Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ákos: Nagykoncert a Kisstadionban!

létrehozva: 2004. 05. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 06. 02. 0:00
Sziasztok! Az biztos, hogy a koncert felejthetetlen volt számomra. Az első ilyen koncert volt, amin részt vettem, és nagyon-nagyon tetszett. Tudom, hogy amikor csak lehetőségem lesz rá, elmegyek legközelebb is. És kívánom Ákosnak, zenekarának és minden rajongónak, hogy még nagyon sok ilyen alkalom legyen!! A koncert megerősítette bennem, milyen kiváló és igényes az, amit Ákos csinál. Sok erőt és kitartást a továbbiakban, ha olvasnád ezt az oldalt! Aki pedig szereti, hallgassa! :-)) Sziasztok!(MA)
kicsi 2004. 06. 02. 0:00
Én imádom Ákost és nagyon szerettem volna felmenni Pestre!A barátom fent volt és azt mondta,hogy nagyon jó volt!Hajrá Ákos!!!!
Vendég 2004. 06. 01. 0:00
Hellosztok, én is voltam a szombati koncerten és azt kell hogy mondjam én még olyat azelőtt sosem láttam, egyszerűen tökéletes volt. Egy akkora fergeteges buli volt, melyet még Britní spricc is megirigyelne, ha ott lett volna rajta. Magyar zeneipar legkiemelkedőbb egyénisége ÁKOS, csupa nagybetűvel, mert amit ő tud azt nem tudja senki, de senki rajta kívül. Ilyen ember nincs még egy. Számomra Ő az ideális popsztár, és csak örülni tudok ennek. Zenéje számomra.... leírhatatlan. Csak egyet üzennék neki, ha netalántán elolvassa ezt a kis levelet. CSAK ÍGY TOVÁBB, MERT ÖN A LEGJOBB, TISZTELT ÁKOS ÚR!!!!!
Üdv.: Morpheus egy hű rajongója
Anikó 2004. 06. 01. 0:00
Hello!

Ákos el se lehet mondani mennyire jó volt a szombati koncert.Imádtam.Nagyopn jó amit csinálsz és remélem még nagyon sokáig megörvendeztetsz minket a zenéddel.Zenekarod is nagyon jó.Nemigen lehet látni ennyi tehetséges és remek embert együtt.Köszi!
Vendég 2004. 06. 01. 0:00
sziasztok nem tudtok olyan oldalt ahonnan le lehet venni a számait??
Vendég 2004. 06. 01. 0:00
Ákos! Imádlak!!!! Fantasztikus EMBER vagy csupa negybetűvel! Hihetetlenül tehetséges ZENÉSZ!! és nem mellesleg irtó jó PASI! Irígylem a feleségedet. Szeresdd a családodat fele annyira amennyire csodás EMBER vagy és akkor tökéletesen harmónikus családi életed lesz!
Szeretlek!!!
dóra
Vendég 2004. 05. 31. 0:00
A dalaid tartják bennem a reményt. Köszönöm! Megara
Vendég 2004. 05. 31. 0:00
Sziasztok!

A koncert hatalmas és frenetikus volt!!!
Nagyon szépen köszönöm Ákosnak és zenekarának, s mindenkinek akinek része volt ebben a csodálatos élményt adó koncertben!

Isten áldjon mindenkit!

Zozi
Vendég 2004. 05. 30. 0:00
Most sem csalódtam Ákosban, és nagyon jó az Utolsó hangos dal is. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
Vendég 2004. 05. 28. 0:00
hajrá Magyarország Hajrás Solymár hajrá ÁKOS
üdv judit
fkriszta 2004. 05. 28. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek