Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Dj Rocco riport az E-Klubban

létrehozva: 2004. 06. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Dj Zetor 2006. 07. 07. 17:19
Rocco és Sven-R-G egy és ugyanaz, de azért imádom, mikor mind a kettőt felsoroljátok :)))

Az igazi neve Sven Grühnwald, és tényleg, nagyon jó zenét nyomat. Bár a Street Knowledge kicsit keményebbre sikerült, meg is lepődtem rajta.

Drop The Bass!!!
FreeStyler 2005. 11. 14. 9:04
Ja , még anyyit hogy a német DJ-k a legjobbak!!!
FreeStyler 2005. 11. 14. 8:59
Rocconak szerintem is jó a stílusa, de szeretem Bass-T-t is és Sven R-G-t! Ők a legjobbak!
Vendég 2005. 05. 19. 11:56
te neked ojan jo a zenéid
Vendég 2005. 05. 06. 12:13
A legjobb dj-k: Rocco, Bass-T, Pulsedriver, tune up!, Special D!!!!
Vendég 2005. 04. 27. 17:46
Csá én nagyon szeretem azt a stilust amit rocco nyom. Szerintem alegjobbak:always hardcore,emergency(extended) és az I dont know. Egyébként a cikk maga nem rossz de a végén irtál egy olyat
hogy az e-klubban bulizo emberekkel mindenröl ellehetet beszélgetni és itt is kifejezetten arra gondolok hogy a gyengülö magyar öntudatot mindenki sérelmezi. Hát nem tom jo lenne ha igy lenne de szerintem az oda járo emberek nagy részét ezhidegen hadja (sajnos) ezt arra alapozom hogy van egy két haverom akik gyakran járnak ilyen helyeken és roluk ez nem monthato el. Bár én nem tudom lehet hogy neked van igazad és a többséget érdekli
Vendég 2005. 04. 27. 17:46
Csá én nagyon szeretem azt a stilust amit rocco nyom. Szerintem alegjobbak:always hardcore,emergency(extended) és az I dont know. Egyébként a cikk maga nem rossz de a végén irtál egy olyat
hogy az e-klubban bulizo emberekkel mindenröl ellehetet beszélgetni és itt is kifejezetten arra gondolok hogy a gyengülö magyar öntudatot mindenki sérelmezi. Hát nem tom jo lenne ha igy lenne de szerintem az oda járo emberek nagy részét ezhidegen hadja (sajnos) ezt arra alapozom hogy van egy két haverom akik gyakran járnak ilyen helyeken és roluk ez nem monthato el. Bár én nem tudom lehet hogy neked van igazad és a többséget érdekli
Vendég 2005. 04. 27. 17:45
Csá én nagyon szeretem azt a stilust amit rocco nyom. Szerintem alegjobbak:always hardcore,emergency(extended) és az I dont know. Egyébként a cikk maga nem rossz de a végén irtál egy olyat
hogy az e-klubban bulizo emberekkel mindenröl ellehetet beszélgetni és itt is kifejezetten arra gondolok hogy a gyengülö magyar öntudatot mindenki sérelmezi. Hát nem tom jo lenne ha igy lenne de szerintem az oda járo emberek nagy részét ezhidegen hadja (sajnos) ezt arra alapozom hogy van egy két haverom akik gyakran járnak ilyen helyeken és roluk ez nem monthato el. Bár én nem tudom lehet hogy neked van igazad és a többséget érdekli
Vendég 2005. 04. 26. 8:57
ROCCO a sirály! Hallottátok már a One Two Three-t??? Hú az igen! Én azt hiszem, ez az igazi zene!!!
Vendég 2005. 03. 23. 20:12
Szerintem nem olyan jó dj rocco! De a pulsedriverel a hardbass chapter válogatás albumot kicsit hardstyle stilusban jól mixelték!
Vendég 2005. 01. 31. 15:18
Szerintem igazán jó zenét tolnak. Én megszállotja vagyok ennek a stílusnak. Az pörget fel hogy jó pörgős dallamok és iszonyatosan zúzós dobokat és basszusokat használnak.(Bár mostanában kicsit lazítottak). Sven-r-g, Bass-t, Aquagen, Pulsedriver, Jens O, Starsplash és a többiek habár egyesek, a laikusok úgy vélik egymástól koppintanak, egészen másra mennek rá, más érzékekre próbálnak hatni.

A cikk szerintem jól sikerült, bár azért az a rész, hogy Depesch Mode megszállot egy kicsit megkavart. Nevettem is, hogy egy ilyen ember milyen mást rejtegethet.

Rainy Daze
Vendég 2004. 12. 06. 21:35
hio;.jol;/jp0o-=[0n ble ble
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Ultragagyi zenét csinál, de azért jól mondta és igen! Tiesto az egyik legjobb DJ :))
dijus 2004. 07. 26. 0:00
nagy a csend!!!! nah én akkor mentem!! ja egyébként a cikk yoooo!!! cupppppppppp
dijus 2004. 07. 26. 0:00
hm??
dijus 2004. 07. 26. 0:00
mizuka?
Vendég 2004. 07. 25. 0:00
Korrekt.
Ferenczi Attila 2004. 06. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok