Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

BON JOVI FOREVER AND A DAY!

létrehozva: 2004. 07. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 02. 06. 18:09
sziasztok felhivom minden bon jovi rajongó figyelmét hogy minden második csütörtökön szokott lenni egy x-net nevű kávézóban ingyenes bon jovi est a cim:baross utca x-net kávézó józsef krt 52-54 a mc donalds melett !!! egy srác szokott jovikat énekelni lenyűgözöen jol adja elő érdemes megnézni!!most fber14.én lesz csütörökön a következő buli gyertek le gondolom örülne ő is ha a rajongok hallhattnának élőben is egy kis jovit na sziasztok csak ennyit akartam!! puszi mindekinek barbi voltam
Vendég 2008. 02. 06. 18:09
sziasztok felhivom minden bon jovi rajongó figyelmét hogy minden második csütörtökön szokott lenni egy x-net nevű kávézóban ingyenes bon jovi est a cim:baross utca x-net kávézó józsef krt 52-54 a mc donalds melett !!! egy srác szokott jovikat énekelni lenyűgözöen jol adja elő érdemes megnézni!!most fber14.én lesz csütörökön a következő buli gyertek le gondolom örülne ő is ha a rajongok hallhattnának élőben is egy kis jovit na sziasztok csak ennyit akartam!! puszi mindekinek barbi voltam
Vendég 2008. 02. 06. 18:05
sziasztok
Vendég 2008. 02. 06. 18:05
sziasztok
Vendég 2008. 02. 06. 18:05
sziasztok
2006. 04. 11. 8:59
sziasztok eladók nagyon régi kb 10 éves máshonnan már be nem szerezhető bon jovi poszterek!
Ár: mérettől függően 1000-1500-ft
Tel: 06204235526
Vendég 2006. 04. 10. 22:12
5nap London egy BON JOVI KONCERTTEL


Sziasztok!
2006. június 8-12ig Londonba megyek egy Bon Jovi koncertre és város nézésre 3 barátommal. Van egy felesleges hely mert az egyik barát lemondta az utat. Tehát a repcsi jegy Londonba és vissza, a szállás és a Bon Jovi koncert jegy is meg van!
Indulás június 8án a reggeli géppel és hazaérkezés 12én a déli órákban.

HA VALAKIT KOMOLYAN ÉRDEKEL AZ JELENTKEZZEN!!!

Elérhető vagyok telefonon a 06-20-476-70-86-os számon vagy emaiben a !

NAGYON SŰRGŐS LENNE A DOLOG, ha érdekel valakit!!!
Sziasztok, Viki
Vendég 2005. 10. 23. 15:05
Szia The God, sztem is a legjobb albumuk, de az összes többi is igényes volt, nekem is éjjel nappal a HAND album szól amióta csak meg van (hehe előbb mint kiadták volna).
Kedvenc dal???????? Én igazából nem tudok választani mert mindegyikolyan szinten elvarázsol hogy nem igaz, de ami tényleg én vagyok az a Complicated, a Welcome és a Story, jahh meg a Last Cigarette...ááhh nagyon nagyon sok a jó dal!:)))))))))))))))))

Kedves Többiek, körbe kérdezem a barátaimat, hogy ho lehetne tölteni mert én sajnos fafejű vagyok és ragaszkodom az eredeti Cdkhez amit a kezemben foghatok, de majd irok mailt, hogyha tudok vmit!

JerseyBaby
the god 2005. 10. 20. 2:03
Nagyon igényes és érzelmes az új album!Borzasztó sokat hallgatom!Az eddigi egyik legjobb nagylemezük!
Maiden-lány 2005. 10. 19. 16:43
Kéne a Slippery album.

eh :)
Vendég 2005. 10. 17. 23:59
Hali emberek...Az istennek nem tudom sehonnan leszedni Bon Jovi - This Left Feels Right albumot...
ha valaki tud segíteni az kérem írjon! (persze ne fizetős oldalt) :
Előre is kössz: Dave
Vendég 2005. 10. 11. 23:15
Sziasztok, én JerseyBaby vagyok anno, csak nem tudom, hogy bejelentkezett vagy nem a nevemmel. Poraiból feltámasztom most a TOPICOT...........

AZ ÚJ ALBUM KINEK HOGY TETSZIK??????????????????????????
Vendég 2005. 02. 04. 21:31
...minden rajongónak!a hülye nővérem rocker volt,ezen kellett felnőjek
Vendég 2005. 01. 29. 20:46
A BJ az IGAZI!!!!!! Minek jösztök most itt azzal a szar Trambulinnal? Jól vagytok? Miért hallgattok utánzatot? Hánynom kell tőletek!
Niki
Zsolti 2005. 01. 27. 23:27
Bon jovi koncert az igazi magyar Bon Jovitól a Trambulintól!!! 2005.01.28 este fél 11, MIskolc, Vian Klub, Győri Kapu... infó: 70/2204441
Vendég 2004. 12. 23. 11:59
Sziasztok!
Minden kedves Bon Jovi rajongónak kívánok Boldog Karácsonyt!
Vendég 2004. 12. 10. 8:30
Jersybaby jössz Miskolcra ma este? Mehetnénk együtt! Mit szólsz, jelentkezz és megbeszéljük.
Vendég 2004. 12. 08. 7:51
Köszi, de én mindent felderítettem és megyünk!
Vendég 2004. 12. 07. 17:32
Sziasztok!Szóval az a bizonyos miskolci koncert dec. 10-én ,most pénteken a VIAN - klubban lesz.
A megújult Trambulin játszik új dobossal, és gitárossal a Disco Expressből ismert Mikky-vel. Király Bon-Jovi parti lesz, ott a helyetek kedves fórumlátogatók, neked is JerseyBaby!:) Na csáo, ott találkozunk!!
Vendég 2004. 12. 04. 1:16
KÖCCCCCCCCCCCCCCCCCCI!!!
csak most mindenki azért hallgat mert megvettük a BOXSETET és el vagyunk tőle ájulva!!!!:D:D:D:D
Puszzantalak benneteket : JerseyBaby csak nem regeltem most magam!:D
Vendég 2004. 11. 22. 12:53
Hello csajok és srácok! Bon Jovi rajongók. Ígértem a koncert időpontját. Miskolc, dec, 1o.
Vendég 2004. 11. 19. 6:59
Föltétlen írd meg a koncert időpontját,, nagyon szerteném látni a teljes zenekart, mert Pesten csak ketten képviselték, az énekes srác, meg a billentyűs. Nagyon jó bulit csináltak ketten is, az énekes egyszerűen szuper, a billentyűse igen jó zenét hozott össze. Semmiképpen nem hagynám ki a miskolci bulit pár barátommal együtt.Köszi előre is.!
Vendég 2004. 11. 17. 16:50
A miskolci Jovi, Laca zenekara december elején ad koncertet Miskolcon a Vianban. Gyertek, érdemes, isteni buli lesz. Az énekes és billentyűsön kívül most már a gitáros is profi, a discoexpresses Mikky!!!!! Gyertek minél többen, ha eredetiben akartok egy Jovis estet eltölteni. A pontos időpont itt lesz időben a fórumon.
Vendég 2004. 11. 16. 23:11
Sziasztok!

Pécsiek és környékbeliek figyelmébe ajánlom a MARSALL zkr. koncertjét NOV.26-án Pécsett
az IH Billentyűben!

BON JOVI, Guns számok zömmel!
Vendég 2004. 11. 07. 13:36
hello mindenkinek!
mi a helyzet ezzel a miskolci jovi témával? Engem is érdekelne a dolog!Ha valaki tud vmit akkor irja már ide fel! Előre is kösz! Csá!
cry baby 2004. 10. 14. 0:00
Mi az?Behalt ez a forum? Hát lelépett mindenki?Gondoltam legalább kicsit feljebb helyezem a listán!Jerseybaby Drága! Legalább Te itt lennél!:)Na csá "mindenkinek"!!:) We're bouncing back again!
JerseyBaby 2004. 09. 30. 0:00
Édes vendég! Nem árulnád el a becenevedet? Mert mégis csak személyesebb lenne:))))! Aztán vigyázz mert szavadon foglak és üldözni foglak mint a Sleep when I'm deadben a Csajok a Joviékat:)))))))))) ehhh:D!
Pusza!
Vendég 2004. 09. 30. 0:00
Elkezdheted az üldözést drága JerseyBaby!
JerseyBaby 2004. 09. 29. 0:00
Szija KEDVES IMÁDNIVALÓ VENDÉG!!!!
Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh köszi szépen, hogy szólsz nekünk...a hálám örökké üldözni fog:))) ha csak nem Miskolcig, hehehe:))!
Köszike! Pusza!
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
Én a kedves vendég megígérem, hogy felderítem a magyar Jovit, megtettem a lépéseket Miskolc felé! Jelentkezem Baby! Hidd el nem lehet kihagyni, hogy megismerd a fickót. Állat a hangja.
Harley 2004. 09. 26. 0:00
Szasztok!
Nagyon elfogytunk :((
Vagy ilyen messze van New Jersey???
Jersey ugylátszik ketten maradtunk???
Ezexerint innen is sikerült mindenkit elriogatnom...
Na mindegy...
Bye
JerseyBaby 2004. 09. 25. 0:00
Sziasztok!!!!!
Bocsika, hogy nem voltam itt pár napig, de sajnos betegeskedem, és elég sokat melózom így olyan vagyok mint egy zombi:((( , de I'M BOUNCING BACK AGAIN...............AGAIN!!! hehehehe:D


SZÓVAL nagyon nagyon szépen köszünjük kedves vendég, hogyha szólsz mikor lesz Trambulin buli és hol! Nekünk nem akadály hogyha Miskolcra kell lecsattagnunk mert megtesszük!!!!! Szóval csak bátran mert nagyon nagyon szeretnénk őket élőben látni!!!! Köszi!!!!

Harley! Szióka! Akartam irni egy smst, hogy nehogy azt hidd, hogy vmi bajom van veled azért nem jöttem mert nem vagyok Rád allergiás csak egyszerűen nem volt kedvem ide irni mert tiszta nátha vagyok:(!
Renélem, hogy megbocsájtasz!:)
Pusza!
Harley 2004. 09. 23. 0:00
Sziasztok!
Huhh, ennyire senki sem aktív?
Vagy csak sikerült mindenkit elriasztani?
Kezdek unatkozni, ha így folytatjátok! :)
Nahh bye mindenki!
Vendég 2004. 09. 22. 0:00
Oltári koncerten voltam pénteken!!!!! A miskolci Bon Jovi-t hallottam. Eddig csak itt a fórumról hallottam, hogy létezik. Tényleg eredeti a srác. ketten voltak egy billentyűssel, oltári jó hangulatú koncert volt, Jovi élőben! Kérdeztük a rendező srácot, hogy lesz-e még koncert, ígérte, hogy rövidesen .Majd jelzem nektek itt a fórumon,
JerseyBaby 2004. 09. 19. 0:00
Harley drága irtam egy mailt neked nézd meg!:) És válaszolsz légyszives:D! Most nekem kell elmennem egy 10percre! De utána én is vagyok:)))))))))))))))))))))))) ameddig csak bírjuk:)!
Harley 2004. 09. 19. 0:00
Ittvagyok Jersey! :)
Elvoltam apámért, közben pedig kocsiban hallgattam In These Arms-t meg Bed Of Roses-t :)
Huhh de imádom az In These-t.. :)
Most pedig leszek folyamatosan amíg csak szeretnéd :)
JerseyBaby 2004. 09. 19. 0:00
Wow...ez kircsi!!!!!!! Okés...csak ird meg, hogy mikor leszel itt és itt vagyok:)!

Ill be there 4 U these 5 words I swear to U:D
Harley 2004. 09. 19. 0:00
Jahh a barátnőd neve persze, hogy érdekel, főleg hogyha ő is zegi :)
Hadd ismerjek már legalább 1 zegi Jovi-s emberkét... :)
Nagyon várom ám a mail-ed :)
Pussz!
Harley 2004. 09. 19. 0:00
Szia!
Persze hogy itt vagyok, de majd ellépek egy kis időre, és utána ha gondolod, egész éjjel ittleszek neked :)
Fórumozzunk, én is benne vagyok, főleg ha ilyen kellemes társaságom van! :))
JerseyBaby 2004. 09. 19. 0:00
Harley az élőző én voltam csak nem regelve kidobott:( ,de itt vagyok!:)
Vendég 2004. 09. 19. 0:00
Huhhh Harlay itt vagy még? Mert akkor fórumozzunk ucca neki:)))!
Jahh, most irjak magamról? Jesus.....most?:D minjárt bemásolom:D.......
JerseyBaby 2004. 09. 19. 0:00
Sziasztok! Szija Kedves Dalmoca!
Persze, hogy irhatsz nekünk SŐŐŐŐŐT megkérnélke, hogy írj nekünk mert ahogy így számolom kereken veled együtt 3aktív fórumosunk lesz Harleyval és velem az élén. Én mindig bekukkantok ide, hogy mizu, de sajnos nagyon pangás van így nem nagyon irogattam mert magammal otthon is tudok beszélgetni....:)))))))))!

Amúgy írjál egy kicsit magadról légyszives, hogy honnan vagy, hány éves vagy? És hogyan lettél Jovista és mióta imádod őket? Voltál már kint koncerten, ha igen hol és milyen volt? Szóval a közhelyes vagy inkább általános kérdéseken túl bírkózva vároma válaszodat!Puszi:)
Vic
JerseyBaby 2004. 09. 19. 0:00
Szija Harley!
Te külön hozzászólást érdemelsz (na ja mindenki akinek van mit mondanom:D)...nanáááááá, hogy kedves vagyok ez az alaptermészetem:))) meg aztán egy Jovissal nem tudok nem kedves és elfogult lenni..KTF babee:))))
Zalaegerszegi vagy? Huhh a legjobb jovis bnőm PONTOSAN Zegerszegi úgyhogy nagyon nagyon klassz hely mert voltam ott:))) (lehet, hogy a bnőmet is ismered, bár tudom, hogy nagy Zeg, de majd mailben megirom a nevét, hogyha érdekel mert nem szivesen rakom fel a netre remélem, hogy megérted!) Igen jól feltételezted, hogy én Pest körmyékeén lakom 20kmre így rám nevet a főváros mert közel vagyok hozzá:)))!

OK, OK mondom, hogy kérheted a dalokat mert én benne vagyok, hogy elemzzem neked és hogyha bárkinek is uncsi lenne jöhet a mailezés ha itt feleslegesek vagyunk de remélem, hogy ez nem következik be (mellesleg ettől függetlenül ha gondolod és lesz időm lepötyögöm a forditását néhány dalnak mert azééé nem kihasználni ám:))))))))))))))))))) csak vicceltem, nehogy komolyan vedd!)
Húúú most egyetlen egy dolgot szeretnék kérni tőled! Ne harizz, hogyha csak az In these Armsot elemzem le neked, de tudod most értem haza és nagyon fáradt vagyok...de az In these arms olyan dal aminek nem tudok ellenállni!!!!:)))))))))))))))
Szóval ez az a dal ami egy hatalmas szerelmi vallomás (egy nő iránt mondjuk a Joviék részéről legyen)...a lényege és kulcs szava a mélységes ragaszkodás amit papirra vetettek egy dalban...olyan hatalmas érzéseket irnak le benne, hogy nem tudom elmondani mellesleg, hogyha nekem egy pasi ilyen dalt irna kifutnék a világból olyan boldog lennék, de visszafutnék estére, hogy a karjaiba legyek a apsinak mert ez a dal annyira a nőért szól. A srác bizonyságot tesz, hogy mennyire fontos neki a lány és mindenegyes percét vele szeretné tölteni és megmagyarázza a lánynak, hogy ugyanazt érzik csak nem mer rólas beszélni ezért a srác teszi meg. Ez egy örök szerelem és igéretet kell vagy jó lenne tenniük mert mindketten tudják hogy ők az igaziak egymás számára. Erről szól a dal. Nahh hogyha ezt komolyan így gondolná egy pasi a karjaiba olvadnék el...de csak abba is borzdalmas belegondolni, hogyha Jon énekelné nekem, hogy :
I'd hold you, I'd need you
I'd get you down on my knees for you
And make everything alright
If you were in these arms
(Szorosan ölelnélek, mindig szükségem lenne rád s letérdelnék előtted minden csodálatos lenne ha karjaimban lennél).
Ez a kedvenc részem ezt le kellett irnom! Áhh nem tudok napirendre térni mert Münchenben a koncin eze alatt a kivetitő vászonon mutatták, hogy belenyújtózik a kamerába és olyan volt mintha elakarna érni (engem) :)))))!!! Soha nem felejtem el:))) és eltüsszentette magát a dal közben olllyan édes volt:)))))))))))))!
Mára ennyit ne harizz, hogyha most nem voltam olyan szorgalmas, de igy is sokat pofázom!
Pusza Kedves Harley!Jersey:))
Harley 2004. 09. 19. 0:00
Szia Dalmoca!
Persze, hogy csatlakozhatsz, szerintem senkinek sincs ellenére.
Főleg, hogy az utóbbi időben úgylátszik csak JerseyBaby meg én írkálunk ide...
Szívesen hallgatunk (olvasunk) téged is.

JerseyBaby számodra meg lesz majd még néhány elemezni való számom :)
Pussz!
Bye
Harley 2004. 09. 19. 0:00
Sziasztok!
Ohh Jersey-ke szombat reggel óta vagy 10x benéztem ide :)
Amúgy sztem ez az írjál kicsit magadról dolog mind3unknak szólhatna, mert eddig talán egyedül Te irtál ilyesmit közülünk még a fórum legeleje felé, amit hadd ne kelljen visszakeresni, mert elég sok hozzászólás volt már itt :)
Najó, arra emléxem hogy vmikor írtad, hogy voltál koncerten :)
Hm, Dalmoca neked is várjuk kérdéseid, válaszaid, mert tök jó olyan emberekkel találkozni, akik nem leszólják, hanem szeretik azt, amit mi is :)
Na pussz lyányok!
Sziasztok!
dalmoca 2004. 09. 18. 0:00
Sziasztok?Csatlakoz6ok a beszélgetéshez??Én IMádom Bon Jovit: Ö a király!!!
Harley 2004. 09. 18. 0:00
Szia JerseyBaby!
Nos ugylátszik ma nem tok szabadulni :)
Ahogy nézem, ketten 2 nap alatt többet írtunk, mint az előző két hét összesen....
Amúgy én Zalaegerszeg-ről írok.
Feltételezem te valahol Pest mellett lax...
Elemezni szeretnél? Lenne így hirtelen 2 Keep The Faith-es nótám:
If I Was Your Mother illetve az In These Arms
Kiváncsi vagyok nagyon! :))
Ohh, olyan kedves vagy velem, és tök jó volt olvasni, hogy lélekben ittvagy! :))
Ma éjjel tuti vmi szépet fogok álmodni! :)
Na jó, így hajnali 1 kor megyek alszani, mert reggel mehetek dolgozni...
Sok-sok pussz kicsi Jersey-i lány!
Bye!
JerseyBaby 2004. 09. 17. 0:00
Jahh Harley még annyit, hogy a mai világban nagyon sok ember igencsak a sz*r kategóriába sorolja a Jovit engem ez már hidegen hagy abszoluteee, tudom, hogy mit adtak/adnak/és adni fognak nekem igy nekem teljes a kép, hogy mit is jelentenek nekem!!! Nem érdekel, hogy mit prédikálnak az emberek mert a rádiósok is csak a Prayert az Alwayst és a Life-ot ismerik ami sztem 3 király szám, de nem lehet a Jovit ebben megismerni!!!! De gondolom, hogy ebben Te is egyetértesz:))))!
Bye
JerseyBaby 2004. 09. 17. 0:00
Ooops, de jó hogy itt voltál azt hittem, hogy megint napokig várnom kell, de nem de jóóóóó:)))))!
Körülöttem sincsenek sok Jovisok, de azt hiszem, hogy az a 15ember aki nagyon szereti Őket azok mindig együtt vannak és együtt bulizunk a kis falunkban az Ifi klubban vagy a PeCsában a hivatalos klubbal, ugyhogy én nem panaszkodom mert vannak Társaim!
Te honnan is pötyögsz nekem?
Különben meg nem szabad elkeseredni mert igaz, hogy csak lélekben, de BIZTOS vagyok benne, hogy a Jovisok összetartanak! Sajnos csak lélekben lehetek veled, de hidd el hogy OTT VAGYOK:)))!

Jahh eszedbe jutott az elemzésem? Jó hülyeség volt nem?:))) Nahh ezért érdemes volt leirnom mert egy emberke elgondolkodott rajta:))) de amúgy nagyon szivesen teszem imádom elemezni a Jovi dalokat! Ha szeretnél vmit megtudni vmelyik kedvenc dalodról csak írd le ide a cimét:) és megoldjuk, de természetesen csak akkor, hogyha bejött és értetted az én elemzés világomat:))))!
Pusszantalak én is és dehogy haragszom vagy bánt engem, hogy nem vagy mindennap netközelben:)!
BON JOVI FOREVER KEEP ON ROCKIN':))))))))))))))))))
Harley 2004. 09. 17. 0:00
Jahh mégis maradok még egy picit...
Télleg sokan mondják, hogy sz** a Jovi. A hogyis mondjam hangszeres zenét nem kedvelő emberek közül azért, mert rock, az úgynevezett rockerek közül meg azért, mert divat....
De ezek az emberek ismerik az Always-t meg az Its My Life-ot a Jovi-tól, és kész.
De hát ők nem tudhatják, amit mi...
Ilyeneken már nem húzom fel magam...
Mindenesetre 5 vagyis bopcs már csak 4 nagyon jó zenész iszonyú jó, igényes zenével, amiben van valami olyan, ami más zenében nincs meg. (Talán az az egészséges Jovi-s optimizmus, vagy ki tudja....)
Nahh télleg pussz!
Szia!
Harley 2004. 09. 17. 0:00
Szia JerseyBaby!
Hát én sem lennék ellenére egy kis beszélgetésnek, ha nem haraxol, hogy nem netezek nap mint nap, csak ha nagyon unatkozom, vagy épp eszembe jut...
Felétek sok Jovi mániás van? Mert erre felénk itt nyugat-dunántúlon nem nagyon, illetve pár haver meg barát, akiket rászoktattam :)
Jó azé' a filmekkel nem vagyok elfogult, meg amúgy sem (a zenéjüket kivéve), de sztem télleg jók voltak azok a filmek :)
Hm, amúgy ma hallgattam kocsiba Hey God-ot és eszembe jutott a múltkori Dry County - Hey God elemzésed...
Nahh majd jelentkezem!
Pussz JerseyBaby!
JerseyBaby 2004. 09. 17. 0:00
Szija Harley!
Mindig örülök, hogyha vki ide betéved mert egyedül vagyok általában:((! Köszike, hogy ennyi mindent írtál!
Én is minden körülmény között meg tudom hallgatni a Dry Countryt, ugyhogy nem vagy egyedül:))))!
Húúú de vártam, hogy vmi kérdéstz felteszel mert arra gondoltam, hogy mi lenne, hogyha mi talán bezsélgetnénk is:D!?
nahh jahh:)))))

Érdekes, hogy Te nagyon jó szinésznek tartod Jont....én nem is tudom, ezzel az egy dologgal kapcsolatban nem vagyok elfogult:))) de tényleg látszik hogy fejlődik és tehetséges!:)))))))))))))))

Jó, hogy nehogy ugyanazt játsza már 20éven keresztül egy banda! A skatulyát meg le kell szarni mert azt hiszem, hogy a Bon Jovi kialakitott egy olyan Jovis kultuszt ami CSAK AZ ÖVÉK és tudjuk, hogy mit jelent mely szent és sérthetetlen és nem téveszthető semmivel sem össze!!!! Ők a Bon Jovi, hiába mondja sok ökör, hogy ilyen nyál és olyan nyál azt hiszem, hogy jobban nem kell semmit sem bizonyitani, hogy 20év és telt házas koncertek...!!!!
De erről még nagyon nagyon sokat tudnék regélni:))))))))))))!
Puszi Harley!
Vic
Harley 2004. 09. 16. 0:00
Még egy szóra!
Azt nem értem embereknek miért baj az, ha egy zenekar 20 éven keresztül nem ugyanazt játsza...
Változik a világ, változunk mi is, változnak ők is, miért ne változna a zenéjük??
Igaz, hogy pl a Crush és a New Jersey között hatalmas különbségek vannak, de mégis mindkettő első hallásra Jovi, másodikra méginkább, és attól, hogy új, meg nem megszokott, meg más a hangszerelés, még nagyon jó zene...
Csakhát ugye mint minden nagy banda, Jovi is anno bekerült egy skatulyába...
Sztem az lenne a baj ha 20 év elteltével is ugyanazt játszanák...
Na jólvan, minden jót. Ahogy Jon mondaná: "Az ágyam kényelmes akár egy régi kopott farmer, jól érzem magam a bőrömben" (Elnézést, nekem ez englishül nem megy, de ez az idézet nagyon bejött)
BYe!
Harley 2004. 09. 16. 0:00
Sziasztok!
Isméát baromi rég jártam itt, elnézést mindenkitől...
JerseyBaby köszönöm az elemzést a Dry County-val kapcsolatban, én úgy vagyok azzal a számmal, hogy bárhol bármikor képes vagyok meghallgatni, és akármilyen pesszimista, mégis felér egy doboz nyugtatóval.
Amúgy sztem Jon baromi nagy színész, ha jól emléxem vmi 3 filmet láttam, amiben játszott, a 2 ismertebb "A felforgató" és a vadnyugat fiai második része, aminek ugye van egy Jon Bon Jovi soundtrack-je :) (Young Guns II - Blaze Of Glory --> ezen van pl a Miracle, és a Blaze Of Glory is)
Kár hogy ezeket a filmeket nem játszák túlzottan...
Na majd vmikor benézek.
Bye!
Carmen 2004. 09. 11. 0:00
Sztem jó Jovi!!
JerseyBaby 2004. 09. 11. 0:00
Szijasztok!
Nagyon kihalt ez a Fórum...de asszem, hogyha nem ir ide senki akkor nekem sincsen kedvem sajátmagammal beszélgetni:(...:)))!

SZÓVAL....mindenki tudja remélem, hogy 2004.NOVEMBER 15-ÉN BON JOVI BOXSET AMI 4CD ÉS 1DVDT TARTALMAZ AZ EDDIG KI NEM ADOTT ANYAGOKBÓL!!!!!

DE A NAGYOBB SZENZÁCIÓ AZ 2005 MÁRCIUSÁBAN ÚJ ALBUM!!!!!!! IGY TURNÉ IS LESZ!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))9

BON JOVI FOREVER!!!
VIC
JerseyBaby 2004. 09. 04. 0:00
Szija ZSOLTI!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))
Én egyetlen egy filmet nem láttam amiben Jon játszott az pedig a Row your boat. A többi a pocomon hever:D! A film amit láttál az John Carpenter: Vámpírok egy gyilkos csapat! Sztem nagyon nagyon hatalmas abban Jon alakítása még hogyha a film elég gagyi is. Sajnos nagyon sok filmben nem kapott olyan nagy szerepet Jon, de sztem nagyon nagyon sokat fejlődött a drága:))))))))))))))!
És Richie is édes a Randivonat c. filmban amikor megláttam azt hittem, hogy kiugrom a bőrömből, de mégis csak benne maradtam mert elfértem..hehehehe!
Puszillak kedves!
Zsolti 2004. 08. 30. 0:00
Szija Jerseybaby!

Én már láttam egy horrort, amiben Jon volt egy vámpírvadász:). Bár az a film annyira nem ragadott meg, így már a címére se nagyon emlékszem:). Viszont van egy olyan film, aminek az a címe, hogy Kisvárosi intrikák, és Jon is játszik benne, hát arra a filmre kíváncsi lennék. Még régen ment az HBO-n:). De akkor elfelejtettem felvenni, és azóta sehol semmi:(. Na de egyszer majd úgyis meglesz:))). Na most már be is fejezem eme értelemtől dús hozzászólásomat:)))).
Puszika
Mephisto 2004. 08. 25. 0:00
ez a te topicod nem is zavarok!
JerseyBaby 2004. 08. 24. 0:00
Oppps..bocsika nem papagájnak születtem mégis minden 2x van hehehehehe:)))))))))))))))
JerseyBaby 2004. 08. 24. 0:00
Szijjasztok!
Nem emléxem, hogy beszéltünk volna JON és RICHIE színészi képességeiről:))))! Mi a véleményetek róluk milyenek mint színészek vagyis inkább csak vászon amatőrök hehehehe:)))! Kivi vagyok, hogy mi a véleménye minden egyes Jovisnak vagy aki látott egy filmet is Jontól vagy Richietől!
Pusza mindenkinek!
JerseyGirl
JerseyBaby 2004. 08. 24. 0:00
Szijjasztok!
Nem emléxem, hogy beszéltünk volna JON és RICHIE színészi képességeiről:))))! Mi a véleményetek róluk milyenek mint színészek vagyis inkább csak vászon amatőrök hehehehe:)))! Kivi vagyok, hogy mi a véleménye minden egyes Jovisnak vagy aki látott egy filmet is Jontól vagy Richietől!
Pusza mindenkinek!
JerseyGirl
JerseyBaby 2004. 08. 22. 0:00
Szija Mephisto!
Ki mondta, hogy én nem értem a BON JOVIt? Én úgy érzem, hogy megértem amit üzenni akarnak nekünk és az élet dolgaira is vannak válaszok. Szóval köszi nekem nem kell a U2, hogy tisztán lássak:)))))! Nyitva a szemem így is a világra:D!
Mephisto 2004. 08. 22. 0:00
nem ismeritek a u2-t pedig az segitene rengeteg dolgot másként látni
még azokat is amiket jon nem tud elmagyarázni!
Mephisto 2004. 08. 22. 0:00
szerintem a
bed of roses az klassz
I'll be there for you az nekem kedves emlék a barátnőmmel
de azt hiszem a livin'on a prayer után történt valami jonnal.
nemtom mi de mást kezdett el játszani
sziasztok lányok!
Mephisto 2004. 08. 22. 0:00
:)
Vendég 2004. 08. 22. 0:00
=nézd milyen érdekes emberek!=
JerseyBaby 2004. 08. 21. 0:00
Drága Zsolti!
Én sem vagyok nagy pénzes tyúk úgyhogy sztem ha bevágjuk magunkat egy fa pados járatra sztem az is jó csak ne a Worl Trade Centerben landoljon..húúúúú ez nagyon durva volt, de igaz:(((!
Tényleg kedveském, neked mi tetszett a legjobban a Karácsonyi New Yorki koncertbe ahol kérdezgethetek a rajongók???? Sztem egyik kérdés hülyébb volt mint a másik:( :D!
Na tsók!
Vic
Zsolti 2004. 08. 21. 0:00
Szijjjja egyetlen JerseyGirl!:)

Tudod az az igazság, hogy én megelégszem egy szimpla New Jersey-s járattal is:)))))). Szal egy különgép bérelésére még a gyatyóm is rámenne:)))). Na nem mintha egy szimpla repülőút árát csakúgy zsebből kivágnám:). De egyébként tényleg jó lenne elmenni oda, bár ha már oda eljutnék, akkor szerintem nem hagynám ki, hogy megnézzem a kontinens többi részét sem:). De a legjobb, hogy van valaki aki ugyanolyan lelkesedéssel indulna neki az útnak, mint én:).

Puszillak drága Vic! :")
JerseyBaby 2004. 08. 21. 0:00
RPEVSIT= REPCSIT bocsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii drága Zsolti csak nem tudok írni....lehet, hogy zavarban vagyok ha eszembe jutsz hehehehe:)))))))))))))))))))))))))!
Pusza!
JerseyBaby 2004. 08. 20. 0:00
Szijjja Zsolti!
Te külön hozzászólást igényelsz:)))) vagyis nem akartalak belesúvasztani a sok sok gondolatomban....:))))!
Reméltem is, hogy nem adsz fel könnyen semmit...nahhh, de még megtárgyaljuk, hogy mikor indulunk Jerseybe, mert sztem sok csajszinak még az álma ott lenni vagy 2nknek külön rpevsit béreltél hehehehehe:)))))!
De most komolyra fordítva a szót én egyszer tényleg elszeretnék jutni Jerseybe!!!! Te is?
Ha igen, nehogy itthon hagyj:)))!
Puszillak ezerx!
JerseyBaby 2004. 08. 20. 0:00
Szija Harley!
Nem baj, hogy régen jártál erre az a lényeg, hogy nem feledkeztél meg rólunk sem:))))!
Nos a kérdésedre a válaszom, hogy mi a véleményem a Dry Countryról...:)))!
Először is nagyon nagyon imádom a számot és szeretném élőben hallani egyszer vmikor remélem, hogy megadatik. Van egy olyan felvételem ahol ez a dal 12percesre sikeredett egy koncerten..húúú nekem az nagyon húzós lenne..szabályosan elájulnék!
De gondolom, hogy itt a tartalmára célzol, hogy mit is jelent egy ilyen szürkeegérnek mint én.
Sztem ez egy abszolut negatív dal, legalábbis számomra. Olyan pesszimista ami nem igazáb a Jovira vall, de azt hiszem, hogy a "kiszáradt vidék" cím a legmegfelelőbb lett erre..., hogy minden remény vesztve, de azért még a legutólsó hajszálba de jó lenne kapadzkodni mert lehet, hogy akkor jönne a megváltás. Szóval egy enyhe optimismus felcsillan, de alapjába véve sztem a szenvedés az alappillére a dalnak, de lehet, hogy csak én gondolom így. Vagyis nekem ez a véleményem. Még az elején bizakodva tekint a jövőben, hogy lehet jobb is de a végére sztem nagyon lehúzza a szenvedés a dalt, ettől függetlenül hihetetlen jó dal:)))!
Hasonló Istenhez "fohászkodó" dal a Hey God..azért tettem idézőjelben a fohászkodó szót mert aki ismeri JBJ hitét az tudja, hogy hisz Istenben de ennyi. Nem majmolja nem jár minden vasárnap templomba csak egyszerűen hisz. Bár mondjuk a Hey Godban Istentől kérdezi, hogy mi is történik ezen a világon és nem segitséget kér csak magyarázatot erre a világra míg a Dry Countryban Segitségért kiáltozik, de közben tudja, hogy nincsen kiút csak egy csoda folytán...húhhhh remélem, hogy érteni lehetett a gondolatmenetemet!
Köszi Harley a kérdés:)))!!! Tetszett!
Szija!
Zsolti 2004. 08. 20. 0:00
Szijjjjja kedves JerseyGirl!:)

Naná, hogy nem tart vissza semmi egy jó kis New Jersey-s utazástól:). Szóval pakoljunk drágám, és már mehetünk is:). Még úgyse jártam ott, és egyszer mindenképp' szeretnék eljutni oda. És lám, most itt az alkalom. Még nem is kell egyedül mennem:)).

Nem szoktam egykönnyen feladni bármit is. Szóval rám számíthatsz:).

Tsók!
Harley 2004. 08. 19. 0:00
Sziasztok!

Huhh de rég jártam erre....
Hm, egy kérdés...
Dry County-ról mi a véleményetek?
Bye!
JerseyBaby 2004. 08. 19. 0:00
Szija Drága!
Igen sajnos nyaralnak a többiek. Zsuzsi Ákos koncerteken kóvájog, Tequila a Balcsi mellett sütteti a hasát, Eda pedig Krétán nyaral Apukájával szép mi? Mi meg itthon dekkolunk:((! Amúgy mit szólnál Zsolti, hogyha neki ugranánk 2en egy Jersey-i útnak? Pakolj kedves aztán indulhatunk:))))))))))))))))) vagy vmi téged visszatart?:D

Aha sztem Jon van a képen vagy legalábbis hasonló fazon mint Jon..hehehehe!
Légy jó! Pussszantalak..
JAAAAAAAAAAAAAAA persze, hogy MI tartjuk a frontot nehogy feladd mert akkor ki kell, hogy engesztelj, mert nagyon mérges leszek hehehe:D!
Na Tsók!
Vic
Zsolti 2004. 08. 18. 0:00
Szijjja Jerseybaby!:)

Újra itt vagyok:))). Jól leosztottad ezt a U2 rajongót:)). Gratu:)). Hová lettek a többiek? Edus Tequila, Zsuzsi? Merre vagytok? Mindenki nyaral? Na sebaj, mi azért tartjuk a frontot Jerseybabe:).
Tényleg Vikica, a képeden ki is van?""). Csaktán nem Jon?:))))
Puszika:)
JerseyBaby 2004. 08. 17. 0:00
Szija kedves U2 rajongó!
Gratulálok Neked, hogy egyedül összehoztad a lehetetlen ez tényleg tiszteletre méltó csak amikor egyedül ugrálsz a koncerten sztem az lesz gázos!
Tudod nem esik jól, hogy Te egy személyben azt hiszed, hogy Te vagy az isten holott abszolút nem így van, sőőőt még a klubbunknak is írsz...szánalmasan sajnálnivaló vagy. ÉLVEZD nyugodtan a győzelmet, hidd el, hogyha a BJ turnára indul majd NEM fogunk sírni, hogy ide nem jön mert eddig sem voltunk beszorulva kishazánkba!!!!
Gratula mégegyszer neked, hogy ennyire nagy egyéniséged van, mert ehhez a pofához csak gratulálni lehet!
Bye
2004. 08. 16. 0:00
helló itt a U2 club egy fős tagja
nagyon jó munkát végzett a club és persze meg is nyerte a szavazást sajnáom de nem voltatok elég kitartóak
és nem lehet 2 gyöztes
JerseyBaby 2004. 08. 13. 0:00
................................ki vagyok.............................................................:(((((((((((((((((((((
JerseyBaby 2004. 08. 13. 0:00
Szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjja Zsolti!!!
Annyira boldog vagyok, hogy látlak...bevallom, hogy hiányzott a Társaságod!:)))))))))))) Most láttam hogy a U2 vette át a vezetést és totálisan ki vagyok borulva..........ááááááááá szavazzatok Jovisok mert a Jovinak kell győzni!!! Nem tudom, hogy hogyan történt ez meg:((((((((((((((((((((((! Jajjj Zsolti jó lenne, hogyha életetlehelnél belém, ha még vhol itt vagy....kész vagyok!

Édes vagy, hogy én talán (biztos!!!!) lehetsz benne, hogy tudom a dalok címét amit anno felvettél koncert KTF- An evening with Bon Jovi! Szóval amit nem nagyon ismersz dal vagyis csak a címét az a Fever és az It's my life (naja, de semmi köze a Crushbeli nótához..:D!)...de nagyon nagyon szivesen megnézem Veled ha másra is kivi vagy. De lehet arról is szó, hogy én mutatok neked újat..kucc kucc...itt Jovi felvételekre gondoltam:)))))))))))))))!
WOW...az I wish everyday could be like Xmas...fantasztikus.... muszájjjjjjjj mindig megcélozni a szivemet:))))))))))???
Puszillak drága Zsoltiiiiiiii:)!
JerseyGirl
Zsolti 2004. 08. 13. 0:00
Szijjja Jerseybaby!

Itt vagyok kiscicus:).
Bocsi, hogy távol voltam egy pár napig, de ne tudd meg mekkora felfordulás volt itthon, tudod festés meg ilyenek:). Én az ilyen "extra számok" közül nagyon szeretem az I wish every day could be like Christmas-t, ja meg a klippje is nagyon szuper:). Tudod amit mondtam Keep the faith koncertet, ami megvan nekem azon van még sok ilyen "extra" szám, de nem tudom a címüket:(. De eléggé tetszenek, szal majd megmutatom Neked, mert Te biztosan tudni fogod mik azok a számok:). Most is épp' Bonj Jovi-t hallgatok:). A Runaway megy most pont. Imádom a '80-as évek Bon Joviját, na persze nem mintha a mait nem szeretném:).

Puszillak JerseyGirl
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Köszi az infót Jerseybaby!
JerseyBaby 2004. 08. 12. 0:00
Szijjja Drága Bnőm! Nagyon feldobott a depiből az üzid:)))!
Nahh egészen jól hatott rád az epres vodka:)) hehehehe! Jaja ha jössz Pestre majd fagyizunk egy nagyot, de nem a Mekiben az eperszószt mert azt vhogy nem veszi be a gyomrom:))))))))))) hehehe!
Pussszantás kedves!!!:D
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
JerseyBaby beugorttam mert hianyzol nagggyyyyyyyyyyyon es azt akarom mondani hogy hianyzol, na most az eper beszel belolem...... szeretlek ezer csok.......muaaaaahhhhhhhhhhh na megyek a tetore muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah Richbabe rocks...the answer...wuhhhuuu erre meg nyalizunk kicsim ;) igen igen eperfagyit :D
JerseyBaby 2004. 08. 11. 0:00
Hey kedves Vendég! Ez az IGAZI BON JOVINAK a topicja, de lentebb megtalálod a magyar Bon Jovi topicot is! De ha nem elég ez akkor látogass el az RTL klub Fórumára a Zene- Bon Jovi alatt éppen felbukkant a Trambulin együttes énekesének a Huga és mindenben segit!!!! Ennyit tudok sajna hirtelen segiteni!
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Írjon már valaki magyar Bon Joviról! Ki tud többet a Trambulinról? Állítólag úgy énekel az énekes srác, mintha eredeti lenne! Ki ismeri őket vagy az énekest közelebbről? Hol lehet hallani?
JerseyBaby 2004. 08. 11. 0:00
SZIJJJJJJJJJJJJJJJJJJJASZTOK!
Napok óta senki nem szán meg engem egy sorral sem!
Zsolti......................hol vagy kedves? Kinek dorombolhatok? hehehehe!
JerseyBaby 2004. 08. 09. 0:00
Kucc kucc kipp-kopp én voltam az előző vendég:)))))))))))))))!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Hey Girl!!! Zsu!!! Mondtam vha is, hogy rossz az izlésed????????? OMG, dehogyis! Egy szóval sem említettem....ohh a LMS....igen az is nagyon nagyon ott van.:))))))))))))))))))!!!
Zsuzsi 2004. 08. 09. 0:00
De azért valld be, hogy nincs rossz ízlésem!:D És a Last Man Standing úgy kimaradt a felsorolásomból, hogy észre se vettem, pedig IMÁDOM azt is!
JerseyBaby 2004. 08. 09. 0:00
Halihooo Zsu!
Mekkora mááá, hogy nem is ugyanazokat a dalokat irtuk, de aztán egy sem fedi a másikét:))))))))! Amúgy nagyon nagyon sok olyan dal van amit nem tudok nem megelíteni.....Breathe, Stay, We Can Dance, Hush, Cadillac man, Neurotica....ááá nem tudom abbahagyni, de most ti jöttök...Tsók mindenkinek!:)))))))))
JerseyGirl:)
Zsuzsi 2004. 08. 09. 0:00
Hm, 5 dal a ki nem adottakból.........tyű, most nagyon kell gondolkoznom....
1. Edge Of A Broken Heart
2. Stay
3. I Don't Wanna Live Forever
4. Alive
5. Starting All Over Again

Hát, ez nehéz szülés volt, mert még bőven tudnék írni....
JerseyBaby 2004. 08. 08. 0:00
AMÚGY HA MÁR EZEKNÉL A DALOKNÁL akkor melyek azok a dalok amelyek nagyon nagyon teccenek, de nem adták ki hivataolsan az albumokon????? Válasszunk mondjuk 5 dalt mert ez sztem olyan kegyetlen választás lenne, mint a melyik a kedvenc dalod kategória..itt is széles a skála!:))))))))

1. Wedding day (istenem ez is milyen gyönyörű)
2. Jersey Girl ( naja csak nem rólam irta, de hipp hipp hurrá csodás lett!)
3. Talk to Jesus (no comment ..tipikus Jovi dal!)
4. Thief of hearts (sírva könyörögtem Jonnak, hogy rakja fel a TLFR-ra de nem tenne:((!)
5. Levon (ááááááááá...szóval ez az a dal amiért élek halok a sok ezer másik mellett, de Jon hangja ebben...wow...lenyűgözö!)

Hallljam, hogy nektek????
JerseyBaby 2004. 08. 08. 0:00
Szija Zsolti!
Először is megleptél, hogy JerseyGirl vagyok mert tényleg az szoktam általában lenni de ide nem fogadta el csak a Babyt ami szép szép csak nem én vagyok..hmm remélem, hogy értitek, hogy mit szeretnék ebből kihozni.
Hogy miért vannak külön fajta "unrealesed Trackek" (ki nem adott dalok vagy csak maxi dalok) azért mert nem fért rá a rendes albumra és így népszerűsitik azokat a dolokat is. Amúgy meg Japán azért mindig kivételes mert ott volt legelőször ELSŐ A JOVI az albumi listán és állítólag ott van a legnagyobb rajhongói tábor. Kucc kucc ha nem is tudjuk túl szárnyalni, de fogjuk össze:)))!

Ohh Zsolti én nem megyek nyaralni idén, ugyhogy itt leszek:)))!

Kedvesnc klipp..hmm mit is mondjak. Nekem nagyon nagyon bejött a Say it isn't soooooooo:))))))))! De most nagyon nagyon nem tudok csak egyet kiemelni, mert tudod, hogy lehetetlen!:))
Puszika!
Zsolti 2004. 08. 08. 0:00
Sziasztok, Szia JerseyGirl!:)

Gondoltam megtöröm ezt a csendet:). Látom mindenki vakációzik csak én nem:(.
Jerseybabe bocsesz, csak picit elragadott a hév:).

Felteszek egy kérdést:). Tudod a nem túl régi Bon Jovi albumok (azt hiszem talán a Keep The Faith-től) kétféle kiadásban jelentek meg. Nálunk Európában a "standard" Bon Jovi albumok kaphatók, de megjelentek olyanok is, amiken még 1 vagy 2 bónuszszám is van (talán Japán ajánlással). Pl.: a Bounce-on a No Regrets és a Postcards From The Wasteland, amik nincsenek rajta a "hagyományos" cd-n. Ez miért van?:) Mert más együttesnél még nem igazán láttam ilyet:).

És kérdezek még egyet:). Melyik a kedvenc videoklippetek tőlük? Nekem talán a Bed of roses a kedvencem.
JerseyBaby 2004. 08. 06. 0:00
MA senki nem ír nekem???? Hüpp hüpp:((((((((((((((((((((
Pusza mindenkinek!
JerseyBaby 2004. 08. 06. 0:00
JerseyBABY voltam!:))
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
Szijasztok!
Sztem is Dotnak írta a Diamond Ringet ez nem kétség hiszen a legszerelmesebb dal amit vha is hallottam....nekem soha nem fog ilyet irni senki hüpp hüpp.........:)))...de ez inkább szomorú:(((!
Tequila, gondoltam vagyis BIZTOS voltam benne, hogy megjegyzed, hogy azt gondoltad, hogy a Damned fogom megkérdezni, de látod látod, hogy nem vagyok egy tipikus nő, hogy tudd előre, hogy mit hogyan cselekszem..azt hiszem, hogy én a meglepetések embere vagyok és a társaság középpontja hehehehe:D!
Jaja az a titkos idegen a Damnedben az nem más mint én vagyok, de nem értem, hogy miért kellett felfednem a kilétemet, hogy 1996ban Jerseyben éltem és Jon szeretője voltam. Most miért kell mindenkinek tudni:))))))))))))))!!! Ahhh mit meg nem adnék azért, hogy az a dal tényleg nekem legyen megírva!!!:D De vki beelőzött sajnos:((((((((((((..........

Eda, remélem, hogyha nem is minden OK, de jobb lesz a helyzet és nem felejted el, hogy KTF babee!!:)))))))))))))))))))))))

Zsolti, nyugi van! Én nem is szeretnék németet tanulni akkor iszunk egy sört mert az nekem is jobban megy mint a német:)). Igaz, hogy nem szeretem, de asszem, hogy érted megtenném..hehehe nagyon nagy áldozat:D!
Puszika mindenkinek!
Eda 2004. 08. 05. 0:00
Sziasztok!
Mai kérdésre nekem is az a válszom hogy szerintem a feleségének írta! :)
Most már tényleg egyre többe leszünk!
Szia Zsuzsi!!!!! ;) Kipihented magad? Mikor ismételjük meg?
Szia Tequila!!!!BOLDOG NÉVNAPOT ITT IS! Majd kapsz az rtl forumon névnapi képet! ;)
Puszi!!!! :)
Zsolti 2004. 08. 05. 0:00
jáááj... ez az állandó bejelentkezés...:)
Bocsika, én voltam:).

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal