Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Busted

létrehozva: 2004. 06. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 01. 23. 16:00
gilly vagyok, én is gitározom és nem értek egyet veled..oswaldo vagy ki...!az elkorcsosulás meg a rák egy másik oldalra tartozik, a kisirás a dalokban meg elkerülhetetlen. a bustednak is van, igenis van érzelmes száma, de nem tudom hogy tudsz-e angolul: a számok többsége poénos, és nem nyáladzó. nekem ez az érték, neked meg az..amit hallgatsz.
Vendég 2004. 11. 27. 18:27
Mit keres itt ez a téma??
Vendég 2004. 11. 24. 6:37
JA ÉS nem azért kell szeretni őket, mert jó pasik....mondjuk szerintem olyan szépek, mint a rossebek...de hagyjuk....
Vendég 2004. 11. 11. 17:38
A busted annyira nyálas hogy már csöpög róluk. Még hogy rock!!!!!!!??????????? Ez kész baromság. Ki nem állhatom Qket. Hányok tQlük. Azt hiszik divatot teremtenek a hajukkal meg minden!!!!!!!!
Vendég 2004. 10. 15. 0:00
A BUSTED A király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Carmen 2004. 09. 27. 0:00
Szar!
Vendég 2004. 09. 27. 0:00
hé emberek aki Busted hallgat nem állitja magárol hogy rocker csak egyszerüen teszik neki a zene......nem tudom kitöl hallottad már ezt: ´JEEE akkora ROCKER vagyok mert Bustedot hallgatok´...én is szeretem a Bustedot.... nem nagyon érdekel milyen stilust képviselnek egyszerüen jo a zenéjük és jo fejek akinek zavarja a fejét minek szol be?mi megszolunk bazz?????
a Bustedot senki nem hasonlithja senkihez...csak max te?
én meghallgatom a Blink182-öt ,Mansont-t ,a metalicának is vannak jo számai és sorolhatnám még és mégis a Bustedot is jonak tartom....
Nyálas?neked...mihez képest????
ezek a kijelentések amik pontokba vannak szedve...csak egy vélemény nyilvánitás ami oké is lenne de ugy adják egyesek elö mintha az lenne a szaros szentszabály....."pl: 1.kurva nyálas mindegyik"
az én véleményem: A Busted kurva jo!
Vendég 2004. 09. 22. 0:00
Szerintem a busted a világ legjobb zenekara és nem érdekel mit gondoltok!!!!!!!!és a világ legjobb pasija a JAMES BOURNE
Vendég 2004. 09. 18. 0:00
Nem értem miért kritálja minden ki annyi az egész ,akinek nem tetszik nem hallgatja.Nekem személy szerint bejön.De attól ,mert másoknak nem nem hiszem,hogy megérdemlik azt,hogy így írjanak róluk!!!!!!!!!!!!
Mike C. Amish 2004. 08. 16. 0:00
A Busted nem punk. A Ramones, meg a 88-as csoprt, meg a PICSA, na az punk. Amúgy nekem ez a deszkás-punk vonal a Blink-ig még tetszett. A Sum 41-t már kiállásra nem szeretem, bár van 1-2 jó számuk, de ott legalább megvan a stabil felállás.
2 Busted klippet láttam eddig, az egyikben mindhárman gitároztak (lehet, hogy az egyik basszgitár volt, annyira nem figyeltem a klippet), a másikban az egyik már dobolt, és a másik 2 gitározott. Na akkor most mi van?

U.I:"szerintem egy előadó sem fog a klipp forgatásán énekelni és gitározni" - azért Slash-nek jártak az ujjai a Guns klippekben, sőt még a Tankcsapda klippekben a Lukács is játszik a basszgitárján.
Thyrane 2004. 08. 07. 0:00
Legalább próbálna meg gitározáshoz hasonló mozdulatokat tenni,könyörgöm.
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
és a gitározásról meg annyit,hogy szerintem egy előadó sem fog a klipp forgatásán énekelni és gitározni
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Egyikük se meleg, az aki ezt állítja az kapja be!Én szeretem a Bustedot és igaza van annak aki azt mondta,hogy több stílusban is szoktak játszani és ők rockereknek tartják magukat,mert azt hallgatják DE NEM AZT ÁLLÍTJÁK,HOGY ŐK ROCK ZENÉT IS JÁTSZANAK!ÉS AKINEK NEM TETSZIK AZ OLDAL AKKOR NEM KELL IDEJÖNNIE!
Thyrane 2004. 07. 23. 0:00
Szerintem sincs köze a rockhoz.De a punkhoz se.
Egy klipjüket láttam,amiben az egyik srác zongorázáshoz hasonló mozdulatokat tett a gitárján.És nem is a húrokon.
Ennyit a "hangszeres tudásról".
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
Helló mindenki!
Igaza van Oswaldonak, én magam is gitáros vagyok, és valahogy a Busted-ot nem nevezném rock együttesnek (punknak meg főleg nem! Ha valaki punkot akar hallgatni, akkor ott a Ramones, Sex Pistols, vagy az Exploited. Ne mondja nekem senki sem, hogy a Busted bármiben is hasonlít rájuk)
De sajna nem csak a Busted-nál van így. Egyre több az olyan zene, amiben fellelhető gitár (vagy csak a klippjében szorongatja valami nyálasképű b*zi), de nem nevezhető rock-nak - mivel pop!
Egyszóval Busted sucks, és semmi köze a rock-hoz!
Meg különben is:)
Mendezz 2004. 07. 12. 0:00
Oswaldo testvérem mindig megmondja a frankót...
Carmen666 2004. 07. 12. 0:00
Na de kérem! Igazából oswaldo a szivemből beszélt,több hozzáfűzni valóm nem is lenne! ja,de!mégegy!üzenem annak a nagyon épeszű busted rajongónak,aki szerint "jól nézek ki" hogy szálljon le a földre...
1.kurrva nyálas mindegyik!
2.nem a kinézete miatt kell szeretni ezeket a kis senkiket!
3.szentem azt se tudják mi az a punk zene
4.a többit amit gondolok,mind oswaldo fogalmazta meg helyettem is! :-)
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
Itt aztán igazán sok a zenei hozzáértő...hmmm...ne a Busted típusú zenekarokat fikázzátok.
Ott van arra az összes hazai, egy nótára producert bérlő, buta, pattanásos kisfiúkból összetákolt "zenekar". A zenei elkorcsosulás sokkal inkább abban a mélységben leledzik..
Vendég 2004. 07. 12. 0:00
nagyrészt ők írják a zenéjüket,és a dalszövegeket is. fellépéseik többségében élőben játszanak,bár néha pléjbekkben is,mint mindenki más.
Vendég 2004. 07. 11. 0:00
melyik meleg????
Vendég 2004. 07. 09. 0:00
Ezek nem Punk-ok MadMax hanem szarok!
*****CARMEN*****
Max 2004. 07. 08. 0:00
Ezek PUNK-ok? Az eszem megáll...
Vendég 2004. 07. 08. 0:00
tök jók!
Vendég 2004. 07. 08. 0:00
Szerintem nagyon gázok, bár én nem vaygok teljesen képben velük kapcsolatban, de ha jól tudom nagy punkoknak tartják magukat, hát nevetséges... azt se tudják hogy a sex-pistols -t eszik-e vagy isszák...
Vendég 2004. 07. 08. 0:00
az, hogy jól néznek ki (?), olyan nagy pozitívum?
Vendég 2004. 07. 07. 0:00
akkor már inkább a Belga mint a Busted!
Vendég 2004. 07. 07. 0:00
Dumálj magadban kata ...legyél skrizofrén.
Vendég 2004. 07. 07. 0:00
Dia szereti a Busted-ot.
Én nem.
De én Diát szeretem.
Max 2004. 07. 07. 0:00
Ez a Busted cucc egy nagy halom nyálas fószer. A zenét se k írják csak playback-elnek a színpadon mint az összes többi producerelt csapat. Nem nagy szám.
Vendég 2004. 07. 05. 0:00
Xar az egész sztem!


*****CARMEN*****
szandi 2004. 07. 04. 0:00
busted??????? az meg mi?!!!:)
AMD 65 2004. 07. 02. 0:00
Akkor az sem baj ha melegek:)
Vendég 2004. 07. 02. 0:00
Jó a zenéjük!
Vendég 2004. 07. 02. 0:00
Szerintem nagyon király a zenéjük és még jól is néznek ki !!! De az a lényeg, hogy jól nyomják .
Vendég 2004. 07. 02. 0:00
ez punk rock??? akkor nem hallottatok igazi punk zenet!!!!
Vendég 2004. 07. 01. 0:00
Mind!!!
Vendég 2004. 06. 29. 0:00
Melyik a meleg közülük?
Oswaldo 2004. 06. 29. 0:00
Véleményem szerint a Busted-nél türemkedik ki az a tény hogy hogyan kezd elkorcsosodni a hangszeres zene.Jómagam gitáros vagyok így nyomom tudom követni valamiyen szinten ezt a problémát.
Manapság ami a divat az az,hogy összeállunk 3-an 4-en és dalainkban kisírjuk a deszkázásokból származó sérüléseket meg hogy apu vagy anyu épp nem engedett el a kultúrpunk koncertre,serdülőkori problémák kisiránkozása történik szövegileg az ilyen zenekarok dalaiban...nevetséges és egyáltalán nem vethető össze a rockzenével.Számomra lehetséges bizonyos stílusbeli ötvözetek létrehozása mint például erre jó példa a Coldplay vagy a Radiohead,ők a posztrock képviselői,és erre szükség is van mert napjainkban minden fuzionál mindennel,a XXI. század erről szól, és amikor ezekből igényes zene keveredik ki akkor annak nagyon kell örülni mert nagyon úgy tűnik hogy a Busted-féle zenekarok kezdenek elterjedni mint valami rossz vírus vagy a rákos elfajulás.(a Busted egyébként jó példa arra hogyan lehetnek a senkikből egy jól szervezett médiadömping bábfigurái,ami az amúgyis romokban álló zenei kultúrát hivatott tönkretenni)
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Én szeretem őket, mert jók a dalaik és a témájuk is (szal poénkodnak, de vmkor komolyak és olyan fülbemászóak a dalok) Jó hangjuk van és nem beképzelt sztárok mint egyesek. És még azért is mert több stílusban vannak dalaik. Például az albumokon punk pop dalok vannak, de közben van egy csomó rock feldolgozásuk, ami tényleg rock de karácsonyi daluk is van pl :P ja és hip-hop is. Szal változatosak. De általában akik rockerek ők mérgesek rájuk, mert hogy azt mondják Bustedék, hogy rockerek. De ők azok is, de nem rockzenét játszanak. Ez a 2 nem függ egymástól. lehetnek ők rockerek még ha nem is olyan zenét játszanak, de rockot hallgatnak azért rockerek, nem mintha olyan zenét játszanának... Nah, ennyi.
Vendég 2004. 06. 28. 0:00
Király csávók az biztos kurva jól nyomják.Tényleg meleg a gitáros??
Vendég 2004. 06. 27. 0:00
Nem szeretem őket:
1.Rockzenészeknek valják magukat és közelse olyanok.
2.Kis szargépek.
kata 2004. 06. 27. 0:00
Aki szereti őket jöjjön!!!!!
Dumáljunk róluk!!!!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal