Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!

Azfeszt Rockfesztivál

létrehozva: 2004. 08. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 02. 15. 13:37
Sziasztok! Biztosithatok mindenkit hogy fesztivál idén is lesz! Ha zenekari jelenkezés érdekel valakit, az billentyűzze be az azfeszt.uw.hu webcimet, és ott minden információt megtalál. most lett frissitve az oldal (új dizájn stb.) szóval érdemes megnézni (nem csak zenekaroknak). A 2005-ös feszitvál jelentkezési határideje május 1.. Csá: Veres Tamás (fesztiválszervező)
Vendég 2005. 02. 05. 14:00
Hi!
Szerintem állat jó volt ez a fesztivál. Nekem is bejött ez a családias légkör, meg az ingyen strand is. :P Remélem lesz idén is! Én biztos ott leszek.
Üdv: Lóbelt
Vendég 2005. 01. 27. 12:08
A tavalyiról lemaradtunk, az idén viszont mi is szeretnénk indulni a tehetségkutatón!
A jelentkezési feltételekről mi is kérnénk infót, ha lehet!

Köszi
Üdv
Szexlightkór zenekar


http://www.enevjegy.radio.hu/szexlightkor
Vendég 2005. 01. 07. 15:04
Szia Attila!

Engem a tehetségkutató-verseny érdekelne. 2005-ben is megrendezésre kerül? Ha igen, megkérhetnélek arra, hogy a jelentkezési feltételkről küldjél nekem információt.

Segítségedet előre is köszönöm:

Török Péter
Berettyóújfalu
Abiocore zenekar

E-mail-cím:
Vendég 2004. 11. 05. 13:34
Szerintem viszont Nagggyon király kis fesztivál volt! Igazi családias buli úgy 700 résztvevővel. Ez volt a legjobb az egészben, hogy nem volt az az undorítóan nagy tömeg! Meg a programok is színvonalasak voltak. Az egyetlen porbléma az a kis áramszünet volt, de legalább szabad volt a csók! Szóval várom jövőre is! Gyula
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
áramszünet, gyenge fellépők, szóval gáz volt
Ferenczi Attila 2004. 08. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Music.hu Aktuális!