Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Ákos-interjú

létrehozva: 2004. 05. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 02. 07. 10:16
Hallottam aranylemezes lettél!Gratulálunk
Betti 2004. 11. 06. 23:40
Imádlak Ákos!
Ne is foglalkozz a negatív hozzászólásokkal!
Mi(a rajongók) önmagadért imádunk!
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
A Kisstadionos koncert után a turné valami fergetegesre sikeredett. Az unalomig játszott BB dalok közé végre bekerült újként a Kihalt minden, amely feldolgozása eszméletlen jóra sikerült. Aki nem volt ott egyik állomáson se az bánhatja, de ősszel még bepótolhatja ! Folytatódik a banzáj !
Vendég 2004. 08. 22. 0:00
beteg ez a gyerek..majd kinövi vagy ő lesz az új Kerényi Imre
Vendég 2004. 07. 02. 0:00
Szerintem Ákos nagyon király!Amióta létezik a zenei pályán imádom.Mintha a lelkembe látna és kimondaná ,amit gondolok.Örülök,hogy Magyarországnak ilyen szöcsöve van gyönyörü hanggal.csak így tovább Áki-Báki szeretünk Ákos!!!!!
Vendég 2004. 06. 08. 0:00
Az eső ellenére szerintem pazarul sikerült a Kisstadionban megrendezett koncert.Minden egyes számot üvöltöttem Ákossal oly módon,hogy a végén egy hang se jött ki a torkomon,úgy berekedtem.Csak így tovább Ákos,tisztellek az egyéniségedért és továbbra is maradok fanatikus rajongód.$z
Vendég 2004. 06. 02. 0:00
Bárgyúnak tűnhet, de én egyik táborhoz sem csatlakozom. Kétségkívül: nem lehet magunkat egy ember zenéje által vezetni, mert akkor nagyon sok más zenét elszalasztunk az életben. De leprimitívezni sem szabad Ákos szövegeit, mert sokan szeretik és önmagukat látják, vagy hallják benne - ezt nem szabad senkitől elvenni. Aki az ugra-bugrában érzi jól magát az meg hamar elfárad. Én is elszoktam :)
Vendég 2004. 06. 01. 0:00
Én is voltam szombaton a koncerten és azt kell, hogy mondjam én ilyet még sosem láttam azelőtt. Az egész egyszerűen tökéletes volt. 2 órán keresztül kiabálva énekeltem vele(Ákossal) együtt. Megérte az a másfél óra várakozás a sárga, vízes padon, esőben ülve. Én még csak üzenni szeretnék neki, ha netalántán elolvassa, hogy CSAK ÍGY TOVÁBB!!! Egy hű rajongó, Morpheus
Vendég 2004. 05. 31. 0:00
Ott voltam a Kisstadionban szombaton és olyan élmény volt,hogy azt hiszem sosem felejtem el.Imádom a szövegeit és a zenét.Nagyon mázlisták vagyunk,hogy ö van nekünk.Végre egy van valaki aki igényes zenét csinál a mai hazai zenében.Ákos csak igy tovább.U.i.: Zalán a gitáros igen tehetséges és jóképü :-)
Vendég 2004. 05. 30. 0:00
Hogy Ákos szövegei színvonalatlanok? Talán annak, aki NEM TUD olvasni a sorok között! Szerintem Ákos azon kevesek egyike, akinek szólnak valamiről a dalai, JELENTÉST hordoznak, nem csak gagyi, ugra-bugra, semmitmondó "divat-dalocskák"!
Szó sincs arról, hogy istent vagy prófétát játszana. Egyszerűen csak határozott véleménye van a világról, amit nem szégyell kinyilatkoztatni.
Úgy gondolom, nem véletlen, hogy tegnap 15 000 ember harsogta végig minden egyes dalát! Nagyon jó volt a koncert!!! Hajrá, Ákos! MA
Vendég 2004. 05. 30. 0:00
Pontosan igazad van! Nem jó az ilyen szintű elfogultság, oké, hogy szeretik sokan a zenéjét, de attól még ő nem isten meg nem is "próféta",bár láthatóan szeret ebben a szerepben tündökölni.
