Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Dragostea Din tee

létrehozva: 2004. 07. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 10. 02. 0:00
Te is lehetsz reklámfilm szereplője!
10 éve működő, Magyarországon most induló nemzetközi reklám – és modellügynökség új arcokat keres 0-60 éves korig. Cégünk elsősorban arra törekszik, hogy a hétköznapi emberek közül válassza ki azokat az amatőröket, akik valamilyen film, reklámfilm, fotózás során szóba jöhetnek szereplőként.
Zsebpénzkiegészítésnek ragyogó alkalom!! Bulizva keresheted meg a bulira valót!:))
Info: vagy 06-30/259-2796
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
te szegény
Vendég 2004. 09. 13. 0:00
Ismerem mindet én is,sőt mindegyik csaja vagyok Haha...
Vendég 2004. 09. 12. 0:00
Szia!! Miért milyenek?? Megkérdetlek, hogy a mailcímemre írj?? Mert nem igazán tudok erre a fórumre figyelni...! És ha valaki szereti őket és szeretne levelezni, írjon nyugodtan!!!E-mail címem:
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
Sziasztok! Szemelyesem ismerem minharom sract az Ozon egyutesbol... sajnalom, hogy a magyar-román háboru miatt "elkalapoljatok" azt ami, mondem én eleg jol sikerul! Sajnalom! Bisztos vagyok hogyha megismernetek oket szemelyesen, nem beszelnetek igy rolluk! Koszi!
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
Mégis feljöttél!!!!!
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
én sem tudom elképzelni,hogy lehet ezt meghallgatni...hát még fórumot csinálni hozzá
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
JAJJ SAJNOS PONT AZ ILYEN U2 FÉLE ÖNTELT,SZNOB, MAGÁT FELSŐBBRENDŰNEK KÉPZELŐ FÉRGEK MIATT NEM SZERETEM A SAJÁT HAZÁMAT:( BÁR SZERINTEM CSAK A NETEN VAGY ILYEN NAGYSZÁJÚ!
SOK-SOK (ROMÁN) KÉST KÍVÁNOK NEKED AZ OKOS KIS FEJECSKÉDBE:))!!!!!!!!!!!!
2004. 08. 16. 0:00
hello kedves csökkentetmódú barátaim!
ha már ilyen kevesek vagytok zeneileg akkor legalább ne dicsekednétek vele!
azt a három román olteán vátrás tetvet meg scókoltatom,végülis ők nem tehetnek semmiről a zenéjük is a csökött agyukból árad,mindazok felé akiknek erre igényük van csak sajnálni tudom!
Mike C. Amish 2004. 08. 16. 0:00
HOGY MONDHATJÁTOK EGY OLYAN CSAPATRA? HOGY A LEGJOBB? AKINEK CSAK EGY SZÁMÁT HALLOTTÁTOK?
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
Egyetértek! És különben is miből gondoljátok, hogy ha találkoznátok is, egyáltalán szóbaálnának veletek?!
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
Vannak biszexek is a világon.
Ez dupla esély a szerelemre.
Különben is a lecsendesedett buzik, huszonon túl a legjobb családapák.
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Dehát miröl beszéltek lányok?Buzi mind mit akartok?Inkább nyaljátok ki egymást
Max 2004. 08. 13. 0:00
Már csak azért sem fognak veletek szóbaállni mert hót román az rgész brand.
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Imádom a jól énekelő meleg srácokat. Ilyen volt Boy George, Elton John, Freddy Mercury stb.

Tök jók!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Ugyanmár! Nehogy azon kezdjetek el vitatkozni, hogy melyik pasi kié! Ez tök hülyeség! Úgysem fog soha egy rohadt szót szólni hozzátok, nem fog megismerni titeket, hacsak valami csoda folytán ez meg nem történik! És Radu a leghelyesebb, és ha van is csaja, kit érdekel (egyébként nincs egyiknek se), én nem akarok hozzámenni! Egyébként meg:hülyeség, hogy csak olyanoknak van fönntartva ez az oldal, akik szeretik az O-Zonet, mert attól érdekes az egész, hogy vitatkozunk!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Ja és a szöke boy is az ÉN TULAJDONOM csajszik! Képzeljétek,mit üzent nektek:Kopjatok le rólam! Nekem csajom van,ö veszi nekem a sexyyy szürke zoknikat!!!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Ja meg a zöld inges is az enyém.
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Csúcs! Mindenki marha sexy,de A FEKETÉRöL TEGYETEK LE LÁNYOK!ö AZ ENYÉM ! Forvever...
felysz 2004. 08. 13. 0:00
hello!te ki vagy?uj tag vagy?
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
hello
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
FIGYU!!! A JELENTÉSE: ELSŐ SZERELEM de figyu te akárkicsoda gyere föl a csetre és megbeszéljük mi is a jelentése mivel én minden tavasszal kimegyek ROMÁNIÁBA!!!!!!!!!!!!
felysz 2004. 08. 13. 0:00
dan a legjobb ez kétségtelen!!!!!!!!!!!!!!!!akinek nem tetszik az kinyalhatja!!!!!!!!!
felysz 2004. 08. 13. 0:00
szya karmi!végre egy értelmes ismerős!te mikor jelentkeztél fel?????te most nem a balcsin vagy?
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Nagyon FASZÁK mindig őket hallgatom
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Hát azt neked kéne tudnod...he he
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
imádom az o-zonet!!szentem mások is igy vannak ezzel!!!!!!!amugy hol is vagyok???????????
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
A kék inges fekete haju neve: Dan Balan. A fekete inges neve: Arsenie Todares. A zöld polósnak pedig: Radu Alexei Sarbu!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Aki nem szereti az O-Zone-t az egyátalán mit keres az oldalukon!!!!! Inkább tartsa meg a véleményét magának az akinek ez nem tetszik!!!A töbség szereti és kész! Ha nem tetszik akkor ne halgasd!!!!!!!!!!!!!!!
Borbála 2004. 08. 12. 0:00
Sziasztok,

Láttam vannak páran, akik nem szeretik ezt az együttest...Azok miért írnak ide???
Én letöltöttem pár számot és sztem azok is nagyon jók, főleg a Despre Tine. Ismeri vki?
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Hi hi ! Az egész napotok azzal telik,hogy azon vitatkoztok,hogy kié melyik pasi,vagy kinek van Moldovában nyaralója?Mire jó az internet...Cuki-muki román homokosokról lehet szövegelni egész álló nap...
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
mármint a neveket
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
miért, melyikt cseréltem össze? én így láttam a neten!
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
http://www.speedzone.be/artikel/579_dragostea_din_tei.html

Itt inkább a Haiducii van.

Nekem megvan mp3-ban, kb. 4 MB, de normál emilcímre ekkora fájlt nem lehet küldeni.
Lehet felteszem valahová, ha nem tekeri ki a nyakam az ArtisJus :-)
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Valaki kérte a szövegét, hát itt van:

Drogos tea tejjel

Ma-ia-hii
Ma-ia-huu
Ma-ia-hoo
Ma-ia-haa
Alo, Salut, sunt eu, un haiduc,
Si te rog, iubirea mea, primeste fericirea.
Alo, alo, sunt eu Picasso,
Ti-am dat beep, si sunt voinic,
Dar sa stii nu-ti cer nimic.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

Te sun, sa-ti spun, ce simt acum,
Alo, iubirea mea, sunt eu, fericirea.
Alo, alo, sunt iarasi eu, Picasso,
Ti-am dat beep, si sunt voinic,
Dar sa stii nu-ti cer nimic.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

x4
Ma-ia-hii
Ma-ia-huu
Ma-ia-hoo
Ma-ia-haa

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.

Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
öSSZECSRÉLTED A SRÁCOK NEVÉT APUKÁM!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Ez a 3 gyerek totál buzinak látszik, a dal szövege pedig... ennek ellenére a dal mindenkinek tetszik, még nekem is.
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Akármilyen gyökér ez a három srác,azért mégis ez lett a nyár slágere!
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
na de tényleg hol van az a dc++???
baby
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vki válaszoljon!Hol van az a dc++?
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Az O-zone nagyon király és aki leszólja őket az 1 hülye köcsög!
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
lÉCI VKI ÍRJA LE HOGY HOL LEHET LETÖLTENI INGYEN?
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Hol van az a DC++?
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Vki kérdezte, hogy hogy hívják a srácokat: a fekete hajú alacsony csávót Radu Alexei Sarbunak, a magas fekete hajú napszemüvegest Arsenie Todaresnek, az Elvis-imitátort meg Dan Balannak
Carmen666 2004. 08. 11. 0:00
nekem van! :-)
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
hol van az a dc++???
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
A TÖRTÉNET ÍGY SZÓL HELYESEN:!!:
AZ EIFFEL 65 NEVŰ OLASZ EGYÜTTES FRONTEMBERE,GABRY PONTE,DJ ÉS PRODUCER,A TAVALYI ÉV NYARÁN A ROMÁN TENGERPARTON JÁRVA HALLOTTA MEG EZT A ZENÉT,MERT OTT NYOMTÁK A HELYI DISZKÓKBAN-ÚGY MINT NÁLUNK,MIKOR MC.HAWER SZÓL A KOCSMÁKBAN.NAMOST,VISSZAMENT OLASZBA,SZERZŐDTETTE EZT A ROMÁN SZŐKE KISCSAJT,MELLÉRAKOTT FASZIT,ÉS OLASZBAN PIACRA DOBTA A DALT HAIDUCII NÉVEN.EZ ÚGY JANUÁRBAN LEHETETT,MERT FEBRUÁRBAN AZ OLASZ LISTÁKON AZ ELSŐ VOLT.INNEN INDULT EL HÓDÍTÓ ÚTJÁRA,ELŐSZÖR A SPANYOLOK MAJD A FRANCIÁK DURRANTAK RÁ.NA EKKOR,MÁRCIUS TÁJÉKÁN KAPCSOLT AZ O-ZONE,ÉS MIELŐTT A NYÁLUKAT ELKEZDTÉK VOLNA VERNI,MONDTA NEKIK GABRY BARÁTUNK,HOGY UGYANMÁ',A REDVÁS ORSZÁGOTOKBÓL SOHA NEM JUTOTT VOLNA IDÁIG EZ A ZENÉTEK,ÚGYHOGY INKÁBB ÖRÜLJETEK,KUSSOLJATOK ÉS ADJÁTOK KI TI IS KISLEMEZEN A MŰVET,MEGÉLÜNK BELŐLE MINDKETTEN.ÍGY IS TETT A 3 FÓSZER,ÍGY PER NÉLKÜL ŐK IS JÓL JÁRTAK MEG A BALGA NÉP IS,MOSTMÁR SZERTE A VILÁGON.NEKÜNK IS EGY ILYEN FELFEDEZŐ KELLENE,AKI MONDJUK 1 MÁRIÓ DALRA DURRANNA RÁ VALAHOL 1 BALATONI DISZKÓBAN...
susu 2004. 08. 10. 0:00
ez az egesz eggyuttes egy getvás buzik gyülekezete!!!! Az is siralmas, hogy arra költik a LEI-eiket, hogy ilyen béna szar zenét játszanak és béna szar klippeket csinálnak!!!!!!!!!!!!!!! Siralmas az egesz!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Faszomba bazzeg!!!!Nemár hogy ti ezért a szarért odavagytok!!!!???!Jesszum! Hányok.....
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
valaki nem tud egy magyar oldalt ahol le lehet öket tölteni ingyen???
Carmen666 2004. 08. 10. 0:00
b***meg de faxok vagyok...!!
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
na, ez az a szám amitől nem tudom, hogy nevessek-e v. sírjak... persze tejlesen mindegy, hiszen pár hónap múlva már a rajongóik sem fognak emlékezni rájuk.
malice
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Hi... Szerintem nem valami nagy szám de ha már ennyit játszák akkor már meghallgatomm....!!!
Nekem tetszik a ritmusa meg minden ....Csak e lennének ollyann.... buzik...!
Azért arra én is kiváncsi lennék, hogy hogy is van ez magyarul....!!!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Egyszerűen KIRÁLYOK!!!!!!!!!!!!! teljesen odavagyok értük! Megtudná mondani vki hogy melyiket hogy hívják,mert eddig már mindenféle variációt láttam. Különben a szövege tényleg elég gáz,de sebaj! IMÁDOM ŐKET!!!!!!!!! Különben a klippben a kék inges,fekete hajú a leghelyesebb! Puszi: Jana :)
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Az illetonek, aki le akarta ingyen tolteni a szamot a DC++-t ajanlom!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Öleljen meg a villanypásztor! Én azt hittem az a buzi van legalább 24éves. Sajnálom , hogy hasonlítok rá! Mostanában mindenki azt kérdezi tőlem, hogy román vagyok-e és ismerem-e őt esetleg tseók vagyunk? Főleg a csajok! De minden rosszban van valami jó!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Ahogy mondod! Én az idétlen rajzokra figyeltem fel! És... Röhögtem egy jót! A Picasso-s résztől a falratudnék mászni! Bár a csávó jól néz ki! Ki hinné, hogy 21 éves?
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Sziasztok!
Szerintem a csapat nagyon jó, a Dragostea Din Tei is nagyon jó szám, igaz, csak egynyári sláger meg gagyi is, de a dallama isteni! Azok, akik azt írják, hogy sokan csak a srácok miatt szeretik a bandát, azoknak azt üzenem, hogy bár Radu és Arsenie jól néz ki, szerintem nincs olyan aki meglátta a Viván a klippet és a srácokra figyelt fel először.
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Kit érdekel a lényeg, hogy ezt a nyarat kihúzzák! Jövőre meg nem is emlékszünk-e tejfölösszájú együttesre.
Carmen666 2004. 08. 09. 0:00
jézusom b***meg,hogy lehet ilyen faxságokon vitatkozni..?!?!
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
BUZIK HÁT!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Hahó! Vki írta, hogy találkozott az O-Zonenal és én kíváncsi lennék, hogy milyenek a srácok! Jófejek, vagy olyan kis buzi mind, ahogy sokan mondják?
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Adrienn egyetértek veled!!!!!Szuperek!!!
Peták 2004. 08. 08. 0:00
"Ez az olasz csaj, Haiduccii elcsórta a számot, feldolgozták, és amikor a srácok látták, hogy sikeres a szám, hát megcsinálták ők is a számhoz(persze a saját verzióhoz) a klippet. "

A Haiducii (Betyárok) egy együttes, az "olasz" csaj, aki román, pedig Paula Mitrache.
Ez az "elcsórás" érdekes, mert ha visszagondolunk, Cserháti Zsuzsa a "Stars shining bright above you" kezdetű amerikai világsláger magyar verziójának éneklésével aratott nagy sikert a hazai hallgatóság körében, anno.

Őszintén szólva nem tudom, hogy pontosan hogyan müxik a dolog, gondolom a szerzői jog tulajdonosától engedélyt kell kérni a dal szövegének és zenéjének adaptálására.
Ez persze országonként változó lehet, de tény, hogy a Haiducii először nem kért engedélyt, de később kiegyezett az O-Zone-nal. Nem cirkuszoltak, nem veszekedtek, nem pereskedtek.
Egyszóval szépen csinálták.
AMD 65 2004. 08. 08. 0:00
Ezt a bárgyú dalszöveget kár a fejedben tartani.Még kárt okoz az egyébb tartalomban:))
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
"Na, tisztázzunk valamit. Én eddig a dalszövegnek (amit már kívülről fújok) két magyar fordítását is olvastam. Négy éva Romániában élek, pöpecül beszélek románul, és a két fordítás közül egyik sem helyes!!!! Most akkor mi van? " Guest
2004-08-04

Most akkor az van, hogy elkészíted te is a magad fordítását, felteszed ide, és a nagyérdemű majd eldönti, hogy melyik a tökösebb.
Addig sajnos, csak feleslegesen járatod itt a kis "pöpec" szádat .:-))
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Hozzátenném, hogy MOLDOVÁBÓL jöttek a srácok, csak romániában kaptak lemezszerződést!
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
A töri a következő:az O-Zonenak már tavaly megjelent egy lemeze Disco-Zone címen, amin a Dragostea Din Tei is megtalálható. Ez az olasz csaj, Haiduccii elcsórta a számot, feldolgozták, és amikor a srácok látták, hogy sikeres a szám, hát megcsinálták ők is a számhoz(persze a saját verzióhoz) a klippet. Ebben az egészben az a ciki, hogy az O-Zone sikeresebb lett, mint Haiduccii, az összes listán ők állnak előtte. Amúgy nem tom ki kérdezte, de két fekete hajú srác van, az alacsonyabbikat (aki a Picasso-s szöveget énekli) Radu Alexei Sarbunak, a magasabbikat meg Arsenie Todaresnek hívják. Nektek mi a véleményetek a harmadikról, Dan Balanról? Szerintem nagyon gáz a csávó, kis Elvis imitátor! Amikor, meg a klippben azt énekli, hogy "fericirea".............húúúúúúúúúúúú, akkor az agyamat is szétröhögöm!
Vendég 2004. 08. 08. 0:00
Elmegy !!! De ezerszer királyabb Usher meg a Black Eyed Peas.
AMD 65 2004. 08. 08. 0:00
És annak mi a története hogy a haiduccii is énekli ugyanazt a számot ugyanabban az időben ráadásul mindkettő a listán van??
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Eleinte mikor a szöveget hallottam :még több hiii még több haaa....Hello!Szia!én vagyok az,egy gavallér!Hello!Szia!Én vagyok az ,Picasso.......................a szöveg nagyon ciki ,de a dallama az jó!Hol lehet ingyen letölteni??????????????????????????
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Ök nem romák,hanem néger kínaiak.Még ezt se tudod?
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Engem egyáltalán nem érdekel hogy romák!!! Nagyon is tetszik!!! :O))Nem akar valaki tenni rá több fotót róluk???
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Bocsi fekete!!!hajut!!
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Valaki mondja meg hogy hogyan hívják a kekete hajut!!!!
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Remélem még lesz ilyen jó számuk mert ez!!!! Nagyon állat!!! És ez tényleg a nyári slágger!!!! Hajrá fiúk!!!!!!!!! :O)))
Thyrane 2004. 08. 07. 0:00
Szerencséd,hogy nem hallottad,Sat.
Volt szerencsétlenségem látni a klpijüket:3 zselézett hajú förmedvény kigombolt ingben rázza a valagát egy repülögép szárnyán.
Hát normálisak ezek???
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
most mi van???????????
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
szerintem kurvajó a szám és még a 6 éves unokatesóm is kivülről fujja a szövegét.Kozsó tényleg buzi!!!
AMD 65 2004. 08. 07. 0:00
helo azt h büdösek stb a románok nem én írtam még mielőtt kiderülne
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Adriennel egyetértek szerintem is nagyon jó ez a zene! És nem buzik! +ha azok is kit érdekel!
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Szia!
Vendég 2004. 08. 07. 0:00
Szerintem tök király ez a zene!
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
Sajnálom azokat akik megeszik ezt a SZARt...
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
Na én csak annyit akarok mondani, hogy szégyelem, hogy Romániából vagyok...
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
Sziasztok!

Szerintem nagyon jó aszám, lehet hogy jövőre azt se tudjuk mi volt, de most tök jó!!
Az hogy románok, akkor mi van?
Vendég 2004. 08. 06. 0:00
teljesen egyetértek veled!!!!
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
de igenis az összes Nyálgép( busted,blue,o-zone meg satöbbi!!ezek mind szarok csak más értelembe:Pl a busted punknak vallja magát,ami röhej,a blue egy tipikus ½fiúbanda½és az összes plazacica odavan értük(persze nem a zenéért)az o-zone meg csak egy nyári szar(minden nyáron van ilyen amiéért döglik a nép) úgyis el fog tünni pár hónap múlva!higgyétek csak el!!ja a kozsó meg egy nyálcsorgató buzi már a neve hallatán is hányingerem lesz!!
satanoz 2004. 08. 05. 0:00
Még nem volt szerencsém hallani ezt a csodálatot.. Nem nézek tévét, nem hallgatok rádiót, és hálisten elkerül ez a sok tekknó meg nyál zene. Majd ha suli lesz elég lesz szenvednem tőle.. rossz belegondolni. Amúgy meg ez véletlen hogy most netezni tudok, nem leszek még egy jó darabig.
sat
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
TŐCCSÉTEK LE A KAZAA-RÓL....OTT FENT VAN.EGYÉBKÉNT JOBB HA TUDJA MINDENKI,HOGY A ROMÁNOK BÜDÖSEK MINT A GÖRÉNY,AZ MÁR BALKÁN!!!VOLT SZERENCSÉM PÁRSZOR ROMÁNOKKAL EGYÜTT LENNI.MONDJUK A KLIPBEN IS JÓ,MIKOR AZ EGYIK FASZI DÖGLIK AZ ÁGYON A VÉGÉN,NA NEMSEMMI A ZOKNIJA...IGÉNYTELEN KÖCSÖGÖK,ILYEN RUHÁKAT MÉG A 80-AS ÉVEKBEN SEM VETTÜNK FEL,AMIKBEN SZEREPELNEK.KÉSZ RÖHEJ...
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Hali! van most itt vki?
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
5 éves és így odavan értük? ez tök jó! én is imádom őket. Sajnos azt nem tom hogy hol lehet letölteni, de valaki csak tudja már itt!
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
hol lehet letölteni, mert a fiam meg van veszve érte, amikor hallja végigtáncolja és csak 5 éves
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Szijasztok! Én is egyetértek, Kozsó egy nagy rakás szar, ki buzeráns, de azt már nem hinném, hogy az O-Zonet vele egy lapon említhetnénk! Szerintem királyok a srácok! Ki találkozott velük? Légyszi, ha ezt olvasod mesélj egy kicsit róluk, kíváncsi vagyok hogy milyenek! köszi
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Légyszi! Vki írta,hogy nemsokára jönnek Magyaro-ra! Mégis mikor???
KÖszi

RENI
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Sziasztok!
Én is azt tudom mondani, hogy a kozsó egy nyálgép. Nem lehet az O-zone-hoz hasonlítani. Igaz,hogy kicsit gagyi,de én imádom az új számukat. Énekelhető és könnyű is a szövege . KIRÁLY!!!!
RENI
Jajácska 2004. 08. 04. 0:00
Ja,a kozsó meg az O-zone 1általán nincsenek 1 szinten.Kozsó egy nyálcsurgató kis buzeráns köcsög,aki csak azt hajtogatja,hogy a belöle áradó jóság és szeretet ami szétárad az emberek felé...bla bla bla.egy nyálas buzi nem mondd ilyeneket.az O-zone-tól meg tuti nem fogunk ilyen köcsög dumát hallani
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Na, tisztázzunk valamit. Én eddig a dalszövegnek (amit már kívülről fújok) két magyar fordítását is olvastam. Négy éva Romániában élek, pöpecül beszélek románul, és a két fordítás közül egyik sem helyes!!!! Most akkor mi van?
Amúgy a szám ciki, gagyi, nyálas + a klip is röhejes, de én egyszerűen imádom!!!!!!!!!!
U,I. Szerintem NEM buzik, bár láttam már Arseniet RÓZSASZÍN pólóban ugrálni.... Na mindegy.
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
A kozsó meg Az O-Zone Egy szinten van sztem!!!Mindkettő full szar.Ja A babygabi is!!!
Jajácska 2004. 08. 04. 0:00
Szerintem jó a szám,csak azt nem értem hogy miért kell olyan kis névtelen buziknak kritizálni a jó zenéket,akik biztosan Kozsót és Baby Gabit hallgatnak

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop