Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Wicca!

létrehozva: 2004. 07. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 01. 06. 15:45
akkor te mit keresel itt????
Vendég 2006. 01. 06. 2:50
Csak a súlyosan értelmi fogyatékosok kíváncsiak arra, hogy mi ez.
Morticia 2006. 01. 05. 20:19
tisztelt boszorkányszakértő !javits ki ha tévednék de én ugy tudom a wicca = boszorkányvallás
Vendég 2006. 01. 04. 17:01
A WICCA NEM SÁTÁNIZMUS!!!
Vendég 2005. 10. 27. 15:32
Jó az oldal bár többet is irhatnátok a wiccáról.Varrel
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Elnézést kérek, részben igazad van Carmen. Ez nem az a topic. Mondjuk nem értem ezt az agressziót. Olyan dolgokról beszélsz, amikről fogalmad sincs. Te nem ismersz engem, ezért nem is tudhatod, hogy mennyire mozgok otthon a témában, sőt, azt sem tudhatod, hogy én igazából ismeretterjesztő jelleggel írtam, amit írtam, és nem hencegésből. De nem szeretném egy értelmetlen vitával fertőzni a topicot, úgyhogy el is búcsúzom...
AMD 65 2004. 08. 09. 0:00
Én kiváncsi vagyok hogy mi a boszorkányszakértő elgondolása és nyitok egy másik topikot ahol megbeszélhetjük ezt a dolgot a Wica nélkül.
Carmen666 2004. 08. 09. 0:00
ha ha ha hát ez k***va vicces volt,tényleg! ;))))))))) és vajon miért rebbentek szét? mert NEM IGAZI SÁTÁNISTÁK VOLTAK!!! de te is most olyan fhú de faxa gyereknek tudod magad,me elkezdesz okoskodni a boszorkányságról+sátánizmusról (amit persze kizárt dolognak tartok h ilyen k***a okos vagy!),de nézz má körül ember! itt most rohadtul nem kíváncsi erre senki!! ez egywicca topic,a lányé,akit wiccának hívtak és akit szerettünk! nem a vallásé,ez most itt senkit nem érdekel! ha olyan marha okosnak érzed magad,hogy beszámolj a vallásokról,ahhoz nyiss egy másik topicot,de ez itt most NEM az a topic,vágod?!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Azok a divatsátánisták pedig végkép nem tudnak semmit a vallásról, akik kifestegetik magukat, és nagyon keménynek látszanak. Velük nem is kell törődni, szánalmasak. Egyszer egy wicca haverom néhány társával ráiesztett egy ilyen bandára, miközben épp egy bokorban tartották "szeánszukat" a telihold fényében éjjfél körül. Ezek a fasza gyerekek úgy rebbentek szét, mint az ovodások. Ha, ha, ha!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Nem is rád céloztam, hanem arra, aki büntetést emlegetett. Amúgy szerencse, ha az ember boszorkány ősökkel rendelkezik, de nem minden! Tanulás nélkül csak az erő csiszolatlan magja marad meg benned. Ja, és ha valaki többet akar megtudni a stánistákról, és nem szeretne olyan fogalmakkal dobálózni, amikről fogalma sincs akkor látogasson el a http://www.scythe.hu honlapra. Meglátjátok, a sátánizmus nem az, amit elsó hallásból gondoltatok. Ez egy rendes vallás, és szó sincs a keresztény vallásban vett sátán imádásáról. A sátánisták önmagukban hisznek. Ja és nem áldozgatnak hobbiból kecskéket. ;)

Üdvözlettel, ismeretlen Boszorkány szakértő
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Sia ismeretlen boszorkany szakerto!
Eloszoris leszogeznem,h nekem es a szegeny megboldogult noveremnek pontos fogalmai voltak a boszorkanysagrol!Mivel az uknagyanyanktol kezdve a csalad foglalkozik ezzel!Ugymond szuletet boszorkany vagyok!Los Angelesi okkultistak kozt nottunk fol!

Ek koszonom a reszvetnyilvanitast!
Dina
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Részvétem!Bár nagyon fáj ha elvesztünk valakit... Gondoljunk arra ,hogy jobb most neki messze innen... én utálom ezt az életet mert elvesztettem azt ami nélkül élni nem akarok! (nem Wiccára gondoltam) Angel
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Sziasztok. Először is azzal kezdeném, hogy részvétet kívánok a családtagoknak, barátoknak. Én sajnos nem ismertem ezt a lányt... Én nem járok erre a fórumra, most vagyok először itt, de nem szeretném, ha téves kép alakulna ki bennetek a boszorkányságról.
Nos, én magam is közel érzem magam az ezoterikus dolgokhoz és a boszorkánysághoz. Elolvastam a topic tartalmát és azt vettem észre, hogy itt senki sem tudja pontosan, hogy mi is az a boszorkányság. Szögezzük le, a boszorkányokat a szűk látókörű keresztény papokon kívül senki és semmi nem bünteti/büntette meg. A boszorkányság egy természetvallás, és leginkább a Természet tiszteletéről szól. A wicca nagyon közel áll a boszorkánysághoz. Mindkettő gyakorlásához tiszta elme és önkontrol szügséges. Ezközük a mágia, amiből nincs fekete és fehér. A mágia egy és örök, nincs jó és rossz oldala. A mágiával mégis lehet ártani. Ez csak a művelőjétől függ.
Nos, ha valaki többet szeretne megtudni erről a vallásról írjon nekem a .
Sziasztok!
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Én úgy tudom nem mindenki felfelé megy csak aki úgy élt hogy odavaló
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Egy boszorkánynak mi köze az odafennthez?Meg tudná mondani valaki hogy mi a boszorkány?
satanoz 2004. 08. 05. 0:00
/Wiccát nem nagyon ismertem, de sajnálom ami vele történt/ Sztem a jóisten kezd szenilis lenni..
2 ismerős halt meg az utóbbi hetekben, fiatalok, olyanok, akik senkinek se ártottak. Ráadásul tragikus balesetben. Az ilyen George Bush féle faszok meg élnek vidáman gazdagon egy csomó ideig. Fogadjunk hogy én is -mivel tragikus hős vagyok:D- valami szörnyű véget érek.
sat
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Koszonom szepen!Enis buszke vagyok arra,h 1 ilyen lany volt az ikernoverem!Dina
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
És büszke is onnan fentről BIZTOS vagyok benne..........
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Sziasztok!
Valóban a magyar emberek hihetetlen bunkók. NAGYON SAJNÁLOM, hogy pont egy szomorú topicban kellett megjobban meggyőződnöm erről. Én nem értem hogy hogy léteznek olyan emberek akik úgy ítélnek, hogy nem ismernek nem látnak és nem hallanak.....
Dina nagyon sok erőt kívánok neked és nagyon büszke lehet Rád a nővéred!!!!!
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
Koszi sracok rendik vagytok!Dina!
Carmen666 2004. 08. 03. 0:00
előző én voltam,mellesleg tényleg tök hihetetlen milyen gyenge felfogású emberek vannak itt! Dina azt írta "Ide írjon mindaz aki szerette!",nem pedig azt,hogy "Ide írjon mindaz aki nem ismerte és szidja!"
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
bezony!
Lac 2004. 08. 03. 0:00
Mint már mndottam emberek nem kéne szitkozódni,hisz nem azért van ez a topic!Főleg Wiccát nem kéne szidni,mert én azt nagyon utálom!!Esetleg olyankor nyithatnád ki a szádat,ha valamennyire ismerted volna(de akkor se tudnád),de ha nem ismerted akkor jobb ha meg se szólalsz,mert csak magadat járatod le mindenki elött!!
Carmen666 2004. 08. 03. 0:00
ami persze így is van,wiccát tényleg nem szidni,mert erre allergiás vagyok!!! >(
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
Figyi te bunkó!Wicca soha az életben nem paktált volna le a gonosszal!Előbb válogasd meg a szavaid azután írj ide!Ja és halottról vagy jót vagy semmit!Erről még nem hallottatok?!Nemhiába mondta mindíg,h a magyar emberek bunkók meg visszamaradottak(tisztelet a kivételnek)!
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
A családi öröksége folytán adta át életét a gonosznak nem az ő hibája!
Carmen666 2004. 08. 02. 0:00
Fhuuuuuuuuuuuu.........!!!!!!!!!!!!!! De szerencséd van,hogy egy olyan ember topicjában vagyok,akit tisztelek és imádok,mert ha most nem Wicca topicjában lennék,akkor úgy leoltanálak,mint a föld!!!!!
Igazad van guest!
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
akkor az is tökmindegy éle hal e
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Héj emberek nem kéne hülyeségeket beszélni,főleg nem szitkozódni,hisz ez a topic nem azért van itt(arra lehet nyitni másikat,vagy van másik)!!!!Itt egy emberről van szó aki halott és ti nem tudtok még itt se nyugton maradni!Mindenki az (volt,van,lesz) ahova született,ahogy felnevelték!Az meg tök mindegy,hogy boszorkány,vagy akármi(sátánista,stb.nem tudom mi van még)!!
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Ja bocs, de a beszólásaiddal akár az is lehetnél...
Vendég 2004. 08. 02. 0:00
Isten nem bottal ver
Carmen666 2004. 08. 02. 0:00
Nem bazdmeg,fiú vagyok! Szerinted a Carmen nem lány név?! te is jössz itt a faszságaiddal... persze hogy lány vagyok,mér mi lennék hermafrodita bazdmeg?!
Vendég 2004. 08. 01. 0:00
Édes Guestkém!Ha lehet akkor én a neten keresztül megátkozlak!
Átkom így szól:tudd meg mi a szenvedés,az mely felemészt,légy boldogtalan addig míg ránem jössz,h mekkora ökörségeket dumálsz!
Édesem azért mert v.kinek a neve Wicca még nembiztos,h boszorkány!A sors fintora,h ő és a családtagjai pont azok!Te ek tod,h mit jelent a Wicca szó???????????????Majd ha utánnanéztél akkor pofázz a megboldogult legjobb barátnőmről!A kurva anyádat!
Ja és miez a baromság,h büntetésből halt meg!Tuttommal a boszikat máglyahalállal büntették!De ez a középkorban volt4De visszamaradott bunkóóóóóóó!!
Noémi!
Vendég 2004. 08. 01. 0:00
Carmen666, te lány vagy?!
Vendég 2004. 08. 01. 0:00
Vigyázzatok miket írkáltok !Mert még valami átkot szór rátok azt brekeghettek! ha ha ha TIMI
Lac 2004. 08. 01. 0:00
Szia Edina!Én nagyon sajnálom szegény Wiccát,hisz tudod,hogy ismertem.Meghalt szegény és ez ellen sajnos nem tudunk mit(bár lehetne)!!!!Nagyon jó ember volt,aranyos,kedves(én ilyennek ismertem meg),aki nem ismerte az nagyon sokat veszített,hisz nem lesz még egy ilyen ember a földön mint ő!!Hiányzik nekem nagyon,szerettem őt!!Sajnos nagyon korán vitte el a halál köreinkből,és ezt tartom a legnagyobb szemétségnek,hogy mindig a jó emberekkel bánnak el legelőször(az élet terén mindenhol)!Jó,hogy van ez a kis topic,ahol le lehet írni mindazt amit gondolsz!
Adddika 2004. 07. 31. 0:00
Sajnos én sem ismertem de részvétem.
ng 2004. 07. 31. 0:00
Én nem tudom ki volt, de nagyon sajnálom...
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Minden boszorkány meghal rákban büntetésképpen??
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Az hát hülye!Ek Noémi vok!Tom teis a barátnője voltál!
Carmen666 2004. 07. 31. 0:00
jajj de hülye vagy! "azért halt meg,mert boszorkány volt...."
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Nem!Azért halt meg mert rákos volt!A boszorkányságnak ehez semmi köze!
Vendég 2004. 07. 31. 0:00
Azért halt meg mert boszorkány volt?
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Szerettem és tiszteltem, nagyon sajnálom!
Carmen666 2004. 07. 30. 0:00
Mindkettőés egy nagyon de nagyon jó ember!!!!
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Sziasztok én még itt új vagyok de ki volt az a Wicca?Boszorkány vagy csak a neve volt az?
Kérlek irj
Email-em:
Vendég 2004. 07. 29. 0:00
Szia Dinám!Miis nagyon szerettűk őt!Dehát tudod!Ha bármikor magyarországon jársz keresd fel a régi barátnőidet!Noémi,Viki,Kinga,Lilla,Niki,Vivienn!És a többiek......!Puszilunk ezerszer!
AMD 65 2004. 07. 28. 0:00
Hihetetlen hogy ilyen fiatalon is meghalnak emberek betegségben,még nem is élt szinte.Részvétem
Carmen666 2004. 07. 28. 0:00
Szia edina,válaszoltam mailedre! Bizony,meghalt! Szegény... Tudta jól előre mi vár rá,mégsem hajszolta túl magát,bele nyugodott a sorsába!Eézrt nézek fel rá! nagyon sajnálom,hogy elhunyt köreinkből,nagyon jó ember volt!! Biztos örül neki fentről,hogy nyitottál az ő tiszteletére egy topicot! szeretlek wicca!!
Dina 2004. 07. 27. 0:00
Szia mindenki!A kozelmultban sajna meghalt a noverem Wicca!Mindenki tudja mar mibajavolt nem ez a lenyeg!Letrehozok itt 1 topicot neki!Ide irjon mindaz aki szerette!Puszi mindenki!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet