Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Zanzibárék új klipje csak erős idegzetűeknek?

létrehozva: 2004. 05. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 06. 02. 11:23
kúrva jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
Vendég 2005. 12. 14. 19:10
Lattam aklippet, amit a weboldalukrol toltottem le...nem rossz, de horrorisztikus?! Ez egy kicsit azert tulzas, vagy esetleg ket klipp van?kerdes:Honnan lehet a masik klippet megkeriteni!Ha valakinek van otlete, nem artana ha engem is felvilagositana email cimem a
A Kolozsvari koncertjuk nagyon jo volt, remelhetoleg jonnek meg Erdelybe turnezni is!
Vendég 2004. 07. 18. 0:00
A cikkről semmi véleményem... Nekem a Zanzibarról van...:)
Na yoo, Jól sikerült a cikk, mert jók voltak hozzá az alanyok. :D
Szóval:
szerintem nagy hülyeség volt, hogy betiltották az eredeti klip nappali lejátszását... Most "szegény" Zanziéknak újat kellett forgatniuk... :((
ÉN ZANZIBAR-rajongó vagyok már 3 éve, összesen 27 koncerten voltam, ebből 2 volt csak play-back.(!) Tisztelem és becsülöm őket, hogy egy vidéki csapat ilyen sokra vitte, és az ország kedvence lett. És nem szálltak el maguktól. már a 3. lemezt is kiadták, egész nyáron koncerteznek, riportokat adnak, fotózáson vesznek részt, és szeretik amit csinálnak. Jah, és foglalkoznak a rajongóikkal (nem úgy, mint egyes beképzelt emberek, akik "sztár"-nak mondják magukat...)!
röviden ennyi a Zanzibarról. ÉS mindenkinek a figyelmébe ajánlom "Az igazi nevem" című most megjelent albumot.
NEkem nagyon tetszett. Olyan a hangzása, mint élőben, nincsenek benne más hangszerek, csak 3 gitár, 1 dob, és a Ritcsinek a hangja...
További sok sikert és szép, koncertekben és élményekben gazdag nyári szezont!!

Puszyyyyyyyy ZANZIBAR!!!!

Alcsi
Jónap Tamás 2004. 05. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek