Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Ektomorf: Destroy (Nuclear Blast)

létrehozva: 2004. 05. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 07. 29. 10:38
Legjobb !!!!4
Borisz 2005. 10. 26. 10:30
szerintem és szégyelhetik magukat,már csak amiatt is,hogy ha nem is ismerik őket akkor ne alakítsnakak ki véleményt!én már többször is beszéltem is velük és nagyon kedvesek!és nagyon szeretem őket!
Vendég 2005. 05. 28. 18:48
Imádom az EKTOMORFOT!!! ,,nézz fel hát, a szívemen át, a lelkemböl szól, hallgasd hát.....,,
Vendég 2005. 05. 14. 0:28
Így van,szerintem mindegy hogy vki cigány v. magyar,csak akkor ér vmit,ha fel is tud mutatni dolgokat.És Zotyáék mutattak,csak sajna itthon mindenki "büdös cigánynak" nézte őket,így nem is csodálom,hogy elmenekültek Németországba.nah,minden jót valaki88
Vendég 2005. 03. 05. 21:38
Szerintem meg az szégyelhetné magát,aki másokat lecigányoz,de ő maga még semmit sem tett le az asztalra.Azt ajánlom söprögess a saját házad előtt,mielőtt mást kritizálsz!
Vendég 2005. 02. 09. 22:20
nekem csak annyit mondjatok meg h hol lehet leszedni ektomorf dalszöveget
de nem a destroy-nak hanem az előzőeknek
Vendég 2005. 01. 05. 8:56
figyelj... (te, aki azt írta, hogy pusztuljon az összes) tudod neked szól a Serious men c. szám: "First look inside, then critisize, you MOTHER FUCKER!!!"

amúgy ennyi erővel dögölj meg te is... tudok én rólad vmit? nem... tudsz te vmit Zotyáról? nem! akkor miyen jogon mondtad ezt????? (pusztulj meg!)
Vendég 2004. 12. 17. 17:09
TÖK MINDEGY HOGY CIGÁNY-E VAGY NEM!!! ZOTYÁNAK ISTENI HANGJA VAN,és ezt még sokan gondolják így rajtam kívül. Az Ektomorf bizonyított,letett valamit arra a bizonyos asztalra. Ezt el kell fogadnod,ha tetszik,ha nem!!! A Destroy az eddigi legjobb lemezük. Csak így tovább fiúk,sokan állnak mellettetetek!!! Üdv minden Ektomorf fannak : Anita
Vendég 2004. 10. 25. 14:44
Hát igazán elszégyelhetné magát az összes olyan ember aki koheró és rockernek tartja magát én inkább elbújnék ahova csak tudok ha tudnám hogy cigány vagyok.én ahogy észre vettem szerintem a rock zenében is van olyan ami cigányokra utal én nem lennék büszke arra hogy cigány vagyok!
Pusztuljon az összes!
Vendég 2004. 06. 08. 0:00
a lemez jó,de a régi gitáros a Kovács Laci sokkal jobb volt.Nagyon sokat veszítettek vele...
Gab 2004. 05. 30. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók