Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

O-Zone, a hársfától a világsikerig

létrehozva: 2004. 08. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 02. 28. 11:03
SZUPER!
Hársfa Picasso 2015. 02. 27. 23:51
Jók vagytok :O :O
Regi 2012. 11. 01. 13:07
Imádom O-zone tagjait és a zenéjüker ez mindig így lesz!!
deljuve 2012. 10. 30. 3:28
Te szerencsétlen senki,vagy senkik akik fordítótátók ezt a dalt,legalább járjatok utána vagy tanuljatok meg románul bazz. egyáltalán nem jól van lefordítva!!!!!!!!
ekkora kibaszott nagy tévedést minden sorban!!!!!!!!!!!!!!!!
hiába az irigység nem hagyta ,hogy normálisan lelegyen fordítva a dal....mert magyar együttes soha a picsába nem lesz ilyen sikeres,ilyen rövid időn belül!!!!!!!
és ezt még közzé és teszitek......ekkora barmokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!seggfejek............
Vendég 2011. 07. 06. 16:58
nagyon jók voltak
Vendég 2010. 09. 17. 18:52
mi ez
Vendég 2010. 01. 19. 13:06
Arsenium visszavette eredeti nevét, 2009. decembere óta Arsenie néven fut. Új klipje: Arsenie - Minimum. Továbbra is nagyon jóképű.
Vendég 2009. 12. 17. 0:23
Dehogy haltak meg! Arseine Arsenium néven fut és tavaly vlamelyest befutott a Rumadai című számával, Radu Mr&Ms-Love is gone... című számával, Dan "művészneve" pedig Crazy Loop!
Vendég 2009. 10. 13. 12:26
Ezt hol lehet olvasni hogy meghaltak? Mert sehol nem találok infot roluk!
Vendég 2008. 07. 28. 16:48
Szerintem nem haltak meg, hisz akkor az lett volna a tényekben! Igaz már egy év eltelt... de szerintem nem haltak meg!
Vendég 2007. 10. 30. 11:59
Sziasztok!Én is nagyon szeretem az O-zone-t!!!Nem tudjátok,hogy a srácok melyik városban élnek,és van-e barátnőjük?Ha tudja valaki az írjon: Köszike,és mindenkit puszilok aki szereti MÉG az O-zone-t!!!
Vendég 2007. 09. 17. 14:50
most tényleg meghaltak???
Cicu,Honey 2007. 07. 13. 22:43
Srácok!!Két tag tényleg meghalt!!Egy kibaszott autóbalesetben!! :-((
Nekem naggyon fájt,mikor megtudtam!!Mikor hallgattam a "THE VOJ GE SZY" című dalukat,mindíg csak sírni tudtam!!Higyjétek el 2-EN MEGHALTAK!!pussz-Bocs,ha rosszul írtam volna le a dalcímet!!-
Vendég 2006. 05. 24. 16:03
Császtok
Vendég 2006. 04. 07. 18:16
Aliz!Renélem látod mit irok!!Mi zu?
irj levelet JUdit
Vendég 2006. 03. 06. 13:47
sziasztok!en is szeretem oket, foleg dant...
evici
picur 2006. 03. 01. 10:09
sziasztok én is szeretem az o-zont de az ákos sem kutya irjatok nekem imailt
Vendég 2006. 02. 09. 13:17
jelloooo:):)
Vendég 2006. 01. 05. 8:10
csácsumi!Mi van Veletek?Miért mentetek szétt? Szeretlek titeket:Orsi
Vendég 2005. 12. 09. 12:48
én is imádom őket főleg dant!!!!!!!!!!szócsaj
Vendég 2005. 11. 18. 22:28
én nagyon szeretem a srácokat és a zenéjüket is
sajnálom,hogy talán azért nem szeretik őket sokan mert
Moldávok!Én attól imádom őket főleg Dan Balant!!!!!!!
Szöszike
Vendég 2005. 11. 17. 20:43
Ide alig ir valaki. Rajtam kivül senki. Kezdek unatkozni. Miattam nem irtok??????? Túlzott önbizalomhiányban szenvedek!!!!!!!(mostmár)
Zsócsaj
Vendég 2005. 11. 06. 9:28
Naaaaaaaaaaaaaa, irjál máááááááááááááááááár!!!!!!!!!!!
Zsócsaj
Vendég 2005. 11. 05. 9:28
Na, most mér vagy ilyen? Utálod őket??
Az interjú német nyelven volt. csak azt ne mond hogy rosszul fordítottam!!!!!!!Zsócsaj
Vendég 2005. 11. 04. 19:37
Ez melyik interjúban volt?HÚÚÚÚÚ,szegény jó nagyot kellett benne csalódnia.
Vendég 2005. 11. 04. 17:00
Olvastam egy interjút, amit még 2004-ben készítettek, és radu azt mondta hogy dan fantasztikus barát, és "bátty"................kár hogy ennyire csalódnia kellett benne.
Vendég 2005. 11. 03. 13:04
Szerintem dan néz ki közülük a legjobban. kár hogy bunkó és beképzelt.
viva 2005. 10. 28. 21:45
HELYES A SZŐKE
Vendég 2005. 10. 26. 16:27
Bocs, csak ezt a Gabry Pontés izét olvastam, innen bátorkodom megkérdezni, h miért baj az, ha egy menö olasz dj ritmust ad a zenébe?
Csak mert sztem nem nagyon volt ö aki válaszottaa számot...

JennyJey
Vendég 2005. 05. 17. 16:05
Imádlak titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 05. 07. 12:23
én le töltötem Aresinum:Love_me_Love me, számot nagy király!
Vendég 2005. 05. 06. 19:53
iop
Vendég 2005. 05. 03. 9:38
ÉN nagyon kedvelem őket mert marha jó a zenéjük!
Vendég 2005. 04. 29. 23:09
Sziasztok felejtsétek el ezt a két számot:06-20/994-2809
06-30/492-8804

Mert megszüntek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na buy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 14. 18:40
Arsy a legjobb!!!!!!!!!!!
Itt az új szóló számának, a LOVE ME-nek a KLIPPJE!!!

http://o-zone.russian.ru/ (ezen belül a downloads-ban)

Remélem sokakat érdekel az infó! Kriszy
Vendég 2005. 04. 02. 14:58
Nagyon imádom az O-Zone-t főleg Arsenie-t. Olyan aranyos. Már két klippuk is megvan és DiscO-Zone cd-jük. Királyok!!!!!!!

Piper
Vendég 2005. 03. 29. 0:00
SZIASZTOK!

LESZOPNÉK VALAKIT DE KOMOLYAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÍRJATOK ERRE AZ OLDALRA LILD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 28. 22:36
Szeretnék ismerkedni 13-15 éves srácokkal!!Írjatok erre az oldalra.Én amúgy egy magas barna hajú és szemű,vékony lány vagyok.
Fiúideállom:magas 170-180cm barna vagy szőkésbarna haj,barna szem.Nem kétajtós szekrény inkább vékony de erős.
Tel.számom:
06-20/994-2809
06-30/492-8804
Vendég 2005. 03. 28. 22:24
Az O-zone a legjobb!!!!Én már taliztam velük s azon gondolkoznak,hogy szétmenjenek-e.!Úgyhogy aki utálja őket az ne örüljön!!Ha bárki akar arrol tudni,hogy milyen a személyiségük az nyugottan irjanak erre az oldalra vagy hívják a:06-20/994-2809
06-30/492-8804-es számot.
Vendég 2005. 03. 22. 14:26
Sziasztok!Aki tud O-zone,Radu,és Arsy képet küldeni nekem az küldjön erre a címre:
O-zone a legeslegeslegeslegeslegjobb együttes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 13. 16:35
tök jó együttes vagytok O-Zone.Ne bomoljon szét az együttes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 13. 14:18
Imádlak Radu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Borzbu azaz Németh Livia
Vendég 2005. 03. 13. 14:14
Az O-Zone a legtutibb, de a sok hülye ezt nem tudja. Sajnálom, hogy abba hagyják pedig ők a legkirályabbak.Imádom öket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
Vendég 2005. 03. 07. 20:08
utolag bocsánatot kérek tőletek mer rosszul írtam az o-zonet de akkor is bekaphatjátok....
Vendég 2005. 03. 07. 20:08
utolag bocsánatot kérek tőletek mer rosszul írtam az o-zonet de akkor is bekaphatjátok....
Vendég 2005. 03. 07. 14:17
na hajrá gyere verd ki a szemem mert azut mondom h az ozen buzi!!!!!!!!!!!!!ROHADJON MEG AZ ÖSSZES OZEN RAJONGÓ HÜLYE KÖCSÖGÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 02. 28. 18:54
Az o-zone a legjobb ezt minden okos ember tudja. Aki a rockot szereti az elmebeteg. És aki azt meri mondani, hogy az O-Zone buzi annak kiverem a szemét.
Vendég 2005. 02. 12. 8:57
ÁLMOS VAGYOK
Vendég 2005. 02. 11. 19:40
lépjetek fel a http://www.o-zone.uw.hu lapra és ott leírják az
e-mail címüket niky
Vendég 2005. 02. 07. 18:57
en is arra lennek kivancsi.hamegtudod kuld el nekem.dodo.
Vendég 2005. 02. 02. 14:41
Koszi!!!!!!
Orsi
Vendég 2005. 02. 01. 17:22
de az tudsz nekik mailt küldeni amit ez az oldal továbbit nekik!!
Vendég 2005. 01. 30. 14:08
Az o-zone a legjobb!!!!!!Kar hogy szetvalnak!! Nem tudja valaki az e-mail cimuket??
()
Sziasztok:Orsi
Vendég 2005. 01. 29. 20:38
KUCO TE ROHADÉK!!!
Vendég 2005. 01. 29. 20:35
imádlak arsy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 29. 20:24
AZ O-ZONE-NÁL NINCS JOBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 24. 18:13
AZT MOND MEG H AZT HONNAN VESZED H ÉN EGYEDÜL VAGYOK???HEE??KIT ÉRDEKEL H ROMÁNOK E VAGY NEM AZ A LÉNYEG H SZAROK ÉS BUZIK!!NEM SZOKTAM HALLGATNI ŐKET ÉS TUDOM H NEM FOGNAK FELOSZLANI!!!!!!!A MÁSIK ÉN NEM BUZIZHATOM MAGAM MERT MÁR ELÉG RÉGÓTA VAN BARÁTNŐM ÉS NEM VAGYOK HOMIGÉP!!VISZONT AZ LEHET HOGY KÖCSÖG VAGYOK DE ENGEM AZ SE ÉRDEKEL!!!ASSZEM RÖVIDEN ENNYI!VAN MÉG VMI MONDANIVALÓD SZÁMOMRA KEDVES KITTY????
Vendég 2005. 01. 24. 17:59
aki a szöveg fordítását olvasta az feletse el mert rosszúl van fordítva!!! És ha eddig úgy tudtátok vagy olvastátok hogy a Dragostea Din Tei lefordítva azt jelenti hogy Képzelr szerelem az sem igaz!!! Kitty
Vendég 2005. 01. 24. 17:56
Ja az 1-10-ig számozott levél amit 2005.01.24 17:52:14 írtam azt KITTY írta vagyis én!!!!!!!!
AZ O-ZONE A KIRÁLY FOREVER!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 24. 17:52
Tetves o-zoneutálók!!! Főleg te "titkos nagyon utálóitok" néven író idióta!!!
1, Az o-zone fiúk nem románok!!!
2, Ha nem tetszik ne hallgasd!!!
3, Lehet hogy te utálod de mi nem!!!
4, Nem csak a lányok szeretik!!!
5, Nem fog feloszlani!!!
6, Lehet hogy pont a jövő zenéje!!!
7, Ti csak ne gondoskodjatok semmiről főleg nem arról hogy abahagyák!!!
8, Lehet hogy amit te szeretsz azt mi utáljuk!!!
9, Buzizd meg köcsögözd magad!!!
10, HA TE NEM IS HISZED DE AKKOR IS AZ O-ZONE A KIRÁLY 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 24. 16:24
MÉRT NE ÍRHATNÉK ODA AHOVA SZERETNÉK???NA NE HOGY MÁ TE MOND MEG HOGY HOVA ÍRJAK!!!!!ÉN AZ ORROD ELÖTT IS UGRÁLHATOK CSAK MOND MEG HOL ÉS MIKOR!!!DE SZÁMÍTHATSZ ARRA HOGY KI LESZEL PICSÁZVA!!!!
Vendég 2005. 01. 23. 19:11
Májd az orrom elött ugrálj okcs!?JA és nam oda írsz ahova szeretnél!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 23. 19:07
AZ O-ZONE A LEJOBB MINDENHOL EZT HALLANI!!!!!!KOMOLYAN MONDOM MINDJÁ BESZAROK ÉS ÉN UGY TUDTAM HOGY ODA MEGYÜNK ÉS ODA ÍRUNK AHOVÁ CSAK AKARUNK!!!UGYHOGY NE FENYEGETŐZZETEK!!LE MEREM FOGADNI HOGY CSAK LÁNYOK IMÁDJÁK ENNYIRE AZ O-ZONET DE NEM IS ÉRDEKEL!!!!!!!!!!ÉN ÉS AZ EGÉSZ VILÁG TUDJA HOGY SZAROK A SZÁMAIK ÉS UGYSE FOGJÁK SOKÁIG BÍRNI HA NEM OSZLANAK FEL!!(MERT MI GONDOSKODUNK MAJD ARRÓL)JA ÉS HA TI NEM SZIDTOK MINKET MI SE FOGJUK SZIDNI A ,,SZERELMEITEKET"!!DE AZ MÁR A JÖVŐ ZENÉJE!!!!NA CSÁSZTOK ROMÁN,BUZI,KÖCSÖG IMÁDÓK!!!!!!ÜDVÖZLETTEL: TITKOS NAGYON UTÁLOITOK:))))))
Vendég 2005. 01. 23. 16:16
Az o-zone a király én miden számukat szeretem és mindent tudok róluk. aki pedig utálja az hiába reménykedik nem fog feloszlani csak más lesz Dan helyett!! Ha bárkinek bármi kérdése van a fiúkkal kapcsolatba az írjon IDE!
AZ O-ZONE A LEGJOBB!!!!!!!! Kitty
Vendég 2005. 01. 23. 12:30
szarosok mind a harman
Vendég 2005. 01. 23. 12:27
Es nem pattognak!!!!!
Vendég 2005. 01. 23. 12:26
szerintem a Despre Tine a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 22. 19:50
ÉN Igenis szeretem az o-zonet nem csak azért mert hogy sokszor hallotam a dalait hanem mert jofejek aki utálja az nem ismeri a zenét.A mi sulinkban a 100%-ból 98% szereti,ugyhogy PÁPÁ!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 22. 15:59
aZ O-ZONE ALEGJOBB!!! És ti hárman ha enyire utáljátok miárt jöttetek fel a lapra??? Enyire szeretitek?
Másrészről ha nem szeretitek nem kell hallgatni és amit ti szerettek azt lehet hogy mi utáljuk.Egyébként
O-zoneutálók van egy rosz hírem számotokra az o-zone nem fog feloszlani hanem másik énekessel folytatja tovább! SZÍVÁS!!!!!!! AZ O-ZONE A LEGJOBB ÉS NEM FOG FELOSZLANI CSAK MEGVÁLTOZIK!!!
Vendég 2005. 01. 22. 15:17
UTÁLJUK A O-ZONET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REMÉLJÜK FELOSZLANAK!
Vendég 2005. 01. 21. 15:31
Az O-Zone a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A te segged pattog!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 21. 14:55
Valami bajod van, hogy így káromkodsz?
Ez nagyon a témába vág!
Vendég 2005. 01. 21. 14:04
tudjátok csak egy a baj ...tudjátok mit inkább nem veszekszemovis debil állatokkal addig se idegesítem fel magam!!de tényleg akkor fogok nagyot röhögni ha nem lesznek és mki bőg utánnuk!!ti tényleg nem tudjátok mi a jó zene de ezt inkább hadjuk!látszik még kis faszok vagytok!!:))))))))))))))))))))))))))
Vendég 2005. 01. 21. 12:50
Remélem minél hamarabb fel fognak oszlani!!!!
Vendég 2005. 01. 21. 12:48
Ki nem állhatom őket!!!!!!!!!Azok a román-moldáv majomok pattognak itt!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 21. 9:04
ROHADJ MEG!!!!!!!!!!FULADJ MEG TE ROHADT FASZ,GECI ,SEGGFEJ,PÖCS,KURVA,BUZI,SZEMÉTLÁDA,KÖCSÖG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÉGIS MIT KÉPZELSZ MAGADROR FASZ TAKARODJ INNEN TE PÖCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 21. 8:58
Kapd be az én faszomat!TE rohadt köcsög!Várj míg megtalállak,és neked akkor lőttek!Ja és fulladj meg a saját nyáladba!Ha nem szereted az O-Zone-t akkor húzzzzzz erről az oldalról!!!!TE ROHADT FASZ!!
Vendég 2005. 01. 20. 8:13
Szerintem tök jóaz O-zone!!!!Remélem, hogy nem oszlanak fel, de ha mégis, akkor remélem, hogy egy jó csávó kerül Dan helyére!!!SZERETLEK RADU!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 19. 22:11
KIS KÖCSÖGÖK NEM ÉRTHETŐ!!!!!!AKKO TI MEG FULLADJATOK MEG AZ O-ZONE IMÁDSÁGBA!!UGYSE FOG SOKÁIG TARTANI!!AKKO RÖHÖGÖK MAJD EGY KIBASZOTT NAGYOT HA MÁ NEM LESZNEK ÉS MKI SÍRÁNKOZIK!!!!JÓ LESZ KIS SEGGFEJEK?!?!?!?!KAPJÁTOK BE A FASZOMAT!!
Vendég 2005. 01. 19. 19:26
Szerintem is a világ legjobb együtese az O-ZONE. Fűleg a RADU. Aki pedig NEM SZERETI az ROHADJON meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉRTHETŐ?????????????????????
Vendég 2005. 01. 19. 19:05
Szerintem is a világ LEGJOBB EGYÜTTESE az O-Zone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 18. 18:56
FFÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ OOOOOO-ZZZZZZZZZZZZZOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 16. 17:56
O-Zone a világ leg jobb együttese !!! Szerintem!!
Vendég 2005. 01. 14. 17:48
Szerintem is jo meg lehet örülni töle és nem csak én rajongok értük hanem más is remélem egyszer eljönnek Magyarországra és tartanak egy koncertet
ÉLJEN AZ O-zone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 13. 18:39
király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 01. 10. 9:14
Mikor lesz koncert!
Remélem 2006 ban lesz
Vendég 2004. 12. 30. 7:23
Anyád a legjobb
Vendég 2004. 12. 22. 9:41
király O-Zone meg lehet örülni töle csak igy tövább
Vendég 2004. 12. 21. 12:12
hol tudok hallgatni o-zone zenét a neten?
Vendég 2004. 12. 20. 20:11
nekem az összes eddig megjelent lemezük meg van
Vendég 2004. 12. 20. 20:10
tök jok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kék és a zöld pólós biztos hogy szelepes és buzi
Vendég 2004. 12. 17. 11:58
Arsenie hihetetlenül jól nez ki, isteni pasi!Ha en egyszer vele táncolhatnek....
Vendég 2004. 12. 14. 9:12
Egyetéertek a hozzászólásokkal! KIRÁLY az O_ZONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 12. 04. 11:49
köcsög akinek nem tetszik!!!!!!!!!!!!!!és a hangjuk a jó nem ők!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 12. 02. 19:06
AZ O-ZONE NAGYON JÓ HA VALAKINEK NEM TETSZIK AKKOR ROHADJON MEG.
Vendég 2004. 12. 01. 17:45
Az o-zone a király és aki nem szereti őket MAGÁRA VESSEN EZ LEGALÁBB NORMÁLIS ZENE!!!!!!!!HHHHHHHHAARRRRRRRRJJJJJJÁÁÁÁÁ FFFFIIÚÚKKKK!!!!!!!!!!!!!4
Vendég 2004. 11. 26. 19:18
háj!
Vendég 2004. 11. 26. 17:44
Annyira szar ,hogy már kinonba röhögök rajta mert nagyon szar nem tudom ,hogy lehet ilyen zenét hallagatni mert ez egy nagy szar amikor meg hallaom akkor egyből rohanok hány ni a wc-ére mert nem bíirom elviselni remélem egyszer majd áttértek a jó irányba.

Az o-zone olyan mint a tenger part meleg és homokos.
Kuco 2004. 11. 25. 17:05
Először is bocsi ha vkit megbántok de higyjétek el , nem áll szándékomban!!!!!
Másodszor meg....EZT UGYE NEM GONDOLJÁTOK KOMOLYAN??????????????????????
Az o-zone szerintem egy rakás szar!!!A dallammal még nem is lenne gond, de a szöveg?!...Az borzalmas!!!!!
Jó, persze, ti most útálni fogtok ezért, de ez a véleményem, tényleg nem akarok ezzel bántani senkit, de amiket írtatok, az már nevetséges számomra!!!! Jó, tudom, .....ez is egy stílus, vkinek ezt is kell szeretnie, de ez már túlzás!!!! Tök jó kis banda lenne, ha nem vmi abszolút médiába illő, oltári nagy baromságról énekelnének!!!!!!! És lemerem fogadni, hogy mind csajok vagytok és még 16 sem múltatok el!!! Olyan tudatlanok vagytok ti is, mint az o-zone!!!!!!!!!!!!!!!! További jó rajongást és még egyszer ELNÉZÉST ha netán vkit megbántottam!!!!
Vendég 2004. 11. 24. 14:34
Ti hány o-zone dalt tudtok kívülről?O-zone the king,O-zone the king,O-zone the king!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Az összes klipjük is tök jó a képek a neten na meg a fiúk is.Főleg DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fórum » MUSIC.HU » Hírek