Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Pletykafészek

boszorkatopik

létrehozva: 2004. 08. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

cooes 2021. 03. 31. 1:03
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
jonemira 2017. 11. 03. 23:51
Vásároljon egy jogosítványt (()) ((whatsapp +237652642907))) id kártya, születési anyakönyvi kivonat és egyebek

Dokumentumok (())))
Nyújtunk vezetői engedélyt, személyi igazolványt, útlevelet, vízumot, házassági igazolványt,

keresztelőkártyák, minden típusú diploma eladó,


Regisztrált arany, Toefl & Gre bizonyítvány (())))


Kiváló minőségű eredeti útlevelet, vezetői engedélyt, személyi igazolványt állítunk elő. adatbázis

regisztrálva és regisztrálva. Minden dokumentumot regisztrál a megfelelő

kormányzati adatbázisok. A következő kártyát is kínáljuk: társadalombiztosítási számok,

hitelkártyákkal és hitelkártyákkal, iskolai diplomákkal, minden új osztályban

Az adatbázisban szereplő kérdések és nyilvántartások a kormányzati rendszerben. . Nagyot használunk

minőségi berendezések és anyagok létrehozása valódi és hamis dokumentumokat. minden

Ezeknek a dokumentumoknak a titkos jellegzetességeit gondosan megismételjük a dokumentumainkban.

Mi vagyunk az egyetlen gyártó a kiváló minőségű hamisított és regisztrált dokumentumokból. Csak kínálunk

eredeti, kiváló minőségű regisztrált és nem lajstromozott útlevelek, vezetői engedélyek,

azonosító kártyák, bélyegzők, vízum, iskola Értékpapír és egyéb termékek a

Olyan országok száma, mint az USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada, Olaszország, Finnország

Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Királyság és sokan

több országban

KONTAKT

Általános támogatás: >>>>>>> (()))))

Kapcsolat >>>>>>>>>>> +237652642907
Skype >>>>>>>>>>> fastdocuments1

Regisztrált és nem regisztrált útlevél. vízumok, biometrikus útlevelek, diplomák,

vezetői engedély, személyi igazolvány tanúsítvány. Képzés az M GCSE, A-szinteken, középiskolában

Diploma bizonyítványok, GMAT, MCAT és LSAT vizsga bizonyítványok,

házassági és halotti bizonyítványok, útlevelek és új identitási csomagok, ismétlődő,

Főbb felsőoktatási intézmények / oklevelek a világ minden részében

(több mint 4000 sablon a fájlban) 100% -os egyforma képhez

eredeti. Egyéni nyomtatás (ha nincs sablonfájlunk - küldjön nekünk egy e-mailt

és változtatásokat vagy változtatásokat hajthatunk végre

címek) .SECOND, állampolgárság, személyazonosság, személyazonosító okmányok, diplomáciai,

Munkatársaink egykori magánkutatók, konzulátusok, vezető kormányzati alkalmazottak

és tapasztalt tapasztalt szakemberek, szoros kapcsolatban állunk egymással


a személyzet nyilvántartásba vételéhez szükséges dokumentumok és az útlevelek minden területén

cserébe ezeket az országokat. Mindegyikükhöz kapcsolódik az útlevélügynökség

ezek az országok, és köszönhetően a kapcsolata minden ügyfelünknek, akik

A dokumentumok vagy az útlevélállapotok kérése 100% -ban biztonságos és garantált

a kiváló minőségű ingatlan-dokumentumokból, amelyeket nem lehet azonosítani

milyen hamis! Még egy független élmény vagy gép sem hamis

mert a dokumentum nem különbözik a kiadott kormánytól! Mindannyiunkat

dokumentumok A bejegyzett igazi valódi állampolgári adatbázisok személyesek

adatbázis rögzített adatok és 100% -ban gépi olvasható. Ne habozzon

részletes információkat kaphat szolgáltatásainkról.
VENDÉG 2013. 11. 21. 15:46
!!!
Vendég 2004. 12. 23. 14:46
Pedig a törpök léteznek!
Láttam a tévében öket.Törppapát meg a hupikék törpikéket
AMD 65 2004. 08. 25. 0:00
Ja akkor már értemazt hittem már h legnagyobb veszteség a név.Igy van vitatkozni kell abbol alakul ki de csak akkor ha nem ért egyet az ember de nem kell mindjárt anyázni ha nem hisz valaki a törpökben pl
Max 2004. 08. 25. 0:00
Energiával teli? Mármint a papírlap? Naná, anyagból van. A rúnáról úgy tudom hogy valami jel, vagy ábra aminek a múlszázadi babonás emberek mágikus ert tulajdonítanak.

Amd, elmondom csak most, csak itt, csak neked, hogy mi a Max Damage. Két értelme van: elször is a Max a Maximilán név becézése, és mellesleg a maximum szó rövidítése. A Damage meg sebzést jelent többek között, vagyis maximális sebzés. Fleg RPG játékokban használatos fogalom.
Mostmár vili, nem?

A vitázásról meg: ha nem lenne, nagy nullát érne a fórum. Most képzeld el, lenne egy topik, hogy pl. mittomén de jó vedelni pl. Erre beírná mindenki, hogy ja, így van. Most ebben hol lenne a poén?
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
Nos, én elhagyom ezt a fórumot, de ti legyetek jók, és ne veszekedjetek. Ha valaki valamire kíváncsi, írjon a lenntebb említett e-mail címemre...

Twellin
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
hát akkor?
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
A wicca.hu nem a legalkalmasabb oldal... (sok hülyeség van ott)
Tücsök 2004. 08. 24. 0:00
Sziasztok!!!

Most járok Nálatok először.szerintem sem kéne vitázzatok....ez az egyik alap úgy gondolom.
én is forgattam a vicca könyvet....azt gondolom az erő benned van...a szertertás csak segít, hogy elmerűlj, segít a képzelőerődnek, így könnyebben tudsz elérn koncentrálni.....ha a szertartásokat végigcsinálod annál természetesebbé válik, annál inkább a részeddé válik, és annál nagyobb az esélyed, hogy igazán varázsolhass....de ezt mind magadnak köszönheted....te érted el....te csak felhasználtad azt ami alapból már létezik.
persze én sem a cinlinderben elbújtatott húsvéti nyuszira gondolok
Shiva 2004. 08. 24. 0:00
AMD!
Ajánlom figyelmedbe ezt a honlapot: http://www.wicca.hu
Itt többet megtudhatsz.
Üdv: Shiva
AMD 65 2004. 08. 23. 0:00
Mindegy igaz megfeneklett a boszitopik de nem fogok tudatlanul maradni mert tele van az internet boszis wiccás stb sátánista,pogány topikkal és ott majd megtalálom ami engem érdekel.Tehát nem monopoliuma az ide iróknak ez a téma.
Vendég 2004. 08. 23. 0:00
Na most az 1szer 1et értek veled Shiva!
Shiva 2004. 08. 23. 0:00
Ahogy elnézem ez a topic egyre gusztustalanabb lesz! Nem szégyenlitek magatokat? Miért jó állandóan Kötekedni és ócsárolni a másikat? Azért mert másképp gondolja? Szerintem elég rossz lenne ha mindenki egyformán gondolkodna. Na mindegy úgylátom tök feleslegesen koptatom a számat.
Üdv: Shiva
Vendég 2004. 08. 20. 0:00
aztán meg pontosan mire kellene a varázserő??mit tennél ha tudnál varázsolni?
-nelli-
AMD 65 2004. 08. 20. 0:00
Miért ne lennénk nyitottak ha nem érdekelne az ilyesmi akkor közönyösek lennénk és nem foglalkoznánk a dologgal.Persze ez nem jelenti azt hogy ismernénk vagy egyetértenénk ezekkel a dolgokal.Azért úgy gondolom hogy ismerni kell ezeket a dolgokat is különben szűkebb az ember látóköre.ki tudja mikor veszem még hasznát hogy az az Odin valamikor fán lógott:)
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Nem, nem, nem.
Ez sem nem rovásírás, sem nem díszítő elem. Ezeket a jelképeket Odin, a skandináv mitológia főistene álmodta meg, miközben a tudás fájáról lógott fejjel lefelé. Ezek a jelképek tartalmazzák az élet titkait. De úhy látom, hogy nem vagytok gyitottak, és szkeptikusan álltok a témához. Így nincs értelme kérdezgetni... ;)

Twellin
AMD 65 2004. 08. 19. 0:00
az a rovásírás féle meg diszítő elemek az a rúna nem?Majd hozza a Max a székely rovásírást azt ő is varázsol nektek
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Már megint káromkodás. Enye, enye! ;)

Twellin
AMD 65 2004. 08. 19. 0:00
Mi ez az új név?Damage angolul "kár,veszteséget"jelent vagy van más magyarázat?Angolul van egyáltalán?
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Kedves Max!
Nem papírfecnikről van szó, hanem energiákkal teli jelképekről, de nem muszály hinned benne, elég az, hogy azok hisznek benne, akik űzik. Mellesleg nekik segítenek is. Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy tisztában vagy a rúnákkal. ;)

Twellin
Max 2004. 08. 19. 0:00
Mindíg megnyugvással tölt el, ha hosszú oldalakon keresztül fejted ki a nézeteidet az adott témával kapcsolatban.....
AMD 65 2004. 08. 19. 0:00
Hát.....
Max 2004. 08. 19. 0:00
Te, szerintem hogy valaki jobbra-balra pakolgat néhány papírlapot, annak semmi köze nincs a jövmhöz, mit ahogy a csillagok állásának és a tenyérmintámnak sem. Magyarul ez az egész jósláscucc egy nagy ökörség szerintem.
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Max!
Sajnálom, hogy eddig csak kuruzslókhoz volt szerencséd, de ajánlom figyelmedbe például a tarot-jósokat (nem cigánykártya), vagy a rúna-jósokat. ;)
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
Üdv!
Örömmel látom, hogy amíg egy kis nyaralásban volt részem, addig ti megtettétek az első lépést a békülés felé.
Nos, természetes, hogy férfi is lehet boszorkány. (és nem a családtól függ ;) Jah, és varázslók csak a Harry Potterben vannak.
Arra pedig, hogy varázslatokat lehet e látni:
Sajnos azokra a varázspálcákból kilövellő fénycsóvákra, amikre ti gondoltok, nincs példám, de az eredmények mindíg láthatók. Ne essetek abba a hibába, hogy csak egy érzékszerveteknek hisztek. Érezni például az energetikában sokmindent lehet. ;)

Üdv Twellin!
Max 2004. 08. 19. 0:00
Hja. Jövendt mondani lenne men. De mindenhonnan csak azt hallom, hogy gazdag, sikeres, boldog, stb. leszek, hát egy lószart. Az értelmes hozzászólásról annyit, hogy legalább kifejtettem a véleményem, de az Unnamed jóakaróm még enyire se volt képes.
AMD 65 2004. 08. 19. 0:00
Hát ha ez így megy tovább soha nem tanulunk meg varázsolni a Maxal:)Pedig nagyon kellene a varázserő!!
mmgirl 2004. 08. 19. 0:00
mi ez a nagy veszekedés????????
nem értelek titeket,nem lehetne normális ember módjára megbeszélni a dolgokat???
Azt hittem jó ez a fórum,de belátom,hogy tévedtem....bocs
Vendég 2004. 08. 18. 0:00
Most az egyszer kezdek egyetérteni Maxal
Max 2004. 08. 18. 0:00
Na erre lettem volna én is kíváncsi. De mit mondtam volt, ezek a nagy mágusok csak a szájukat jártatják, meg káromkodnak. Nem rossz. Ha ez a varázslás, akkor ilyet én is tudok.
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
milyen varázslatok vannak amiket látni is lehet?
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
persze hogy lehet fiu is boszi, de az nem boszorkány, hanem varázslo.
Vagy ti hogy tudjátok?
-nelli-
Vendég 2004. 08. 17. 0:00
A férfiak ugyananyira lehetnek boszorkányok mint a nők!Ez is a családtól függ!Nemcsak a nőkben öröklődik!A boszorkánymesterek azok voltak akik másokat tanítottak!
Ek boccs a tegnapi kirohanásomért de ezt nem hagyhattam szó nélkül!
Noémi
Shiva 2004. 08. 17. 0:00
Persze,hogy lehet csak amennyire én tudom régen boszorkánymesternek hívták a férfi boszorkányt.

Üdv:Shiva
AMD 65 2004. 08. 17. 0:00
Gyászolók a wiccás topikba!Ez itt a boszis topik és ha a racionális Maxot meggyőzitek lehet ő is boszorkánynak áll!De volt itt egy kérdés amivel a dühöngések közben senki nem foglalkozot"férfi lehet boszi?"
Max 2004. 08. 16. 0:00
A Wiccát meg nagyon sajnálom, csak semmi közöm hozzá. Ne várd hogy sírjak. Amikor az újságban átlapozod a gyászhíreket téged elkap a sírás? Szerintem nem. Na engem sem.
Max 2004. 08. 16. 0:00
Olvasok a sorok között "Friend" haver. Magam is így látom. Dina, szerintem te fulladj meg. A gestapós módszereiddel együtt. Aki nem hisz a marhaságaidban az fulladjon meg, mi? Na tudod.
Egyszer varázsolna valaki valamit, akkor beszarnék tőle az tuti. De nem csinál senki semmit, csak jártatja a száját boszorkányságról meg okkultizmusról meg transzcendentális faszomsetudjamikről.
Nőjetek már fel.
AMD 65 2004. 08. 16. 0:00
Olyan jól indult,már majdnem boszi lettem én is!Lehet férfi is boszi?
Vendég 2004. 08. 16. 0:00
Kár volt elrontani ezt a topikot(remélem még jó lesz)fikázzátok egymást és nincs semmi lényegi dolog!A bizalom meg elszált mindenki fél nehogy a másik fikázza őt
Vendég 2004. 08. 16. 0:00
Miután az üzenetem heves indulatokat váltott ki sok emberből, szeretném leszögezni, hogy nem bántó szándékkal vagyok itt. Sokan vagytok hiszékenyek, s az ember a legmélyebb gyászát nem osztja meg fűvel-fával. Olvassatok a sorok között, "barátok"!

The Friend
Shiva 2004. 08. 16. 0:00
Bocs Twellin,hogy félreírtam a nevedet!

Üdv: Shiva
Shiva 2004. 08. 16. 0:00
Szerintem ezt a topikot azok rontják el akik azért jönnek ide,hogy fikázzák a másikat és káromkodjanak.Ez már egyenesen undorító és nem értem ,hogy valaki milyen jogon anyáz olyan embereket akiket nem ismer.Szerintem itt az egyetlen inteligens ember TWILLIG.Dina neked meg annyit,hogy szerintem mindenki sajnálja a nőwéredet de ha te nem tudsz semmit miért szólsz le másokat.Miért gondolod,hogy ez mind baromság?1ébként meg nem lehet a végtelenségig gyászolni és főleg ne várd ezt másoktól akik nem is ismerték.
Üdv: Shiva
AMD 65 2004. 08. 15. 0:00
Így van vissza a témára!
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Ez mnost boszis topic, vagy mi a nyű?Esetleg szóltatok egy szót is a boszorkányságról?Vagy csak a teremtéstől a Wiccákig, boszitörit kihagyva???
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Már ne haragudjatok, de ehhez a témához hogy jön ide a farok bekapás???
-nelli-
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Nna jó, egy pillanat. Ez már nem a Wicca topik, hanem egy boszorkányságról szóló topic. De úgylátpm titeket ez nem zavar. Nagyon sajnálom Wiccát, de nem kéne minden topikban róla beszélni. Nyitottatok neki egy külön topicot, hát beszéljetek róla ott. És nem tudom, hogy miért lennénk érzéketlenek...

Twellin
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Akkor csappant meg amikor arra került a sor hogy"ki mit tud":)
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Na mivan sok okos boszorkaismerő?Megcsappant a nézetség?
AMD 65 2004. 08. 14. 0:00
Na lássunk már konkrétumokat!!Ki mit tud:))
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
Timeg fogjátok már be a nagy szátokat!Gondoljatok bele kivel beszéltek!1 olyan lánnyal akinek nemrég halt meg az ikernővére!Ebbe gondoljatok bele!De bunkók vagytok!
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
Drága Dina(?)!
Ez nem a "Kész átverés show".Gondolkodj el ezen és ne kábíts senkit semmivel, mert átverni embereket csúnya és szégyentelen dolog. Nem bántani akarlak, csak figyelmeztetni, mielőtt nagyobb baj lenne!
The Friend
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
Üdv Dina!
Felcsigáztak a nagy szavak, kiváncsi lennék arra, hogy tudsz is valamit, vagy csak másokat tudsz leszólni. Ha ennyire otthon vagy a témában, és azt állítod, hogy az eddg elhangzott dolgok csupán hasztalan dolgok, akkor légyszíves világosíts fel minket. Te, akinek családja 700 éves boszorkány múltra tekint vissza, add át nekünk a tudás eszenciáját! Persze csak ha gondolod. De én a helyedben nem csak a levegőbe beszélnék, hanem lettennék valamit az asztalra. ;)

Twellin
Dina 2004. 08. 14. 0:00
Na eloszoris koszonom,h olyanok beszelnek a boszorkanyok neveben akiknek halovany fogalmuk sincsen rola!
Carmen koszonom mar nagyabol helyre jottem!Valoban volt 1 kis idegosszeomlasom!De nem baj!Most megint itthon vok!De amint meglattam ezt a sok szart ami itt van egybol legszivesebben......na mind1!Ha meg szegeny noverem elne o jol beszolna de en nemtok!
Az elottem szolo gondolom Noemi volt!O 1 regi magyar baratunk!
Max temeg fulladj meg.......
Vendég 2004. 08. 14. 0:00
Na Max ide már csak te kellettél!A csodatevő doktorbácsi!Ek remélem hallottad,h a csaj akit leszóltál a betegsége miatt meghalt!Róladis megvan a véleményem!
Síva édesem nehogymár 1 bakfis beszéljen nekem a boszorkányságról!Lehet,h 1 cseppet el vok magamtól szálva,de ennek is megvan az oka!Majd ha 24 éves fejjel olyanokat élsz át mint én hozzáteszem mint boszorkány na nekem akkor pofázz édes jóóóóóóóó????????!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Azért, mert te nem hallottál még valamiről, az nem jelenti azt, hogy baromság. És kérdésedre válaszolva, igen, ma is gyakorolják ezeket a "hókuszpókuszokat".

Twellin
Max 2004. 08. 13. 0:00
Boszorkányság. Ezt a baromságot. A középkorban azt nevezték boszorkánynak aki gyógyfüvekbl teát csinált magának. De hogy valaki valamilyen mesebeli hókuszpókuszt is müveljen, hát olyanról még nem hallottam. Valaki, esetleg? Szerintem más sem.
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Sziasztok!
Nos, elég sok mindenről esett szó, amíg távol voltam...
Először is, tényleg nincs fekete és fehér mágia, mivel mágia csak egy van. Nincs is értelme külön tárgyalni őket. Egyszerüen lehet jóra és rosszra használni. Véres áldozatok manapság már nincsenek, de régen még belefért. A pokplbajutást illetően pedig annyit, hogy én nem hiszek benne, tehát szerintem nem fogok oda kerülni. Nem arról van szó, hogyha nem ismerem a BTK-t akkor nem tudok bűnt elkövetni. Itt meggyőződésekről van szó.
A boszorkányság és a wicca külömbségeiről... Először el kéne gondolkodni arról, hogy miből ered a wicca szó. Mielőtt nindenki elkezdene utánanézni, az angol witch szóból ered... ;)
Az pedig igaz, hogy boszorkánynak születni kell, ugynis ha nem születsz meg, akkor nem is lehetsz boszorkány. De elég egy szimpla embernek születni. ;)

Twellin
AMD 65 2004. 08. 13. 0:00
Nem kell veszekedni hogy született boszi,tanult boszi!Mindegy a lényeg hogy ki mit tud nem?Csak lássak már valami konkrét dolgot itt hogy miért jó annak lenni ki mit tud csinálni miért stb.Cseréljetek szépen eszmét azt abbol én is tanulok talán valamit.Különben is mi a baj boszi szempontbol H.val ő szerette az okkult dolgokat
Shiva 2004. 08. 13. 0:00
Carmen666!Nem Értem,hogy ezt mire írtad.Én is kapjam be?

Üdv: Shiva
Shiva 2004. 08. 13. 0:00
Már megbocsáss,de soha egy szóval nem mondtam,hogy Én boszorkány vagyok.Egyebként meg ijenek lennének a boszorkányok mint Te?Nem hiszem.De ha igen,akkor nem szeretnák rájuk hasonlítani mert még lehet Én is azt hinném,hogy "felsőbbrendű"vagyok.Te nem inkább Hitler leszármazottja vagy?Szerintem Te nagyon el vagy szállva magadtól.A 700 évről meg az a véleményem,hogy messziről jött ember azt mond amit akar.Üdv: Shiva

UI:Főleg név nélkül!
Vendég 2004. 08. 13. 0:00
Édes arany bogaraim!Ez 1 BOSZORKÁNYTOPIC nem pedig FANATIKUS VÁLTSUK MEG A VILÁGOT ISTEN,JÉZUS ÉS AZ ÖSSZES SZENT NEVÉBEN topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előszöris mint már mondtam a boszorkányság és a wicca vallás teljesen különbözik 1mástól!
Shiva?Ha olyan baromi nagy boszorkány vagy áruld már el nekem,h miket tudsz csinálni?Azonkívül,h füstölőt égetsz és olvasod a sok ökörséget az edesviz könyvekből!Mert csak tájékoztatlak,h ez a wicca!
A boszorkány sületésről pedig annyit,h a családtagokra öröklődnek bizonyos képességek és ezen képességek fölött való úralkodás!Mint pl?a jövő ismerete(gondolom hallottatok már olyan emberekről akik mindenféle csegédezköz nélkül tudták a jövőt!vagy a mások érzelmeinek befolyásolása mindenféle varázsige nélkül!Az más kérdés,h a boszorkány rítusok néha megeggyeznek a wicca szertartásokkal!
A 700 éves múltról meg annyit,h eddig tudták visszavezetni!

ui?nem repkedünk seprűn és nem főzünk békát!
uui:NINCS FEFÉR ÉS FEKETEMÁGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Nem arrol írtam hogy szerintem igaz e a biblia(az új régészeti felfedezések egyre inkább igazolják hogy a benne leírt háborúk és események megtörténtek)hanem arrol hogy az egyházak nem mindig az abban leírtak alapján tevékenykednek és akkor nem a bibliát vagy Jézust kell hibáztatni hanem azt az egyházat(tehát embereket)akik a rossz dolgokat elkövetik
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Én azokkal szoktam bekapatni akik szimpatikusak számomra
satanoz 2004. 08. 12. 0:00
És az összes dolog, amit a Bibliában leírtak honnan a fenéből tudod, hogy igaz?? Úgy beszélsz róla, mintha te írtad volna a saját szemeddel látottak alapján..
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Ha valakinek 700éves boszi családi multja van akkor is valamikor el kellett kezdeni valakinek aki előtte nem volt boszi nem?
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Elgondolkodtató hogy a katolikus egyház élén a pápával(csak náluk főnök a pápa)tiltotta a biblia használatát és a nemzeti nyelvekre való lefordítását mert nem akarta hogy az emberek megtudják:más van a bibliában mint amit ők tanítanak.Ha jól emlékszem csak az 1960as években engedte meg a pápa hogy a nemzeti nyelveken is misézhessenek a papok a katolikus templomokban addig latinul ment amit senki sem értett
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Gondolom a Holt tengeri tekercsekröl beszélsz amiket a Stigmata című filmben is emlegettek mint Jézus evangéliumát.Nem tudni hogy ki írta ezeket de mégha maga Jézus is írta volna akkor is mi lenne a bizonyíték rá?A Biblia soha nem említi hogy Jézus tudott volna írni vagy hogy írt volna kivéve egy esetet mikor a homokba írogatott vagy rajzolt az ujjával mikor a házasságtörő asszonyt vitték elé ítéletre.
Shiva 2004. 08. 12. 0:00
Ja!!Biztos Te is Született boszorkány vagy.:pppp
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Ne haragudj AMD de néha egész normális dolgokat írsz ,máskor pedig azt gondolná az ember,hogy egy 11 éves hülyegyerek vagy.
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
ezt a sok gonoszos baromságot honnan szeded AMD?
sat
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Asszem a kisjézusozásnak csak a kisgyerekek dőlnek be.. Nekem van valami külön vallásom szerintem, és pont ez a jó, mindenkinek magának kéne eldönteni, hogy mit hisz el a sok ránk maradt infóból.. nem? Elméletileg katolikus lennék, megkereszteltek vagy mi, de akkor pontosítsunk, a kereszténység katolikus ágát tartom baromságnak.. (nemtom igaz-e h a Jézus valódi szavaival íródott tekercset a későbbi katolikus egyház eretnekségnek tartotta, és nem ismerte el.. ez végképp nem tudom hogy jön ide, de azért érdekes nem?) Lehet fantáziálok vagy keverek megint valamit..
sat
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Megtévesztő a katolikusok máriázása is(nem isten ő)és kisjézusozása is.Persze a kisjézusozás is azért van mert hogy ezáltal is kiemeljék máriát.Az emberekbe hibásan belenevelik hogy Jézus egy gyermek ami nem igaz mert ő is felnőtt mint minden ember,micsoda hülyeség lenne egy33éves emberröl mindig a csecsemőkori képeit mutogatni és azzal azonosítani.Ha Jézusra gondol az ember CSAK csecsemőként meg a kereszten meghalni látja maga előtt mert ezt nevelték bele de ezenkívül csinált ő mást is de erre nem emlékeznek általában ezért gondolják sokan helytelenül hogy ESETLEN ERŐTLEN AZ ÚR ÉS JÉZUS.Akkor kezdenek keresgetni hogy valami mást találjanak azt itt jön a képbe a gonosz a boszorkány a démonok hada akik több"erőt,csodát,szemfényvesztést"tudnak mutatni
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Az a fő probléma az embereknél magyar országon hogy mivel nincs hittan halvány fogalmuk sincs vallásügyben.Valahogy nem ártana tanitani az embereknek az iskolában h a fő vallásoknak mi a lényege, persze csak fő vonalakban és a kereszténységet kicsit bővebben.Nagyon szomorú hogy a kereszténységet a Bibliát,Jézust azonositják a Katolikus egyházzal.Kellene tudni az embereknek hogy a kereszténységnek van több ága és a katolikus csak egy ebböl bár jelenleg a legtöbb hívővel ez rendelkezik.Nincs minden keresztény gyülekezetnek temploma !CSAK A KATOLIKUSOKNÁL VAN GYÓNÁS ÉS CSAK ŐK NEM NŐSÜLHETNEK.Az összes többi keresztény gyülekezetben lehet nősülni.A szexet sem tiltják csak azt mondják hogy a lelki tisztaság végett házasságon belül kell gyakorolni a hívőknek.Sajnos az emberek tudatlanok és ez a gonosz célja hogy az igazság tudását elrejtse az ember elöl.A féligazságok legalább olyan veszélyesek mint a szintiszta hazugság
satanoz 2004. 08. 12. 0:00
Ebben van valami AMD..
sat
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Hát én Wicca meg boszorkány témában nem vagyok jártas (hiába olvastam efféle könyvet), szal bocs h nem arról írok, amiről kéne...

Twellinnek biztos igaza van a sátánizmust illetően, de eszerint szinte mindenki sátánista. (legalábbis én biztos) Az emberek nem foglalkoznak a keresztény tanokkal, nem is értenek vele egyet. Hinni Istenben nem annyiból áll hogy ha gáz van, kinyögök néhány jajj istenem segíts-et.. sokan ezt teszik, és azt állítják h hisznek istenben.. lófaszt! Aki meg eljár templomba, és valami gyóntató pappal megosztja a vétkeit, (persze ahogy onnan kilép ugyanúgy folytatja a nyavalyás bűnös életét) az még rosszabb. Kibeszélni magunkból a sok szutykot egy vadidegennek, akinek semmi de semmi köze nincs istenhez?! Ez nevetséges.. ennyi erővel pszichológushoz is mehetne, szal ettől még nem hívő. Meg szerintem csak mi magunk tehetjük jobbá az életünket, az isten (ha van) esetleg reményt adhat a cél érdekében. A keresztény egyház meg egy baromság.. vagy nem?? Na jó ennyi elég volt belőlem, még a végén zavart elmeállapot tekintetében törlik a hozzászólásomat.
Üdv Evribádi!
sat
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Van feférmágia is?
AMD 65 2004. 08. 12. 0:00
Mi a wica nem az éva női név becézett alakja hanem egy vallás??Van ám meglepetés,erröl még nem hallottam.Az emberiség történetét végigkiséri a különböző"isteneknek"démonoknak való ember és állat áldozat nem nagyon volt olyan vallás aminek"istene"ne követelte volna meg ezeket az áldozatokat.Pont a boszorkányhit és a sátánizmus volna az a "vallás"ami nem követeli-követelte-meg ezt. 2Hogy is van ez??Nem vagyok keresztény és ezért ha bünözök nem kerülök a pokolra mert nem hiszek benne??Kicsit úgy hangzik ez mintha azt mondanád h nem ismerem a törvényt(BTK)és akkor nem vonatkozik rám,vagy külföldi állampolgárságom van és rabolhatok itt bátran mert rám nem vonatkozik.
Vendég 2004. 08. 12. 0:00
Hát édesdem az összes szar Edesvizi könyv a Wiccától kezdve a Feférmágiáig leírja,h a szerelmi kötést hogyan csinálják!Úgyhogy fehér mágiához sorolják!Abban viszont vald be,h igazam van,h nincs határ a fehér és feketemágia között!Abban pedig nincs igazad,h mindenkiben megvan a képesség!Most te a boszorkányságról v a Wicca-ról beszélsz!Mert a boszorkányság született adotság a Wicca pedig természeti vallás!És a boszorkányok nagyrésze Wicca de nem boszorkák a Wicc-ak!Érted!Tehát aki wicca követője az kijár a természetbe teliholdkor a boszorkány meg képes cselekedni is!Bocska nekem ezt tanították nalatok higyétek el sokkal többet ismerő emberek/boszorkányok!És ahogy a hozzászólásokat olvastam itt inkább a Wicca-ról lehet szó!
Shiva 2004. 08. 12. 0:00
AMD!Az áldozásnak nem az a lényege,hogy elpusztítsd azt amit áldozol hanem,hogy felajánlod az isteneknek.Egyik Isten sem várja el a véráldozatot.Akár ételt,vagy tárgyakat is lehet áldozni.Ha valaki olyan szegény akár vizet is felajánlhat. Üdv: Shiva
Shiva 2004. 08. 12. 0:00
Hat ne is haragudj de ez egy hülyeség! Valóban vannak akik annak születnek de a képesség mindenkiben megvan, csak van akinek többet, van akinek kevesebbet kell gyakorolni. Vagy szerinted kereszténynek is születni kell?????Bárki imádkozhat az istenekhez.A srerelmi kökéssel kapcsolatban meg anyit,hogy még nem találkoztam olyan könyvvel ami azt írta volna, hogy az "fehér".Sőt inkább óvják az ilyesfajta mágiától az embert.
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Előszöris:Twelin?Te gyakorlod a mágiát vagy tényleg csk olvasol róla!Mert akkor tudnod kell,h boszorkánynak születni kell!NEM JUTUNK A POKOLRA MERT MI NEM A KERESZTÉNY TANOKON NEVELKEDÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ezt érthetné már meg v.ki!Namost az első hatalmas hülyeség a wicca könyvekkel kápcsolatban az,h különbséget tesz fekete és fehér mágia közt!Most gondolkozzatok:azt írják,h a fehér a segítő a fekete az ártó mágia!Ha én szerelmi kötést kötök valakinek amit mellesleg az összes könyv a fehérmágiához sorol,annak akinek kötöm jót teszek(fehér)annak akit megkötök viszont ártok(fekete)tehát ezek között nincs különbség!értitek már!És ez nemcsak a szerelmi kötéssel van így!A szerelmi kötés a világ 1ik legegyszerűbb dolga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AMD 65 2004. 08. 11. 0:00
Ajaj van itt baj rendesen!Beleolvastam a honlapba majd még késöbb folytatom,szépen van fogalmazva és vannak benne lódítások rendesen aki nem ismeri a bibliát könnyű HITETNI az ott olvasott szöveg pl azonositja a bibliát a különböző keresztény egyházak az évezredek alatt kialakult eltévelyedéseivel ami nagyon nem igaz!Az hogy a katolikus papok nem házasodnak és sokasodnak pl éppen bibliaellenes.Pontosan a Bibliátol való eltérések miatt jött létre a reformáció különféle ágai.Meg hogy a biblia tiltja a sexet hát a féligazságok tömege amivel megtévesztik a tájékozatlan embert
AMD 65 2004. 08. 11. 0:00
Engem nem érdekelne ha könyvböl írná ezeket mert már ahhoz is nagy tudás kell hogy az adott időben megtalálja az információt az ember.Na akkor kezdjük elölröl a boszorkányoknak vannak isteneik akik nem a sátán(lucifer)nem a démonok hanem kik? Áldozás növényekkel kicsit hihetetlenül hangzik mert ha áldozásrol van szó az mindig vérrel szokott járni.Akkor kezdjük innen,megyek megnézem a honlapot,remélem jobb lesz mint a http://www.zsidro.com:)
Carmen666 2004. 08. 11. 0:00
Ok ! Bocs,hülye voltam,bocs! tényleg,heló
Carmen666 2004. 08. 11. 0:00
Shiva!Nem hát! Attól,hogy valaki metálos v rocker,nem kell sátánistának lennie! Én sem vagyok már az,a nevem mögött a 666 is MÁR CSAK azért van,mert évek óta ezen a neven ismer mindenki,és minek változtassam meg!? ;) Hidd el Twellin én sem ilyen vagyok valójában,mint ahogy az ebben az egész music.hu-n látszik! Csak tudod elég rázós múlttal rendelkezem (ami tudom csöppet sem ide tartozik),emiatt kicsit hirtelen haragúbb vok,könnyebb felidegesíteni és ez az egész ezért jön ki belőlem... de ugyebár kik is vagytok ti,hogy magyarázkodjak nektek?!! kit érdekel... mellesleg mondd neked az a név vlamit h Andor Szandor Lavey? ( ne keresőből!)
Shiva 2004. 08. 11. 0:00
Szerintem attól, hogy valaki metalos nem kell, hogs sátánista legyen.azt viszont nem értem miért vitatkoztok. Szerintem ezek a dolgok annyira relativak.
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Nos, azt megértem, hogy a Wicca topicból mellőztetek, mert az nem arról szólt. De ezt direkt ezért nyitotta AMD 65. Ő kért meg arra, hogy mondjam el a véleményemet. Ez nem okoskodás, hanem szimpla eszmecsere. A keménykedésről szerintem csak azután beszéljünk, miután tükörbe néztél, és visszaolvastad néhány hozzászólásodat. Mint már mondottam, ezeket nem könyvből írom ki, de ezt nem mondom el többször, hisz úgy látom felesleges. Szerintem lehetnél egy kicsit rugalmasabb, és talán elgondolkodhatnál azon, hogy miért is lenne jó nekem az, ha könyvekből másolgatnék ide. Nem én vagyok nevetséges, hanem az a kétségbeesett erölködés, amit produkálsz. Én szívesen vitatkozom, ha van értelme, de annak semmi értelme, hogy a káromkodásaidból próbáljam kiszűrni, hogy mit is szeretnél mondani. És a hozzászólásaid ráadásul alaptalan vádaskodások. Ha felkészülsz a témából, és valamit másként gondolsz, akkor szívesen megvitatom veled. Ha jól érvelsz, talán még meg is tudsz győzni. Én nyitott vagyok. ;)
Kivénycsi vagyok, milyen káromkodásokban lehet részünk a második felvonásban.

Twellin

U.i.:Ezeket sem könyvből írtam ;)
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Üdv Shiva!
Köszönöm elismerésed! Milyen területen olvastál?
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Jah, igen a honlap: http://www.scythe.hu
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Még egy alapvető probléma. Sajnos a sátánizmussal sem vagy tisztában. Ők nem sátánban hisznek, ez egy téves megfogalmazás, ami még a középkorra nyúlik vissza. Akkor nevezték azokat az embereket a sátán szolgáinak, akik nem hittek istenben. A sátánisták magukban hisznek, és nem értenek egyet a keresztény vallás tanaival. Nem azokra a majmokra gondolok, akik kifestik magukat, és keménykednek. Ők szimplán metalos emberek, akik szeretnének valami misztikusat vinni az életükbe. A sátánizmus alatt az emberek 99%-a az ördögimádást érti tévesen. Ajánlom a következő oldalt, azoknak, akik nem szeretnének olyan dolgokat állítani, amikről nincs fogalmuk. ;)

Twellin
Shiva 2004. 08. 11. 0:00
Szia Twellin! Engem is foglalkoztat ez a téma,el is olvastam már pár könyvet. Csak azt szeretném mondani, hogy tetszik amiket írsz. Végre van valaki aki nem a hülyeséget írja és nem azonosítja a boszorkányságot a sátánizmussal, vagy egyéb gonosz dolgokkal. Üdv: Shiva
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Aha tehát jók.Gondolom a sátánisták is a saját istenüket gondolják jónak
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Hát így egyáltalán nem pontos. Eleve kezdjük ott, hogy a sátán nem isten. Több elmélet van arra, hogy mi is ő. Például tartják démonnak, de az is lehet, hogy szimplán a keresztények találták ki. Másodsorban leszögezném, hogy nem ördögimádókról van szó, hanem boszorkányokról. Nem szeretnélek téged sem megbántani, de ha az alábbiakat komolyan írtad, akkor te nagyon el vagy tájolva. A boszorkányok alapvetően jók. ;)
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
Nem úgy van az hogy istenük csak egy van a sátán azonkívül meg a rengeteg démon akik különböző ranguak de NEM istenek??Nem így pontosabb??
Vendég 2004. 08. 11. 0:00
na neeeeeeee régen is így volt ez?
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Nem feltétlenül áldoznak, itt végzik a különböző varázslatokat. De áldozhatnak is. Ebben az esetben valamelyik istennek. Nagyon sok van. Persze ne gondold azt, hogy véres áldozatokat mutatnak be. Maximum növényeket áldoznak. ;)

Twellin
AMD 65 2004. 08. 10. 0:00
Minek az oltár?Kinek áldoznak ott?
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Nos, folytassuk talán az eszözökkel. Minden almágia alkalmazásáhozmegvannak a speciális eszközök, amik nagyon szépen le vannak írva, egyes errekészült könyvekben. Ha valami konkrétan érdekel, akkor szívesen válaszolok, de most nem akarom felsorolni az összeset. De vannak általános eszközök is. Ezek közé tartozik például az athame, ami egy felszentelt tőr, vagy kard. Ezt a boszorkány vagy maga készíti, vagy örökli, de az sem baj, ha valahonnan készen szerzi be. Általában szertartásos mozdulatsorok végzéséhez, növények darabolásához stb. végzik. Egy másik ilyen tárgy a pentákulum. Ez egy ötágú csillag. Az öt ág az öt elemet jelzi. Legfelső az éter, az elme. Utána balra haladva rendre így következnek az elemek: Föld, Levegő, Tűz, Víz. Általában az oltárra festik, ahol a varázslataikat végzik. Ez erőt sugároz, segít a varázslatok létrejöttében. A következő tárgy a gyertya. Színe befolyásolja a varázslatot. A füstölőszer is kedvező hatással van a varázs kimenetelére. Most ennyi jut eszembe. A többit majd később.

Üdv, Twellin
Vendég 2004. 08. 10. 0:00
Azt kétlem, hogy a pokolra kerülnének, mert aki nem hisz benne az kevéssé kerülhet oda! ;)

Fórum » DÜHÖNGŐ » Pletykafészek