Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Rocker-nem rocker

létrehozva: 2004. 06. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 01. 08. 21:44
En nem tom mia szarnak kel itt magyarzkodni minden kocsognek hogy valojaban rocker vagy,vagy sem.Aki annak tartja magat egeszsegere aki meg nem az kussoljon.Mer mar kezd herotom lenni ezektol a geciktol akik kritizaljak a rocker emberkeket!!!!!
Maiden-lány 2004. 12. 27. 19:34
Te meg a Maident ne merd a szádra venni! :PP
Vendég 2004. 11. 26. 15:26
Sztem ez a rocker-nem rocker téma olyan a tizenéveseknél, mint a többi dedós dolog, ami miatt a kisgyerekek kiutálhatják maguk közül azokat, akiket kinéztek maguknak. Egy jó ok a megkülönböztetésre.
Vendég 2004. 11. 24. 12:39
Te Carmen!

Magadat Én-ként nagybetűvel írod amikor tök nem helyes és az Erdélyt meg kisbetűvel amikor az tulajdonnév?
Ezek után még te pofázol?
Hülye primítív rocker vagy.
Menj villázzál Iron Maidenre..
Az való neked.
Vendég 2004. 11. 24. 6:20
вы пидоры
Carmen 2004. 10. 23. 12:58
Az Én kurva anyámat?Vagy Carmen666 kurva anyját?Merthogy sem Én sem C666 nem írt semmit a csicska erdélyről...
Vendég 2004. 10. 22. 17:06
nemrég látta a filmet , nagyon tetszett. király, király.
egyik barátom elküldött pár filmzenét, és átvetettem a filmet. wááá ez az új kedvencem.
LESTAT :))))
Neo 2004. 08. 23. 0:00
Jól van akkor mondj egy értelmes témát!De szerintem ez akkor is tutibb,mint azon vitatkozni hogy a szomszédom uncsijának a tesója rapper és hogy meg kell verni!De hogyha neked ez a téma akkor nyomjad!Meg már bocs de U2 topikba se voltál valami inteligens............de biztos beírod hogy ,,Kurva anyád Neo!" és ezzel elvan intézve.Mondj felőlem bármit szarok rá!
Mephisto 2004. 08. 22. 0:00
carmen a jókurva anyádat!tudod!
ERDÉLYT szádra ne vedd mert azt sem tudod mi az
elkaplak a szar sátánista fajtáddal eggyüt!
üldözni fogom ameddig élek!
Mephisto 2004. 08. 22. 0:00
mindjárt leesek a székről
egy kiscsaj feldobott egy ilyen lecsó témát és a többi barom meg megy utánna mint ha mézesmazzagot húzna az orruk előtt!
komolyan mondom mindenki segiteni akar villogtatják itt magukat :)
nem is ez a téma de semmi baj,
De a témában olyan nehéz igazából dülőrejutni hogy kár elkezdeni!
most előrukkolna kedves sátánista barátnőnk és hipp-hopp eldöntené ki milyen és valójában mindenki akkor tuti ha olyan mint ő és olyan zselét halgat persze mint ő!
NA ezt nem várom meg!
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Én is láttam a Kárhozottak királynőjét, meg is van dvd-n, nekem bejött a koncertes rész, azok frankó számok (amikor Akasa elviszi Lestatot).
Jay 2004. 07. 27. 0:00
Falramászok ...
Vendég 2004. 07. 22. 0:00
UNDERGROUND ZENEKAR DOBOST KERES!!! 06-30-405-8965
Carmen 2004. 07. 05. 0:00
NONO!A statik-x megy a falramászásnál:)
Neo 2004. 07. 05. 0:00
Vagy Korn ment a falramászás közbe,nem tudom.......
Neo 2004. 07. 05. 0:00
Jójó...........ezt most már ki filóztuk szerintem az tök jó volt mikor felmászott a falra, és közbe ment a Static-X,aztán meg elkapta a két csajt!!:))De asszem a filmben felcsendülnek még olyan jó bandák mint a Korn is....
Carmen 2004. 07. 01. 0:00
Khm.Lestat a Kárhozottak királynőjében a vámpír csak informatíve:DD
Jay 2004. 07. 01. 0:00
Khm. Szóval Lestat valóban vámpír, és az Interjú egy vámpírral c. filmben van benne. A kárhozottak királynöje meg ennek a filmnek a folytatása. Csak úgy informatíve. :)
Lestat 2004. 06. 29. 0:00
Szia Neo!Az az...a kárhozottak királynője...és tényleg kurva jó zene van benne!És a vámpírnak a neve Lestat!
Puszi
Neo 2004. 06. 29. 0:00
Lestat,bocs egy kicsit tudatlan vagyok...............de a neved az nem a Kárhozottak királynője c. filmből van!Nagyon király tegnap néztem meg,nagyon tetszett.Meg asszem ott hívták így a vámpírt,meg azért a filmben is voltak jó zenék!!
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Ok, bocs. De nem baj, hogy megkérdeztem?
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Sziszi ha muszáj közülük választani akkor első Migé és aztán Ville, mert nem minden a külső... másik az hogy fogalmam sincs mennyit írnak róluk az újságok, mert engem főleg a ZENE érdekel
Niki
Vendég 2004. 06. 27. 0:00
Szervusz, Niki. Sziszi vagyok. És gondolom, a HIM-ből Ville a kedvenced. Nekem ő a kedvencem. De szerintem a többiek is jó fejek, csak az a baj, hogy az újságok róluk nem irnak.
Adddika 2004. 06. 27. 0:00
Üdv! Annyit mondanék a témához, hogy tök felsleges ez a kiközősítés. Mondenki azt a stílust hallgatja ami neki tetszik. Egyébként nagy ökörség az, hogy fikázzák sokan a rockereket. Ez nem igaz. Nekem rengeteg rocker haverom volt és van és mint tök jó fejek. Sokat dumálok velük, annak ellenére, hogy jómagami is diszkós vagyok és persze technos is.
Jay 2004. 06. 26. 0:00
Na, ha én leírnám a véleményem a HIM-röl (ami nem feltétlenül negatív, bár pozitív se), ahhoz külön topic kéne, és anyázás lesz a vége :) Mondjuk minden topic anyázásba torkollik mostanság :)
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
én spec imádom a HIMet
Niki
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Hali mindenkinek! Szeretitek a H.I.M.-et?
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Szevasztok! Faszság ez az egész! Minek csesztetni egymást mindenki azt hallgat amit akar! HEAVY METAL RULEZ
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Lestat: másfél évig, de még ma is jó barátok vagyunk
Niki
Lestat 2004. 06. 24. 0:00
Szia Niki!És mennyi ideig voltatok együtt?
Vendég 2004. 06. 24. 0:00
Lestat: mi mondjuk két elmebeteg goth/dark vagyunk, de nekem is volt olyan pasim annó aki azt se tudta mi fán terem a gothic-style, bár ő is alter volt,de neki az életvilágom kimerült a himmel...mégis megvoltunk :)
Niki
nina 2004. 06. 24. 0:00
De tenyleg AMD65 te mar tul mesz minden ponton!Egy kicsit visszabb foghatnad magad1
AMD 65 2004. 06. 23. 0:00
Na jó akkor megegyeztünk
Jay 2004. 06. 23. 0:00
Hehhehhe, AMD fiú, mondd már, hol írtam én olyat hogy "imádom a románokat" ... Hja, és persze hogy nem hördült senki fel, egyedül te vagy olyan barom, hogy ebböl etikai problémát csinálsz. Persze az ember mit meg nem tesz, hogy fontosnak tünjön, nemde ?
Persze elöre látom, hogy bejelentkezel (illetve pont hogy nem teszed meg) mint csomó GUEST, és leanyázod az összes általad "románnak" nevezett magyart aki a music.hu-n van. Nincs az a földi szitokszó ami ekkora tudatlanságot és müveletlenséget és parasztságot méltón leírná, ezért nem is fárasztom magam. Menj te a jó büdös francba és kész.
nina 2004. 06. 23. 0:00
Remelem nem!
Neo 2004. 06. 23. 0:00
Érdekes hoozászólás az elöző...ilyen inteligens.Én nem ítélem el az embereket h milyen muzsikát hallgatnak.Pl.:Van rapper haverom is azt odaadtam neki Systemet és erre azt mondta tök jó!Szóval szerintem ez nem lehet akadálya a kapcsoltatodnak,kedves Lestat (ohh..öcsém de finom voltam:))
Meg filózhatunk egy csomót h ki rocker és ki nem....................de szerintem felesleges ahány ember annyi stílus!
Vendég 2004. 06. 23. 0:00
Régóta vagyok már fórumtag és mindig ennek az AMDnek kell a szar poénjait olvasnom.Ki ez az AMD vagy mi a faszomnak nevezzem...AMD!! a büdös kurva anyádat AMD,basszátok már ki innen ezt a szarházit soha nem fogja abbahagyni??AMD egyszer picsán kéne már rúgni téged de nagyon,
AMD!!! a büdös kurva anyádat
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
És kit érdekel erdély?Nem ez a téma!
CARMEN
AMD 65 2004. 06. 22. 0:00
Inkább neki van románimádata(már többször leirta)persze akkor senki sem hördült fel.A patkány sem tehet rola hogy annak született azt mégis nem egy kedvelt fajta.Erdély meg már elég rég nem magyarország legalábbis az elmult közel 500évben nem(igaz sok magyar élt ott)
Jay 2004. 06. 22. 0:00
AMD 65 ! Ezzel a román-utálatoddal, vagy mi a fasznak nevezzem, csak a saját bunkóságodnak adsz hangot. Én a helyedbenbefognám a számat, és meghúznám magam. Amiért valaki Romániában született, még nem feltétlenül román, persze hiába is magyaráznám neked Trianont. A paraszt agyaddal úgyse fognád fel, csak tudod, Erdély még anno Magyarország volt. Szar ügy, mi ?
Vendég 2004. 06. 22. 0:00
húbasszameg, én amióta élek blackmetalt hallgatok, de vannak rocker haverjaim és egyiket sem hallottam ilyen hülyeségről dumálni. Tényleg, most nem a rocket pro/kontra dolgokról kéne, hogy folyjon a téma?
Carmen666 2004. 06. 22. 0:00
NEM A RUHA TESZI AZ EMBERT ROCKERRÉ!
Paloma 2004. 06. 22. 0:00
Én szeretem a rockot de nem öltözök úgy.Bár mikor meghallok egy rocker számot vagy éppen azt énekelek én is azzá válok.Érdekes...:))
AMD 65 2004. 06. 22. 0:00
Román tudod én is buliként fogom fel a szövegeidet velem kapcsolatban
Carmen666 2004. 06. 21. 0:00
mondom,válogasd meg hogy "barát" e az ilyen,vagy sem... szentem elég egyértelmű...
Lestat 2004. 06. 21. 0:00
Csá!!15éves a csaj és néha már tényleg röhej amit csinál,de volt amikor csúnyán össze akart vele ugrasztani!Szóval ügyködik a csaj ahol csak lehet!
Puszi
Vendég 2004. 06. 21. 0:00
En is szeretem a rockkot de nem vagyok rocker! Foleg az Eddat! ----Ancsa---
Jay 2004. 06. 21. 0:00
Elnézést ... hány éves ez az x-legjobb-barátnöd, Lestat ? Mert eme viselkedésmodellel általába 13-max 16 éves csitriknél találkoztam. De tényleg, legalább csinálja a show-t ! Jó röhögést, én is azt tenném :)
Max 2004. 06. 21. 0:00
Hát, elég lepra ügy... legalább van aki csinálja neked a sót. A helyedben bulinak fognám fel...
Lestat 2004. 06. 21. 0:00
Sziasztok!
Na a kérdésedre válaszolva Maelstrom mind a két félről ér a baszogatás!A rockerekéről meg NÉHÁNYAN az én baráti körömből!Főleg azért mert az egykori legjobb barátnőm aki eddig Eminem buzi volt az beleszeretett a barátomba és hirtelen őrült nagy Slipknotos meg Junkies-os lett!
Érdekes!Ezért most utál persze és mindent megtesz,hogy bekavarjon...kicsit már unalmas,úgyhogy csak röhögünk a próbálkozásain!
Puszi
Carmen666 2004. 06. 21. 0:00
elbasztam. szal azt a zenét amit ők hallgatnak te nem szereted és ezért baszogatnak ott valami gond van.
Carmen666 2004. 06. 21. 0:00
nagyon értelmes és intelligens banda lehet,amelyik ezért baszogatja a másikat!ebből csak azt a következtetést tudom levonni,hogy kibebaszottul kurrva nagy divatrockerek (akik baszogatnak) vagy éppen divat rapper vagy faszom se tduja,akik baszogatnak azokra értem,mert aki tényleg szerei azt a zenét,nem törődik azzal hogy másik esetleg nem szereti és nem kezdi el baszogatni,mert általában az ilyen kis divat dögök mániája az,ha egy ismerősük,barátjuk nem kedveli azt a zenét,amelyiket te,akkor már "rossz ember"! szal én a helyedben elgondolkodnék rajta hogy merjem e barátnak hívni az ilyeneket és persze mindenekelőtt szarnék rá,ha két ember szereti egymást ez nem akadály,főleg nem a zene fog dönteni,ennyi.
Max 2004. 06. 20. 0:00
Erteljes túlzással. Amiért egy nstény ki tudja mondani azt a szót hogy Junkies, meg kölcsönadod néki a metálos pólódat még nem lesz rocker. Ki a másik? Réver vót mind.
Jay 2004. 06. 20. 0:00
Khm. Max, magánéleti dolgokat majd személyesen. Egyébként 2-t besorolnék a rocker kategóriába (na jó, egy kis túlzással :)))
Max 2004. 06. 20. 0:00
Ki a franc? Pl az suliban sokaknak, vagy a te nid is, pl. Na jó, én baszogatlak de nem azért mert nem rokkerek, hanem mert tényleg szédültek. Bár ha hót réver diszkóplázaliba, akkor érthet a csesztetés.
Jay 2004. 06. 20. 0:00
Vegyespáros ? Ki a franc, Max ?
Mindegy, bizta kihagy a memóriám. Hagyd a francba a többieket, az számít ami van, nem az, amit mások mondanak (ezt jól megaszondtam :)
És kinek a haveri köre basztat ? A barátodé (aki rocker), vagy a tied (aki nem vagy rocker) ?
Vondd le a következtetést, hogy melyik baráti kör a normálisabb és toleránsabb.
Esetleg mindkettö baszogat ?
Max 2004. 06. 20. 0:00
Elég okádék társaság vehet körül, ha már ez is probléma... Körülöttem egy halom vegyespáros van, de nem hallottam még senkitl, hogy ezért cseszegették volna.
Lestat 2004. 06. 20. 0:00
Köce Ancsa!Dehogynem szeretem a Rockot,de még mellette sok mást is ami nem rock!
És egyébként Te rocker vagy?
Vendég 2004. 06. 20. 0:00
Szerintem nincs semmi problema! nem kell foglalkozni azzal hogy mit mondanak a tobbiek! Egyebkent egyaltalan nem szereted a rock zenet? Ha egy kicsit igen akkor tenyleg nem kell aggodnod!A fontos hogy szeretitek egymast! Puszika: Ancsa!
Carmen 2004. 06. 20. 0:00
miért lenne ciki,hogy valaki ilyeneken gondolkozik?nem lehet túl jó,hogy állandóan baztatnak!Nem értem mi ebben a ciki!
Lestat 2004. 06. 20. 0:00
őő...köszi a tippet de nem Én vagyok a rocker hanem a pasim!:)
és a "b" verzió valahogy nem stimmel...
Vendég 2004. 06. 20. 0:00
Ha egy rocker nem egy rockerrel jár az nem ciki. Inkább az a ciki, ha valaki ilyeneken gondolkozik, ahelyett, hogy leszarná mit ugatnak a többiek. Vagy van egy b verzió is: abbahagyni az egészet és keresni egy rockert (lehet, hogy nem szereted de legalább rocker, nemigaz????)
:-)
Carmen 2004. 06. 20. 0:00
Hát ha szeretitek egymást...akkor szarjatok a többiekre:)
carmen
"puszi":)))
Lestat 2004. 06. 20. 0:00
Nyugizzatok...nem vagyok ennyire naív,szóval nem tanácsot kérek csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Puszi
Lestat 2004. 06. 20. 0:00
Sziasztok!A barátom rocker én viszont nem vagyok az,mégis szeretjük egymást,de ezt a haverok és a többi ember nem nézi jó szemmel.Szerintetek is "ciki" ha egy rocker nem egy rockerrel jár?
Puszi

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!