Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Thomas Anders újra szólóban

létrehozva: 2004. 06. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 09. 09. 14:05
Hello vivi vagyok imádom a zenéjét és őt is !Fergeteges a legújabb albuma szerintem tőle helyeseb pasi nincs a világon !!!
Vendég 2008. 01. 20. 15:48
SZIASZTOK REMEK A CD GYÖNYÖRÜ HANGJA VAN DITER NÉLKÜL IS MEHÁLJA A HEJÉT.
Anikó 2006. 08. 22. 14:43
Helló Mindenki,
új Modern Talking fanclub a myvip-n ha szeretnél taglenni kérlek csak írd meg email címed a következő email címre: és én küldök meghívót. Legyünk Minél Többen! fogjunk össze kedvenceinkért.
sok új infó a klub fali újságján valamint sok új barátot szerezhetsz.

Thomas Anders új albuma szerintem fergetegesre sikeredett. szerencsémre még a megjelenés elött élőben élvezhettem az új album szép és szinvonalas számait . nem beszélve Thomas gyönyőrű kiforrott hangjáról , a minden évben megrendezendő fanclubpartyn Koblenzben.
Kívánok minden zeneszeretőnek jó szórakozást a szinvonalas albumhoz.
sziasztok Anikó "Nancy"
Vendég 2006. 06. 04. 15:19
HELLO! Megint Iza vagyok. Halgassa meg mindenki, aki teheti, az új. T.A. albumot, zseniális.Nekem márciusban hozták be németországból. Elejétől a végéig csodálatos!!!!!
Vendég 2006. 06. 04. 15:19
HELLO! Megint Iza vagyok. Halgassa meg mindenki, aki teheti, az új. T.A. albumot, zseniális.Nekem márciusban hozták be németországból. Elejétől a végéig csodálatos!!!!!
Vendég 2006. 06. 04. 15:19
HELLO! Megint Iza vagyok. Halgassa meg mindenki, aki teheti, az új. T.A. albumot, zseniális.Nekem márciusban hozták be németországból. Elejétől a végéig csodálatos!!!!!
Vendég 2006. 06. 04. 15:17
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:16
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:16
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:16
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:16
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:16
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:16
HELLO MT. és TA. RAJONGÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha valakinek megvan T. Anders " Whispers " c.albuma, kérem írjon nekem a címre, ugyanis ezen album kivételével nekem megvan az összes MT., Blue System és T.A. album. Már csak ez az egy híányzik a gyűjteményemből, hogy teljes legyen, kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!! IZA.
Vendég 2006. 06. 04. 15:06
Hello Zsolt! A nevem Iza.Én is imádom T. Anders hangját, szinte már a rabja vagyok.Normálid ez?Mellette persze sok más előadót kedvelek, nőket is, férfiakat is. De szerintem nincs mégegy olyan hang mint az övé.
Vendég 2006. 06. 04. 15:02
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
Vendég 2006. 06. 04. 15:02
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
Vendég 2006. 06. 04. 15:01
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
Vendég 2006. 06. 04. 15:01
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
Vendég 2006. 06. 04. 15:01
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
Vendég 2006. 06. 04. 15:01
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
Vendég 2006. 06. 04. 15:01
szerintem T.A. legújabb "Songs Forever" c. albuma tökéletesre sikerült.Most lett igazán önmaga, ezeken a 80'as évekbeli slágereken keresztül, amit nagyon kellemes jazz-swing stílusban dolgozott fel.
ylka 2006. 03. 09. 14:13
sziasztok!!!sajnos még nem láttam a rajzfilmet de asszem érdekelne!!hallottátok már TA új számait??
Vendég 2006. 03. 02. 19:38
Bekker Györgyné/Anikó „Nancy”
e-mail:



Kedves Rajongók, zeneszeretők!

Aláírásgyűjtési akció annak érdekében , hogy a BMG Magyarországra is behozza kedvenceink cd lemezeit. Valamint esetleges magyarországi koncertek szervezéséhez gyűjtünk aláírásokat. Mindenki aki szereti a Modern Talking és Thomas Anders/Dieter Bohlen zenéit.
Aki tud aláírásával segítse az ügy kimenetelét. Előre semmit sem tudok ígérni . Az aláírások számától is függ majd az ügy kimenetele.
Ha elegendő(sok) aláírást összetudunk gyűjteni levelet írunk a BMG lemezkiadónak /vagy egyéb lemez/ cégnek (hozzá mellékelve az aláírási mintákat), hogy Magyarországra is szeretnénk ha behozatalra kerülnének az említett előadók lemezei.
Valamint, ha sikerül egy megfelelő koncert szervezőt találni neki is mellékelnénk az aláírási listát , bizonyítékként, hogy van érdeklődés a koncertek iránt.
Ha minden jól megy ezek után a koncert szervező kapcsolatba lépne Thomas Anders és Dieter Bohlen koncertszervezőivel . Persze ez idő kérdése és az aláírások számának függvénye is
Mindenesetre mindent megteszek , hogy ez az elképzelés megértő fülekre és szívekre találjon.
Tehát ha TE IS TUDSZ SEGÍTS aláírásoddal, kérlek állj az ügy mellé. Minél több rajongó ismerősöd van annál jobb, add át az ötletet és gyűjts minél több aláírást!
Fáradozásodat előre is köszönöm.
TEGYÜNK VALAMIT KEDVENCEINKÉRT MI IS MAGYARORSZÁGON!!
Az aláírási listát majd a későbbiekben megadott címre küldhetitek vissza .Addig is levélben érdeklődhetsz /valamint a fejleményekről az alábbi e-mail címről kaphatsz majd választ/ . Szívesen fogadom továbbá az üggyel kapcsolatos egyéb ötleteiteket.
Levél tárgya legyen: „MT/TA/DB rajongók” vagy „aláírásgyűjtés”

Üdvözlettel: Bekker Györgyné /Anikó „Nancy”
Vendég 2006. 02. 18. 15:27
Sziasztok Modern Talking rajongók,
mi a véleményetek az új Modern Talking rajzfilmről.
üdv mindenkinek Nancy
caspa 2006. 02. 16. 16:35
Sziasztok!

Én most készítek riportot a Modern Talkingról, az új róluk szóló rajzfilm kapcsán az RTL-nek. Van köztetek olyan, aki rajong az együttesért és szívesen nyilatkozna nekem egy rövid interjúban? Légyszi írjatok minél hamarabb.
Vendég 2006. 02. 07. 20:38
Helló Zsolt,
kérlek írj a címre. régebbi és új MT TA rajongókat keresek. bővebben levélben .
szia Nancy
Vendég 2006. 02. 07. 20:36
Helló Mindenki,
Azt hallottam , hogy állítólag Thomas Anders jön Magyarországra. Igaz?!!!!! ha valaki tud bővebb infót kérem sürgősen írjona a címre "levél tárgya" Thomas Anders koncert.
köszi a segítséget. Nancy
Vendég 2006. 02. 07. 8:54
A zene jó.Már 17 éve hallgatom és éneklem is őket.Sok a lelki telítettség a dallamokban,ami a mai zenékben nem nagyon található meg,ezért szeretem.Thomas hangja olyan mint egy éles kard,mely a szíved melyére hatol.Nem sokan énekelnek így.Zsolt.
Vendég 2006. 01. 09. 22:57
thomas anders modern talking live show 1997 04 10 11 12 budapest super
Vendég 2006. 01. 07. 18:33
a világon a legjobb
Vendég 2005. 12. 31. 11:32
thomas anders the king.the best of modern talking. sexi nora anders.cup
Vendég 2005. 12. 08. 16:39
Kedves FUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJOLÓ , sajnállak mert te egy eléggé szegényes lelkülsetűé, valószínű botfülü emberke lehetsz. Az MT zenéiben meg lehet találni a nagyon jó ritmusokkal ellátott discot és a romatikus díllamokat is egyaránt, arról nem is beszélve, hogy a világ egyik legjobb hanga pon Thomas Anders torkában van!! Ja és a mai zenék többségében meg lehet találni a régebbi már befutott slágerek dallamait, sok zenész a múltból él - kissé átdolgozva! pl. madonna = ABBA, szeretem madonnát is, de egy már befutott slágerből nem nehéz kissé módosítva jó zenét készíteni. MT a királyok egyike a zenei műfajban! Andi
Vendég 2005. 12. 02. 23:44
ők a legjobbak!!
Vendég 2005. 11. 24. 16:40
levele!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 11. 24. 16:39
ŐK A LEGJOBBAK
Vendég 2005. 11. 24. 16:39
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ LEJÁRT LEMEZ!MÉG VISSZAPÖRGETNI SE ÉRDEMES!!!
Vendég 2005. 11. 23. 4:52
Évek óta imádom én is, szivesen hallgatom még ma is...
Vezetés közben ,bárhol ,bármikor. Ők aztán tudtak énekelni !!!
Vendég 2005. 11. 03. 9:17
1985 the best of,thomas anders,nora anders,dieter bholen erika.-the king.
Anikó 2005. 07. 08. 17:24
Bekker Györgyné/Anikó „Nancy”
e-mail:



Kedves Rajongók, zeneszeretők!

Aláírásgyűjtési akció annak érdekében , hogy a BMG Magyarországra is behozza kedvenceink cd lemezeit. Valamint esetleges magyarországi koncertek szervezéséhez gyűjtünk aláírásokat. Mindenki aki szereti a Modern Talking és Thomas Anders/Dieter Bohlen zenéit.
Aki tud aláírásával segítse az ügy kimenetelét. Előre semmit sem tudok ígérni . Az aláírások számától is függ majd az ügy kimenetele.
Ha elegendő(sok) aláírást összetudunk gyűjteni levelet írunk a BMG lemezkiadónak /vagy egyéb lemez/ cégnek (hozzá mellékelve az aláírási mintákat), hogy Magyarországra is szeretnénk ha behozatalra kerülnének az említett előadók lemezei.
Valamint, ha sikerül egy megfelelő koncert szervezőt találni neki is mellékelnénk az aláírási listát , bizonyítékként, hogy van érdeklődés a koncertek iránt.
Ha minden jól megy ezek után a koncert szervező kapcsolatba lépne Thomas Anders és Dieter Bohlen koncertszervezőivel . Persze ez idő kérdése és az aláírások számának függvénye is
Mindenesetre mindent megteszek , hogy ez az elképzelés megértő fülekre és szívekre találjon.
Tehát ha TE IS TUDSZ SEGÍTS aláírásoddal, kérlek állj az ügy mellé. Minél több rajongó ismerősöd van annál jobb, add át az ötletet és gyűjts minél több aláírást!
Fáradozásodat előre is köszönöm.
TEGYÜNK VALAMIT KEDVENCEINKÉRT MI IS MAGYARORSZÁGON!!
Az aláírási listát majd a későbbiekben megadott címre küldhetitek vissza .Addig is levélben érdeklődhetsz /valamint a fejleményekről az alábbi e-mail címről kaphatsz majd választ/ . Szívesen fogadom továbbá az üggyel kapcsolatos egyéb ötleteiteket.
Levél tárgya legyen: „MT/TA/DB rajongók” vagy „aláírásgyűjtés”

Üdvözlettel: Bekker Györgyné /Anikó „Nancy”
Vendég 2005. 04. 13. 21:41
Helló Mindenki,
Esetleg valaki tud olyan oldalakat a neten ahonnan lelehetne tölteni Thomas Anders: just dream mobil csengőhangot? lehet külfüldi oldal is.aki tud segíteni a következő email címre kérem írjon: köszi a segítséget.
u.i. de lehet más Thomas Anders szám is.
köszi Anikó
Vendég 2004. 11. 13. 13:49
Modern Talking the king!!!!!!!!!!
pötty
Vendég 2004. 11. 02. 8:14
csao Modern Talking rajongok!M T for ever!aki igazán szereti az M T-t az látogasson el azhttp://www.odyssey.balthost.info/eng/mp3.shtml oldalra!mp3 meg minden!üdv Turpy Urfi!
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Én Dieter Bohlen rajongó vagyok 12 éves korom óta. Hogy miért? Mert nagyon ritka az olyan ember mint Ő. Tehetsége és zenei tanulmányainak köszönhetően megalapított több olyan együttest melyek minimum 5 számmal sikeresek lettek. Ott a Modern Talking a Blue System a Bonnie Tyler a Cc. Catch és sorolhatnánk még . Nagyszerű egyedi ember!
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Helló mindenkinek! Még annak is aki nem Modern Talking rajongó,hanem csak kiéli szefos(szellemifogyatékos) énjét. Én Dieter Rajonó vagyok ,de nem piszkálom Thomast. Császtok. Különben jó ez a lap :alias Lulu!
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
Ősidők óta MT bolond vagyok, de külön-külön nem az igazi a két srác: pl. a Blue System , vagyis Dieter zenéi szerintem fantasztikusak, de ugyebár a hangja nem egy TA, viszont Thomasnak hiába van álomszép hangja, a régi szólózásából erősen hiányzott Dieter zsenialitása. Az új albumot még nem hallottam, de ha azzal "fut", hogy hasonlít, akkor minek kellett megint összeveszni?! Ők EGYÜTT a tökéletes pár!!!

2004.07.31. Alsóörs, kb. 21-22 óra, 3+1 szám erejéig:
Thomas Anders
az MTV Road Show-ján!!!
Vendég 2004. 07. 28. 0:00
Dieter Bohlen kihasználta Thomast, pedig nem is tud énekelni se, csak ujjabb szart produkálni a mai német teenisztárokkal!
Vendég 2004. 07. 21. 0:00
Helló Mindenki!
Igaz -e hogy Thomas Anders 2004 07 31-én Alsóörsön fellép az MTV Roadshowban? Tud-e valaki többet ez ügyben?Kérem az írjon az alábbi e-mail címre:
Köszönöm előre is segítségeteket Üdv Anikó
Vendég 2004. 06. 30. 0:00
Helló Mindenkinek!

Úgy gondolom,aki Thomast a MT-ban szerette,az a szóló dalait is kedvelni fogja!
Én idestova 17 éve szeretem a dalaikat és bátran állítom ,hogy ahogyan akkor,most is megállják a helyüket a zenei világban!
Amúgy nem törvényszerű,hogy mindenki ugyanazt szeresse, de el kell ismerni, hogy a hangzásviláguk az elmúlt évek során nem változott! De a rajongóik talán ezért szeretik őket mindig együtt vagy külön-külön!
Vannak fiatalok és idősek egyaránt akiknek ez a műfaj igenis bejön!!!
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Tamas te szar alqak vagy szerintem is gozod sincs a MT zenei stilusahoz, 1-1 szar alak vagy es kesz.
Vendég 2004. 06. 26. 0:00
Helló Mindenki!
Sokan azért kritizálják Thomast mert nem a MT hangzást viszi tovább, mások azért mert esetleg 1-2 szám hasonló.
Véleményem szerint senkise várjon olyat mint a MT hangzás ,hisz a Modern Talking már elmúlt, de aki Thomas hangját szereti úgy gondolom nem is várja el , hogy olyan legyen a zenei világa mint régen.
Ne ezen vitatkozzunk , hogy mért nem ilyen mért nem olyan , hanem a zene szeretete a fontos.Thomas egyénisége a fontos és a hangja. Mindenesetre szerintem az album nagyon szuper.Különleges és egyedi mivel sok újítás van benne . Én a kezdetek óta Modern Talking rajongó vagyok és leszek is .Thomas hangját pedig nagyon szeretem, Zenei stílusa megegyezik az én zenei izlésvilágommal. Legyen az tempósabb szám vagy akár ballada is. Szerintem nagyon is jó hogy nem követi a régi "MT" hangzást.Egyszóval szuper az album. Ismerőseim körében is nagyon sok ember van akinek hasonló a véleménye. Ezért egy aláírásgyűjtés akcióba is kezdtünk , hogy THOMAS MAXI CD-IT IS behozza a BMG Magyarországra. Ha valakit érdekel a dolog szívesen várom levelét ez ügyben .További információkat levélben majd bővebben. Erre a címre írhatsz.:.
sziasztok. Nancy
Vendég 2004. 06. 19. 0:00
szar vagy magad. o remek ember szinvonalas az albuma is
Vendég 2004. 06. 14. 0:00
Miert kell mindenkit fikazni?Tamas te egy szar alak vagy!!
Jónap Tamás 2004. 06. 14. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek