Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Ákos nyári turnéja

létrehozva: 2004. 06. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 09. 12. 0:00
Tiszta tekintete van és rendkivül egyszerű a szinpadon talán ez a tisztaság ami miatt szövegei képesek az ember lelkét felemelni. Annál nincs is szebb ha egy őszinte embert látok több száz ember élén.
Vendég 2004. 08. 20. 0:00
Nagyon jó koncert volt Agárdon tegnap! :)
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Bar nagy kedvencem Akos,csak a tavalyi Tusnadfurdoi koncertje volt az elso,amelyre eljutottam.Nagyon tudnak,az biztos.Es hat nap mulva ''zuzunk''meg egyet ugyanott!
Vendég 2004. 07. 10. 0:00
Amit Ő csinál az zene a javából!Egy problémám van csak vele:sosem jön pécsre nagykoncertezni!Bár tavaj volt Andante amelyen ott voltam és fantasztikus volt!azért jöhetne többet is!!! Üdv egy pécsi lány!!!
Vendég 2004. 07. 10. 0:00
Én ott voltam a koncerten és szó szerint sokkot kaptam!Még életemben nem láttam ennyi embert ilyen összhangban és szeretetben rajongani!!!Számomra ő a zenei "megváltó"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 07. 07. 0:00
Nekem a kedvencem,és szerintem is jók a szövegek!Igaz a koncertekre egyre nehezebben jutok el,de otthon ülve is elég élvezetes a hangzása!!!
LUIS
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
Helo, helo!!! Irjon már valaki! Nincsen senkinek sem semmilyen hozzászólása? Jó véleménye? Nekem Ákos nem a kedvencem, de a szövegei jók. Nos?
fkriszta 2004. 06. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek