Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Summer Rocks 2004: Judas Priest és Queensryche

létrehozva: 2004. 06. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 12. 18:46
JUDAS PRIEST THE METAL GOD!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 06. 17:13
nagyon király!!!!!!
Vendég 2005. 04. 12. 9:59
Hát bármit is mondanak itt atóllmég én nagyon élveztem.Az igaz hogy kissé elvolt baszva mert kicsi volt az a pecsa nekik nekünk.Télleg többet érdemelt volna a Judas.Ha másképp csinálták volna akkor talán idén ellátogatnának az újalbummal,de erről már lemaradtunk.Esetleg majd ausztriában.
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
A hang cucc kb. olyan minőségben szólt mint 20 éve a Budaiban, csak persze hangosabban. Ha a zenészek kívülről is hallották volna magukat: tutti nem lépnek fel. Az előző pesti JP bulin a hang tökéletes volt, de nem is ilyen ütött-kopott szarokat raktak ki a szélekre. Csodálkoznék ha ezt Ők hozták volna magukkal !! Naív vagyok ? Húsz évet vártam ezt a bulit, és olyan jó magyarosan el lett baszva mint minden mostanában. Köszönjük. Kató
Vendég 2004. 06. 27. 0:00
Egymás lábát tapostuk, pedig nem a dühömgőben ácsorogtunk... A koncert se tudta feledtetni a szervezési hiányosságokat.
Gabriel
2004-06-27
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
ezt balfaszok szervezték látszik.............................
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Egy ilyen metál legendát nem szabadott volna a Pecsa szabadterére bezsúfolni!!!!!
Vendég 2004. 06. 25. 0:00
Túl zsúfolt volt a hely!!!
A büféknél a sorbaállás katasztrofális volt!!!!
Piocit jobb reklámozással simán meg lehetett volna rendezni a KISSTADIONBA!!!!
Se a TV-kben se a rádiókban nem halottam semmit a rendezvényről.
A vidéki nagy városokban egyetlen egy plakátot sem láttam!!
Ez nem tudom, hogy miért jó így??
Gab 2004. 06. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek