

Vera
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
Miért van az hogy mindenki naív és azt hiszi, hogy a pletykák alapja az, hogy féltékenyek, mert Lida Kefírrel jár? Minden pletykának van azért valami valóság alapja
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
Hát nem olyan nevetséges...eléggé szidják Lindát!!!
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
A britney.hu-s forum egy nagy sz*r...alaptalan az egész úgy ahogy van! Nevetséges!!! J.
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
Semmi közötök hozzá!
Vendég 2004. 09. 28. 0:00
Linda...mesélj nekünk a mai fotózásról!!!!
Ha nem itt akkor vhol máshol!!!
Vendég 2004. 09. 28. 0:00
ez eléd durva 100 százalék hogy kefir ötlete volt hogy szerepeljen az ujságba
Vendég 2004. 09. 28. 0:00
Sziasztok!
Én most nagyot csalódtam Lindában, hogy a playboy fotózásra megy. Én a példaképemnek tartottam őt, pedig csak egyszer beszéltem vele. azt írta, hogy azonkívül, hogy szereti Britney-t, nincs sok közük egymáshoz.
De Britney levetkőzött, most neki is le kell? Mert nem hiszem, hogy nagykabátban lesz a playboyban, az az újság nem arról szól! Oké, hogy nem meztelen fotók lesznek, de akkor is....
Sziasztok: Gabi
Vendég 2004. 09. 26. 0:00
Na megnéztem a Britney.hu-n a tópicot!!
nagyon kézs..ahogy Lindát szídják..meg, h a Kefír kefélgeti.....nagyon durvák!!

Viki
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
A dühöngőben van.....én is az elöbb találtam meg!!

Viki
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
Hol van a topikod Vera?????

Nója
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
Én is csináltam egy topicot még régebben róla! Vera őszintén miért nem bírod Lindát? Szerintem nagyon aranyos hogy válaszol.
Sziszy
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
Na csínáltam Lindának egy tópicot!

Vera
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
Hát visszatérve a Britneyhez..most is mint mindig csak arra megy ki nála a dolog, h címlapra kerüljön, mert a hangjával nem igen tudna odakerülni....már Bocs!!!!
Hallottam a Viván, h a mostani esküvője is hazugság volt!!!!!! Erről ennyit!!!

Viki
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
Vki írja be újra lindus címét!!
mert írnék neki!!

Bea
KicsiNiki 2004. 09. 24. 0:00
Linda?Meddig maradsz gép elott?
KicsiNiki 2004. 09. 24. 0:00
Vera!?!Miért vagy ilyen undok te tényleg!
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
az benne a jó,hogy felhívják az embert és interjút készítenek és ez reklám a v-technek.ezért nem fizetnek ilyenért Magyarországon,azt mondják:Örülj,hogy benne lehetsz alapon.Elég érdekes felfogás,de ez van,kicsi ország vagyunk.
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
Jobb is...CSÁ

vera
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
na jó én a kötekedést meguntam,megyek,nehogy csömört kapj tőlem ,kár lenne,meg már tényleg semmi értelme ennek.
Bea,Niki:Majd folytatjuk emailben remélem.Üdv!
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
Mit nem kell még1x elmondani??? (ez is csak kérdés)
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
Ez nem veszekedés volt, mert kérdőjel volt a végén!!!!!!!!!!!!
Szal tényleg nem veszekedés!! Ja...ezért nem fizetnek....akkor mi benne a jó??? ( ez is csak kérdés)

Vera

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop