Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Szerelmes vagy?

létrehozva: 2004. 07. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cooes 2021. 03. 31. 0:57
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
castelisabelle 2020. 01. 07. 16:55
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 12:00
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
jonemira 2017. 11. 03. 23:49
Vásároljon egy jogosítványt (()) ((whatsapp +237652642907))) id kártya, születési anyakönyvi kivonat és egyebek

Dokumentumok (())))
Nyújtunk vezetői engedélyt, személyi igazolványt, útlevelet, vízumot, házassági igazolványt,

keresztelőkártyák, minden típusú diploma eladó,


Regisztrált arany, Toefl & Gre bizonyítvány (())))


Kiváló minőségű eredeti útlevelet, vezetői engedélyt, személyi igazolványt állítunk elő. adatbázis

regisztrálva és regisztrálva. Minden dokumentumot regisztrál a megfelelő

kormányzati adatbázisok. A következő kártyát is kínáljuk: társadalombiztosítási számok,

hitelkártyákkal és hitelkártyákkal, iskolai diplomákkal, minden új osztályban

Az adatbázisban szereplő kérdések és nyilvántartások a kormányzati rendszerben. . Nagyot használunk

minőségi berendezések és anyagok létrehozása valódi és hamis dokumentumokat. minden

Ezeknek a dokumentumoknak a titkos jellegzetességeit gondosan megismételjük a dokumentumainkban.

Mi vagyunk az egyetlen gyártó a kiváló minőségű hamisított és regisztrált dokumentumokból. Csak kínálunk

eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem lajstromozott útlevelek, vezetői engedélyek,

azonosító kártyák, bélyegzők, vízum, iskola Értékpapír és egyéb termékek a

Olyan országok száma, mint az USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország

Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság és sokan

több országban

KONTAKT

Általános támogatás: >>>>>>> (()))))

Kapcsolat >>>>>>>>>>> +237652642907
Skype >>>>>>>>>>> fastdocuments1

Regisztrált és nem regisztrált útlevél. vízumok, biometrikus útlevelek, diplomák,

vezetői engedély, személyi igazolvány tanúsítvány. Képzés az M GCSE, A-szinteken, középiskolában

Diploma bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT vizsga bizonyítványok,

házassági és halotti bizonyítványok, útlevelek és új identitási csomagok, ismétlődő,

Főbb felsőoktatási intézmények / oklevelek a világ minden részében

(több mint 4000 sablon a fájlban) 100% -os egyforma képhez

eredeti. Egyéni nyomtatás (ha nincs sablonfájlunk - küldjön nekünk egy e-mailt

és változtatásokat vagy változtatásokat hajthatunk végre

címek) .SECOND, állampolgárság, személyazonosság, személyazonosító okmányok, diplomáciai,

Munkatársaink egykori magánkutatók, konzulátusok, vezető kormányzati alkalmazottak

és tapasztalt tapasztalt szakemberek, szoros kapcsolatban állunk egymással


a személyzet nyilvántartásba vételéhez szükséges dokumentumok és az útlevelek minden területén

cserébe ezeket az országokat. Mindegyikükhöz kapcsolódik az útlevélügynökség

ezek az országok, és köszönhetően a kapcsolata minden ügyfelünknek, akik

A dokumentumok vagy az útlevélállapotok kérése 100% -ban biztonságos és garantált

a kiváló minőségű ingatlan-dokumentumokból, amelyeket nem lehet azonosítani

milyen hamis! Még egy független élmény vagy gép sem hamis

mert a dokumentum nem különbözik a kiadott kormánytól! Mindannyiunkat

dokumentumok A bejegyzett igazi valódi állampolgári adatbázisok személyesek

adatbázis rögzített adatok és 100% -ban gépi olvasható. Ne habozzon

részletes információkat kaphat szolgáltatásainkról.
Babuska 2015. 09. 06. 10:54
...)))
Baba 2015. 07. 12. 9:49
Igen!Baba))
VENDÉG 2014. 11. 18. 9:34
)))
VENDÉG 2014. 10. 18. 8:48
??
VENDÉG 2014. 10. 16. 10:06
igen...
VENDÉG 2014. 09. 10. 17:49
!!!
VENDÉG 2014. 09. 08. 16:43
::!
VENDÉG 2014. 08. 31. 10:27
ÉN...
VENDÉG 2014. 08. 27. 17:50
............
VENDÉG 2014. 08. 27. 17:49
SZERINTEM...IGEN!
VENDÉG 2014. 05. 10. 15:46
???
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:53
:):):)
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:53
Én naaaaaaaaaagyon szerelmes vagyok! :)
VENDÉG! 2013. 09. 06. 16:07
BIZONY
VENDÉG 2013. 09. 06. 16:07
HA VALAKI SZERELMES, AZT MINDIG SZERETIK EGYMÁST...!
Vendég 2013. 06. 29. 15:47
igaazzZ!
Vendég 2013. 06. 29. 15:47
A szerelem a legfontosabb!!!
Vendég 2013. 06. 29. 15:47
A szerelem soha nem múlik...
Vendég 2013. 06. 29. 15:47
bizony
Vendég 2013. 06. 29. 15:46
Igaz és nálam is ez van
Vendég 2013. 06. 29. 15:46
Ha valakit szeretsz, akkor már szerelmes lennék...!
VENDÉG! 2013. 05. 19. 16:25
ÍGY VAN....:-(:-(:-(:-(:-(:!
VENDÉG 2013. 05. 19. 16:24
A SZERELEM SOHA NEM MÚLIK EL...:-(:-(:-(:-(:-(:
VENDÉG 2013. 05. 19. 16:24
A SZERELEM A LEGFONTOSABB...:-(:-(:-(:-(:-(:
VENDÉG! 2013. 05. 19. 16:24
ÍGY VAN ÉS :-(:-(:-(:-(:-(:
VENDÉG! 2013. 05. 19. 16:23
:-(:-(:-(:-(:-(:
VENDÉG 2013. 05. 19. 16:23
HA VALAKI SZERELMES AKKOR MÁR IGAZ SZERELEM...
Vendég 2013. 01. 26. 17:03
:):):):):):)
Vendég 2013. 01. 26. 17:02
bizony és tényleg így van...
Vendég 2013. 01. 26. 17:02
Az igaz és az igazi szerelem azt lehet, aki nagyon szeretsz és boldog legyél
és a hűség, a szerelem és a szeretet.
Vendég 2013. 01. 26. 17:01
Ha szeretsz valaki, akkor már szerelem :):):):)
wetty 2009. 10. 20. 21:09
igen képzeld az wook:)♥imádlakkk jocimmm♥(K)(L)
Vendég 2007. 10. 26. 23:05
Hát azér ritkán születnek a párok egy évben, egy napon. Ergo, valaki általában idősebb:))
dodóka 2007. 10. 15. 20:53
elég gáz h ha vki szerelmes egy oanba aki idősebb , nem magyar mint(pl)én? me nekem kibaszottul bejon Frank Iero(LL)
Vendég 2007. 10. 11. 13:07
Mi az szerintetek, amit még nem ciki megtenni, hogy egy csajt távol tartsak a pasimtól? Aki még ráadásul tök jól is néz ki. A fene egye meg!!!
Vendég 2007. 10. 08. 18:32
Jó lenne..........
noname 2007. 10. 04. 8:43
De akkor tudod, mit veszítettél, amúgy meg lehet ábrándozni.
Vendég 2007. 08. 25. 17:38
Talán ha beteljesül jobb. Legalább volt.
Tamara
Vendég 2007. 08. 22. 22:16
Szerinted mi a rosszabb? Ha reménytelen, vagy ha beteljesül, de aztán ejtenek? Tudod, hogy utálni kéne, de vonz, mint a mágnes!
Vendég 2007. 08. 22. 0:16
A szerelem néha nagyon nehéz. Néha nem is felvállalható. De nagyon sokszor teljesen reménytelen:((
Vendég 2007. 07. 30. 18:07
Jó neki :(
Stog601 2007. 07. 20. 14:16
1000!
2007. 07. 08. 15:30
Úgy látom már 3 hónapja senkit sem foglalkoztatnak a szívügyek :)
T 2007. 04. 12. 16:46
Alap.
noname 2007. 04. 11. 20:36
Muci: miért vagy ennyire negatív? Persze, hogy nem jön össze, ha még te sem bízol benne.
Tamás bezzeg válogat :))
T 2007. 04. 05. 20:49
No ja. A kedvencem mégis az "üzletember vagyok, román pulcsit árulok" szöveg vol. Azon majdnem sírtam...
2007. 04. 05. 10:57
Hehe, cinkes a gyerek, mint annak a rendje-módja,
behízelgő kis kuncsorgós ösztönmajom, aki a kritikán aluli poénjaival próbálja eladni magát!
Mucuska 2007. 04. 04. 23:34
T: Eszemben sincs, csak kicsit cukkollak :)
Sanyi: Köszönöm. Ha szeretsz, szeretlek én is, milyen jó lenne, ha ilyen egyszerú lenne. Azt hiszem, hogy nem rólad írtam, bár itt a neten semmiben sem lehetünk biztosak :p Mi újság Siófokon?
Sanyi 2007. 04. 03. 17:42
Énis szeretlek drága Mucuskám! :)
T 2007. 04. 03. 12:40
Mucus: Igenis elég nehéz döntés volt, kb egy hétig lamentáltam rajta, ne tesség elbagatellizálni!
Sanyi 2007. 04. 02. 14:11
Rólam volt szó? :)
Mucuska 2007. 04. 02. 11:52
Nagyon szépen köszönöm, feltéve, ha rám gondoltál :))
T: Komoly tépelődést okozhatott, hogy kire is essen a választás :P
Noname: Az új fejlemény, nem annyira új. Csak annyi, hogy nagyon vonzódom valakihez, akihez sosem lesz több közöm, mint most van. Valakinek a barátja, aki fontosabb nekem a szerelemnél. És még ha nem is lenne az, akkor sem valószínű, hogy engem akarna. Hát ennyi.
chhaya 2007. 04. 01. 20:31
lol :D
Sanyi 2007. 04. 01. 19:14
én Mucusba vagyok szerelmes :)
csumi minden partyarcnak!
T 2007. 04. 01. 18:17
Hát ez édes.
pamacsek 2007. 04. 01. 16:40
Én naaaaaaaaaagyon szerelmes vagyok! :P jaj..nagyon! :D
T 2007. 03. 26. 12:52
Első és legfontosabb érvem az volt, hogy a mostmár barátnémul aposztrofálható leányzóba egyre inkább kezdek belehabarodni, ráadásul jobban és régebbóta ismerem. A második, hogy mivel igazából csak hétvégén érek rá szerelmi életet élni, és hétvégén mindig otthon vagyok, a földrajzi "közelség" is fontos szempont volt. Plusz az "érkezési sorrend" is bejátszik nálam valamilyen szinten. Hát, kb ennyi.
noname 2007. 03. 26. 10:57
T: Milyen ismérvek alapján hoztad meg döntésed? :)
Muci: Mi ez az új fejlemény?
T 2007. 03. 25. 15:02
Bár inkább mégsem. Megérett az elhatározás: az első körben megismert leányzó a szerencsés nyertesünk :)
T 2007. 03. 23. 19:09
Megfontolandó...
Max 2007. 03. 23. 17:46
A megoldás kézenfekvő: szedd fel mind a kettőt! Aztán amire lehetőséged lenne két pad közé zakózni, addigra ígyis-úgyis lelépnének, úgyhogy én nem tökölnék a helyedben.
Szilvia 2007. 03. 23. 16:58
Nehéz a sorsod? Nehogy két szék közül a pad alá ess! (:D) Nem mintha károgni akarnék..
chhaya 2007. 03. 23. 15:08
áhh fulladj meg :/ szemétmázlista
T 2007. 03. 23. 14:33
:D

Amúgy az elmúlt napok eseményeinek ismét sikerült egy kellemetlen dillemábba taszítaniuk gyermekien naív és egyszerű lelkemet. Nevezetesen az egyik csoporttársnőm most nagyhirtelen kitalálta, hogy összehoz az egyik barátnéjával (aki iránt mellesleg szintén nem vagyok közömbös)... Nem értem miért így működnek ezek a dolgok, de mindenesetre kissé idegesítő, hogy mittomén hány hónapig semmi, aztán bumm, egyszerre két lehetőség is... ráadásul két ilyen kiváló... nehéz a sorsom :D
Max 2007. 03. 22. 23:00
Rúgd ki a picsába és szedj fel egy pénzes balekot.
Mucuska 2007. 03. 22. 8:26
Az jó.
Az enyém nem kapcsolat és nem is lesz az sosem. Nem lehet.
T 2007. 03. 21. 19:39
Az majd még szépen formálódik, de már mintha mocorogna valami.
Szilvia 2007. 03. 21. 12:44
Minden kapcsolatban vannak olyan időszakok, amiket csak túlélni lehet, de ha az egész arról szól, akkor az már nem jó.
Mucuska 2007. 03. 21. 9:23
Szerelmes vagy? Csakhogy a topic címéhez igazodjunk.
Én is szerelmes vagyok, de tankcsapdásan szólva, "ez a szerelem nekem nem a május, örülök, ha valahogy túlélem" :(
Hát ez van...
T 2007. 03. 20. 18:24
Ó, most teljes mértékben meg vagyok hatva >pirul< :) Azért ez ne legyen népszokás :D
Szilvia 2007. 03. 20. 16:44
grat!! :DDD
Mucuska 2007. 03. 19. 20:04
Nagyon helyes! Drukkolunk :)
Thyrane 2007. 03. 17. 20:03
Hajrá ;)
T 2007. 03. 17. 14:23
Sikerült végre bebarátnőznöm! Lamúr még nagyon nincs, de alakul :D :D :D :D :D
chhaya 2007. 03. 09. 14:59
danke sün
T 2007. 03. 08. 11:12
Ja, és minden nőnemű egyednek boldog nőnapot!
T 2007. 03. 08. 11:00
Én is szeretem az állatokat, kivéve, amelyik zümmög, repül, csipked, szurkál, állandó jelleggel beleszáll a fülembe, orromba, szemembe... stb. Szóval a rovarokal annyira nem vagyok kibékülve.
chhaya 2007. 03. 08. 10:35
az utolsó mondatod végéről vedd el a kérdőjelet, és tegyél elé egy tagadószót. :]
Mucuska 2007. 03. 08. 9:41
Nem tudnék állatot ölni, csak nagyon komoly indokkal. Lassan már enni sem tudok állatot. Várom, hogy szigorodjon az állatvédelmi törvény. Szeretném, hogy alaposan megbüntessék, aki állatot bánt. Ellene vagyok az élőállat szállításnak, mert felesleges szenvedést okoz.
Szeretem a kutyákat, macskákat, hörcsögöket és tengerimalacokat, stb.
Bennem van a hiba?
T 2007. 03. 07. 21:35
Ez kezd érdekfeszítővé válni :D
Thyrane 2007. 03. 07. 19:14
Szeretem őket, aranyosak. De ha szövetkeznek a hörcsögökkel, nekik sincs kegyelem :D
chhaya 2007. 03. 07. 16:29
Thyr! a macskákról remélem nem így vélekedsz, mert akkor ráduszítok egy rakás vérszomjas mezei hörcsögöt!
T 2007. 03. 07. 10:12
Az én tanáraimmal se olyan hollywoodi volt a viszony. Az igazgatóhelyettes pl soha nem is tanított (talán ezért voltunk olyan jóban :), csak a versírás és irodalmár attitűdöm miatt patronált, ofőmnek meg szerintem mindigis szimpi voltam, mert nagyjából én voltam az egyetlen épelméjű fiúgyermek az osztályában (persze a többiek olyan szinten el voltak vetemülve, hogy hozzájuk képest nem volt nehéz értelmesenk látszódni :).

Szilvi: Akkor még egyszer sok sikert!
Szilvia 2007. 03. 07. 9:37
Mi bajotok a hörcsögökkel? olyan aranyosak!
T@: júliusban végzek ha befejezem a szakdogáimat.
Thyrane 2007. 03. 06. 21:07
A hörcsögök... született áldozatok.

Halál rájuk!!
Mucuska 2007. 03. 06. 20:23
A hörcsögöket nem szabad bántani!!
T@: Akkor neked több szerencséd volt tanárügyileg, mint nekem. Nekem nem volt soha olyan tanárom, mint amilyen az amerikai szipogós filmekben szokott lenni. Volt rendes és kevésbé rendes, volt szigorú és engedékeny, de olyan nem, akire különösen nagy szeretettel emlékeznék vissza. Majd a mi korosztályunk... remélem.
T 2007. 03. 06. 17:24
Hát, erről inkább értekezz Thyrrel...
chhaya 2007. 03. 06. 15:44
a hörcsögök szeretere méltó kis szőrcsomók, egy diákokkal ellentétben
T 2007. 03. 06. 10:23
A részeges, szadista általános iskolai tesitanárom elég nagy hatást tudott gyakorolni mindenkire... :P
Na jó, csak viccelek (tényleg volt egy ilyen arc, de ő volt az első, akit mindenki igyekezett elfelejteni, úgy ahogy volt). A gimis osztályfőnököm és az ottani igazgatóhelyettes gyakorlatilag helyrerakták az életemet és adtak egy olyan támpontot, ami elég volt ahhoz, hogy el tudjak indulni az életben. Azóta is minden tiszteletem az övék, nem volt könnyű dolguk :D

Szilvi: Hanyad éves vagy?
Mucuska 2007. 03. 06. 9:35
Ha most végiggondolom, nem tudnék olyan tanárt mondani, aki nagyon nagy hatással lett volna rám.
T 2007. 03. 05. 20:19
Ha már minket kitettek neki... :)
noname 2007. 03. 05. 19:59
Tanárok terén igazat adok nektek.Nagyon kevés az olyan tanár, akire több év után is tisztelettel emlékszel, akár a tudása, akár az elhivatottsága miatt. Azt hiszem, hogy ebben a pénz is iszonyatosan nagy szerepet játszik, szégyen, amit kapnak.
Szilvia 2007. 03. 05. 19:11
:DDD
chhaya 2007. 03. 05. 15:37
kitennéd ilyen stressznek szegény hörcsögöket?
T 2007. 03. 05. 14:33
Én a helyedben haza se jönnékk arról a "pár év külfödről". Amúgy Mucusnak igaza van, én például számtalan olyan emberrel találkoztam, aki irtó nagy koponya, és tényleg le a kalappal a szakmai tudása előtt, de inkább maradt volna az íróasztal mögött, vagy egy hörcsögfarmon, vagy bárhol, ahol nem gondolkodó emberi lényekkel kell dolgoznia, pláne nem tanítania őket... A legjellemzőbb hibájuk az, hogy képtelenek a tudásuk korrekt átadására. Aki meg normálisan tudna tanítani, annál adott esetben még én is nagyobb szakértője vagyok az aktuális témának. Ritka az olyan pedagógus, aki ezeket az erényeket ötvözni tudja (ezeket viszont elégy gykaran félannyira sem becsülik, mint ahogy azt megérdemelnék).
azisz 2007. 03. 03. 22:51
Balatontól 15 km-re nőttem fel, imádom és nagyon hiányzik itt a fővárosban. Nyaranta szinte minden nap lent voltam. hmmm... Hova külföldre?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet