Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Aranylemez lett a Dead Letters

létrehozva: 2004. 08. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 02. 20. 11:02
Most szombaton voltam Negativ-HIM-The Rasmus koncerten, és Lauriék fergetegesek voltak!!! Megérte kimenni!!! :) Szilvi
Vendég 2005. 11. 15. 17:54
kis anyám eztr be buktad
Vendég 2005. 09. 19. 20:30
Megjelent a DVD-jük azon meg nézhetitek milyen állatiak! Meg 2005.11.15 jönnek ismét..
Lauribaba ( Ammika ) 2005. 05. 24. 13:55
Te? Mikor volt aZ A Rasmus koncert a TV ben
Vendég 2005. 01. 14. 8:54
Sokan hülyének néznek,mert ezt az együttest szeretem. A barátom is ezért dobott
Vendég 2004. 12. 27. 15:39
Legszívesbben bőgnék mikor eszembe jut, hogy a Rasmus koncert volt a tvben is, és én nem tudtam megnézni sem felvenni videóra, mert nem voltam itthon. Merthogy én nem voltam a szigeten és annyira imádom Laurit, és a zenéjüket is, hogy csak na! Nincs vkinek felvétel róla? Vagy az interneten nincs fent vhol? Csúcs lenne ha vmi módon +tudnám nézni!
Vendég 2004. 12. 27. 15:24
Imádom Laurit (nagyon cukor), és a zenéjükért is teljesen oda-vissza vagyok. Hát lehet őket nem szeretni?! Tiszta jó annak AKI ott volt a szigeten. Nincs valakinek felvétel a koncertről?Lexa
Vendég 2004. 12. 21. 23:02
Imádom The Rasmust, főleg a kis huncut mosolyú Laurit! A koncert felejthetetlen élmény volt!
Vendég 2004. 12. 19. 16:36
Nagyon jó a zenéjük imádom de a hooliganset és a tankcsabdát is!
Vendég 2004. 11. 15. 14:54
Én nem azért szeretem a Rasmust mert Lauri tök ari, (sőt szerintem nem is helyes) hanem azért mert jó zenéjük van.
Vendég 2004. 11. 10. 14:11
A THE RASMUS a legjobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LAURIT + imádom!!!!!!!!!!!!!!!!
pussszz
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
jók de ott van az élen a linkin park és a tankcsapda is
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
LAURI A VILÁGG LEGJOBBPASIJA IMÁDOM!!!!!!!
de ez nem függ össze a zenéükkell.. és izlések és pofonok.. attol még hogy egyeseknek nem teccik... attol még azok akik Rasmus hallgatnak bénák no comment!
nah pusza ÉS LAURI IMÁDLAK!! és látttalak élöben!!!
Vendég 2004. 09. 25. 0:00
THE RASMUS 4 EVER
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
a Rasmus noan jo!!
ne hogy azt hidd h 1 v 2 lemezesek lesznek! nem kötekedés képpen mondom de ez az 5ik lemezük volt. arrol nem tehettek h hozzánk csak most jutottak el. de nincs haraag
csumika
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
ja megkell hagyni vannak jo számaik de azért annyira nem isteníteném őket.sztem ők csak 1lemezesek max. 2lemez de ezaz én véleményem.sztem csak a kis hüjéknek a kedvence aki azt se tudják mi eza zene.csak mert vki helyes az együttesből az nem azt jelenti h ojan qurva jo zenét csinál. aki igazán ezt a zenét szereti az nem hallgat Rasmust.végezetül:nem fikázni szerettem volna evvel csak ez jutoott most eszembe.........na pá
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
Hali skacok!
Csak annyit akurunk mondani,hogy akik lefikázzák a Rasmust azok elég rég lehettek a fülészeten!Akiknek a fülészet után sem tetszik azok pusztán féltékenyek!Ők elérték amit akartak!Igazi belevaló pasik!
LAURI A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
Az aranylemezt tényleg megérdemelték, sokkal jobbak HIM-nél (őt is szeretem). Én csak TV-ben láttam tényleg nagyon sokan voltak. Bárki bármit mond THE RASMUS A KIRÁLY!!! Ha valaki tudja hogy hol lehet vele kapcsolatban keresgélni az írjon! Köszi Anita
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
A legjobb együttes a világon a The Rasmus!
Kár hogy nem mehettem el a koncertre. Én halálosan szerelmes vagyok a Lauriba, hihetetlenül jó ez a pasi!Kurva jók a számaik.Mindennap meghallgatom az egész albumot. Közben nézem a posztereket és arról álmodozom hogy találkozom velük és össze jövök Laurival.Soha nem voltam oda ennyire egy együttesért és miattuk szerettem meg a rock zenét. Szőrnyű hogy nem mehettem el a szigetre!Remélem jövőre is jönnek!Aki utálja az bekaphatja!!!Sziasztok! Anita
Vendég 2004. 08. 22. 0:00
én ott voltam a koncerten nagyon nagy buli volt és nagy volt a pörgés a the rasmus a legjobb
ada
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
a cikk jo és az együttes maga a a legszupibb!!
imádom öket! az aranylemezt +érdemelték mert nagyon jo zenét nyomnak! akinek nem tetszik az együttes ne nézze és ne hallgassa akinek + tetszik és szeretik öket azok ugy is mindenhol keresik a roluk szolo infokat!!
na csövike!!
THE RASMUS 4EVER!!
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
izlések és pofonok....
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
hooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
hi
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
The rasmus 4ever!!!!!!
ök a legjobbak!
bár nem értem mért fikázza más!!
ök elérték amit akartak és öszintén tiszta szivböl játszanak!
amit ma már alig lehet elmondani mindenkiröl!!
aki fikázza öket csak féltékeny rájuk mert nekik összejött és ahogy betörtek europába ugyanakkora erövel ott is maradnak a listákon. ami az aranylemezt illeti: véelményem szerint ez csak a kezdet ennél sokkal többet érnek majd el!
és természetesen kiérdemlik a dolgot!!!
a türelem rózsát terem ök nem siettek és itt van az eredmény!!
ami pedig azt illeti h Lauri olyan mint Ville. ez nem igaz mert teljesen különböznek és még a zenéjük sem mondhato egyformának!!
Lauriék vagányabbak.
de ezzel nem a HIM-et akarom fikázzni mert ök is naon jok.
egyébként náluk legalább nem a rivalizálás a fontos. ugyan ugy gratulálnak egymásnak ha sikerül nekik ha nem.
de nem fogok érveket felsorolni mellettük mert akik szeretik a The Rasmust azok ugy is tudják h jok és nem fogják hasonlitgatni senkihez. és ugyanezt mondhatom a HIM rajongokrol is!!
aki + irigy azzal nem lehet mit kezdeni!!
na csumika!!!
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
him sucks balls
where is your ear ???????
the rasmus rules!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Ville Valo a legjobb énekes a világon,Lauri a nyomába se ér !!!
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Örülök, hogy végre valaki pozitívan állt hozzá ehhez a zenekarhoz:) Elképesztően jók voltak a fiúk, és nekem az tetszett különösen, hogy még az Ő arcukon láttam az örömöt és a döbbenetet amiatt, hogy mennyien vagyunk, és hogy mindenki tudja a szövegeket:) Az év csúcsa volt, az biztos!
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Hello!
Sajnos én sem voltam a koncerten,de azt tudom,
hogy nagyon nagy buli volt!
És örülök,hogy megkapták az aranylemezt!:)
Na hello!
Vendég 2004. 08. 09. 0:00
Tök jó! Legalább a The Rasmust nem fikáztátok ki, nem úgy mint a Ville- t, amikor H.I.M. koncert volt. Bocs, de emlékszem és így volt. Na de mindegy. Sajnos, nem voltam a The Rasmus koncerten, de azért remélem, hogy minden simán ment a koncerten, és volt sok rajongó, és a srácok elégedettek. Na, csá!
Ferenczi Attila 2004. 08. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek