Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Zagar, filmzene, koncert

létrehozva: 2004. 08. 15.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 02. 13. 15:38
Nem rég jöttem haza...Egész napom olyan volt mint egy utált hétfő, és olyan voltam mint egy mosottsz*r. Nem éreztem jól magam,mivel beteg is vagyok. Szóval hazafelé a buszon csak bámultam ki a fejemből és már egy rongyosra hallgatott muse szám ment a fülemben. Majd akadt egy hely és leültem (pedig ez is ritka mert ha még hely is van nem szoktam leülni, inkább állok). Hirtelen elegem lett a zenéből, elővettem a telefonom, és elkezdtem válogatni az előadók között...nézem..nézem..és végül megpillantottam...Zagar: Wings of Love... kivételt tettem és ezt választottam, pedig ezt vagy az ehhez hasonló számokat csak úgy szeretem hallgatni, hogy nincs semmi háttérzaj, pl.:a busz moraja,
csak a gondoloataim és a zene. De mégis ezt választottam. Becsuktam a szemem és már sodort is magával, még most is a hatása alatt vagyok. Elfelejtettem minden terhemet, bánatomat, csak ami jó volt a mai napban (történetesen EGY dolog)eszembe jutott, és elkezdtem mosolyogni...olyan jó kedvem lett-van, hogy csak futnék jó messze, el a világból...
NA EZEKÉRT A PILLANATOKÉRT JÓ ÉLNI!
akkor válik valami igazán széppé, egy különleges, ritka gyöngyszemmé, ha ilyenre képes...
KÖSZÖNÖM!!!!!
Vendég 2006. 02. 21. 10:40
Bár zeneileg nem igazán az én világom az általuk játszott stílus, de én már csak a személyes kapcsolat miatt is imádom!Az pedig, hogy a közszolgálati tv bevállalta őket, csak annak köszönhető, hogy nagy hozzáértéssel végzik azt, amit végeznek. GRATULÁLOK TIBI, CSAK IGY TOVÁBB!!!Uokahugod, Jutka
Vendég 2004. 11. 04. 10:15
A lemezajánlót lehetne kicsit frissíteni.
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
zagar az király!!!!
Vendég 2004. 09. 22. 0:00
Én az M1-en láttam először őket. Fantasztikus volt. Örülök hogy egy közszolgálati tv bevállalta hogy ilyen zenét is bemutasson. Sok sikert a fiúknak
Simon Péter 2004. 08. 15. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkrol?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek