Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Polót akarok csináltatni!!!

létrehozva: 2004. 08. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 09. 14. 5:12
o)
Vendég 2004. 11. 13. 19:42
eric clapton pólót nem tud valaki?
Carmen666 2004. 08. 29. 0:00
na jah! :o)
Max 2004. 08. 29. 0:00
Ne gyere nekik ilyen kifejezésekkel, mert fingjuk nics mirl beszélsz. Nagy optimizmusra vall, hogy azt feltételezed hogy ezek kiolvastak egy könyvet is életükben. Kivéve talán a Micimackót.
Jay 2004. 08. 29. 0:00
Heh. Ki is írta ezt a "Max baszom az anyád"-os dolgot ? Mephisto ? Mindegy, valaki segítsen neki, mert leragadt a freud-i fallikus korszakában, vagy ha úgy tetszik - még mindíg ödipusz-konfliktusa van. Hány éves is vagy, pajtikám ? Ideje volna fejlödni, nem ? Hjaaaa, hogy az odébb van még ? OK!
Max 2004. 08. 27. 0:00
Mint mondtam sok sikert. Arról hogy mennyi pénzem van neked fogalmad sincs. Nemtom minek jártatod a szád fölöslegesen.
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
Üdv.

Nekem van egy jó megoldásom. Vegyél egy vastagabb anyagú pólót, tervezd meg a feliratot, majd fogj egy kihegyezett hurkapálcát és egy kevés hypót, és rajzold meg a tervezett feliratot. Lényeg, hogy sötét színű legyen a póló, és az ,hogy a póló rajzolt és a másik oldala közé rakjál újságpapírt, hogy nem legyen tiszta folt a poló hátulja.

kb. ennyi.

ha valaki kiváncsi az eredményre annak küldök egy képet.

Na szeva.
Mephisto 2004. 08. 26. 0:00
néznél mi kispajtás!
ha szembejönnék veled egy ilyen pólóba akkor nézném meg mit csinálnál maxiking!
szerintem kussolnál és mennél tovább!
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
én megirom:-)
-nelli-
Max 2004. 08. 26. 0:00
Jó. Nyomtasd. Ha neked megéri erre pénzt elverni, sok sikert...
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
Én azt nyomtatnám rá hogy:MAX DAMAGE EGY PARASZT!
syntax.error 2004. 08. 25. 0:00
http://www.multiprint.hu
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
Ja U2 voltam
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
nem polot kell még venni de ez is elég olcsó :P
Vendég 2004. 08. 24. 0:00
poloval együtt?
2004. 08. 24. 0:00
ja sötét polora is lehet nyomni és 1500 a nyomás!!!
2004. 08. 24. 0:00
helló ujra én vagyok van egy tuti hely az euró centerben és ott csinálta a haverom is 2 hete csinálta és még mindig tuti probáld meg nem tom melyik szinten van de sz.tem jó :D
Vendég 2004. 08. 23. 0:00
mi vagyok én ártáblázat??
Be-rci 2004. 08. 23. 0:00
Mindegy milyen messze van a Mammut...
Szóval oda megyek és megmondom nekik,hogy mit akarok,hogy a pólóra írjanak és rányomják olyan betűtipússal,amilyennel akarom? Ja! Fekete pólóra fehér felirat kb mennyi? :-DD
Vagy karakterenként számolják?
Ferenczi Attila 2004. 08. 23. 0:00
Szia!

A Mammut neked mennyire van közel? Ott 1ébként azt is megcsinálják, hogy viszel képet, vagy feliratot amit te csinálsz meg, vagy a kedved szerinti betűtípussal nyomják rá (ugyebár ez az olcsóbb megoldás) - lényeg, hogy az ára 1500 - 5000 Ft között terjed (5000 - sötét pólóra fénykép + felirat)

Att
Be-rci 2004. 08. 23. 0:00
Szia!

Hát...ezen a képen Madonna van...egy koncerten... :-D
Köszi majd megpróbálom!
Ez az egyik haveromnak lenne ajándék...a "TÖBBIEK" KITALÁLTÁK,HOGY VMI JÓPOFA PÓLÓT KÉNE CSINÁLTATNI... :-D (bocs a nagybetűért)
Én egyébként nem tom mit akarnak ráiratni...csak kérték,hogy segítsek... :-D
2004. 08. 22. 0:00
Helló Be-rci csak kérdeznén hogy milyen kép az ott a nevednél!
De asszem tuok segiteni de nem biztos hogy pont jó.
Én is probáltam polot csináltatni de nem olyan jó minöségü.
amit ajánlané az a westend citycebterben van asszem a foldszinten ahol
nem éppenn vasalják hanem rá nyomják de ez is forró meg minden és ráolvad a kép (persze jó lessz)
én még nem csináltattam ott semmit de én inkább himeztetni fogok az is menö
ez elég jó minöségü meg minden de ára is van. de ha feliratot akarsz az jobb minta kép mert jó képet olyan nagyságban nehéz találni : ). De ha nem müködik igy probáld még más plázákban vagy ha látsz pl szigeten volt poloárus és csinálták jó minöségban valami üzleten kivüli + munkaként megcsinálhatja valaki. (ilyen manus) én inkább rendelek : ) lusta vok mán

Üdvözlettel U2 majd látogass el a topicba .(ja és mi az hogy ("ajándék lenne!")
De milyen fontos felirat az ?????!!!!! :D Ja meg pl a ciánkáliba vannak ilyen féle polok hogy "bal fasz" meg stb ilyen felirat az eladot meg lehet kérdezni hogxy aki csinálja készitsen neked olyan feliratos polot gondolom egy módszer! :D
Be-rci 2004. 08. 22. 0:00
Sziasztok!

Szeretnék polót csináltatni. Feliratot szeretnék polóra iratni,de vmi jó minőségűt. Úgyértem nem vasalós meg stb. módszerrel.
Tud valaki olyan helyet,ahol ilyet lehet csináltatni?
Légyszives segítsetek! Ajándék lenne!
Köszi!

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet