Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Erdélyben lép fel Ákos!

létrehozva: 2004. 07. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 08. 13. 0:00
KEdves pety!
nemazért, de lehordod 'guest'-et, mikor te is ugyanazt csinálod mint ő.PONTOSAN UGYANAZT!sőt, te még messzebbre mész! csak úgy fröcsög belőled a szidalom. Sztem meg Magyarország pontosan az olyan emberek miatt tart ott, ahol, mint te, akik képtelenek más véleményt meghallgatni, megvizsgálni. Pontosan olyan vagy, mint a politikusok. LEgszívesebben már fel is akasztottad volna 'guest'-et, csakmer nem 1ezil a véleményetek. És ki mondta, hogy ide csak olyanok írhatnak, akiknek teccik ákos? pontosan azért lenne érdekes egy ilyen fórum, ha nem csak olyanokat lehetne olvasni, hogy " júj ez az ákos milyen tökéletes" meg hogy " tele van a szobáma posztereivel" meg ilyesmik, hanem megvitatnánk a különböző hibáit, vagy melléfogásait. nem értem... olyan vagy, mintha a római birodalomban élnél, ahol a problémákat úgy oldották meg, hogy az ellenkező véleményen lévő egyedeket likvidálták...
napá: fanni
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Szerintem Ákos tök jó csak már unom a számait
Peták 2004. 08. 03. 0:00
Van persze egy másik, találóbb lehetőség:
"The church of JK of Latter Day Saints."

Bocs, csak viccelek. :-)
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
Szerinted miről szólnak?
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
Ákost csak az tudja értékellni aki tudja miről szólnak a dalai!
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Ákos rendes srác, mert nálam aki elmegy Erdélybe, az mind rendes.
Az Utolsó hangos dal egy kicsit megkavart, bár illeszkedik a Művész életútjába.

Csak egy kérdésem lenne suttogva:
Ákos beállt a Jehova tanúi közé? :-)
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Szevasztok. Én annyira nem csípem Ákit, de az Uccsó Hangos Dal egész jó, tényleg.
pety 2004. 08. 01. 0:00
Ja es nem Romaniaban,hanem Torontoban elek,de szivesebben elnek ott is Magyarorszag helyett.Ez nem azert van,mert nem szeretem kis hazankat,nem.Imadom Magyarorszagot es negyon faj,hogy latom tonkremenni.
pety 2004. 08. 01. 0:00
Az az igazsag kedves ng,hogy ezek szomoru,megfaradt emberek,akik abban eleik ki oromuket,hogy masokkal gusztustalankodnak.Ilyet sehol a vilagon nem tapasztalsz,csak a magyarok kozott.Ennyire kozonsegesen viselkedni masokkal,mert azok nem ugy gondolkodnak,mint ok nem szabadna.Kedves Guestek,remelem a kurva anyamba nem fogtok elkuldeni azert,mert ezt az oldalt is latogatom?!Kulonben meg tenyleg nem ertem mit kerestek itt,ha nem szeretitek Akost.Bele kell nyugodni,hogy vannak akik igenis szeretik.Mi ezzel a baj?Miert kell ilyen "magyar"modon viselkedni?
Mas.Mi a bajod Romaniaval?Vannak olyan forumok a neten,amik ilyen,es ehhez hasonlo dolgokkal foglalkoznak.Latogasd azokat,ott biztos talalsz tarsat magadnak,akival kopkodhettek kedvetekere.
A masik guestnek,aki valasztekos magyar szlogent mert megengedni maganak a pont agyaval azt uzenem,hogy torodjon bele,hogy mindenki mast szeret.Tudod kedves az emberek nem egyformak.Ha az emberek nem szeretnek Akost,nem vennek meg a lemezeiet,r-go Akos nem gazdagodna meg.Erted mar?,vagy te nem arra koltod a penzed,amit szeretsz?
Kulonben tenyleg kivancsi lennek ra,hogy hogy jutottatok erre a weboldalra,ha nem szeretitek Akost.Regebben az ilyet telefonbetyarkodasnak hivtak.
ng 2004. 07. 31. 0:00
Nagyokosok! Aki csak fikázni tud, az kotródjon innen! Kifogásoljátok a "magasabb intellektust" -hát nem is csoda, mert ti nem rendelkeztek vele! Ez már a hozzászólásotokból is látszik! Anyukátok nem mondta, hogy nem attól lesztek nagyfiúk/nagylányok, hogy telenyomjátok a mondanivalótokat vazzegekkel?!
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Will Hung ennél ezerszer jobb!!!
Ákos mellett ő nagyon tehetséges!!! :)
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Ez teljesen igaz!!!
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Micsoda egy beszélgetés ez, szarfaszúak! Nem értitek, hogy Ákos is ugyanolyan fos mint a többi?
Lajcsi, KriszRudi---> zene igényteleneknek, akik nem is akarnak többnek látszani
Ákos---> zene beképzelt zsíroshajú sznob kis igénytelen pöcsöknek akik kibaszott nagy művészléleknek akarnak látszani.
Na kábé ez van, erről nincs mit vitatkozni. A végén meg persze mind rendesen meggazdagodnak, a ti telibebaszott pénzeteken, picsafejek!
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Jaja! Guest-nek teljesen igaza van! Ti mást nem tudtok mondani??? Vmi beprogramozott robotok vagytok???
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Megnéztem ezt a beszélgetést és nem azé de sztem Guest-nek igaza van ti mindíg csak a magatokét fújjátok!
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Kedves Pety! Hogy ekkora balfasz vagy, azt igazán nem gondoltam... azóta a hozzászólásom óta kicsit ment már tovább itt a társalgás. 'Az ember(sajnos)sosem tudhatja milyen abberalt agyu emberbe utkozott.' - Úgy van kiscserkészek, ti is vigyázzatok, nehogy összefussatok egy másként gondolkodóval, a végén még összezavarja a piciny fejetek! Amúgy meg honnan írsz, Bukarestből?
pety 2004. 07. 29. 0:00
Atya Uristen.Te mirol beszelsz?Szerintem neked volt agymosasod.Nem veszed eszre,hogy kozrohely targya vagy?Kulonben en mar nem elek Magyarorszagon,mert belefaradtam a sok hazudozasba.Neked meg tenyleg a "mas dolgoddal" kene foglalkoznod!Ja,es ne ne huzd fel magad annyira,nehogy agyverzest kapjal.Olvasd vissza a 2004-07-23.-i hozzasolasodat es akkor rajossz,hogy mirol beszeltem tegnap.Mire szamitottal,kirol fogsz olvasni ezen az oldalon,a ZZ Topprol?Akik ezt az oldalt latogatjak,azokat erdekli,hogy Akos hova megy.Ha jol tudom nem jelent meg ezen a weblapon a Ferihegy-Bukarest jarat utaslistaja.Nem is tudom.Lehet,hogy kar is vesztegetnem az idomet veled,mert lehet,hogy te is egy tulgondolkozott agyu idiota vagy .Az ember(sajnos)sosem tudhatja milyen abberalt agyu emberbe utkozott.
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Kedves Pety! Kösz, hogy így aggódsz értem, ez igazán kedves.:) Van más dolgom, csak gondoltam megmondom a véleményemet. Lehet, hogy hiába, mert a sok agymosott így is ugyanazt szajkózza."Az a szomoru,hogy Magyarorszagon meg vannak olyan emberek,mint Te kedves Guest"-ez azt hiszem jól jellemzi a mentalitásod, nem is fűzök hozzá semmit. A XX. században is sokakat zavart az ilyesmi (ld. Horthy-fasizmus, Rákosi-diktatúra).
pety 2004. 07. 28. 0:00
Az a szomoru,hogy Magyarorszagon meg vannak olyan emberek,mint Te kedves Guest.E miatt a temperamentum miatt tart ott az orszag,ahol tart.Akos igen is ertekes ember.Valoszinuleg nem egy buta ember(lasd SOTE),es a szamainak is van mondanivaloja,nem ugy,mint egyes mai zenekaroknak.Ha nem teszik ez az oldal,mit keresel itt?Unatkozol,mi?,mert egy senkihazivagy,aki abban eli ki az oromet,ha masokat fikazhat.Kivanom neked,hogy nagyobb oromod eletedben ne legyen.Amen:))KIFELE
Vendég 2004. 07. 27. 0:00
"magasabb intellektust igényelnek" - hát bocsáss meg, én untermensch vagyok... :)
tina 2004. 07. 26. 0:00
Sziasztok!
honnan lehet letölteni ákost??
Légyszi segítsetek!!
Pussz:
tina
Vendég 2004. 07. 26. 0:00
Kedves Kriszta!

Szerintem manapság túl sokan foglalkoznak Ákossal, hozzá értől és hozzá nem értők. Ákost kevesen értik, mert dalai többértelműek, magasabb intellektust igényelnek, ezért érthetően sok az irigy és alaptalan kritika azok részéről, akik képtelenek megközelíteni őt szellemi szinten.
Az erdélyiek értik és szeretik Ákost, talán mert megvan hozzá a kellő szellemi kapacitásuk, s mert az erdélyiek nem szenvednek olyan súlyos értékválságban, mint az anyaországbeliek.
pety 2004. 07. 24. 0:00
Tudja valaki hol tudnek letolteni regi Bonanza szamokat?
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
:))
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
Hála a megváltónak, hogy a zseni , a MŰVÉSZ ÚR ismételten látogatást tehet Erdélyben, ezzel is fémjelezve, hogy ők is az anyaországhoz tartoznak..
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
Kedves Kriszta!
'Guest' vagyok. Ami a korábbi postomat illeti, az csak egy mindenféle érv nélküli 'fikázás' , tehát ennyire is kell komolyan venni. Szóval, bár nem lenne muszáj magyarázkodnom miatta, de egyvalamit mégiscsak leszögeznék, mert fontos: a világért sem állt szándékomban megsérteni egyetlen határon túli magyart sem.
Ákos meg (akiről megvan a véleményem, de ez most nem tartozik ide), kicsit felül van reprezentálva ezen az oldalon, a vak is látja. De persze nekem teljesen mindegy. További jó munkát!
fkriszta 2004. 07. 23. 0:00
Kedves Guest!

Lehet, hogy téged nem érdekel Ákos, de az olvasóink nagyrészét igen. Legalábbis a számadatok ezt mutatják. Ezenkívül lehet, hogy furcsán fog hangozni, de ezt az oldalt nemcsak Magyarországról olvassák sokan, hanem az országhatáron túlról is. Többek között erdélyiek is, lásd a legnagyobb fórumozóink MadMax és elég széles baráti köre Nagyváradról.

A cikkekinkért még semmelyik zenekar, előadóművész nem adott anyagi jutattást, legkevésbé Ákos. És igen, ismerünk temérdek más művészt, lásd a music. hu teljes biográfiáit. Nem tudom megmondani hány százról van szó.

Remélem elég kimerítő volt a válaszom.

Üdv: Kriszta
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
Kedves Guest!
Nem kötelező elolvasni a cikket. Amúgy Ákos a hazai zenei élet egyik legkiemelkedőbb alakja. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok embert érdekel, hogy merre koncertezik éppen. Egy kiváló zenészről beszélsz...de igazadvan az mindenkit jobban érdekelne, hogy Britney épp kivel kavar...no comment!

üdv:ancs
Vendég 2004. 07. 23. 0:00
Már megint??? Ismertek ti egyáltalán más előadót Ákoson kívül?? :) Mennyit fizet nektek? Különben is, kit érdekel, hogy ki mikor megy Romániába?
fkriszta 2004. 07. 23. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek