Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

DR.CSERNUS

létrehozva: 2004. 06. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 07. 28. 9:24
JÓ...!
VENDÉG 2014. 01. 10. 16:54
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
VENDÉG 2013. 10. 23. 16:47
SZUPI
VENDÉG 2013. 10. 21. 15:45
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Vendég 2006. 02. 23. 16:49
Jóóóóóóóóóó.
Vendég 2006. 02. 23. 15:41
Bevállalod?
IGEN VAGY NEM?
Vállald be!
Vendég 2006. 02. 23. 10:41
Persze, értem én. De amikor már a harmadik adásban is ugyanazt a szöveget hallod, szinte semmi változtatással, akkor egy idő után úgy gondolom, hogy hahó, ezt én is meg tudnám csinálni.
Jön a pofa, én ráordítok és felveszem a pénzt :)) Na jó, egy kis túlzással persze, de valahogy így történt.
Hogy az öngyilkosjelölttel mi lesz? Hát ... meghal.
Lány
Jay 2006. 02. 23. 10:34
"Mit se számított, hogy nyilvánosan megsért embereket". A megsértés klasszikus értelmében a mellékhatása lenne a kezelésnek, a lényeg az, hogy rádöbbentsd az illetöt, hogy nagyon lúzerül viselkedik, magának hazudik illetve magával cseszik ki.
Csak kíváncsi vagyok hogy egy esetleg öngyilkossági kísérletes depressziósnak mit mondana : "legközelebb vállalja be a tettét, és ugorjon vegyen be dupla adag altatót, arzénnal" ? Csóré lúzer beteg tuti bevállalná a 2 kiló diazepamot.
Vendég 2006. 02. 23. 10:08
Én nem, vicces, mert erről mindig ő ugrik már be. Az hogy pénzt akartak csinálni belőle igaz... de partner volt benne. Mit se számított, hogy nyilvánosan megsért embereket, az a lényeg, hogy fusson a szekér!
Lány
brigichan 2006. 02. 23. 10:00
Ez nem a bevállalásról szólt. (egyébként is utálom ezt a szófordulatot... annyira kommersz már...) Pénzt akartak csinálni belőle.
Vendég 2006. 02. 23. 9:58
Na ja, de bevállalta. Látnia kellett volna, hogy mi lesz így belőle.
Lány
brigichan 2006. 02. 23. 9:56
A poén az egészben, hogy nem így kellett volna neki belépni a köztudatba. Olyan 2-3 éve láttunk róla az egyik kommunikációs óránkon egy dokumentumfilmet, ahol még szociális munkásként dolgozott, és drogfüggők, alkoholisták és hontalanok megsegítésén dolgozott. És a dokumentumfilm is azért készült róla, mert annyira egyediek voltak (AKKOR) a módszerei. Aztán valami nagyokoks bedugta őt a TV-stúdióba, és médiabohócot csináltak belőle.
Vendég 2006. 02. 23. 9:52
Nekem az elején szimpi volt, aztán minél többet szerepelt a tv-ben, annál jobban látszott, hogy a népszerűségre hajt. A műsorában szinte előre lehetett tudni, mit fog mondani. Az volt az érzésem, hogy az a lényeg, hogy jól bedöngölje a földbe a pácienst, hogy aztán jó sokat lehet majd utána beszélni róla.
Lány
Jay 2006. 02. 23. 6:55
"Akinek nem teccik a Csernus, az elballghat ám más fórumra..."
Ismét az az eset áll fent mint a Junkies meg HIM meg egyéb témáknál, a negatív kritikákat seperjük szépen be a szönyeg alá. Illetve be se írjunk ilyet. Ejjj ...
Max 2006. 02. 22. 22:41
Ajjaj. Asszem az inkognitós rendszergazdával húztunk most ujjat. Mindig veszek jegyet, ha tömegközlekedési eszközön utazok. Ha drágállom, gyalog megyek. Ezt ajánlom neked is.
Vendég 2006. 02. 22. 21:27
Miért, te mindig veszel jegyet, ha buszozol /ha nincs bérleted/?
Minek regisztrálnék?hogy 1 nyomorék, torz képet lássak, + h mellette legyen a nevem? húúúúúúú...tényleg megérné!
lehet, h most mégis kihagyom..../MIVEL NEM EZ A LÉNYEG/ Ja, és,h magamat sem vállalom be: én nem azzal vállalnám be magam, ha regisztrálnék. Az,h 1 fekete kép van a szövegem mellett, semmivel sem rosszabb, mint 1 színes ikon 1 névvel, ugyanis az sem mutatná meg, ki vagyok valójában, tehát ebből a szempontból teljesen lényegtelen a regisztráció. Lehet, h vkinek ott virít a kis képe, de nem vállal be semmit. Abból viszont, h ki, mit ír, sokkal több minden kiderül...:) de hát ti szegények, lehet, h ebből sem értettétek meg a lényeget.
egyébként, akinek nem teccik a Csernus, az elballghat ám más fórumra...
jill 2006. 02. 22. 19:43
Nagy igazság!!!!
Amúgy sztem is egy bunkó a dr.cs!
Jay 2006. 02. 22. 18:11
Guest, Te még magad sem vállalod be, hát még Csernust ... szóval csak ne ásd el Maxet, legalábbis addig szerintem nem, amíg Ö vette a fáradtságot és regisztrált, Te meg nem.
Vendég 2006. 02. 22. 16:48
Nem baj Max, öcsém! Te nem érted a dolgok lényegét... kár is lenne veled vitatkozni.
Aki a Csernusra ilyeneket mond..... nálam biztosan elásta magát.
Max 2006. 02. 21. 23:19
Tessék, rögtön jelentkezik is egy agyhalott.
Vendég 2006. 02. 21. 23:09
Szeretlek Csernus Imre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jay 2006. 02. 17. 18:15
Max, nem értek egyet. A pszichiátriához ért (bennfentesként mondom), csak az a cumi, hogy ráállt a negatív terápiára, rájött Ö is meg a média is, hogy ez hú de látványos, el lehet adni, és azóta (se) akar más módszerrel dolgozni, csak ezzel a "bevállalod-e"" maszlaggal. Szerintem amúgy jó szakember, csak a fentebb említettek miatt beszükült a terápiai köre.
Max 2006. 02. 16. 16:13
Egy senki. A pszichiátriához nem ért, bunkó mint a föld, őt is média adta el.

"Hú nézzétek emberek, egy fószer aki beszól"

Fantasztikus. Ilyen alapon bárki lehetne sztár.
Vendég 2006. 02. 16. 16:00
Én most olvasom a KI NEVEL A VÉGÉN-t! Nem ért színvonabeli (-)meglepetés az előző könyvekhez képest. ok!!! Imádom! Kva jó fej.
Vendég 2006. 02. 08. 16:09
hajrá csernus, király vagy! :D
Vendég 2006. 01. 07. 23:41
Jó ember az Imi fiú! Nekem szimpatikus!
Vendég 2006. 01. 07. 17:40
CICKÁNY A CSERNUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 12. 18. 1:41
Miért nincs az Imi fiúnak honlapja? Nem vállalja be? :)
nikol
Vendég 2005. 12. 15. 18:41
?
Vendég 2005. 11. 10. 17:13
Imádom!
Vendég 2005. 10. 26. 17:03
telefon
Vendég 2005. 10. 23. 11:12
üdv mindenkinek!!
nekem személy szerint Csernus az egyik példaképem-most voltam egy előadásán,ahol nem volt alkalmam megkérdezni tőle hogy elektronikus úton ill.személyesen hol érhetem el,úgyhogy ha valaki tudna ebben segíteni h.megmondja örök hálám üldözni fogja.!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 10. 04. 23:17
A Csernus bàcsi egy jófej ember és tényleg (ahogy mondja is magáról) jó pasi, na!Rendben van a férfi!Soxorosítani kéne...de tényleg. Hajrá Csernus!Én bevállalom!Nik
Mendezz 2005. 08. 31. 14:46
ennek már itt volt az ideje :))) végre
tetszhalott_cethal 2005. 08. 21. 22:36
a guesteket ne vedd figyelembe, a fórumozók legaljai, már kiirtották őket, szóval hepi van.
shan 2005. 08. 21. 18:52
Guest egy rasszista, rossz a modora, nem baj, ha utálja Csernust. Egyébként nem zsidó, vajdasági magyar, kicsivel több jutott ki neki a magyarságáért, mint ennek guestnek, jellemző módon egy gyáva alak, aki nem vállalja önmagát. Nekem Csernus sokat segített és másoknak is nem pénzért. Te rasszista mit tudsz letenni az asztalra? És tudom Csernus e-mail címét, de te lennél az utolsó, akinek megadom.

Kedves programgazda! Guest rettenetes nyomdafestéket nem tűrő szavakat használt. Engem figyelmeztetsz, hogy finoman. Ki ő, hogy neki szabad? A rasszista helyett pontosabb szót használtam, de nem volt trágár. Az általa használt kifejezések szerinted szalonképesek?
Balu 2005. 07. 08. 21:12
Ha kissé morbid is, de jól tudja orvosolni az emberek problémáját.
Mendezz 2005. 07. 04. 18:26
Ha valaki csak az ordítozást látja a dokiból, az nem ismeri eléggé...
Max 2005. 06. 18. 15:47
Szerintem az a megállapítás, hogy Csernus gyógyít, legfeljebb rá értendő, mert a páciensnek egyszerüen csak le lett ordítva a feje... ő meg jobban érzi magát.
Lay 2005. 06. 17. 9:07
Randal, ez a Brian élete egész jó megállapítás! :-)
Vendég 2005. 05. 05. 12:56
Tudja valaki, hogy mi Csernus címe? Levelezni szeretnék vele.
Ralna
Vendég 2005. 05. 03. 15:49
én azt gondolom h tudását leginkáb az élet megfigyeléseiböl meritete,mint az egyetemen az a szakma része de embere hatasal leginkáb gyengepontjain tudunka urrá lenni,akár gyogyitani akár szembesiteni önmagával és ezt emberi nyelven csupán az élet alpos élményeiböl ami lehet jo és rosz is kel teni komplexusokt legyözve tudatosan beszélve zavrba hozva ez a titka minden embernek kiforduk mindedjik akaratlanul is önmagábol csernus ezt használja ki mert azok akik elmenek hozza mind gyengébek mint ö és az ö elönye még az is hogy ö kérdez
enyi az én véleményem veszöket nem tettem mert aki ért az anélkül is ért na szisztok és inkább hasonlo pozitivat irjatok
h elöréb vigyétek a világot ne hátréb toljátok mert azt mindenki tudja!!!!!mindenki gondolatára veszö nélkül is lezs legalább egy ember aki megérti pá
Max 2005. 01. 15. 2:40
Egyszerüen csak látta a "Brian élete" c. Monthy Python filmet, és valakire rázúdította az onnan nyalt szöveget.
Vendég 2005. 01. 14. 21:49
Kedves Guest!
Neked, mint kívülállónak, áruld már el kérlek, mi a véleményed az intelligenciáról?
Thyrane 2004. 09. 09. 0:00
Te meg szimplán hülye vagy,édes fiam/lányom.
Jay 2004. 09. 08. 0:00
Biztos, guest ... Tény, hogy az általa használt módszerek, bár durvák, de hatásosak többnyire. Bár a negatív terápiát gyakran használják, söt, egyre gyakrabban, pláne tinédzsereknél, nem minden páciensnél jön be ez a fajta megközelítés.
Vendég 2004. 09. 07. 0:00
Dr. Csernus is egy kampósorrú...egy bibsi...egy vöröstengerészgyalogos...zsidó,mint a többi....

Peti
Vendég 2004. 08. 31. 0:00
Csernus gyökér.
Vendég 2004. 08. 28. 0:00
Bírom a csernus dumáját, de nagyon!:DDDDD
Ha meghallom, hát szétröhögöm az agyam!
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
csernus a kirráj
Vendég 2004. 08. 22. 0:00
kisasszony, hazudik!!!
rencs 2004. 07. 11. 0:00
Én szinte naponta megnézem a műsorát, de nem szimpatikus nekem ez az arc, a műsor elmegy, ( és inkább ezt nézem, mint mondjuk a Mónika show-t ) érdekes esetekkel foglalkozik, bár sokszor túl durvának találom, ahogy a "betegeivel" beszél.
Jay 2004. 07. 01. 0:00
Na Mendezz, ezeknek oszt mondhatod :)
Mendezz 2004. 06. 29. 0:00
Kedves Guest!
Tényleg még régebben egy másik kedves guestnek volt egy egysoros buzizása, de azzal ne minket vádolgassál kérlek. Nem veszed észre, hogy egy pár napja csak Maelstrom meg én beszélgetünk csak és nem állítunk ilyen ostobaságokat, amiket írsz??!!
Jay 2004. 06. 28. 0:00
Ki volt az, aki azt állította, hogy meleg ?! És hogy nincs képesítése ... Jajj, az emberi butaság tényleg korlátlan.
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
A kérdésre, hogy van-e egyáltalán vmi képesítése, a válasz: egyetemen végzett pszihiáter!!! Meg hogy meleg??? Van barátnője! Mielőtt leszóltok vkit, legalább alapvető dolgokat kéne róla tudni. Szerintem. És nem csak szerintem. Ágnes
Jay 2004. 06. 25. 0:00
Nem gond. Aznap én sem voltam valami jó feelingben. Ami meg azt illeti, a "seggberúgás"-ról jut eszembe egy bölcs (nem kínai) mondás : "Ne felejstd el - ha seggberúgnak, egy lépéssel elöre kerülsz".
Mendezz 2004. 06. 25. 0:00
Maelstrom! Én értelek tesó és valamilyen szinten egyet is értek. A gyógyszeres kérdést nem azért mondtam, mert te különféle gyógyszereket soroltál föl, hanem azért, hogy egy pszihiáter biztos nem ugyanolyan módszerrel fogja kezelni a öngyilkost meg a szenvedélybeteget: gondolok itt seggberúgásra pl. (csak egy kis metafora volt a kérdésem), sajnálom hogy szőrszálhasogatásnak tűnt.
Jay 2004. 06. 24. 0:00
Mendezz ! Értem én, hogy Csernus egy (nevezzüg a maga mógján profinak) orvos, én meg csak egy little maggot IV. éves hallgató, de mivel a TV-ben van az ipse, és a média reklámot csinál belöle, és showmüsort, lássuk be, hogy azért Ö egy orvos, akire "ráhúzták" a médiajelenség szerepet. Persze hogy nem Ö tehet róla. Egyébként mondtam én olyat, hogy ugyanolyan gyógyszert adnék ? Csak felsoroltam pár általános gyógyszerosztályt. Urambocsá', én sem adnék ugyanazt egy hypertóniásnak mint egy hypotóniásnak, söt individualizálnám az adagokat, és amúgy is csak akkor adnék gyógyszert, ha terápiailag elengedhetetlen, más megoldás nemlévén. Már ha szörszálhasogatásnál tartunk... De látom, jól informált vagy a témában.
Mendezz 2004. 06. 23. 0:00
Maelstrom: Tényleg van egy ilyen hajlam az emberekben, de ezzel szerintem senkinek nem mondtál újat.

Én nem hasonlítanám a valóságsókat a doki műsorához és főleg nem a doki ténykedéséhez, ugyanis én mindig mint orvost említem és nem úgy mint médiaszemélyiséget.

Maelstrom: ha orvos lennél, akkor ugyanazt a gyógyszert adnád egy hipertóniásnak, mint egy hypotóniásnak? (az öngyilkos példáról jutott eszembe a kérdés)
Te lehet, hogy igen, de egy gyakorlott orvos az nem...
Jay 2004. 06. 23. 0:00
Nina, ilyen showmüsorokra sajna szükség van, mert nem Te, és nem én szabjuk meg hogy mi kell a népnek. A népnek meg sajna a szappanopera kell, amiben kiélhetik a nemlétezö magánéletüket, meg a reality-showk, meg minden ami sokkol. És Csernus beza sokkol. Ez kell a népnek. Meg az akció. Sajna.
Neo 2004. 06. 23. 0:00
Érdekes személyiség!!Bár szwerintem én azt i9s értékelem benne h kiteregette a drogproblémáit!!Ez egy embereben elég jó tulajdonság..............nekem szimpatikus!A terápiája elég hasznosnak bizonyul,első ránézésre!
Carmen666 2004. 06. 23. 0:00
kicsit "érdekes"...
nina 2004. 06. 22. 0:00
Ilyen showmusorokra nincs szukseg.
Jay 2004. 06. 22. 0:00
Hát teszem én azt, fel tudnék sorolni pár emberkét vagy betegséget, ha úgy tetszik, akinek nagyon nem jönne be ez a bizonyos kezelési mód. Például egy többszös öngyilkossági kisérleti múlttal rendelkezö egyén aki tipikusan mindenért önmagát hibáztatja, még mélyebbre süllyedne egy ilyen "lebaszás után". Azért nem kell elhanyagolni a tradicionális pszichiátriai módszereket sem (triciklikus antidepresszánsok, anxiolitikumok, pszichoterápia, stb, persze esettöl függöen).
De mindíg elfelejtem, hogy ez egy showmüsor.
Mendezz 2004. 06. 18. 0:00
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy sok embert gyógyított meg ilyen módszerrel és ezek az emberek hálásak is neki, pedig őket is seggbe kellett rúgni és az se lehetett kellemes...

Üdv Oswaldo, régen hallottalak! :)
Max 2004. 06. 18. 0:00
Szerintem nem erős személyiség. Az erős személyiségek nem úgy élik ki magukat hogy vadidegeneket csesztetnek. Ez nem terápia. De ha van aki hozzá forduljon, akkor nyilván csak bejön egy-két pofának...
Carmen666 2004. 06. 17. 0:00
az utolsó előtti előtti mondattal (vagyis hátulról a harmadikkal)teljesen egyetértek!
Jay 2004. 06. 17. 0:00
Na. Szóval erröl a "seggberúgásról" annyit, hogy ahány ember, annyiféle. Van, akinek segít, van akinek nem, ahogy Max is mondotta volt.
Másrészt tény, hogy ez a Csernus egy markáns, erös személyiség. A közvélemény az ilyen emberekröl nem fog középút-véleményt alkotni, mivel maga a ficko egy extrém emberke, ezért legfeljebb extrém rajongói vagy totális ellenségei lesznek. Evvan. Szeresd vagy utáld. Hitler is ilyen volt. Meg még sok nagy pofa.
Max 2004. 06. 17. 0:00
Meg az is lehet hogy ez a leb*szás mélyebbre löki a fusztrálságban mint ahol eddig is volt, oszt ezt piával meg zabálással fogja kompenzálni. Nagy zseni ez a csávesz... Van egyáltalán valami képesítése? Magam részérl ha leb*szást akarok kapni, akkor elbeszélgetek valamelyik tanárommal az iskolai teljesítményemrl, de fix hogy nem ehhez a nagyokoshoz megyek majd.
Oswaldo 2004. 06. 17. 0:00
Hadd idézzek egy Csernus mondatot a ''Bevállalja'' c. könyvből (a Csernus-féle seggberúgás végett):
A 120 kilós férfi bemegy a rendelőbe(azzal a panasszal hogy nem tud lefogyni)
"Szia Balázs vagyok és problémám van"
"Miféle probléma?"
"súlyfelesleggel küzdök."
"Súlyfelesleggel?!?!
"Kedves Balázs,súlyfeleslege max Naomi Campbellnek lehet egy karika párizsi után
de te kedves Balázs ...Te zabálsz és DAGADT vagy "
-az interjú végére kiderült hogy a srác alkoholista és van arra lehetősége hogy lefogyjon csak tulságosan lusta hozzá.
Oswaldo 2004. 06. 17. 0:00
Saját hibáinkat,hiányosságainkat nem merjük beismerni saját magunk előtt, vagy ha igen akkor is nagyon szűkszavúan,nem vagyunk képesek arra hogy elismejük ...:''igen engem egy nagyobb hatalom legyőzött''..nos aki nem tudja ezt elfogadni, az vagy sikertelen lesz örök életére vagy nem tud tanulni hibáiból....Csernus doki akkor jön be a képbe hogy pontosan rávilágít arra min kellene változtatni.
Agresszió?........én erre csak azt tudom mondani hogy az ember alapvetően gyarló másokkal és saját magával szemben,hogy erre rájöjjünk .... nos ilyenkor jön jól a Csernus-féle seggberúgás.
Jay 2004. 06. 17. 0:00
Bazmeg Max, pont erre számítottam :)
Carmen666 2004. 06. 16. 0:00
na mivan itt? amikor "utoljára" voltam,akkor még nem utáltátok egymást ennyire,csak nem agresszívak lettetek ha szóba kerülnek a HOMOSZEXUÁLISOK??? :)
Max 2004. 06. 16. 0:00
AMD65! Apukád volt meleg és sajnos anyádat találta el a homi haverja helyett.

Mael-nek meg igazat adok, fleg az önkritikájával kapcsolatos kijelentéseiben, hehe. Szerintem ha valakit leugatnak az nem árt, bár az esettl is függ. Melankólikus embereknek kimondottan jót tesz.
AMD 65 2004. 06. 16. 0:00
Tényleg meleg a doki?
Mendezz 2004. 06. 16. 0:00
Ha valaki nem meri bevallani saját magának azt, hogy miben hibázott és hibázik, akkor nem árt, ha valaki ráébreszti: a Csernus pont ezt csinálja.

Az agresszió csak egy eszköz, ami mellesleg nincs a dokinál eltúlozva, szerintem.

Az igaz lehet, hogy egy sóműsor az egész, de ő nem egy gigasztár a tv-ből, hanem egy elismert pszichiáter, aki nagy eredményeket tudhat magáénak a szenvedélybetegek gyógyításában. És akármilyen őrült, ezzel már életeket mentett meg. (nem a műsorra gondolok, hangsúlyozom)

Melinda: ha neked nem jött be a stílusa, akkor miért vállalkoztál a műsorra?? Tudtad, hogy mire számíthatsz és azt is tudtad, hogy olykor megalázza az embereket és agresszív is, mégis bevállaltad... Én ezt nem értem.
satanoz 2004. 06. 15. 0:00
Én láttam azt a részt.. legalábbis egy vékony, 16 éves fekete hajú , festett szemöldökű csajt nagyon leugatott az öreg. Kissé sajnáltam is, azért nem kellett volna nagyarcoskodnia, ilyenkor figyelembe kéne venni h nem egy korabelivel beszélget! Na jó engem nem izgat..
Vendég 2004. 06. 15. 0:00
Sziasztok!
Nem tudom láttátok-e azt a részt amikor 1 fekete hajú 16 éves csaj mesélt problémáiról a dr-nak?
Az a lány én vagyok,így hát mível nekem volt szerencsém élőben találkozni ezzel a meglehetősen érdekes emberrel merem állitani, hogy nem egészen normális.Ez az egész 1 show müsor és Dr. Csernus nem több mint 1 olyan show müsor főszereplője ahol az agresszió és az emberi hiba szembe kerül egymással!kiélezi a végleteket és ezzel megbotránkoztatják a nézöket.V-ki az orvost nem tartja emberinek v-ki pedig a vendéget,de hísz emberek vagyunk,ezért mindenki hibázhat és amit lelehet rombolni azt helyre is lehet hozni.Személyes véleményem az, hogy az ő hibája mindössze annyi,hogy szerinte az emberekre csak az agresszio hat!Pedig ez a legtöbb esetben nem így van!CSak ennyit szerettem volna mondani.Mások véleményét is tiszteletben tartom, de mível jobban ismerem mint más csak a tv-n keresztül ezért gondolkozzatok el azon amit írtam!Melinda!
Vendég 2004. 06. 15. 0:00
Dr. Csernus nem lenne sehol, ha nem lenne Ő IS zsidó.....

szerintetek miért nem egy nála sokkal értelmesebb, tapasztaltabb ürge ül ott???

Mert valakinek a valakije.... hát így megy ez....

Peti
Jay 2004. 06. 15. 0:00
Nem igazán vagyok otthon ezzel a dokis témával. Ez nem az a fószer, amelyik olyan egészen furcsán néz ki, agresszív, drogproblémás emberekkel foglalkozik (üvölt) ?
Csak mert hallottam egy ilyen menö pszichiáterról (láttam vagy 2x a TVben, egyszer a Fókusz Riportban egyszer meg vmi talkshowban, asszem a Claudiában).
Szóval ha ez az akire én gondolok, akkor igazat kell hogy adjak Gab-nak.
Ebben a mesterségben eröszakosnak, aggresszívnek és határozottnak kell lenni. Egy drogaddiktot vagy egy erösen pszichopata esetet nem lehet úgy kikúrálni hogy megkéred szépen az illetöt hogy hagyja már ugyan abba a te kedvedért a hülyeséget. Mondjuk elég túlzás h az illetö doki mindent azzal magyaráz h az emberek többsége átveri önmagát. Szóval néha kattantnak néz ki. Szakmai ártalom.
Többek közt a közvélemény úgyis kialakít egy olyan sztereotípiát a pszichiáterekröl hogy be vannak kattanva. Megértem.
Itt van pl Max barátom, szerinte biztos kattant vagyok. Bár még nem vagyok pszichiáter. És messze nem vagyok agresszív, se ordítozós, se semmilyen extrémitás nem jellemzö rám.
De lehet ez kell a szakmai sikerhez, nemde ?
Carmen666 2004. 06. 14. 0:00
igen,nagyon jókat lehet rajta mosolyogni :)
Vendég 2004. 06. 14. 0:00
Meg a Román 2ön
Vendég 2004. 06. 14. 0:00
Viasat3, hétköznap esténként fél nyolc asszem.
Néha unalmas alanyok vannak, de amúgy nagyon jó.
Max 2004. 06. 14. 0:00
Melyik adón megy a fószer müsora? Egyszer se láttam... Ja, vagy hogy nem nézek tévét? Valaki azért homályosítson fel a csáveszrl, kíváncsi vagyok miket szövegel... Egyedül a Mindentudás egyetemét (Duna TV) meg a híradót nézem.
Gab 2004. 06. 12. 0:00
Nem akar megfelelni senkinek, és nem is kell őt szeretni. Munkát végez, és azt jól csinálja. Ha nem lenne magabiztos, akkor nem tudná a munkáját jól végezni. Aki meg show-ként nézi a műsorát, az jobb ha nem mond véleményt. Megértéséhez komolyabb emberismeret szükséges --> pszichológia.
Mendezz 2004. 06. 12. 0:00
Egy olyan ember szerintem ne mondjon ilyen véleményt egy nálánál sokkal nagyobb emberről, aki nem meri vállalni a nevét!
És az ilyen emberek soha se fogják megérteni és pláne nem szeretni, ezt elfogadom.
Kedves vendég, valamiért nézed mégis, valamilyen szinten mégis érdekel, és az egy elég gyerekes, hülye emberre utaló felfogás: "jot röhögök"...
Tudod: szálka, gerenda...stb.
Vendég 2004. 06. 11. 0:00
Az elmúlt 40-50-60 év legnagyobb kártevése (itt Keleten) nem a sok -látható és elszenvedett- szörnyűség, hanem az oktatás elzüllesztése...
Keletlen, vegyszeres a kenyerünk, nincsenek lakatosok (csak zárcserélők), számítógép, kalkulátor nélkül nincs mérnöki tervezés, beszédhibás TV riporterek, színészek, stb., stb., stb.
Miért pont a pszichológus értse a szakmáját? Messze van ez a Doktor az általa "játszott" szakmától, nagyon... Együgyű ember: egy ügyet lát minden páciensben, történetesen Ő azt hiszi, minden ember hazudik önmagának, és ha Ő kiordítja belőle, akkor már segített is...
Elkeserítő.
satanoz 2004. 06. 10. 0:00
Sztem elég nagyképü az ipse, söt.. rohadtul el van szállva magától, de általában jól látja a dolgokat.
Basszus na ezért nem nyitok már topicot, annyi fasz guest van aki anyázik. Carmen666, jól leléptél!
Mendezz 2004. 06. 10. 0:00
Én nagyon kedvelem, mindig rá tud tapintani a dolgok velejére.
A műsorból is sokat lehet tanulni, legalább rádöbbenünk, hogy milyen szar emberek vagyunk valójában és miben kellene kicsit változtatni...
A Drogmát is olvastam és tetszett, bár egy kicsit rövid talán.
Vendég 2004. 06. 09. 0:00
akkor nézzetek valoságsot!!abbol tanultok!?
Vendég 2004. 06. 09. 0:00
Szerintem néha nagyon nem yol látja a dolgokat mert 1 beszélgetés alatt nem mindet szürhet le de v-kor nagyon igaza van!
Vendég 2004. 06. 09. 0:00
Dr. Csernus egy echte bibsi!!!!
Vendég 2004. 06. 09. 0:00
és ahogy elfekszik...
Vendég 2004. 06. 09. 0:00
jaja,na meg ahogy "könnyedén" belehuppan a székbe... ;))
cimbalmos 2004. 06. 09. 0:00
Mire kinyög a szarszáján 1 mondatot, kezdődik a Barátok közt bazz
Carmen666 2004. 06. 08. 0:00
Nem nagyon értek egyet néha a különleges "orvostudományával" meg ahogy az emberekkel beszél,de komolyan mondom néha már röhögök azon mekkora egy arc! Kicsit fura fazon, ez tény, és az is,hogy kőkeményen az ember szemébe mondja a dolgokat,me én pl idegrohamot kapnék ha az orvosom elkezdene velem ordibálni... ;) vélemények??

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet