Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Egy fiatal tehetség: SID

létrehozva: 2004. 06. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 01. 26. 11:22
SID a legjobb!! És még jól is néz ki:))
Vendég 2010. 01. 24. 14:09
istenem :) de régi cikk ez, és milyen aranyos... ekkor nem is gondolta volna még, hogy 2010-re mennyire mást fog játszani, mint akkor, amikor elkezdte. Fogalma sem volt arról, hogy egy ilyen szuper bandája lesz, mint most, egy ilyen jófej menedzsere, meg rózsaszín-fekete dizájnja... és áá.. de régen volt ez :D
nemsanyi 2006. 08. 08. 21:50
Sziasztok!
Jó régen írtatok ide! Én nemrég láttam őket koncerten. Szerintem nagyon jó a zenekar. Írjon már valaki!
Vendég 2004. 11. 11. 11:38
jobb, mint Ákos!
Vendég 2004. 09. 22. 0:00
imádom sidet!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
ez egy pr cikk... a zene.net-es interjú személyesebb azért :)
klip lesz még az album előtt... koncert majd csak gondolom ősszel. remélhetőleg megtudunk mindent, időben. :) http://www.sid.hu
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Valamit én is hallottam arról, hogy lesz új klip és hamarosan megjelenik a nagylemez, de biztos, hogy lesz koncert is?? Ha igen, hol és mikor?? Egyébként nekem nagyon tetszik a zene, a klip túl profira sikeredett és talán ez bántja egyesek szemét. A cikkről csak annyit, hogy nekem egy kissé komoly. Nem hiszem, hogy a srác is ilyen lenne.
Sok sikert kívánok neked én is SID
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
ha jól tudom, ősszel jelenik meg az album... talán addig még kijön egy újabb klip
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
nekem nem nagyon tetszik a klip. bár minden zenekart koncertjük
után lehet megitélni.
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
Egyszerűen röhejesnek és szánalmasnak tartom, hogy ennyi rosszindulatú ember van közöttünk. Nem mondhatnám, hogy a zene az én stílusom, hisz R'n'b rajongó vagyok, de többszöri hallgatás után rá kellett jönnöm, hogy SID ott van a szeren, vagy legalábbis remélem, hamarosan ott lesz. Aki a nagyokhoz hasonlítja, ne felejtse el, hogy SID első művéről van szó, míg a többiek már évek óta ezt csinálják, van rutinjuk. Kiváncsi lennék, hogy ők vajon hogy kezdték? Valószínűleg hasonlóan. 1 szónak is 100 a vége, szeretem az igényes zenét, előadókat, szívből remélem, hogy fogok még SID-ről hallani és várom a nagylemezt.
Lesz??????
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
egy dal alapján ne ítélj már meg egy embert ennyire... várd meg az albumot. aztán beszélgessünk a tehetségéről. :)
Vendég 2004. 07. 13. 0:00
EZ A FIU ANNYIRA TEHETSEGES. MINT AMENNYIRE SZILARD DOGOS VAGY A VARGA ZSUZSA EREDETI. VICC! ROSSZ MAGYAR VICC!
Vendég 2004. 07. 05. 0:00
Aki igényes zenét akar hallgatni, nem a sok playback sztárt ami a rádiókból folyik, keressen magának kedvencet a http://www.mymusic.hu oldalon! Van ott pocsék is meg nagyszerű is. Egy közös bennük: aki ott van, az azért zenél, mert szereti csinálni, nem azért mert abból él meg...

Populáris vonalból tudom ajánlani pl. a Holnapután, Beaux Jaxon Band, Mizar, Megin' Péntek, Pannonia Allstars, Steamy együtteseket... Mind király! Rock/Metál vonalból pedig ennél is jóval nagyobb a választék...
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
Megnéztem a klipet. Nincs ezzel semmi baj! Sőt azt gondolom, hogy vastagon átlagon felüli. Fikázni meg annak van joga, aki jobbat csinál. Enélkül csak a nyomoráról fröcsög, aki másokat kritizál. Sajnos a net tele van névtelen tahókkal, akik itt aztán jól megmondhatják a magukét.
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
Biztos azért, mert még nem hatódott meg a saját dalán!
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
én Lukácsot is láttam sírni már a saját dalán... ez nem hiszem, hogy hólyagság. a "Bono-tól tanultam énekelni" meg a szövegkörnyezetből kiderül, hogy poén. ne vegyetek már mindent ennyire komolyan...
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
"énekelni Bonotól tanultam"
"egyébként saját dalomon is meghatódtam már"

Ekkora hólyag!
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Valld be SID hogy te vagy az egyik Guest
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Jajj ez de rossz! 32 vagyok.
Szeretem én a Coldplayt meg a U2-t, de ennek semmi köze nincs hozzá.
És most olvastam a Sting önéletrajzát, nem igazán ír olyat, hogy meghatódott a saját dalán:)
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Még nem nőttél fel ehhez... Kicsi vagy még!Hallgasd a tnt-t!
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
A zene nem rossz.
De:
A szöveg drámaian szar, művészkedős, felszínes közhelyparádé.
A csávónak meg annyi hangja sincs, mint egy varjúnak. És kábé akkora a kisugárzása mint egy vakondnak.
Sajnos a Jamie Winchester ezt a vonalat 1000* jobban csinálja és közben nem úgy van eladva, hogy ez mekkora művészet.
A könnyűzenét komolyan kell csinálni, de nem kell komolyan venni.
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
Sid-del interjú olvasható a http://www.zene.net-en :)
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Ez a zene túl jó ide, hiába profi a klip, a magyar tömegeknek nem ez kell. Nagyon remélem, hogy tévedek, és végre itt is felüti a fejét némi szinvonal.
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
A cikkről nincs véleményem, viszont a pasiról és a zenéről annál inkább.... :) Harjá! Nyomassátok a klipet!!
Vendég 2004. 06. 21. 0:00
a cikkhez annyi, hogy az első pár sort kivéve nem te írtad...
Vendég 2004. 06. 21. 0:00
Nagyon jó látni, hogy újra van valami egészséges zenei szinfolt. Nagyon szorítok neki!
Vendég 2004. 06. 20. 0:00
Láttam a klippet, igazán fantasztikus zene, mind a szöveg, mind a zene.. Érződik rajta a U2, Coldplay szeretete.
Külföldön is megállná a helyét.
fkriszta 2004. 06. 14. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!