Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Jazz, Blues, Klasszikusok

Cotton Club Singers

létrehozva: 2004. 08. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

mama 2017. 09. 05. 10:43
Imádom!mama
BABA 2016. 02. 19. 19:12
TETSZIK!BABA
VENDÉG 2014. 12. 15. 6:31
Kedvencem!!VENDÉG
VENDÉG 2014. 09. 27. 9:35
IMÁDOM!
VENDÉG 2014. 07. 02. 18:40
SZERETEM..!
Vendég 2011. 03. 30. 6:38
http://www.evacassidy.dk/album.php?Dc
http://www.youtube.com/watch?v=XSXYu-3r1S8
http://www.youtube.com/watch?v=3Gy5GUYC3Ug
http://www.youtube.com/watch?v=Gk20o_-LZn8
http://www.youtube.com/watch?v=Y6W4aTv4rJk
http://www.youtube.com/watch?v=Z-mvfA4MfHE
jantarr 2009. 07. 20. 20:04
Sziaszok
Csak szeretnék pár dolgot leírni a Cotton Club Singers-ről, akinek régen Szűcs Gabriella és Zséda is tagja volt.Az egyetemista koromban volt ez a rossz élményem velük kapcsolatban. Az egyik legjobb barátnőm megtudta, hogy az egyetemen felép a CCS és kért, hogy kísérjem el. A műsor végén odaszeretett volna menni hozzájuk beszélni pár szót velük és autogramot kérni, de elküldték. Az elküldés enyhe szó bunkót elutasították. És ehhez hasonlóan járt egy pesti bevásárló központban is, ahol a nagynak nevezett Zséda még figyelemre sem méltatta egy plázai haknija után.

Leírom azt is hogyan viselkedtek a kedvenc együttesem tagjai, akikkel összefuthattam külföldön és nem olyan rátartiak, mint pl. a Zséda, vagy László Boldizsár (aki a nagy mellényűségében már azt sem tudja, hol tart.).
2003 májusában lépett fel Londonban a kedvenc gyerekkori együttesem (Depeche Mode) dalszövegírója, gitárosa és énekese (Martin L. Gore) is a második szóló albumával. A koncert egy családi hangulatú est volt. A koncert után Martintól sikerült aláírást kapni és pár szót váltani vele. Martin L. Gore annak ellenére, hogy az egész világ majd 30 éve ismeri nagyon kedves és megközelíthető ember. Szerintem ő méltán hordhatná fent az orrát, de nem teszi. Velem úgy beszélt mint egy rég nem látott barátjával.
Ja és Prágában a Recoil est előtt találkozhattam Alan Wilder-rel ( régi Depeche Mode tag) és feleségével, Hep-pel is. És ők világsztár léttükre nem olyan nagy mellényűek, mint a fent említett magyarok.

http://www.youtube.com/watch?v=BXGq0IjKViU,
http://www.youtube.com/watch?v=HeZE7Km-pWc
http://www.youtube.com/watch?v=cJIjmzKK0eQ


Itthon mindig úgy neveltek, hogy soha se legyek nagyképű és rátarti, akárhová is vett az élet, mert egyik pillanatba fent vagyok másikban meg lent. :( Ezért is a példaképeim Martin és Alan 6 éves korom óta. Arra nézek fel minnél nagy tudásubb vki és annál szerényebb.
Vendég 2006. 02. 25. 20:17
sziasztok. szeretnék 1 nagyon fontos dolgot kérni. aki tud, küldjön már nekem kottákat zongorára. A legfontosabbak : Eva Cassidy:Autumn leaves; Sergio Mendes:Mas que nada. de más jazz kottákat is szívesen fogadok. Köszi szépen (a cím: ) M.
Vendég 2006. 02. 03. 0:30
Felhívás !!!
Szeretsz énekelni?

Szereted a kórus/klasszikus -zenét?

Kedvet érzel, hogy csatlakozz egy kiváló csapathoz?

Szeretnél a Zeneakadémia, a Tudományos Akadémia, a Magyar Rádió vagy valamelyik templom színpadján szerepelni?

Szeretnél külföldön szerepelni?


Gyere és látogass el egyik próbánkra, vagy telefonálj:
Szopránok, altok, tenorok, basszusok jelentkezését várjuk.

+36 20 914 9755 (Somos Csaba).

Próbáink 2006 január 5-től kezdődően minden hétfő és csütörtök este 18:30-tól
1085 Budapest, Kőfaragó u. 12. alatt vannak.
Vendég 2006. 02. 01. 16:14
halihoo!! van ojan a szereti a Rómeó és Júliát(mjuzikel)?
Vendég 2005. 12. 21. 9:21
sziasztok mindenki aki az üzimet olvassa! Sya!
Szóval,én egy Barcsi csaj vagyok, aki szeret énekelni... keresek olyan emberkét, aki tud szintizni és Barcs közelében lakik!!!!! Lécci az írjon mail-t: ra! De olyan is írjon,aki eltud indítani, tud segíteni abban,hogy felléphessek...stb. Főleg mulatóst, rock and roll-t, könnyű tánczenét, lassú számokat tudok.összesen 400vmennyit.pusy
De hajlamos vok újabb és újabb számok megtanulására is!
Vendég 2005. 10. 24. 18:22
Jók, ..... a mai magyar zenei felhozatalban... Keresztes Ildikó is the best !
Mirtus 2004. 11. 09. 13:42
Szia Jutek!
Ezeken a dolgokon ne csodálkozz, ők már csak ilyenek. Meg biztos kedvelnek is, mert másként ennyire kedvesek azért ők se volnának. Mint említettem én Boldival voltam jóban, de jó ideje nem írt, én meg nem szállok rá. Majd ír, ha lesz ideje, vagy ha akar. Végülis tudom, hogy van jobb dolga is.
Gábor is nagyon édes, vele egyszer jót dumcsiztam. Isteni, higgadt humora van!
Ne haragudj most mennem kell.
Szia
Jutk@ 2004. 10. 30. 12:27
Szijja! A CCS-ben ez is egy király dolog,hogy foglalkoznak a rajongókkal! Erre én kítünő példa vagyok:
Tavaly írtam a Gábornak,és egy ideig nem válaszolt,aztán mégis visszaírt,csak akkor voltak Londonban,meg írta,hogy volt egy csomó dolguk,meg minden,és nagyon jó fej volt,és nagyon kedvesen válaszolt. Aztán március elején írtam neki,hogy most lesz a szülinapom,és,hogy ha nem gond,akkor tudnának-e nekem küldeni egy dedikált képet,posztert? És írt,hogy persze,és,hogy válasszam ki,hogy mit szeretnék. Aztán kaptam folyamatosan az e-maileket tőle,írt csak azért,hogy azon a héten nem tudja elküldeni,mert még a Gabi nem írta alá,meg ilyenekért írt,és szerintem ez nagyon-nagyon jófejség volt tőle! (szép értelmes magyar szó=jófejség... :))) ) Gondolom volt más dolga is... Aztán a másik dolog az volt,hogy azt mondta,hogy futárral küldi el,és nem postán,mert nem bízik a postában... Hát ettől gondolhatod mennyire kész voltam... Én már attól is elvoltam ájulva,amikor szilveszterkor írtam Boldiéknak,és visszaírt a Boldi... Hogy én a László Bolditól kaptam e-mailt,hát el sem mertem hinni... :DD
Egyébként hova jársz suliba?
Jutka
Mirtus 2004. 10. 29. 8:49
Szia Jutek!!
Én orosházi vagyok. Ez egy igen béna kis város. Ki nem állom, mert unalmas. Én is szeretem a Red Hotot!! Teljesen jók. Ami meg a Singerst illeti, hát, ritka az ilyen igényes magyar zenekar. Sőt, külföldibe is igen ritka. Britneyt és társait én is utálom. Szerintem igénytelen és nem nézi sokba a rajongóit, akikből pedig ugye él!!! Nagyon sok zenekar kiszúrja az emberek szemét valami nyávogással, és a hallgatók be is érik ennyivel, mert nem tudják, hogy van több meg jobb. Na megyek mert órám van!!
Szia
Vendég 2004. 10. 28. 11:45
bocs,Jutka voltam... :))
Vendég 2004. 10. 28. 11:45
Hello! Hát amikor először voltam a koncertjükön,úgy indultam el,hogy hú de rossz lesz,meg biztos tök bénák,meg ilyesmi gondolataim voltak.. Aztán az első szám után,már annyira tetszett,hogy nem igaz.. :DD Ez kb. 3 éve volt,azt hiszem novemberben.. Aztán decmberben megkaptam a 2x2-t (mert a 2x2-nek voltam a lemezbemutatóján),és rongyosra hallgattam.. Nagyon tetszik a hangjuk,a zenéjük,főleg az,hogy igényes amit csinálnak! De imádom a Belgát,a Red Hot Chili Pepperst,meg mindent. De a popot utálom.. Britneyt és társait... Te egyébként hol lax? :DD
szia
Mirtus 2004. 10. 28. 9:21
Szia Jutek!
Mért zavarna a korod? Megkérdezhetem, hogy mért a CCS a kedvenced? Mert ez tök jó, csak baromi szokatlan, mert a korodbeli lányok nem ezt a fajta zenét szokták szeretni. Mondjuk én se vagyok valami vén! Biztos jó lesz a pesti koncert! Szórakozz jól!!
Jutk@ 2004. 10. 27. 21:43
Hello! Egyébként én csak 13 vagyok. Remélem,ez nem nagyon zavar. Nem voltam Szegeden,mert én Pesten lakok,és hát az az igazság,hogy ezért nem utaztam le,meg időm se nagyon volt... Igaz,hogy csak 7-es vagyok,de a tanárok,állati sok leckét adnak,és egyfolytában írjuk a dogákat,tök szívás... Szóval nem tudtam lemenni,de már alig várom november 12-ét!!!! :)))
Mirtus 2004. 10. 26. 13:29
Szia Jutka!
Nem titok, 20 éves vagyok. Én Boldival emileztem, de mostanában nem írt (3 hete), én meg nem akarom zaklatni. Mégiscsak egy családos ember. Nagyon tisztelem őt. Amúgy Gabi, vagy Pálmafás lány néven pötyögök Boldi fórumján. ill. pötyögtem, amíg nem kezdtünk el emilezni. Pálmafás lány azért lettem, mert Boldi egyszer kapott tőlem egy gyöngyből meg drótból készített virágot, amit ő azóta is ( lassan több mint két éve) rendszeresen pálmafának nevez. Hát ez van. Nem voltál véletlenül a szegedi koncerten? Én sajna nem tudtam menni.
Jutk@ 2004. 10. 24. 13:14
sorry,elfelejtettem bejelentkezni,én voltam az előbb...
Vendég 2004. 10. 24. 13:13
szia Mirtus! Te milyen néven szoktál írni a CCS fórumán? Én vagy Jutka,vagy Jutek vagyok. A Jutek nevet a Gábortól kaptam. Vele régebben,amikor kicsit jobban ráért,akkor e-maileztünk,most a többiekkel szoktam náha beszélni a fórumon. Mostanában a Gabival beszéltünk,mert megtudtam,hogy szereti a Belgát! :))
Ja és egyébként,ha nem titok te hány éves vagy?
Mirtus 2004. 10. 21. 0:00
Szia Jutka!
Egyáltalán nem fura, hogy többféle zenét szeretsz! Én Boldiék mellett még imádom a Kispált, Janis Joplint, Emil Rulezt, és még sok mást. Én is szoktam a fórumon lenni, de sajnos elég ritkán. Boldival szeretek dumcsizni, mert imádom a humorát!! Jut eszembe, ki volt a tegnap esti szegedi koncerten? Sajna lemaradtam, és jó lenne ha valaki írna egy élménybeszámolót!!!
Kosz Szilveszter szerintem isteni. Dehát az egész zenekar az!!!
Jutk@ 2004. 10. 05. 0:00
A Berdisz Tamás,szerintem is nagyon jó dobos! Meg szerintem a Kosz Szilveszter is nagyon jó zongorista! Róla ki,mit gondol?
Egyébként a Belga tényleg nagyon király!!
Egyébként nagyon fura vagyok,hogy a CCS,és a Belga együtt a kedvencem?? :)))
Jutk@ 2004. 10. 02. 0:00
Sziasztok! Én csak 13 éves vagyok,és én is nagy-nagy rajongó vagyok. Ha valaki szokta olvasgatni a CCS fórumát,ott szoktam írogatni. Az ő zenéjük a legigényesebb,nagyon-nagyon jók élőben (is), és egyébként is tök jó fejek!
Jutka
Vendég 2004. 09. 05. 0:00
Belga a király!!
Mirtus 2004. 08. 24. 0:00
Helló!
Továbbra is köszönet mindenkinek, aki ír. Sajnos csak ritkán tudok netezni, ezért reagálok mindig késve. Közben pedig emilen konzultálok Boldizsárral, hogy mi van velük mostanság. Szóval novemberben lesz új lemez, hétfőn vonultak stúdióba. Boldi garantálja, hogy jobb lesz, mint az eddigiek! ( Persze neki ezt kell mondania, de én hiszek neki.) 29-én újra fellépnek az Old Mansben, és attól fogva minden vasárnap. Tehát, a nyári szünetnek náluk vége! Egyelőre ennyi.
Ui: A dobos tényleg jó!!!
Vendég 2004. 08. 23. 0:00
A dobos a legjobb az egész zenekarból!
Encsikő 2004. 08. 17. 0:00
Basszus! Guest, te mindig ugyan olyan idegesítő vagy? Mndig mindenhol ott vagy?
Mirtus! én is imádom őket!
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Szerintem aki nem értékeli az előadásukat,fogalma sincs az igényes előadásmódról,zenéről. Skorpió
Vendég 2004. 08. 05. 0:00
Nagyon szeretem őket! Jól csinálják!
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
Helló ismeretlenek!
Az IQ-fighternek üzenem, hogy a negatív véleményét is szívesen vettem volna, ha nem ekkora tapló!Ajánlom, vegyen illemtankönyvet, és ne csak azért, mert vannak benne képek is!
K jelű vendégemnek köszönöm a jó szavakat. Én még sajna sosem voltam az Old Man's-ben, de tervbe van véve a dolog. ( és vágom, mi a capslock...) De tényleg köszönöm, hogy szántál egy kis időt erre a Fórumra.
Vendég 2004. 08. 04. 0:00
nagybetűvel
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
mivel írt???
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
:) úgy értem hogy a másik Guestel. aki capslock-al írt.
Vendég 2004. 08. 03. 0:00
Szia!
Én is kedvelem őket. Az Old Man's-ben rendszeresen hallgattam őket még a téli időszakban. most már sajnos egyre ritkábban jutok el oda, de én mindig nagyon jól éreztem magam.
a magam részéről nagyon szeretem őket. Nem mondom hogy rajongásig, de nagyon szívesen hallgatom Őket. Sztem nagyon tehetségesek és nagyon jók.
Úgyhogy nem vagy egyedül!:)
szia
K
A Guestel meg ne törődj, mert itt vaalami IQ felhő folyamatosan ezen élvezkedik hogy ilyen óvodás módon firkál mindenféle baromságot!
na szia
Mirtus 2004. 08. 03. 0:00
Én egy nagy Singers rajongó vagyok, és ezzel eléggé egyedül érzem magam. Szretném tudni, vannak-e más fiatalok is akik őket szeretik. Véleményeket várnék, pro és kontra, cserélhetnénk infókat és egyebeket.
Mirtus

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Jazz, Blues, Klasszikusok