Szerintem a zenei alapjai tényleg nagyon jók, a szövegei viszont szÍnvonaltalanok, és bárgyú módon hatásvadászok.
Vendég 2004. 05. 27. 0:00
Vki ezt mereszelte irni kicsivel lentebb:
"ákos alegértelmesebb dalszerző-szövegiró a mai világban-értelmet hordoznak becses sorai -egy faludy csak lejáratja magát "
Ehhez oszinten gratulalok... Akos mellett meg egy Juhasz Gyula, egy Radnoti vagy Ady is kiscserkesz mi???
Elvakult, buta rajongoktol mit is varhatna el az ember? Lehet szeretni amit Akos csinal, de ez mar a vegtelen primitivseg hatarait surolo kijelentes volt.
Szoval megegyszer gratulalok, oszinten.......
Vendég 2004. 05. 22. 0:00
Vegre egy ertelmes interju.Bravo! Kata
Vendég 2004. 05. 22. 0:00
Akos,a profeta.Vegre valaki,aki tisztan lat es erez.Koszi mindezert! Cart.
Vendég 2004. 05. 22. 0:00
Megdöbbenve olvastam, hogy néhány netező itt előttem egyenesen Kozsóhoz hasonlÍtotta Ákost... Nem tudom ki volt az illető, de azt hiszem úgy helyes, ha itt és most az ő nevében is tisztelettel elnézést kérek...
...minden Kozsó-rajongótól!
Vendég 2004. 05. 22. 0:00
Erőt lehet belőle meríteni. Remélem sosem kell benne csalódnom. Vajdaságba mikor jössz?
Vendég 2004. 05. 21. 0:00
Nehány embernek üzenem: Néha jobb hallgatni nem hülyeségeket írni! P
Vendég 2004. 05. 21. 0:00
ákos alegértelmesebb dalszerző-szövegiró a mai világban-értelmet hordoznak becses sorai -egy faludy csak lejáratja magát ---egy egyszerü tanitó
Vendég 2004. 05. 21. 0:00
Elképzelhetetlenül jó! Felülmúllhatatlan!
Nem lehet elmondani..
A dalszövegek csak az igazságot tükrözi, ebbe mindenkinek bele kéne gondolnia.
IMÁDOM..
Akkor 29-én talcsizunk
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
Sziasztok!
Szerintem Magyarország legelfogadottabb előadója Ákos!
Mi sem bizonyítja, mint az elmút tíz év. Elöttem (2-3) hozzászólónak írnám, Te csak hallgasd Kozsót és társait, biztos egy szintre sülyedsz velük egy idő múlva! (vagy talán már ott vagy)
Én ott leszek a koncerten!!!
Icon
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
Az előttem szólókhoz: szerintem ti még egytelen egyszer sem hallgattatok végig egy Ákos lemezt! Vagy csak hallgattátok, de nem értettétek meg. Ez megint Titeket minősít. Mint a hozzászólásaitok is.
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
Jaja igaza van az előttem szólónak, ajánlanám inkább Kozsót és társait, ők legalább nem is próbálják leplezni, mennyire semmitmondóak
Vendég 2004. 05. 20. 0:00
Szánalmas, gőgös, öntelt álértelmiségi, kár érte, a Bonanza idején még jó volt. Jó kis nyali-fali cikk...:P
"új evangelizáció...." ha-ha-ha
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Ákos egy inteligens ember!Mi lesz ha esik az eső 29.-én?
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Nagyon-nagyon jó vagy Ákos csak így tovább.
Szeretlek.
Ákos alkoss, még sokat.
Fantasztikus férfi
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Az, hogy Ákos egy nagyon-nagy király.
Imádlak Ákos.
Ákos alkoss!
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Mikor Ákost hallgatom,mindig erőt ad ebben a hihetetlenül lezüllött világban..KÖSZÖNÖM!!és a Bosszú népe igenis találó és JÓ SZÁM!!!!!!!
Hajrá Ákos!!
fru
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
2005. őszén jelennik meg az új album??
az soká van, miért nem hamarabb?
értelmes intelligens ez a Ákos, de emellett mit csinál szabadidejében?
és a májusi koncert teljes anyaga ki fogják-e adni dvd-n?
jó volna berakni a dvd az összes Ákos és Bonanza videóklippet!!:-)
remélem a májusi koncert dvd berakják a bonanza összes számát!!
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Jó a cikk, mert jó zenéről és jó zenészről szól. Más nem is kell egy jó cikkhez! Cp
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Ákos dalában nincsenek "félelmetes áthallások", ahogy egy paranoiás polgártársunk írta itt korábban. Az viszont valóban félelmetes, hogy egyesek mennyire képesek és hajlamosak az áthallásra... Gratulálok a cikkhez, Ákos remek ember, jó ilyesmit olvasni. Valóban evangelizációs erejű dal ez!
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Gratulálok Kriszta!Tetszett a cikk.Én is többször elolvastam.Csak így tovább.Béla.
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Ákos igazi költő,zenész,tanár:A MESTER. Példakép, érdemes lenne az "ellentábornak" egy kicsit elgondolkoznia a szövegein! KATA
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Ákosban és dalaiban megvan minden,amit az élet iránytűjeként használhatok/használhattam: értelem, érzelem, realitás,tisztánlátás.Eza cikk is ezt tükrözi. Így tovább Ákos! KATA
Vendég 2004. 05. 19. 0:00
Akos
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Krisztina!
Gratuláloka cikkhez! Minél több interjút olvasok Ákossal, egyre jobban érzékelem, hogy mennyit dolgozik.
Szerinted miért nem mondja meg, hogy hol, melyik templomban készült a klip?
Talán holnap kiderül.
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Ez az evangelizáció új útja: hiteles emberek életükkel és művészetükkel hirdetik az Örömhírt! Remélem sok emberhez eljut majd a valódi üzenet, és nemcsak annyi, hogy "tök jó az új szám"! Societas Jesu
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Szerintem "A bosszú népe" c. dalba mindenki azt hall bele, amit akar. Nekem az egyik kedvenc dalom arról az albumról, nagyon egyetértek Ákos "mondanivalójával". Egyébként jó a cikk, vannak benne újdonságok is...:)
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Olvastam. Jó.
ligeti
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Én nem hallottam ki politikát a "bosszú népéből",biztos van benne ,lehet hogy csakarról szól,beleszőtték vagy belédszőtték,belém nem,teljesen másra gondoltam egyből.

Éljenek a Helgák! :) És a Jörgensenek :))
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Hogy ki melyik politikai oldal mellett áll ki, az a szíve joga, ezért nem szabad(na) senkit sem bántani. Na de a 'Bosszú népe' azért kicsit durva volt... Ákos nem buta ember: ha valóban csak "a gyűlölet elítéléséről" írt volna dalt, abban nem lennének ilyen félelmetes áthallások. :-(((
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Példakép mindenki számára,nem csak mint művész ,mint ember is!!!Büszke vagyok rá és büszke lehet rá MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!Csaba
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Jó, bár mostanában ugyanezeket az infókat olvasom minden egyes cikkben.
egy igazi Ákos rajongó
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Egy Igaz ember.szeretem az őszinteségét,a tisztaságát,de mindenek előtt a dalait.
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
MAGYARORSZÁGON A LEGKIVÁLÓBB ZENESZERZŐNEK,ÍRÓNAK TARTOM.NÁLA ÉRTELMESEBB ZENÉT SAJNOS NEMIGEN LEHET HALLANI.KIRÁLY!
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Felvidéki szimpátiám napról-napra, évrol-évre novekszik. Végre egy olyan ember, aki nem ostobaságokról kuruttyol. Mar elore varom a koncertet
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Bár csak az összes magyar előadó tudna legalább hasonlót nyújtani, mint Ákos! Ő az elmúlt évtizedek LEGNAGYOBB MAGYAR zenésze!!!!!
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
Nagyon jó a cikk!Nagyon szeretem Ákost ,s ennél fogva többször is elolvastam. Rena
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
király
Vendég 2004. 05. 18. 0:00
KIRÁLY!
fkriszta 2004. 05. 18. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok