Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

Ákos a VOLT-on!

létrehozva: 2004. 07. 13.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 09. 06. 16:33
SZUPER:)
Vendég 2006. 02. 19. 17:39
na csá amiért te bezsoltál annak aki beirt te se lettél vagányabb főlleg hogy helytelenül írtad te okoska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és ne merjen ugatni nekem senki mert megfejelem!
Vendég 2006. 01. 13. 12:08
Ki az az Ákos??????????????????
Vendég 2005. 12. 26. 14:37
JJJól beszélsz ecsém!
Vendég 2005. 11. 09. 9:01
sziasztok!!!!!
ha van valakinek zongorára írt enya száma kérem jelezzen....fontos lenne.a cím
köszi
Dyna
Vendég 2005. 11. 06. 10:20
nem értem miért kell közönségesen hozzászolni a cikkhez.
BARÁROM! EZZEL NEM VAGY VAGÉNYABB!!!!!
Vendég 2005. 09. 18. 19:10
Tudna valaki Ákos kottát szerezni?
Vendég 2005. 04. 25. 22:13
tud valaki Ray Charles kottákat valahonnan,vagy legalább egy dalának a zongorakottáját? Megköszönném!
Vendég 2005. 03. 20. 17:50
császtok hülyék!
annyira egy kretén banda vagytok hogy az szornyű!Ezen a hülye Ákoson veszekedtek ahelyett hogy tennétek a dolgotokat!mennyetek bassszátok az asszonyt rugjatok be vagy mittomén!élvezzétek az életet!Ne mint egy befásult barom uljetek a gep elott es veszekedjetek azon a barmon!na mindegy menjetek nyaljatok a seggét annak a hülyének ha nektek ez a szórakozás!hulye cigányok!
Vendég 2004. 12. 07. 8:23
mpff mennyi barom.
Vendég 2004. 10. 26. 8:03
Ákos a legjobb és kész. ÜDV Attila.
Nem tudom hol vannak Ákos gitárkották kérlek segíts.
Vendég 2004. 09. 14. 0:00
Szegény Ákos, a Magyarországon 300 lemezt eladott Muse előtt... micsoda presztízsveszteség lett volna... hüpp-hüpp.
Vendég 2004. 09. 14. 0:00
aki nem szereti Ákost az miért jön erre a lapra és miért ir ide ilyen hülyeségeket.Magamból kiindulva:én sem megyek az általam nem kedvelt elöadók lapjaira,és nem irok hülyeségeket!!!!!!de ez intelligencia kérdése,ugye?erika
Vendég 2004. 09. 14. 0:00
Én azért szeretem a dalait, mert nem azt hallom töle, amit az elöadók 90%-a énekel.Persze, vannak nem túl optimista dalai is.de ez igy jó. Hisz az élet sem arról szól,hogy minden mndig tökéletes.Ez unalmas is lenne. Szóval mielött Ákost szidná valaki, nézze meg,hogy mit énekel a többség és föleg hogyan.Vannak"elmentél, úgy fáj" dalai is, de ezek messze többet érnek, mint mások hasonló frekvenciájú dalai.Bár, azt el kell ismerni, hogy tényleg nem hemzsegnek a kottái a neten.Még a gitárkották sem,nemhogy a zongorakották.Ha valakinek mégis lenne,szóljon nekem.szelena.
Vendég 2004. 09. 12. 0:00
ripacs
Vendég 2004. 08. 31. 0:00
sZÓLJAK??? Hát akkor azt üzenem: Akosh az ország egyik -ha ugyan nem a legnagyobb- faszfeje, undorító egy ember!
Encsikő 2004. 08. 17. 0:00
Miért nem szól már sebki a cikkhez?
Encsikő 2004. 08. 03. 0:00
Ja és Guest!
Ha itt nyavajogsz, hogy nincsenek kották, csak a percdíjasokat ide csalogatják, akkor te mit lógsz fojton az inerneten? Én nem az vagyok!
inkább örülj, hogy hozzászolhatsz, és olvashatsz Ákosról!

Meg van valakinek az ÚJ TÖRVÉNY?
Encsikő 2004. 08. 02. 0:00
Valamikor lesz még szabadtéri BUDAPESTI Ákos koncert?
lehetőleg ingyenes!
Encsikő 2004. 08. 02. 0:00
Guest!
Én is szeretem Ákost, és kinnt voltam a koncertjén, de az amit te mondasz az már túlzás!
Állítólag meg fog jelenni a május 29-ei koncert CD-n nem tudja valaki, hogy mikor?
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Hajra Akos!
Vendég 2004. 07. 22. 0:00
"Ákos a magyar zenei élet,legkieggyensúlyozottabb,és legfőképpen a legminőségibb fazonja! Aki őt találja ki a redvás,hányadék Lakodalom Lajos,meg Fásy bácsika,Kozsó "homokos" Indián helyett az elmehet a jó édes annyába! Nehogy már Ákos bármi okot adjon bárkinek ebben a genny médiapatkány országban,arra,hogy céltáblája legyen!Könyörgöm nézzetek már körül akik beszólogattok neki! Pont ő az aki nem a nyárról,meg a napsütésről,meg az elmentél úgy fájról énekel!!! " - na igen ezeknél Ákos tényleg igényesebb. De ez nem nagy dicsőség... A buzizással meg leállhatsz.
Vendég 2004. 07. 21. 0:00
Sziazstok!
Ebböl a cikkböl is látszik, hogy Ákos egy olyan ember, akinek esze is van, mellesleg jó hangja és zenéje, törödik a rajongóival. Szerintem ö az egyetlen magyar elöadó, aki ér is valamit a könnyüzenei iparban, csak hallgassátok meg a szövegeit, élvezzétek a zenéjét, rájöhet az is, aki fújolja...
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Ákos a Király!
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Hol a faszomba vannak a kották Nem igaz ilyen szarral csalogatják ide a percdíjas netezőket akik kotta reményében felcsillanó szemmel drága idejüket erre pazarolják! Kapjátok be... a vacsorát!!!
Vendég 2004. 07. 19. 0:00
Látom, működik a cenzúra!!! :)
Vendég 2004. 07. 18. 0:00
Ákos a magyar zenei élet,legkieggyensúlyozottabb,és legfőképpen a legminőségibb fazonja! Aki őt találja ki a redvás,hányadék Lakodalom Lajos,meg Fásy bácsika,Kozsó "homokos" Indián helyett az elmehet a jó édes annyába! Nehogy már Ákos bármi okot adjon bárkinek ebben a genny médiapatkány országban,arra,hogy céltáblája legyen!Könyörgöm nézzetek már körül akik beszólogattok neki! Pont ő az aki nem a nyárról,meg a napsütésről,meg az elmentél úgy fájról énekel!!!
Vendég 2004. 07. 18. 0:00
Kit érdekel még mindig ez a pojáca???
Vendég 2004. 07. 17. 0:00
Ákos a magyar könnyűzenei élet legnagyobb alakja.Én ott voltam AZ Utolsó hangos dal nagykoncerten a Kisstadionban és még legalább egy turnéhelyszínre elmegyek. Felemelő érzés volt Köszönöm.
Vendég 2004. 07. 17. 0:00
Szerintem Ákos egy fantasztikus ember- és előadóművész is.
Vendég 2004. 07. 16. 0:00
még annyi, hogy Misu volt az előző hosszú hozzászóló elkövetője a névtelenség elkerülése érdekében :-)
Vendég 2004. 07. 16. 0:00
Érdekes ez az illegális másolást fejtegető kérdés... "Fogalmam sincs, hogyan lehetne rávenni az embereket, hogy legálisan hallgassanak zenét. " - Véleményem szerint esetleg úgy, hogy egy nyugati és Ákos lemeznek nem kéne lennie a magyar minimálbér 8-10%-ának és akkor az embernek megérné elsétálni a lemezboltba és megvenni a CD-t, mint fizetni a villanyszámlát amíg a gép megy. Én pontosan tudom, hogy ez nem igazán Ákos és a többi zenekar hibája, hanem a kiadóké, de ettől függetlenül létezik. Ami azt illeti nagyon örülök én is a koncert kiadásának a 3-ból 2 platformra igényt is tartok (legális úton) azonban az egyik véleményező-társammal egyetemben én is kiváncsi lennék mikor készül új stúdióalbum, mert az Új törvény 2002-es megjelenése óta másfél év telt el, ez azatt megjelent 2 új dal és az új kiadványokkal együtt 2 dupla CD és 2 DVD, amelynek összértéke becslésem szerint legalább 20000 Ft.

Mindezek mellett mint említettem Ákos szimpatizánsként nagyon várom az új kiadványokat is és az agárdi koncertet is. Gratula a cikkért és minden jót a hozzászólüknak valamint Ákosnak is!
Vendég 2004. 07. 16. 0:00
Tényleg jó ;)
Ákossal több oldalasat is lehetne csinálni, de gondolom erre ritkán van lehetőség...:(
jó kérdéseid voltak
(bár én szertném tudni mikor lesz új stúdió-album)
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
R E S P E C T
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
Hali! Természetesen jó a cikk, de ilyen riportalany esetében nem is lehet másra számítani! Ő legalább nem arról beszél egtyfolytában, hogy a zebracsíkos bútorait már az együttese studiójában sem képes nélkülözni! Dcp
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
Tetszett a cík
örölök az újabb dupla-lemeznek
itt tűnik ki, hogy Ákosnak, annyi remek dala van, hogy vétek bármit is lehagyni a korongról. Lassan "tripla-album" kell?
A koncertekkel kapcsolatban: most hallottam először az öszi koncertekról. A 7. 30-ai esztergomi koncerten ott leszek.
TV változat: már alig várom, gondolom nem az RTL klub adja le :)))
sziasztok
Vendég 2004. 07. 15. 0:00
kiraly de lehetne jobb is
szeretnek egy 14-16 eves lanyal megismerkedne
tel szamom 0630-30-88-715 bp
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
Szia!
Nekem tetszett, aktuälsi kerdesek.
Köszi, Kata
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
Haliho
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
Nagyon tetszett! Köszi Nektek! :-)
B.
márti 2004. 07. 14. 0:00
Ez izgalmas:)
Nem tudom, hogy csináltam, bocs Guest, nem szándékosan használtam a neved.
márti 2004. 07. 14. 0:00
Remek, átfogó interjú, számora újdonság a turné őszi folytatása, szeretnék eljutni az egyikre.
Nagyon kellemes hír a dupla koncertalbum.
Remélem, a megjelenéskor szintén dedikál majd Ákos.
Fontos információnak tartom, hogy a próbák közben alakul a számok listája. Jó lenne, ha ezt mindenki figyelembe venné, és nem támadná Ákos olyan hülyeségekért, hogy azt mondta, hogy ennyi, vagy annyi szám lesz, és mégsem volt annyi.
Gratulálok Kriszta!
Vendég 2004. 07. 14. 0:00
Nekem nagyon tetszett ez a cikk is ugyanugy, mint a többi, amiben Ákosról olvashat az ember! Örülök, hogy Dupla Cd-n jön ki szeptemberben az Utolsó hangos dal koncert, mert igy már az elején lehet következtetni a terjedelmére! Már nagyon várom!!! :)
fkriszta 2004. 07. 13. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok