Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Europe: Végső visszaszámlálás a Petőfi Csarnokban!

létrehozva: 2004. 06. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 11. 28. 14:54
akedvenc együttesem és imadom az együttest
Erika 2006. 06. 27. 21:04
Europetheband.hu:
http://www.europetheband.try.hu
Vendég 2006. 02. 18. 10:27
Guest !!!!!!!! A kérdésedre a választ megkapod a http://www.europetheband.com-on
Vendég 2005. 12. 26. 20:50
hello erika
Erika 2005. 06. 15. 5:30
Sziasztok!
Ha esetleg néha valaki még benéz ide, ide is beírom, hogy megváltozott a Europetheband.hu címe.

http://europetheband.hq.hu
Erika 2005. 06. 01. 4:56
Szia Olivér!
A europetheband.atw.hu-n mindnere választ kapsz a tagoknál.
Ha van kedved nézz be a fórumra is!
Erika
Vendég 2005. 05. 31. 12:58
üdvözlök mindenkit a music hu-ban.szeretném megtudni a europe tagjainak a születési dátumát.előre isköszönöm.stokes olivér békásmegyerről.2005.05.31.
Vendég 2005. 04. 02. 19:37
HaHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAA
Erika 2004. 09. 25. 0:00
Sziasztok!
Megszületett az első magyar Europe honlap!!!!!!!!

http://europetheband.atw.hu/

Erika
Vendég 2004. 09. 19. 0:00
Sziasztok!
Lemezkritika!!!!!!!!!!
http://www.passzio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=3594
Erika
API 2004. 09. 15. 0:00
Sziasztok!

Most szavaztam és tényleg az elsők vagyunk, csak meg is kell tartani ezt a helyezést.
Ezért mindenkit arra buzdítok, hogy szavazzon amikor tud.
Szeretném a lányoknak megköszönni ezt a helyezést, mert szerintem ez nagyban az Ő érdemük.
Igaz ez a rangsor nem az egész ország véleménye, de ha lehet legyenek a fiuk az elsők fehértomot egye meg a sárga irígység ha nézi az értékelést.
Szép napot mindenkinek.
Csövi Cséz Api
Vendég 2004. 09. 14. 0:00
Elsőn!!!!!!!

Erika
Vendég 2004. 09. 14. 0:00
Már a második helyen állunk !!!

Ági
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
Sziasztok!
Harmadikok vagyunk a concerto-n!!!!!!!!
Erika
Vendég 2004. 09. 11. 0:00
Sziasztok!
Újra működik a Video vault (http://europe.videosfrom.us/)
Van rajta olyan videó is, ami eddig még nem volt fent. Legalábbis az utóbbi két évben.
Erika
Erika 2004. 09. 11. 0:00
Sziasztok!
Ma délelőtt belelapoztam a Metal Hammer és a Rockinform legutolsó számába. A Metal Hammer-ben egy jó hangvételű féloldalas cikk van a koncertről, két képpel. Ezt csak azért írom, hátha valaki megvenné, én nem vettem meg, most drágálottam az újságot. A Rockinformban nincs Europe, viszont pont egy olyan cikknél sikerült kinyitnom, amit "drága barátunk", Fehértomo írt a Europe koncert után pár nappal lévő G3 koncertről. Csak az első bekezdésbe olvastam bele, és már megint a Europe koncertet ironizálta.
A lényeg kb az volt, hogy a Europe koncertet benn tartották, a G3-mat pedig kint, pedig nem volt jobb az időjáráselőrejelzés. Mindezt persze nagyon gúnyos stílusban.
Hát csak ennyi.
Sziasztok
Erika
API 2004. 09. 10. 0:00
Sziasztok

Támogatom a Magyar Europe honlap létrehozását,Megpróbálok ez ügyben érdeklődni.
A concerton a 6. helyen állunk.
Tessék mindenkinek szavazni.
Minekőnk tetszika Europe ami nem divatzenekar hanem egyedi.
Valamint az Europe része a Rock történelemnek és nem 1 együttes hanem az összes rock együttes ami valamit publikált valaha is az alkotja együtt a rockzenét.
Csövicséz
Api
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
Folyt.
Most újra mondom, amit már korábban is, hogy kéne egy magyar Europe oldal. Nem tudom, hogy lehet csinálni, de szerintem mi itt vagyunk hozzá elegen, hogy egy jó kis oldalt összehozzunk. Anyag is lenne hozzá bőven. Ha nem is sokan látnák, de ha csak egy kicsit is meg tudnánk mutatni, hogy milyenek is valójában, már megérte.
Ezt szerettem volna moomdani.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
Sziasztok!
Nem hiszem el, allándón befrissít az oldal mielőtt elküldeném az üzenetet és mindig kezdhetem újra.
Megpróbálom két részletben.
Szóval:
Igaz, hogy aki szereti őket, az szereti a zenéjüket is, de az is igaz, hogy Magyarországon élünk, ahol az emberek teljesen a média hatása alatt vannak. Ha az újságok rosszat írnak a lemezről, akkor elkönyvelik az emberek rossznak, anélkül, hogy megvennék. Ha viszont csak mi nagy rajongók vesszük meg, az édes kevés. Akkor ők it nálunk megbuknak, és egy estleges következő koncert sem valószínű.
Folyt.köv.
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
Sziasztok !

Hát engem is eléggé lehangoltak az olvasottak. Az első fórum linkkel, amit Erika megadott nem is nagyon foglalkoztam, mert sokan csak azért írnak be ilyenekbe, hogy direkt lefikázzák azokat akikről ép szó van.
Viszont a lemezkritika engem is megütött, az illető azt kifogásolja hogy nincsenek benne olyan dallamok meg billentyű szólók mint amit régebben csináltak. Ha viszont olyan lenne az anyag, akkor meg mindenki azért támadná őket, mert nem haladnak a korral,leragadtak a 80-as években.
Szerintem döntsék el a rajongók hogy milyen is az új album, szerintem van egy -két remek dal rajta, még ha nem is lesz akkora sikere. Különben az én környezetemben is mindenki azt hiszi hogy a Europe-nak a TFC-on kívül nem is volt más száma. Ok fantasztikus az a dal a sikere magáért beszél, de személy szerint nekem nem ez a szám a legnagyobb kedvencem tőlük.

Ági
API 2004. 09. 09. 0:00
Sziasztok!

Hát nem lettem vidám a cikkeket olvasva.
Úgy érzem nem nagyon a szíve csücske sok emberneka
Europe.De aki igazán ismeri őket az szereti is a zenéjüket.
Szerintem, igaz még tüzetesen nem hallgattam meg az új
lemez összes számát vannak jó dalok a lemezen.
Mindenkinek szíve joga, hogy éli + és hogy értékeli.
Aki + csak a TFC-t ismeri és sok ember azt is hiszi, hogy csak ez az 1 lemezük volt az vessen magára.
Azért többek között ott volt a Seven doors Hotel is pl.
Igaz bizonyos fehértomó szerint nagy bátorság volt a koncertet ezzel a szerinte nem ismert számmal kezdeni.
De mint a Gyalog Galopp-ba mondták"ne azzal foglalkozzunk, hogy ki ölt meg kit".
Személyes megitélésem szerint mindenben és mindenkiben a hibát a legkönyebb megtalálni.
Holott az én megitélésem szerint az értékeket kell keresni, mert ezek a dolgok a mai világban veszendőbe vannak.
De nem akarok filozofálni.
A concerton megint szavaztam elég jó a pozíciónk már.
Én megcéloznám célként a dobogós hely elérését.
Mindenkinek szsép napot.
Csövi Cséz
Api
Erika 2004. 09. 08. 0:00
Bocsánat, kétszer írtam ugyanazt a linket.
A második:
http://passzio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=3526
Erika 2004. 09. 08. 0:00
Sziasztok!
Találtam két linket, nézzétek meg.

http://xes.sch.bme.hu/femforgacs/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1627
http://xes.sch.bme.hu/femforgacs/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1627

Lehet tippelgetni, hogy ilyen kritikákkal milyen reklámot csinálnak az új albumnak. Vajon hányan veszik majd meg ezek után. Ha a többi lemezkritika is ilyen lesz, lemondhatunk az újabb koncertről.
Eléggé elvette a kedvem.
Nézelődni kéne újságokban, pl. Metal Hammerben, hátha van valami az új lemezről.
Egy magyar oldalon egyébként szept. 22-i megjelenési dátumot találtam.
Sziasztok
Erika
Erika 2004. 09. 08. 0:00
Sziasztok!
Már a 7. helyen vagyunk.
:)
Erika
Vendég 2004. 09. 08. 0:00
Sziasztok !

Én most szavaztam a concerton, még egy szavazat és már a 7. helyen vagyunk !!!

Ági
Erika 2004. 09. 06. 0:00
Sziasztok!
Jó ötlet volt ez a kis frissítés. Az az igazság, hogy azért nem írtam már ide, mert már nem nagyon jött ide senki.
A concerto-n én is szinte naponta szavazok. Lassan elérjük a 7. helyet.
Szerintetek nálunk is szept 27-én jelenik meg az új lemez?
Tud valaki valamit a bécsi koncertről? Nem találok róla semmit.
Sziasztok
Erika
API 2004. 09. 06. 0:00
Sziasztok!

Úgy látom, hogy megint 1 kicsit leált a fórum kereke, szeretném megpörgetni, remélem sikerül.
Most szavaztam a http://www.concerto.hu/szavazz.htm
az év legjobb koncertjére, 46 szavazatunk van ez a8. helyre elg.
Ezúton szeretnék mindenkit megkérni h. szavazzon én holnap is szavazok majd.
Hamarosan közeleg szept11 a svéd rádión lesz a Europe
Erika levelében megtalálja mindenki a linket és az útmutatót.
Egyenlőre ennyi sziasztok szép napo és hetet mindenkinek.
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 08. 24. 0:00
Sziasztok!
Kaptam egy másik linket az új számra. Itt le lehet tölten mp3-ban.
http://concertbase.mybesthost.com/faith.mp3
Erika
Erika 2004. 08. 23. 0:00
"GOT TO HAVE FAITH"
A Svéd rádió honlapján meg lehet hallgatni az első single-t!!!!!!!!!!
http://www.sr.se/p3/popnonstop/
Jobb oldalon van egy lista, ahol különböző műsorokat lehet hallgatni: "Lyssna på senaste programmet"
A "Måndag" alatt ki kell válsztani a 13.03-14.00-át és kb 21 percnél következik a Europe szám. Real Playerrel vagy Windows Media Playerrel működik elvileg.
Én felvettem mp3-ba, de a minősége így nem az igazi.
Erika
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Szia Erika !

Köszi szépen a képeket, remélem te is megkapod a válaszomat.
Azt még elfelejtettem leírni, hogy az általad megadott wakeup.to/theeurocafe oldalon is található pár kép azok közül, amelyek abban az albumban szerepeltek, mármint a SRF illetően.
Letelt a munkaidőm, úgyhogy 3 napra búcsút veszek tőled ill. tőletek az ünnep és a hétvége miatt,
mert nem leszek addig net közelben.
Erika még egyszer köszi szépen az anyagokat és a beszélgetést.
Mindenkinek kellemes hétvégét !
Üdv: Ági
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Tényleg ez lesz mára az utolsó, hogy zargatok midenkit, de most találtam egy tegnapelőtti cikket a blabbermouth.net -en, miszerint szeptember 27-én jelenik meg az új lemez Európa szerte az Epic records-on keresztül.
Nem tudom, hogy ez ránk vonatkozik-e vagy sem (bár mi is Európában vagyunk), de magyar oldalakon semmit sem lehet a lemezről találni.
Most már tényleg szia mindenkinek
Erika
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Sziasztok!
Ági, elküldtem néhány képet a címedre.
Akkoriban én sem jártam még koncertre, úgy kellett ezt is kikönyörögni. Ez volt életem első koncertje, utána már csak középiskolás koromban mentem el néhányra. (Bon Jovi, Aerosmith, G'N'R). Meg láttam Edda koncertet a Pecsa kerítésén "lógva" (kintről). Persze ezt otthon én sem árultam el.
Igen, csak az Out Of This World és a TFC albumokról játszottak számokat, ill. a Stormwind-ot. Gondolom azért, mert tudták, hogy itt nem jelent meg az első két lemezük. Volt egy pár olyan hely, ahol régebbieket is játszottak.
Azért annyira nem lehet rossz az angol nyelvtudásod, ha értetted a cikket, amit lefordítottam.
Na, mára azt hiszem elég belőlem.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Szia Erika !

Én is örülök, hogy ilyen jól elcsevegünk.

Igen már pár képpel találkoztam máshol is.
Pl a SRF koncert előtti képekből párat a svéd fan club oldalon és a live képekből párat a launch.groups.yahoo oldalon lehet látni.
Nagyon szerencsés vagy,akkoriban amikor az első koncertjük volt itt Pesten a szüleim hallani sem akartak róla ,hogy én szinte még gyerek fejjel rock koncertekre járjak nemhogy eljöttek volna velem!
Középiskolás koromban is egyedül a közeli EDDA bulikra tudtam elmenni azt is úgy, hogy elszöktem.
Milyen számokat játszott a banda 89-ben?
(Gondolom a The Final Countdown és az Out Of This World
albumról játszottak számokat)
Egyébként én nem vagyok tagja egyetlen clubnak sem az
angol tudásom miatt ,így a yahoo-ba nem tudok belemenni
teljesen, ha esetleg eltudnád nekem küldeni a régi 89-es képeket azt nagyon megköszönném!
Az email címem:
Köszi: Ági
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Szia Ági!
Köszönöm a próbálkozást. Ezekkel a képekkel te nem találkoztál még máshol? Lehet, hogy máshonnan meg is vannak nekem. Pl. innen: http://wakeup.to/theeuropecafe
Ez az oldal is az ESC (Europe Supporters Club) oldala, mint még egy pár másik is. Ez egyébként egy fizetős club. Éves költsége van. Aki viszont a tagja, az részt vesz ilyen "megmozdulásokban", pl. személyesen találkozhat velük, részt vehet az időnként megrendezett Europe konferencián, ahol a Europe tagjait lehet faggatni, stb. Pontosan nem tudom, hogy mik vannak még benne, mert én nem vagyok a tagja. De lehet, hogy ezeket te is tudod.
Igen én kinn voltam az első koncerten is. Én is 12 voltam, úgyhogy anyukám is velem volt. Mellettem ült a lépcsőn (én álltam) és fogta be a fülét, mert nem tetszett neki a hangerő. Így vissza gondolva nagyon vicces szituáció volt.
Hatalmas koncert volt az is, teltház a BS-ben. Nagyon sok mindenre emlékszem belőle. Sose tudnám elfelejteni. Ha véletlen tagja vagy a Yahoo Europe fanclubnak, akkor megtudod nézni az ottani képeket is. Pont tegnap este raktam fel oda néhány képet a mostani koncertről (ezeket már szerintem ismered) és néhányat az elsőről. A régi képek nem túl jó minőségűek, mert fekete-fehér újságcikkekből scanneltük be. Felraktam oda a koncertjegyet is, ha érdekel. Érdemes összehasonlítani az árát a mostanival.
Ha nem tudod megnézni, el tudom küldeni e-mailben.
Erika
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Szia Erika !

Hát állandóan akadályokba ütközök. Sikerült meggnyitnom azokat az albumokat.Rengeteg kép van rajta, több 100, a SRF-ról meg a francia és belga fellépékesekről, de úgy néz ki, hogy csak megnézegetésre szánták, mert se lementeni, se kinyomtatni nem tudjuk pedig már mindenhogyan próbáltuk.A képeket egyébként ezeknek a hivatalos fan clubboknak a vezetői készítették. Milyen szerencsések! Tudtak velük személyesen találkozni meg fényképezkedni a koncert előtt és még a próbákat is láthatták!
Nem mondod, hogy te voltál 89-es pesti koncerten is, állítólag az is nagyon nagy koncert volt !
Sajna énnekem az kimaradt,mert még csak 12 voltam és hát innen Zeg-ről akkoriban felmenni elég nehéz lett volna.
Ági
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Szia Ági!
Jó, hogy így "elbeszélgetünk". Ma egyébként egyedül vagyok itthon, így könnyű dolgom van.
Köszönöm az elismerést a fordításért.
Azért ne adjuk fel, hátha jönnek még ide is. Azt nem mondom, hogy azért mert megígérték. 1989-ben is ígérték, aztán a 91-92-es túrnénál tervben is volt a koncert, mégse jöttek. Az az igazság, hogy bár sosem elég belőlük, én nem panaszkodhatok. A Yahoo Europe fanclubban pl. egy csomó nagy rajongó van mindenfelől, aki még sosem láthatta őket, én meg már kétszer is. Azért ez nagy dolog, legalábbis nekem.
Ha nem jönnek ide én szívem szerint Prágába mennék (ha mennének oda), az nem annyira drága mint Bécs, a közönség is jobban "él" és még a férjem is örülne egy kicsit. Ő nincs oda a Europe-ért, a finom sörért viszont igen.... :D
Azért majd még gondolkozom a bécsi koncerten, ki tudja?
A freemaillel nem igazán lehet mp3-mat küldeni. Esetleg a Yahoo-val.
Erika
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Szia Erika !

De jó, látom azért gyűlnek a koncertdátumok!
A bécsi nem lenne rossz, bár azt nem tudom, hogy mennyibe kerül ott pontosan egy koncertjegy,csak azt hogy elég borsos áron kaphatóak.Persze csak nekünk magyaroknak drága, az osztrákoknak biztos ez meg sem kottyan a kb 15-szörös fizetéseik mellett. Pedig érdekelne a dolog ,csak nincs kivel menjek, a kollegám akivel mentem a pestire, ezt biztos nem tudja bevállalni. Egy haverrommal terveztük, hogy megyünk Bécsbe de csak karácsony előtt ,őt egyébként nem is tudnám "elrángatni" egy rock koncertre, mert teljesen más zenei beállítottságú.
A másik dolog: én a freemailben hoztam létre egy email címet, ami sajna csak 5 mb tárhely nagyságú és egy mp3 file általában még ennél is nagyobb. Van egy munkahelyi címem is, csak erre nem merek kérni magán leveleket, mert hátha a fönökség is elolvassa. Azért köszi, rendes vagy.
Valahogy majd csak sikerül még leszedni anyagokat, nem adom fel!
Egyébként rájöttem,hogy az egy magyar cikk fodítása volt, de akkor is szép munka!

Ági
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Még valami. Tud nekem valaki segíteni? Ezen az oldalon: http://www.europe-the-fanclub.com/ állítólag egy csomó jó koncert kép van, de nem tudom megnézni a fotóalbumot. Ha valaki le tudná szedegetni és átküldeni, azt nagyon megköszönném. Nem tudom hány kép, senkinek nem akarok pluszmukát, de jó lenne megnézni.
Köszi
Erika
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Szia Ági, Azt hiszem, pont egyszerre írtunk ide.
Hírlevélben kaptam az új dátumokat:
OCTOBER :
26th HAMBURG - Freiheit
27th WIESBADEN - Schlachthof
28th KÖLN - LMH
30th MÜNCHEN - Elserhalle
31st NÜRNBERG - Löwensaal
NOVEMBER:
1st STUTTGART - Longhorn
2nd WIEN - Kurhalle
4th MILANO - Alcatraz
6th MADRID - La Riviera
7th SAN SEBASTIAN - Polideportivo Anoeta
9th BARCELONA - Razzmatazz
10th PARIS - Elysée Montmatre
12th ANTWERP - Hof Ter Lo
13th TILBURG - 013
15th LONDON - Hammersmith Apollo
Japán dátumról viszont én nem tudok.
Te milyen mennyiséget tudsz fogadni e-mailben egyszerre, talán át tudok küldeni egy-két mp3-mat, ha érdekel. Sajnos másképp nem tudok segíteni, mert elég messze vagyunk egymástól. (Én Bp-en vagyok)
Amit azon az oldalon írtam, az csak egy fordítása a cikknek. Annyira nem tudok angolul, hogy magamtól ilyet írjak. Lefordítani sem volt egyszerű, olyan szavak voltak benne, hogy néha át kellet fogalmaznom egy kicsit. De biztos tetszett az oldal tulajdonosának, ha berakta, és még örült is neki. Egyébként a lányt aki a szervezetet alapította két éve ismerem az internetről, ő volt az első Europe-os aki itt megismertem. Ő szólt nekem az egészről.
Szia, Sziasztok
Erika
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Sziasztok!
Nekem is ez a bajom a Bécsi koncerttel. Ha egyedül mennék is drága, de biztos, hogy egyedül nem utaznék. Két embernek meg... Az igaz, hogy addigra remélhetőleg dolgozni fogok, de szerintem akkor sem lenne könyebb kifizetni, legalábbis nekem. Sokba kerül a bölcsöde meg az ovóda a gyerekeknek...
Amúgy meg régebben volt néhány barátom Bécsben egy G'N'R koncerten és bolondnak nézték őket, hogy miért "örjöngenek". Nem tudom ti hogy hogy vagytok vele, de én szeretem, ha van hangulat egy koncerten (főleg rock koncerten) és ez utóbbi esetben nem a zenekar volt a hibás, csak az osztrákok álltak mozdulatlanul.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Sziasztok !

Ma van Joey szülinapja!

Api
Köszi a tippet a letöltést illetően, van itt egy kollegám aki jól ért ezekhez a dolgokhoz, majd megpróbálunk kiokoskodni valamit ezzel kapcsolatban.

Erika
Ellátogattam az általad megadott oldalra, láttam hogy te be is írtad a pesti koncertélményedet.Tök jó, hogy ilyen jól tudsz angolul.
Egyébként ezt a bécsi koncertdátumot hol olvastad ?
Én mindenhol csak skandináv, 1 milánói, meg japán dátumokat látok.

Üdv: Ági
API 2004. 08. 19. 0:00
Sziasztok!

Újra beszálok a Ringbe, sajna vszinű nem a Bécsibe, mert mi arra a koncertre ha nem szakad ránk az OTP nem megyünk el sajna.
Ági
A munkahelyedről nem is fogod tudni letölteni azokat az anyagokat, mert egy kimenő jelet kőr az interneten keresztül ahonnan leakasz tölteni, a mhelyed + vagy korlátozza, vagy nem enged kimenőjelet adatvédelem szempontjából.
Prébáld meg pl a Matáv internetező helyről letölteni.
Tök jók a hírek, hogy közeleg az új lemez.
+ tessék szavazni én is ezt fogom tenni a levelem után.
Sziaszto szép napot
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 08. 19. 0:00
Sziasztok!
Aki szívesen kimenne közeli országba Europe koncertre, annak jó hír, hogy november 2-án Bécsben lesz koncert.
Erika
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
A concerto.hu-n bizonyos időközönként újra lehet szavazni. Most megint nincs a Europe koncert az első 10-be.
Próbálkozzatok újra!!!
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
Szia Erika !

Azért köszi és remélhetőleg újból beindul az az oldal, bár én télneg csak a munkahelyemen tudok netezni úgyhogy lehet, hogy továbbra sem tudom használni.
Europe-tól minden stúdió album megvan és nagyon örülök az új lemeznek is, remélem mihamarabb megjelenik nálunk is.
Üdv: Ági
Erika 2004. 08. 17. 0:00
Szia Ági!
Az az igazság, hogy nekem John Norum-tól a Total Control és a Face The Truth audióban van meg (bolti), ill. Joey albumai is. A Europemania-n kívül nem tudom, honnan lehet letölteni. Én egy csomó mindent a Kazaa-val töltöttem le, de ha jól sejtem, te a munkahelyeden netezel, és gondolom ott nem lehet használni ilyen programokat.
A Europemania egyébként elvileg működni fog valamikor. Az oldal tulajdonosa valami olyasmit mondott, hogy másik internet böngésző programot rakott fel (az opera-t) és ezért mindent újra fel kell töltenie.
Nekem csak egy hiányzik onnan, a The King will Return Live, de az most eleve nem is volt fent.
Ami a gyüjteményemet illeti, szerintem elég ha csak annyit mondok, hogy nagyon fanatikus vagyok, ha a Europe-ról van szó.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
Szia Erika!

Köszi, már meg is néztem a képeket!
Sajna Kee M. albumait én sem találtam meg egyetlen egy kiadó magyar honlapján sem, szerintem nem is jelentek meg itt nálunk.
Elég szép nagy gyüjteményed lehet, ha még a szoló lemezek is megvannak neked. Nekem szoló albumok között egyedül Joey első 2 lemeze van meg, azt is a netről töltöttem le egy orosz mp3 letöltő oldalról, még a 3.-at szerettem volna, de sajna nem volt rajta.
A http://www.europemaniaplus2004.cjb.net oldalról én sem tudok letölteni semmit, mert vagy jelszót kér vagy valamilyen programm szükséges hozzá, pedig elég sok album van rajta. pl. John N.-tól a Total Control is érdekelne.
Nincs esetleg tipped arra vonatkozólag, hogy hol találhatóak meg még ezek az albumok, ahonnan jó minőségben le lehetne tölteni ?
Ági
Erika 2004. 08. 17. 0:00
HÍREK!!!!!!!!!!!!!

Szeptember 26-án jelenik meg az új album (nem nálunk).

Track list:
1. Got To Have Faith(M / L: Tempest - Norum)
2. Start From The Dark(M / L: Tempest - Norum)
3. Flames(M / L: Tempest)
4. Hero(M / L: Tempest)
5. Wake Up Call(M / L: Tempest - Norum)
6. Reason(M / L: Tempest - Michaeli)
7. Song No.12(M / L: Tempest - Norum)
8. Roll With You(M / L: Tempest - Norum)
9. Sucker(M / L: Tempest)
10. Spirit Of The Underdog(M / L: Tempest)
11. America(M / L: Tempest)
12. Settle For Love(M / L: Tempest - Norum)

A fotógalériába nem lehet valahogy képet felrakni?
Van egy szuper képem, ami valószínű, hogy a lemez borítója lesz. Jó lenne berakni a galériába.
Erika
Erika 2004. 08. 17. 0:00
Sziasztok!
Képek a szombati Lorca Rock fesztiválról:
http://www.rockangels.com/conciertos/categories.php?cat_id=32
Erika
Erika 2004. 08. 16. 0:00
Szia Ági!
Köszi. Én még a neten sem találtam meg az albumait (mármint a magyaron). Egy-két helyen meg van említve, de csak ennyi. A Brazen Abbot-tal, Clockwise-zal és a Baltimoore-ral is hasonlóan vagyok. Persze túlzásba nem vittem a keresést, mert Kee albumai mp3-ban megvannak, és a többiektől is van elég sok minden. Csak kiváncsi lennék rá. Azt tudom, hogy John Norum és Joey albumai megjelentek itt is. Meg is vannak.
Szia
Erika
Vendég 2004. 08. 16. 0:00
Szia Erika !

Remélem neked lesz igazad, és itt is meg fog jelenniaz új album.Az igaz,hogy a "Rock the night" Cd és Dvd talán nálunk jelent meg elsőként a skandináv országokat leszámítva,de azokat még a Sony adta ki nálunk is és erről a másik kiadóról semmit se tudni. Habár én felmentem a nemzetközi com-os honlapukra és azért van ott egy-két új kiadvány pl. köztük van a Scorpions új albuma is, ha jól emlékszem akkor ez volt az,amit nem rég ajánlottak nekem itt egy helyi hanglemez üzletben.
Úgyhogy talán nem lesz semmi gond az új lemez megjelenésével kapcsolatban.
Egyébként Kee M. albumaival én sem találkoztam sehol itt Magyarországon, de holnap megpróbálok utánna nézni itt a neten.
Üdv:Ági
Erika 2004. 08. 16. 0:00
Sziasztok!
Igen valami ilyesmit én is olvastam, csak nem értettem tisztán. Nem hiszem, hogy nem jelenik meg nálunk az úl lemez, akkor a Rock the night cd és dvd sem jelent volna meg.
Remélem, hogy nem tévedek.
Az SRF nem hiszem, hogy lesz dvd-n, bár ki tudja.
De ha lesz is, az biztos, hogy nem nálunk. A Rock the night dvd-n kívül nálunk még semmi más nem jelent meg dvd-n. Azt nem tudja valaki, hogy Kee új albuma megjelent-e nálunk. Én sehol nem találtam, de a korábbiakat sem.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 16. 0:00
Sziasztok ! Szia Erika !

Igen én is láttam azt a képet, nekem is tetszik és én szerintem is ez lesz az új album borítója.
Olyasmit olvastam az új albummal kapcsolatban, hogy csak a skandináv országokban fogja a Sony megjelentetni, a többi országban egy bizonyos Sanctuary nevű kiadó fogja.Ez
azért elég érdekes, ezek szerint a Sony más országokat nem mert bevállalni, mert tart a kevés eladási példányszámtól?Erről a Sanctuary-ról még bevallom sohasem hallottam, de szerintem ez egy kis kiadó lehet, magyar honlapja sincs, remélem ez nem azt jelenti, hogy nem lesz aki behozza az új anyagot hozzánk.
Esetleg arról nem hallott valaki, hogy a SRF megjelenik-e DVD-n ?
Üdv: Ági
Erika 2004. 08. 14. 0:00
Sziasztok!
Rég jártam errefelé. Köszi Ági a linkeket. Itt is van egy cikk: http://www.nlc.hu/cikk.php?id=181&cid=14349

Néhány északibb országban már fenn van a Sony Music honlapokon az új lemez megjelenésének időpontja: szept 20-27 (pl. Norvégiában 20). Nálunk még nyoma sincs sajnos.
A http://launch.groups.yahoo.com/group/europetheband oldal kezdőlapján van egy kép Start From The Dark felirattal. Elképzelhető, hogy ez lesz a borító. De ez csak egy tipp, viszont jól néz ki nagyon.
Egyébként keményebbnek ígérik az új lemezt, mint az eddigiek.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Sziasztok!

Gondoltam összegyűjtöm a közvetlen linkeket ahol találhatóak koncertbeszámolók.Ha érdekel titeket nézegessétek meg,talán még nem olvastátok mindegyiket.Ezekben legalább senki sem
járatta le őket.

http://headbanger.wplanet.hu/be/htdocs/main_file.php/koncertbeszamolok/3525
http://www.shockmagazin.hu/magyar/koncert/europe_k2004.htm
http://underground.pcdome.hu/cikk.php?id=2753
http://www.heavymetal.hu/default.asp?t=cikk&id=258
http://www.ujszo.com/clanok.asp?vyd=20040707&cl=96555

Üdv:Ági
API 2004. 08. 12. 0:00
Sziasztok, szia Ági!

Az újságot mi sem szoktuk +venni, csak a cikk miatt vettük+, ha érdekel lküldöm.
A VIVA + sütögesse a szalonnáját, mi nem nyársalunk a tüzénél.
Egyébként írtam a PECSA-nak, hogy ők miért nem publikáltak a koncertről a koncert után semmit, de nem is válaszoltak.
Szép napot mindenkinek
Csövi Cséz Api
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Sziasztok!

Erika teljes mértékben egyetértek azzal amit leírtál.
Nem kell egy előadót mindenkinek szeretni, ha valaki nem szeret pl. egy adott zenekart, akkor tartsa meg magának a véleményét és nem kéne azt nyilvánosan hangoztatnia, biztos ő sem szeretné,ha saját kedvencét szapulná valaki egy magazinban.Mondjuk én nem tudom, hogy mik voltak ott leírva,de örülök,hogy nem vettem meg azt az újságot.
Ági
Erika 2004. 08. 10. 0:00
Sziasztok!
A viva tegnap válaszolt nekem. Azt írták, hogy a felvétel a Wisdom tulajdona. Gondolom, hogy nekik nincs meg a Europe, max. saját felhasználásra.
Milyen érdekes, hogy mennyi kamera volt ott, mégsincs egy felvétel sem a koncertről....
Elolvastam a Rockinform cikket. Nem tudom, minek megy el valaki egy koncertre, ha utálja a fellépőket, és még cikket is ír róla!!!!!!!!! Tőlem mindenkinek lehet saját véleménye, de mindennek van határa. Attól, hogy valakinek rossz a véleménye egy zenekarról, még nem feltétlenül kell lejáratni azt.
Igazad van Ági a Viva nem fog Europe-ot játszani, mint, ahogy más magyar adó sem. Nem tudom, hogy miért ilyen mostoha a Europe-pal a magyar média. Kigúnyolják, hogy újra egyesültek, más országokban (pl. Chehben) meg címlapon vannak.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Sziasztok !

Köszi Erika az infót !
Még a témához hozzászólva, én jó pár élménybeszámolót találtam itt a neten a pesti koncertről.Ezeket jórészt nem rajongók,hamem olyan személyek írták akik szakmai füllel hallgatták végig a bulit.Én mindenhol csak pozitív dolgokat találtam leírva, mindenki csak dicsérte a banda teljesítményét és azt a hangulatot amit odavarázsoltak.
Ha valakit el is marasztaltak, akkor is csak azt a személyt,aki kitalálta hogy bent a nagy teremben legyen megtartva a koncert.
Egyébként a vivától abszolút nem várom el,hogy játszanak klippeket a Europe-tól vagy, hogy ontsák róluk a híreket.Mint tudjuk ők inkább a mai divatos popsztárokat részesítik előnybe, mint a Jennifer L., Kylie M. stb.
Például megtudnám egy kezemen számolni hányszor láttam
ott klippet a Bon Jovitól vagy az Aerosmith-tól.(de lehet, hogy csak én nem nézem elég gyakran ezt a zenei csatornát)
Ági
Erika 2004. 08. 09. 0:00
Sziasztok!
Vannak új képek a szombati belgiumi koncertről (Lokerse Feesten)
a http://groups.msn.com/europesparadise oldalon és a http://www.lokersefeesten.be/fotoboeken/album.aspx?Groep=Europe&Titel=&Fotos_currentPage=0 oldalon.
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Sziasztok!

Szeretnék a VIVA+-hoz hozzászólni.
A koncert elótt a Megawatt-ban lejátszották a Cherokee-t, + bemondták, hogy jön a Europe, aztán semmi.
2 héttel később Timi a feleségem írt nekik levelet.
Kérdezte a levélben, hogy mégis miért nem vot semmi a EU-koncertről.
Felhívta Timit a szerkesztő és azt mondta, hogy helyhiány miatt nem tették be(mivel sok koncert bvolt akkoriban)de a Poparazziban megemlítették.
Nem tudott vele vitatkozni Timi, mert amikor hívták épp vásárolt egy boltban, a kislányunkkal aki 2éves.
Nem csak a Viva ilyen.
Megvettük a Rockinform 123 számát, amiben írnak a koncertről.
Eddig mindenhol jó szájízzel írtak a koncertről, de itt egy fehértomo nevű emberke olyanokat irt, hogy kiakasztó, Timi ír is nekik. Hogy ne a levegőbe beszéljek, pl. az EU koncertet és a fiuk újbóli összeállását kapcsolatba hozta az EU csatlakozás időzítésével, úgy írta, hogy vszínű ezért volt ez az időzítés.Meg olyat írt, hogy a kezdő szám a Seven doors Hotel nem ismert szám, és hogy elég merrészség volt ezzel nyitni.Na jó nem borzolom tovább a kedéjeket.
Sziasztok.
Csövi Cséz Api
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
hello minenkinek!
rég jártam itt de volt gondom a géppel.örülök hogy "új" arcot is "látni" áqi személyében.jó kis szám az a start from the dark.jó lenne ha jönne már az új lemez az tuti ha kijön aznap meglesz.elnézek még 1 helyre ahonnan jó lenne tölteni de mostanában nem ment sajna.
sziasztok
ferke
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
Szia Erika !

Igen ismerem azokat a linkeket, amiket korábban megadtál. Én általában a http://www.europe.videosfrom.us oldalra szoktam felmenni, ott található egy link gyüjtemény a hivatalos és nem hivatalos honlapokról,amelyek közvetlenül behozhatóak. A Yahoo-s fanclub oldallal is találkoztam már, bár azt nem tudom, hogy milyen, mert ahhoz be kellene lépni tagként.Amit csak azért nem tettem meg,mert messze nem tökéletes az angol tudásom,bár azért elég jól megértem
a különböző oldalakon megadott információkat és a rajongók által beírt dolgokat, csak akkor lennék bajban,ha saját mondanivalómat kéne angolul megfogalmazni.
Korábban kérdezted,kinek hogy tetszik a Start from the dark.Szerintem egész jó kis dal, minél többször hallgatom annál jobban tetszik, a pesti koncerten is nagyon jól szólt.Szerencsére én még június közepén le tudtam tölteni az egész SRF anyagot egy francia oldalról, azért volt szerencsém mert a weblap készítője másnap jogi problémától félve letörölte az egészet.
Még csak annyit hogy én kiváncsian várom az új albumot.
Üdv:Ági
Erika 2004. 08. 05. 0:00
Sziasztok!
Köszönöm a viva linket Ági. Már küldtem is nekik egy e-mailt, de még nem kaptam rá választ. Sok reményt nem fűzök hozzá, de ki tudja?
Azért a koncert után pár embernek sikerült autogrammot szerezni. Nekem nem, de szinte testközelben álltam mellettük, csak a kocsiajtó volt köztünk.
Igen, ismerem ezeket a fanclubokat, de szerintem azok nem annyira jók. Nincs rajtuk túl sok minden. A Yahoonál is így van. Van egy nagy klub(http://launch.groups.yahoo.com/group/europefanclub), meg több kisebb "próbálkozás". de azok már nem igazán mennek. És szerintem nincs is értelme ennyinek. A képek is szinte mindenhol ugyanazok.
Láttad már vagy ismered azokat a linkeket, amiket korábban írtam ide?
Szia és Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Sziasztok!

Erika a Viva honlapcíme: http://www.vivatv.hu, de nem sok minden van rajta.
Hozzászólva még a koncerthez én abban reménykedtem, hogy lesz dedikálás a fellépés előtt vagy után,mert úgy tudom a Petőfi Csarnokban szoktak ilyesmit még szervezni a koncertek alkalmával.
Egyébként felmentem az általad megadott
http://groups.msn.com/europesparadise oldalra, egész jó,
ezzel még nem találkoztam, csak az alábbiakkal:

groups.msn.com/europebandfeaturingjoeytempest
groups.msn.com/joeytempestrocks
groups.msn.com/europe-rockthenight
groups.msn.com/startfromthedark

persze ezeket te már biztosan ismered.
Üdv: Ági
Erika 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok!
Lehet, hogy a Viva-nál kéne érdeklődni?
Megpróbáltam belépni az oldalukra, de csak egy üres szürke oldalt kaptam. Megpróbálja valaki, hátha több szerencsével jár? http://www.vivaplusz.hu
Én a koncert elején a 4-5. sor közepén voltam, aztán előre tornásztam magamat a második sorig. Utána megvártuk, hogy kijöjjenek, de nem sikerült aláírást kapni. Az első kocsiban volt Ian és a két John, ők kinyitották az ajtót és adtak egy pár aláírást, de annyian voltak ott, hogy nem fértem oda. A második kocsiban jött Joey és Mic, de ők már nem nyitották ki. :(
Egyébként a koncert előtt délután hallottuk a hangpróbát és láttuk őket utána a PeCsa udvarán, ahogy beszállnak a kocsikba. Lefényképeztük őket, de alig látszanak.
Erika
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok!

Én egy kollegámmal voltam a koncerten(egyébként Zalaegerszegről mentünk fel), kb a 7. sorban álltunk középen, aztán pár cseh rajongónak köszönhetően egy kicsit hátrébb szorultunk,de így is egészen közel voltunk a bandához.Szóval nagyon nagy buli volt, szuper volt őket végre élőben látni. Még én sem fogtam fel teljesen, hogy ott voltam.Egyébként biztos,hogy páran készítettek videofelvételt.Tegnap egészen véletlenül rákapcsoltam a VIVA tv-re, a Megawatt című müsor ment(én személy szerint ezt nem szoktam nézni) pont a Wisdom együttessel készített interjút vetítették és közben amatör filmrészleteket mutattak a július 05-i fellépésükről.Persze lehet, hogy az illető aki a filmet készítette csak a Wisdom miatt ment el a koncertre, de az is lehet hogy az egész bulit felvette így a Europe koncertjét is.
Ági
Erika 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok!
De jó, hogy van egy új ember itt!!!
A végén egész jó kis klubunk lesz :)
Örülök, hogy tetszettek a képek. Én amiatt bánkódtam, hogy nem vittem semmit, amivel fel lehetne venni. Nem mertem volna megkockáztatni, pedig simán be tudtam volna vinni bármit. Dehát utólag már hiába sír az ember.
Most próbálok keresgélni, hátha találok valakit, aki felvette. Azért érdekes, hogy egy csomó handycamet lehetett látni bent és sehol semmi nincs.
Ági! Te merre voltál a koncerten? Milyen élményekkel tértél haza? (Gondolom csupa jóval.)
Én még a mai napig sem tudom teljesen elhinni, hogy ott voltam. Számomra ez csoda.
Erika
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok !

Jó látni,hogy néhányan itt elindítottatok egy fórum szerű dolgot a Europe együttessel kapcsolatban,ami a mai napig sem szakadt meg(sok más hasonló fórummal ellentétben).
Igazából már sokkal korábban szerettem volna ide írni,csak a munkahelyemen az internet szolgáltató cég több héten keresztül szüneteltette a net-hozzáférést és máshol nincs lehetőségem netezni.A budapesti koncert képeket is csak most tudtam letölteni, ezúton szeretnék köszönetet mondani Erikának,hogy megadta hol lelhetők képek. Köszi szépen, télneg nagyon jó kis felvételeket találtam már nem is bánkodom amiatt,hogy nem vittem be magammal fényképezőgépet a koncertre.Ahogy az elején írtátok én is nagyon örülnék egy magyar honlapnak,ahol müködne egy fórum vagy egy vendégkönyv is, ahol a rajongók meg tudnák osztani egymással az információkat. A világhálón nagyon sok nemzetiségű honlap van a bandával kapcsolatban és sok helyen nagyon jól működik ez a dolog.
További szép napot mindenkinek:
Ági
Erika 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok!
Kb. két éve tagja vagyok a Yahoo! Europe fanclubnak, aminek majdnem 300 tagja van a világ minden részéről. Magyarországról csak én vagyok :( Illetve az MSN-en nem rég alakult egy másik, a Europeparadise (ahol a képek vannak), abba is beléptem, és egy két hírlevél a főbb Europe oldalakról, így mindent előre tudok. Az ujraegyesülést is a bejelentés napján tudtam meg (október 2)
Ha le akartok tölteni a Europemania oldalról, most nem megy, mert valami nagy gond van vele. Már kérdeztem a srácot, akié az oldal, de még nem kaptam választ.
Erika
API 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok

Jok a képek köszi a tippeket Erika.
Honnan szerzed az információkat?
A keresked[k meg gazemberek.
Tisztelet a kiv;telnek.
A magyar ember meg 1 nap alatt akar meggazdagodni
Ism;t eln;z;st a kiv;telekt[l.
Sziasztok Csövi Cséz Api
Megjegyzés:jól el beszélgetünk azért, de bővülhetne a csapat, igaz ez egy elit klub csak a kiválasztottak részére
Erika 2004. 08. 03. 0:00
Sziasztok!
Nekem sikerült bejelentkezni.
A http://groups.msn.com/europesparadise oldalon van egy csomó új kép a hétvégi Baderock Fesztiválról, na meg a korábbi fesztiválokról is, ahol felléptek. A "RECENT PICTURES OF THE BAND"-nél lehet megnézni, vagy van néhány SRF kép még a "CONCERT PICTURES"-nél is.

A svéd rádió címe pedig: http://www.sr.se/p4/

Nektek hogy tetszik a Start From The Dark?

Erika
Csak rákattintasz a webradio-ra
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
sziasztok!
én a dvd-t a mult héten kaptam meg és 4200 ft volt.az is bosszantó 1 kicsit hogy láttam valahol ahol majdnem 8000 volt.molyen haszonnal dolgoznak ezek az üzletek ha adják már 3200 ért is.nem tudjátok miért nem tudok bejelentkezni?hiába írom be a logint és a passt nem fogadja el.na mind1 ez az én formám.nem tudod erika ennek a svéd rádiónak mi a vételi helye?kiváncsiságból ráhallgatnék.
sziasztok
ferke
Erika 2004. 08. 03. 0:00
Sziasztok!
Bocsánat, egy kicsit elírtam az árat. 4550-et fizettem kb. a DVD-ért, mert a dupla cd-t és a DVD-t egyszerre rendeltem meg, 9100-at fizettem és egy árban voltak. Egyébként a Skivhugget.se-ről, de csak 168 SEK volt (most is annyi) és a postaköltség is benne volt. Még így is olcsóbb volt.
Jó lenne, ha még más is hozzászolna a témákhoz. De tartok tőle, hogy csak hárman vagyunk.
Növekszik az őszi turnélista. Igaz lassan és még csak északi dátumok vannak, de lassan alakul. Kiváncsi vagyok látjuk-e még őket itt.
Erika
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
Sziasztok

A dvd-hez szeretnék én is hozzászolni.
Nekem egy kolegám hozta meg a DVD-t 5200 ft-ért.
A Svéd ár szerintem nagyon kedvező volt, de tényleg, hogy
már csak 3200 Ft ez már szinvonalatlqan.
Akkor más pl új DVD filmeket is ennyiért kéne adni.
Annak idején a Europe web-en lévő címre írtam, válaszoltak is, az alábbi címet adták meg http://www.skivhugget.se
, de ott 178 svéd korona volt az ára.
Jó volt Erika ez a frissítés, mert 1 kicsit lehalt a fórum.
Jó lenne, ha bekapcsolódnának még egy páran.
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 08. 02. 0:00
"FAITH"
Ez a címe az első single-nek, ami nemsokára megjelenik. Már készül a videoklipp.
Akinek még nem sikerült megszerezni az SRF-et: a Svéd (web) rádió szept. 11-én újra leadja az egészet.
Erika 2004. 08. 02. 0:00
Sziasztok'
Amikor én márcusban megrendeltem a Rock the night DVD-t Svédországból, kb 4100 ft-ot fizettem érte postaköltséggel együtt. Két hónappal később itt is megjelent, de jóval drágábban. Szombaton pedig a Virgin Megastore-ban láttam, hogy már csak 3200. Ez túl olcsó. Annak jó, aki meg akarja venni, de szerintem nagyon elkeserítő, hogy ennyire nem veszik. Mindig is tudtam, hogy nem sokan szertik nálunk Őket, de ennyire!!!???
Semmilyen DVD-t nem láttam még ennyiért. :(((
Erika
API 2004. 07. 30. 0:00
Sziasztok

Köszi az infot Gab.
Erika köszi a képeket, válaszoltam az Emailodra.
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 07. 29. 0:00
http://savafan.freeweb.hu/alap.htm
Itt is van egy-két kép a koncertről.
Erika 2004. 07. 29. 0:00
Szia Api!
Tegnap küldtem neked egy-két dolgot. Ne haragudj, de azt hiszem, hogy megtelt a postaládád. Bocsánat.
Még lenne egy pár kép.
Erika
Erika 2004. 07. 28. 0:00
Sziasztok!
Igen én is így gondoltam, csak nem mertem biztosan állítani.
Köszi az infót Gab!
Erika
Gab 2004. 07. 27. 0:00
Sziasztok Erika és API!

A Europe koncertet a CONCERTO szervezte.

-Gab-
API 2004. 07. 27. 0:00
Sziasztok

Megvan a hiba oka, hogy miért nem sikerült letölteni.
A munkahelyemről szoktam ált. netezni, és a letültéshez az FTP kimenő jelet is kér, amit innen nem az a cég gépe.
Más.
Próbáltam év elején szerezni Europe magyar archív anyagot
szerezni az MTV-től, de visszaírtak, hogy ez a szolgáltatás megszünt és átirányítottak a MOKÉP-hez, ahol semmijen EUROPE ill. JOEY anyaguk nincs.
Ehez csak annyit, hogy szép gyerekek.
Szép napot mindenkinek, köszi a tippeket, majd máshol megpróbálom letölteni.
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 07. 26. 0:00
Sziasztok!
Tőlem a Europemania oldal még sosem kért jelszót. Pedig ismerem már vagy két éve. Tegnapelőtt is leszedtem róla egy koncertet, semmi gondom nem volt vele. Nem tudom, milyen jelszót kérhetett. Most egyébként ha jól tudom 41 album van fenn rajta, többnyire bootleg.
A 89-es koncertet egyenlőre nem merem hallgatni, mert kazettán van és félek, hogy teljesen tönkre megy (elég régi már). Szeretném átvenni a gépre mp3-ba, mp3 recorderem is van, csak nem tudom összekötni a hifit a géppel. Jó lenne, ha valaki tudna segíteni, hogy mit tudok csinálni vele.
Sziasztok
Erika
Vendég 2004. 07. 26. 0:00
sziasztok!
API!próbálkozzál többször csatlakozni.nekem is volt már úgy hogy nem engedett be a letöltéshez de ha utána újra beléptem akkor sikerült.sok sikert ha nem akkor írj valamit kitalálunk.
bye
ferke
API 2004. 07. 26. 0:00
Sziasztok

Erika!

Személyszerint én most szavaztam a CONCERTO-n a Europra.
Sajnos a http://www.europemaniaplus2004.cjb.net/
nem sikerült letölteni, mert kér Pasword-ot amit nem tudok megadni, hogyan tovább.
A 89` koncert érdekelne, Timi a feleségem, meg nagyon odalenne, ha ezt sikerülne megszerezni nekünk.
Ezért Erika ha lehetne ez ügyben ketressük egymástn kérlek.
Nagyon szép napot mindenkinek.
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 07. 24. 0:00
Sziasztok!
A concerto.hu-n találtam egy kérdést, hogy melyik koncertet tartod az idei év eddigi legjobbjának.
http://www.concerto.hu/szavazz.htm
Szerintem nekik nem kis közük volt a koncert szervezésében, és talán a következőben is lehet, hogy lesz. Úgyhogy jó lenne egy pár szavazat. Persze lehet, hogy tévedek és semmi közük sincs hozzá.
Erika
Erika 2004. 07. 22. 0:00
Sziasztok!
Örülök, hogy tudtam segíteni. Ha találok még valamit, majd szólok. Ha estleg kell valami még tőlük nyugodtan kérdezhettek. Elég nagy a "gyűjteményem", 17 év nagy idő. Ti nem találtatok semmit a koncertről vagy bármit az új lemezről?
Erika
Vendég 2004. 07. 22. 0:00
Szia Erika

Nagyon jók aképek Köszi.
Nagyon rendes vagy.
Köszi az mp3 tippet, innen még nem sikerült letölteni semmit idő hiányában.
Szia és sziasztok
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 07. 21. 0:00
Na még néhány koncertkép!!!!
http://kep.tar.hu/csabypapa

Még mindig nem talált senki sem valami felvételt róla.
Nagyon tudnám értékelni. Nekem a 89-es koncertjük is megvan.
Erika
Erika 2004. 07. 20. 0:00
Szia Api!
Ha szeretnél letölteni albumokat mp3-ban, nézd meg ezt:
http://www.europemaniaplus2004.cjb.net/
Erika
Vendég 2004. 07. 20. 0:00
Sziasztok

Nekem bejön gyorsan minden szerintem jobb lett.
Megnéztem a http://www.geocities.com/europe_encyclopaedia/
azon belül lehet letölteni a Downloads részéből.
Feldob egy ablakot miután kiválasztottad mit szeretnél utána lehet választani, hogy mentem vagy megnyitom.
Szerintem érdemesebb menteni, mert utánna lejátszható.
Csövi Cséz Api
Erika 2004. 07. 19. 0:00
Sziasztok!
Én is örülök ennek a társaságnak.
Az oldal nekem is nehezen jött be eddig, most viszont nincs vele semmi gond.
Az új lemez pedig szeptember 23-án jelenik meg Svédországban.
Erika
ferke 2004. 07. 19. 0:00
hello mindenki!
Gab!nekem most például elég gyorsan bejön itt minden, lehet hogy már történt is valami változás itt?vagy csak most az én netem müködik normálisan?nem tudom.azt nem tudja valaki hogy mikor jön ki az új album?vagy nincs így elöre kimondva hogy pl oktoberben?
sziasztok
ferke
Gab 2004. 07. 19. 0:00
Szia Ferke!

Hamarosan megújul az oldal "belső motorja", így gyorsulni fog az oldal letöltődési sebessége.
Köszi a türelmet!
API 2004. 07. 19. 0:00
Sziasztok

Erika szuperek a képek, nagyon köszi le is szedtem róla.
Az kell megjegyeznem ami "társaság" összejött edig az szuper.
Mindenkinek jó napot.
Csövi Cséz Api
ferke 2004. 07. 17. 0:00
nagyon jó kis képek ezek.köszi
ferke
Vendég 2004. 07. 17. 0:00
Koncertképek a neten!!!!
http://underground.pcdome.hu/galeria.php?id=1030
Erika
Vendég 2004. 07. 16. 0:00
most látom megint nem jelentkeztem be de mentségemre legyen mondva ma nagyon lassan jött be nekem ez az oldal.neked rendesen bejött?ezért most hogy ezeket a sorokat írom most sem léptem be mert azis 1 csomó idö lenne.
ferke
Vendég 2004. 07. 16. 0:00
hello!
akkor nem én voltam a béna,pedig ott elég sok minden van aminek nagyon örültem volna.nézegetem a linkeket hátha találok rajtuk vmi érdekest.köszi.Quality live-et nem láttam még pedig jártam ma ott.vagy csak annyi minden van ottis hogy észre sem vettem.tök szupi hogy te ennyi ilyen helyet tudsz.biztos sok idödbe telt mire ezekre rátaláltál de mindenképpen megérte.köszi mégegyszer
ferke

Fórum » MUSIC.HU » Hírek