Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Káromkodó!!!!!!!!!

létrehozva: 2004. 08. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 08. 25. 11:52
TARKOS

cevasztok arcok
Zoli 2005. 06. 23. 13:35
Itt mindenki nagy arc. Remélem egyszer majd észhez tértek!
Vendég 2004. 09. 15. 0:00
Honnan jött ez a Nick, h Ronaldinho??
Rolandinho 2004. 09. 15. 0:00
Hályyy!!!Mindenkinek!!! Nemtudtok olyan oldalt ahul lelehet tölteni filmzenét??????
Thyrane 2004. 09. 15. 0:00
ehhehe...
Max 2004. 09. 13. 0:00
Látom a lelki szemeimmel hogy eléd térdel....
Thyrane 2004. 09. 11. 0:00
Óó,igen!
Erre vártam egész életemben.. :D
Majd jól beszopatom.
Vendég 2004. 09. 11. 0:00
nem ő szopni akar!
satanoz 2004. 09. 11. 0:00
Rosszcsont az isten!!! Thyr:gondolj bele mekkora megtiszteltetés h ő akar szopatni.
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
De ő is szopni akar azt irta valahol hogy nem szoplak mert megversz.Akkor meleg?
Jay 2004. 09. 07. 0:00
Hahahhaahaaa ! Na végre, csak aktiválta magát a kisfiú ! Hiába na, megint nagyot alkotott, pont ezt vártam töle ! Csontikám, dehogy mondom én meg neked, hogy mit csinálj, látod tatikám, csinálod te azt magadtól is.
Kiismerhetö, kiszámítható. A bunkóság legjava. Nehogymá' elmenj a fórumról, Csontika, nézd csak, mennyi rajongód van ! Ugye, Thyrane ?
És kedves GUEST, ez a pöcs egy Rosszcsont nevü pöcs, aki a magasságos jóistennek érzi magát, de vigyázz, mit mondasz neki, mert juj, de veszélyes egy szájhös ... Szétrúgja a micsodádat, ha pasi vagy, ha meg nö, akkor leszpohatod meg ilyenek. Ez nála a sláger, eddig nem is láttam mást töle. Komolyan, én vizuális típus vagyok, és mindíg egy pulyka jut eszembe róla. Csakhát - a pulykákat levágják, nem ? :))
Vigyázz, Csontika, a végén még agyvérzést vagy infarktust kapsz, annyit idegeskedsz. Nem tesz ez jót neked ... Affene, mit beszélek itt ilyen szaknyelven, úgysem érti a szegény nyomorultja :(
Thyrane 2004. 09. 06. 0:00
Na végre.Már kezdtél hiányozni.
ehhehe
Vendég 2004. 09. 06. 0:00
Ez meg ki a pöcs??
Rosszcsont 2004. 09. 06. 0:00
Mi a kurva anyátok van,szemétládák? Kiteszem innen a lábam és máris jár a szarszagú pofátok? Az a kis sátánista ribanc már megint nem a dolgával törödik,hanem itt lebzsel,bassza meg!Carmen,a kurva anyád szarszagú picsáját,nem engedtem meg,hogy abbahagyd a szopást,szóval takarodj a helyedre. A többiek kussoljanak!!!!Na,rettenetesen elegem van belőletek.Még egy:faszfejkém,nehogy megmond már,mikor mit csinálok! Szétrúgom mákszemnyi farkad,mi a szarnak képzeled magad,te kiszuperált féreg? Az isten én vagyok!! Dögölj meg!!!!
Thyrane 2004. 09. 04. 0:00
Engem is kihagyott.
Felháborító!!
Jay 2004. 09. 03. 0:00
Hát, nem. Rosszcsontocska, kicsi fiacskám, hova tüntél ? Annyira hiányzik már a menö szöveged, amelyikben leírod majd, hogy nem engedted meg, hogy megszólaljak, és hogy takarodjak a helyemre. Naaaaa ...
Max 2004. 09. 03. 0:00
Kíváncsi vagyok, hogy hány hozzászólást olvasott el, mieltt véleményt alkotott. Szerintem em sokat.
Shiva 2004. 09. 02. 0:00
Figyelj Guest!
Először is jelentkezz be utána dumálj.Másodszor:Miért érzed magad különbnek ha Te is beszálsz a hülyeségbe.
Mellesleg Te mindjárt azzal indítottál,hogy mindenkiről véleményt mondtál.

ENNYI!!!

Üdv: Shiva
Jay 2004. 09. 02. 0:00
Guest barátom ! Igazán szar, hogy engem NEM anyáztál le, pedig elvártam volna ! Komolyan, jól esne, ha egy olyan emberke, mint Te, engem is kikiáltana baromarcnak, ezzel csak megtisztelnél ... Egyébként, ja, tényleg bejelentkezhetnél, nyugi, nem fog senki kinyomozni. Ja, és, hogy felvilágosítsalak : énn 22, max 22 évesek vagyunk, jómagam 1 hónappal idösebb Maxnél. Persze biztos fiatal kis fosok vagyunk Hozzád és a bazi nagy intellektueledhez képest, hogyne ...
Nem azért mondom, de nem kellene teljesen kor alapján ítélni, el tudom képzelni, hogy egy 16 vagy 18 éves emberke legyen olyan intelligens, mint mondjuk egy 25-ös. Mindegy má' , okoskodj csak nyugodtan. Csinálj show-t, csak már baromira unom.
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
A kurva anyád, legalább ne sorrendbe írtad volna... Ekkora szerencsétlen balfasz is csak te lehetsz. Kurva nagy ember vagy, legalább fél órát foglalkoztál a témával. A picsába, te olvastál már könyvet? Belőled még az Ablak-Zsiráfot sem nézem ki.
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Van egy tippem, hogy honnan tudsz ilyen hangzatos szavakat, amiktől egy átlag proli hanyatt vágja magát. Te kis faszkalap, elég, ha elolvasod a scythe oldalát kétszer, és már vágod is a témát. Képzeld el, nem csak te vagy ekkora tudós, hogy ráakadsz arra a szaros kis oldalra. Most versenyezhetünk, hogy ki tud több dolgot kiírni onnan. Azt meg mégis honnan a faszból kéne tudnom, hogy te hányszor írtad le, hogy nem vagy sátánista? Asszed, hogy mindenki vágja az önéletrajzodat, te hülye picsa?! Ha lenne egy kis agyad, akkor például nem írnád le kétszer ugyan azt. Olvasd csak végig az előző hozzászólásodat. Ha megtalálod a hibát hat órán belül, akkor felvételt nyersz a lelki sérültek kisegítő sulijába. Biztos nagy előrelépés lenne a családodban...
Ha pedig meguntad az olvasgatást a scythe-n, akkor próbálj meg valami értelmes dolgot is csinálni, mondjuk fogd be a pofád. És én nem keresőkre alapozom a tudásom, de mindenki magából indul ki.
CARMEN666 2004. 09. 01. 0:00
Édes drága egyetlenem! Én meg azt súgom meg neked,h NEM vagyok sátánista,amit már hatszázezernyolcvanötször elmondtam,de látom te is azok közé tartozol,akiknek túl nehéz a felfogási képességük! szar ügy. És azt is elmondom,h szerintem ezerszer többet tudok a sátánizmusról,mint te! de mindegy.... a nevem és a képem teljesen más okból jött,és ez szar ügy,h már sokadszorra mondom el,mégsem érti itt egy-két balfasz... na lökjed a dumát a sátánizmusról,ha ilyen fasza gyereknek vallod magad! na gyerünk,keress rá gyorsan a keresőben! bazdmeg! tudod te egyáltalán mi a kilenc sátáni kinyilatkoztatás? vagy a földi sátánizmus tizenyegy törvénye? mit tudsz aliester crowley-ról? és a sátán egyházáról? és pl Andorról? hmm? csak kérdezem... de te biztos olyan nagyon okos vagy és rá tudsz keresni a keresőben,nemde? szánalmas kis seggdugasz... a koromat meg pont neked fogom guest2 elmondani,nemde? mér te hány éves cseszd meg? 13? 14? kis faszkalap...
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Ekkora gusztustalan cigány helyet, mint ez, még nem láttam. Itt nincs egy normális ember sem. Mindannyiótok egy nagy nulla. Fasza gyerekek vagytok, mert a TV-ből megtanultatok káromkodni?! Mekkora itt az átlag életkor? Remélem azért megüti a nyolc évet. Azért nem mondok kevesebbet, mert azért gépelni tudtok. Tényleg nincs jobb dolgotok, mint ülni a gép előtt, és anyázni egy másik rakás gennyes debilnek? Vegyük például ezt a Mákteát. Ritka az ekkora barom, még vidéken is. Azt hiszi, hogy bárkire hatással van a szaros kis pofája. Füvezni még egy hat éves gyerek is tud. Szerintem inkább végezd el tisztességgel az óvodát, tanulj egy két verset, akkor talán nem leszel ekkora fasz, és nem fog a fél világ rajtad röhögni. Vagy itt van ez a Max, hogy a másik táborból is szemezgessek. Barátom, belőled árad a sötétség. Ha az egoizmusoddal baszni lehetne, akkor nem lennél még mindíg ilyen pejhes fasz. Anyád nem tanított meg arra, hogy ha gyökér vagy, akkor inkább maradj kussba? Bazdmeg, hány könyvet olvastál életedben az Ablak-Zsiráfon kívül? Szerintem gondolkozz el azon, hogy miért recskafoltos a gatyád minden nap. Ha rájössz, akkor te fogsz kushadni, kis szarzsák. Shiva, te meg mi a faszért paktálsz le egy rakás gennyes óvodással? Ne csodálkozz, ha looser fasznak lettél kikiáltva. És ahogy pattogsz, beszarás. Te tényleg komolyan gondoltad, hogy elkéred a címét valamelyik fasznak? És mégis mi a lófaszt csinálsz egy pudvás kisgyerekkel? Ha mázlid van, akkor nem cigányok, mert ha igen, akkor áshatod a sírod. Carmen, te meg szimplán ostoba vagy. Ha ideges vagy akkor verd a fejedet a falba, de ne fáraszd itt a jónépet. Tudod egyáltalán, hogy mi az a sátánizmus? Mert megsúgom, nem az, hogy káromkodsz, meg kifested magadat feketére. Az ilyenek, mint te csak tartozni akarnak valami kemény társaságba, ami leplezi, hogy mekkora szerencsétlenek. Hát ez a véleményem rólatok. És én azért káromkodtam, mert nem tudom fékezni magam, ha ekkora szarba lépek, mint amilyenek ti vagytok...
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Carmen, azért közkívánatra megtudhatnánk, hogy hány éves vagy?
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Mint belőled kisköcsög
Max 2004. 08. 31. 0:00
Hja, suli helyett szétszívta az agyát valamelyik sikátorban. Kár érte. Ha müveldik egy kicsit, akár atomfizikus is válhatott volna belle. (bruhaha...)
Vendég 2004. 08. 31. 0:00
Ez jó volt :o))))) hehehe
Carmen666 2004. 08. 31. 0:00
máktea,szentem füvezés helyett írni tanulj meg,annak nagyobb hasznát vennéd,hidd el nekem! ;)
Thyrane 2004. 08. 31. 0:00
Mi van,nem tetszenek az óvodás csajok,he?
Satanozt meg ne baszogasd,mert megmondalak az óvónéninek!
Máktea 2004. 08. 31. 0:00
Satanoz na elég legyen te rohadt tetves kurva, hagyad ezt abba miért nem mész inkább ki az utca sarkára, ott biztos hiányzol valakinek. de innen tágulj nyaljad annak a kté büdös fasszopónak a seggét ha enyire akarod. tyrane kurva megint baszogatd a nevem rohadtul nem vagy vices vagy te ovodás picsa
satanoz 2004. 08. 31. 0:00
Mael, Max :) ezt jól megaszondtátok a baromarcúaknak!!
satanoz 2004. 08. 31. 0:00
Húú Máktea, ez az a pont ahol befordulok a szék alá a röhögéstől.. Öcsém, neked humoristának kéne lenned, méghogy sokat érsz Maxal szemben hú de poén.. Shiva te valóban összeillessz a Mákkal, mind a ketten ugyanolyan agyas indokokat tudtok h miért fikázódtok..
Thyrane 2004. 08. 30. 0:00
Haha.
Túl kevesen vagytok ahhoz hogy összefogjatok.
Mákostészta lesz belöled.
Máktea 2004. 08. 30. 0:00
Kösz Shiva fogjunk össze.. hátha kicsinájuk itt a music.hut. Több fej töbet tud, én sokat érek foximaxival szemben ám
AMD 65 2004. 08. 30. 0:00
Már megint megszüntették a meleg sátánista topikot.Vajon miért fáj ez valakinek aki mindig törli??Lehet h rátapintott nyál valami kényes témára nála??
AMD 65 2004. 08. 30. 0:00
Miből sejtetted?A max azért tartotta képtelenségnek hogy lenyomozzák hol van ő mert nem fér bele egy ember a kábelbe más eshetőséget meg nem tudott :o)
Carmen666 2004. 08. 30. 0:00
shiva fiú kicsit elvan szállva magától,hát már a képe is annyira félelmetes...
AMD 65 2004. 08. 30. 0:00
Ej shiva messze lakik ám a max hozzád meg aztán nem hiszem hogy érdemes lenne
Carmen666 2004. 08. 30. 0:00
sejtettem :)
AMD 65 2004. 08. 30. 0:00
Ja és ez nem ugy megy mint a max gondolja hogy belemászik valaki a vezetékbe és végigmászik benne:)
Carmen666 2004. 08. 30. 0:00
mér mit csinálsz? talán megvered? :D:D
AMD 65 2004. 08. 30. 0:00
Persze hogy nem ilyen esetre gondolok,de meg lehet találni ki honnan ír ugyanugy mint azt is ki honnan telefonál(mobillal is).
Shiva 2004. 08. 30. 0:00
Foximaxi marha erős vagy Mákteával szemben!Ráadásul hárman!
Érdekes!A címedet még mindíg nem adtad meg!
ENNYI!!!!

Üdv: Shiva
Carmen666 2004. 08. 30. 0:00
milyn hatóságok ugyan már... ne keverd azokat is bele... és mégis mit csinálnának vele,he? ejnye-bejnye csúnyán beszéltél.... ennyi erővel mindenkit leszúrhatnának,aki egy trágárságot is ejtett valaha a szájá ki a music.hu-n.. szal ez marhaság szentem!
AMD 65 2004. 08. 29. 0:00
Miért nem hiszed hogy ki tudnak nyomozni honnan irsz?A hatóságok meg szokták találni a módját ha keresnek valakit(nem a shiváékra gondolok)
Jay 2004. 08. 29. 0:00
Vigyázz, mert jön a BadBone oszt megaszondja, hogy hol a helyed, meg, hogy mit mondott, hová menj ! Safe mode-ba kellene állítani, mert Bug-os az agya szegénykémnek !
Max 2004. 08. 29. 0:00
Szerintem túl sok Kuk Norriszos meg Májkel DudikofFOS meg ZsanKlód VánDámmos filmet nézett. Be is tett az értelmi színvonalának rendesen.
Jay 2004. 08. 29. 0:00
Hát gyüjjön a kis lepra, biztos hatalmas harcmüvész, mestere a Shotokan-nak, meg fekete öves Aikido-s, meg minden. Hja, és bizta túl sokat nézte a Mátrix-ot, merthogy nagyon azt hiszi, ö a Chosen One. Ja, lehet, hogy végül is ö a Kiválasztott ... kiválasztotta magát a hihetetlen "nívójával" a hülyegyerek. Menten beszarok töle. Szerintem túl sok volt neki a Mortal Kombat :) Elveszett. Kár érte. Vagy mégsem.
Max 2004. 08. 29. 0:00
Ja, mondtam milye destroy népek ezek. De vigyázz a szádra, mert a rosszcsont (kisbetüvel) állítólag le tud nyomozni, és a haverjaival együtt házhoz jönnek hogy megpakoljanak, meg hogy megdugják az anyádat. A helyedben most azonnal összefosnám magam. Kemény gyerekek ezek, jó lesz meglapulni....
Jay 2004. 08. 29. 0:00
Wow ! Lelépek én is nyaralni 1 hónapot, mondván, hogy "ugyan, nem alacsonyodhat jobban a színvonal a music.hu-n", errefel jönnek az új arcok, istennek képzelik magukat, kérkednek a kurvabaszó tudásukkal, meg azzal, hogy ki kit hogyan és hol fog megverni. Woooow !
Csak így tovább, gyermekek, szórakoztassatok tovább !
És én még azt hittem, hogy a Shiva nevü organizmus irritáló ! Hadd említsem meg a "jaj-de-kemény-vagyok-mindenkinek-megaszondom-hol-a-helye-a-csajokat-meg-mind-megdugom-" Rosszcsontot ! Praise him ! Wow, de menö a gyerek ! Férfias, határozott, nagyszájú, bunkó, és még sorolhatnám ! Micsoda találó nick !
Komolyan emberek, egy hipertón bipoláris beteg nem ennyire zokni. Most aztán fikázzatok, vagy KARAJATOK csak nyugodtan megver(et)ni, az ilyen emberektöl, mint ti, ezt megtiszteltetésnek veszi az ember. Gyermeteg debil primitív anyaszomorítók ... Szánalmas ...
Max 2004. 08. 29. 0:00
Máklepra, lehet hogy k együtt nem olyan ersek, de velem együtt már biztos, úgyhogy kushadj.
Thyrane 2004. 08. 29. 0:00
Szevasz csonti.
Tanulj meg helyesen írni,mert a j és ly betüid mindig lebuktatnak.
Máktea 2004. 08. 28. 0:00
Hüje kis fosos nyolcéves sátán imádó faszfejek tyrane meg ez a carmen a szemedbe gecizek miközbe nézed a monitort. assziszitek mindenkit meg verhettek mert olyan hu de erösek vagytok, ne nevetessetek már
Max 2004. 08. 27. 0:00
Ha hozzáérnél Nikihez, szerintem szemek és herék nélkül maradnál köcsög, ha egyáltalán van neked olyan. Szóval ne röhögtesd már ki magad ezzel a szöveggel, mert nagyon szánalmas....
Megregulázás... Te legfeljebb a pincsidet regulázod meg, mert a nk szóba se állnak veled.
Rosszcsont 2004. 08. 27. 0:00
ki a faszom kérdezett téged,te hulla? Mit mondtam,mi a dolgod? Takarodj vissza a helyedre szart enni,te féreg gennyláda! A szopós kurvák megregulázása az én dolgom,te nem is vagy képes erre, köcsög. Helyedre,kutya!
Max 2004. 08. 27. 0:00
Nem tudom milyen n Niki, de egy olyan lepra fószerrel mint te valszeg szóba se állna, olyan gennyes vagy.
Rosszcsont 2004. 08. 27. 0:00
Persze,ribancniki.Én beszélem azt,hogy primitiv,szopósszájú kurva vagy! Téged is csak baszásra lehet használni,másra nem vagy jó! Maximum még arra,hogy lehugyozzalak,ámbár még az is kár beléd!! Dögölj meg,féreg! Rosszcsont
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
te beszelsz arrol hogy ki a primitiv?? muhaha!!!!!!!!
Niki
Rosszcsont 2004. 08. 27. 0:00
Te idétlen balfasz ribanckurva! Elöszőr tanulj meg helyesen irni! Primitiv,buta tanulatlan seggfej szőke faszpörgettyűvel nem tudok mit kezdeni! Kussolj és húzzál haza tanulni.Lehet,hogy akkor van éjszaka,ha kimész az utcára? Melletted egy vödör szén atomvillanás!!(Ámbátor nem biztos, hogy megérted,hiszen nincs mivel elvégezned ezt a nehéz feladatot) Kotródj és nyald ki a seggem!! Rosszcsont
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
velem mit csinálsz te ki genyó?Hümm?kiváncs lennék,h hogy tutsz nyüszíteni a pokol összes kínja alatt!én megmutatom neked,h az milyen!

pussz Noémi!
Rosszcsont 2004. 08. 27. 0:00
Hú,basszátok meg! Olyan kicsik vagytok mindannyian! Balkezem kisújjával kinyirlak benneteket, rohadék szemétláda köcsögök! Ribanc carmennel kezdem,mert rühelem szopós és gecis pofáját,ami olyan retkes és büdös,hogy idáig érzem! Buzeráns maxgeci visszajár a túlvilágról,pedig nem engedtem meg neki. Az a dolgod,te szemét kurvapecér,hogy szart egyél egész nap,mi a faszt keresel itt? Takarodj vissza a helyedre!
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
ez már komolyan mondom nevetséges!édeseim!hú roszcsonti te sem vagy semmi most akkor tőledis félnünk kell?már itt minket annyian akartak kicsinálni,h az már fáj!és amint látod még mindig élünk!
pussz!
Mephisto 2004. 08. 27. 0:00
carmen te még mindig nem válaszoltál a kérdésemre!!!
hány telet vészeltél már át? (hogy ne kérdezzem meg hány éves vagy)
de kettőnél többet ne adjál hozzá!
AMD 65 2004. 08. 27. 0:00
Én nem vesztem össze senkivel csak a maxal meg az iskolai haverjával(nevét már elfelejtettem)velük is csak egyszer.Tehát én nem vagyok veszekedös tipus(remélem)a maxal meg már többen is veszekedtek az itt levők közt(a régiek közül).Az ha nem értünk egyet nem baj csak ne fajuljon el bunkóba a dolog
Carmen666 2004. 08. 27. 0:00
Na üdv,látom az értelem nem változott! :) te rosszcsont,most nem fogod elhinni,de szétfostam magam körül mindent,úgy megijedtem és te fogod lenyalni! :o) mivan shiva,nem tudod magad egyedül megvédeni? ;))))))) elég szánalmas vagy,hogy másokat hívsz ide,pedig itt keménykedtél,h te milyen fasza csávó vagy! :o)))))))))))))) mellesleg nem tehetek róla h fél éve ismertem meg a barátomat. sajnálom szegény "nődet",ha az egyáltalán nő.... ;) tod ki a fasz hiszi el,hogy pont TE 70kiló vagy... :o) ne fárassz,kérlek,már tényleg röhögök kínomban. AMD te hogy hogy ilyen nyugodt vagy? ;) jó téged így látni,de komcsira! :-) dackie,igen rád is gondoltam,köszi! Rosszcsont bazdmeg te vagy a megváltó v ki a faszomnak érzed magad? méghogy engem megbasznál? ;)) na ne röhögtess,szerintem nem tudnál mivel! hihi biztos egy impotens fasz lehetsz,akit joey jordison képével ijesztgettek kiskorában és emiatt kényszerzubbonyban kellett leélni azt a kurva életed,szar ügy. na pá ;)
patman 2004. 08. 27. 0:00
Nem nézel te egy kicsit sok szado-mazo filmet Csonti? Csak kérdezem....nem bántás.Biztos van akinek az jön be.
patman 2004. 08. 27. 0:00
Gőzöm nincs ki kezdte mert nem volt kedvem végigolvasni a cuccot,de nem is hiszem ,hogy számít.
Amúgy felesleges ilyesmin agyalni mert mindíg jön egy pár "érdekes" új arc-ahogy azt Max mondta.
Igaz Rosszcsont?
Thyrane 2004. 08. 27. 0:00
Amd-nek meg csak örülni tudok,hogy ilyen normális :)
Thyrane 2004. 08. 27. 0:00
Szegény Rosszcsontnak önbizalomtúltengése van.
Majd kinövi valamikor
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
AMD!!te miota lettél ilyen nyugis???nem ezt szoktuk meg tőled!
Ki tette ezt a változást be nálad??
-nelli-
AMD 65 2004. 08. 26. 0:00
Nem akar senki senkit kicsinálni,és carmen666 sem olyan rossz ám mint gondolnátok.Higgadjatok
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
ti akartok minket kicsinalni??? ez meg viccnek is szar!
NIki
Mephisto 2004. 08. 26. 0:00
AZ ÖRDÖGFASZÁT!
hú de jót káromkodtam!
ha már itt ezt kéne tenni.
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
Shiva! Ritka egy ovódás stilusod van erre a nők vevők? Jaaa, biztos, hogy cumit adnak neked és elalvás előtt elringatnak. Vagy a másik éned a nagy kemény gyerek aki mindenkinek beszakitja a fejét, hogyha arról van szó...hallod nekem egyik éned sem tetszik váltsál:)) mert nem áll jól egyik sem!

Carmen, én is megvédtelek...remélem, hogy azért rám is gondoltál!:))))))))))))))))))
Pusza Dackie
Max 2004. 08. 26. 0:00
A legjobban az tetszik hogy valami oknál fogva a Shiva & Inc. azt hiszi, hogy most mindenki az elvárásaihoz fog igazodni. Egy okot mondjon valaki, hogy miért. Azt meg hogy ki kezdte a gecizést, hagyjuk, mert ha jól emlékszem nem C666 indított karanténtopikot. Meg nem mintha lenne az egyetlen aki káromkodik.
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
Ez nem gyenge!
Rosszcsont 2004. 08. 26. 0:00
Carmen,resszkess! Ma hozzád megyek és kipucolom a retkes pofád.Utána addig baszlak,míg mozogsz! Kikeztél Shiva pajtással és megbántottad a teremtőt -engem-,aminek jutalma halál!Nincs menekvés Rosszcsont elől!
Thyrane 2004. 08. 26. 0:00
Ehelyett.
Shiva 2004. 08. 26. 0:00
Szia Patman!

Neharagudj,de Én az elején azért kapcsolódtam be,hogy normális dolgokról beszélgessünk csak ehejett azt kaptam,hogy trágár szavakkal lefikáztak.Nem az zavar,hogy másképp gondolják és elmondják a véleményüket,hanem az amilyen stílusban.Szerintem lehet úgy is véleményt nyilvánítani,hogy közben nem küldenek el az anyámba és egyéb más helyekre.Te ezt nem így gondolod?Ezekután Te,hogy állnál a dolgokhoz?

Üdv: Shiva
AMD 65 2004. 08. 26. 0:00
Jó tudom ebböl nehéz kikeveredni de egyszer valakinek el kell kezdenie.Bocsássatok meg egymásnak és beszéljünk másrol
Neo 2004. 08. 26. 0:00
Höh sok értelmes ember, hasonlóan mint satanoz én is csak röhögök az ilyeneken.Vegyétek már észre magatokat ti szerncsétlenek!!!
patman 2004. 08. 26. 0:00
Elég szánalmas ez a "szapuljuk egymást dolog".Ahelyett,hogy valami értelmesről dumálnátok inkább körbebaszogatjátok egymást.Ami egy darabig poén,aztán már kezd uncsi lenni és ellaposodni.Előbbre nem juttok egymás cseszegetésével.
Nem akarok Tamáskodni vagy ilyesmi,csak úgy mondom. Peace!
Shiva 2004. 08. 26. 0:00
Aligha hiszem,hogy valaki 70kilóval dagadt lenne.Szerintem örülnél ha csak kétszer annyi zsír lenne rajtad mint rajtam.Ja és el kell,hogy szomorítsalak már két éve nős vagyok.Mellesleg ahogy elnézlek neked már az egy hónap is k¤¤¤a hosszú idő!

Puszi!!!
Carmen666 2004. 08. 26. 0:00
:o))))))))))) na most viszont tényleg naygot röhögtem rajtad Shiva,de ez halálkomoly! Kezdjük ott,ha már szépségről beszélünk,előbb inkább TE nézz tükörbe,mert ahogy elnézem,a képed egy dagadt vizlóra hasonlít vagy nem is tom minek nevezzem... áhh igen,inkább egy elfuserált LOSER,vagy aha így jobban tetszik LOOSER parasztra,aki csak a tv-ben látott mesztelen nőt és napjai abból telnek,h magányosan bekuporodik a szoba sarkába és recskázik,mert szegénykém olyan ocsmány,h még a halál sem nyúlna hozzá! ;)))))))))) ez elég szar dolog! SZEGÉNYKÉM!!!! Sajállak,de tényleg! Mellesleg elárulom,h már kurrva hosszú ideje van barátom,nem úgy mint egyeseknek...hát igen. szar lehet neked,tényleg sajnállak! :-)))))))))))) Memphistóval meg hiába ugrálsz h "legyünk fasza gyerekek,készítsük ki őket,hú de kurva kemények vagyunk",jól nézz körül,többen vagyunk,mint ti! :o)
Shiva 2004. 08. 26. 0:00
Ja!? Tegnap még úgy gondoltam,hogy elhagyom ezt a fórumot de rájöttem,hogy azzal jót tennék a "törzstagoknak".Hát Én nem akarok Nektek jót!(tisztelet a kivételnek)Tudom,hogy én is bunkó lettem de Ti kezdtétek.

Puszi mindenkinek! Shiva

Ui:Már kezdem élvezni!
Mephisto! Csináljuk ki Őket!
Shiva 2004. 08. 26. 0:00
Carmen999!
Rájöttem mitől vagy ilyen primitív!Valószinüleg olyan ronda vagy,hogy a kutya is csak akkor játszik veled ha csontot kötnek a nyakadba és azért írsz ilyeneket,hogy valaki észrevegyen.SZEGÉNYKÉM!!!!!!!!Tudok adni egy jó tanácsot.Nyúlj magadhoz hátha egy kicsit jobb lesz.Ha más nemsegít,segíts magadon!
Puszikállak Te kis SÁTÁNISTA!!!!!!
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
És akkor mi van lehet a Siva többet tud nálad.
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
hahaha..ezen mar csak rohogni tudok! Carmen666 ugye most te is rettenetesen fosol es melysegesen megijedtel!! :)))) amugy ehhez hozza kell szokni hogy mindig az ujjak ugralnak a legjobban....abbol az idokbol mikor elkezdtem irni mar senki nincs itt... huppp... :)
Niki
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
Dehát te sem szereted a max-köcsögöt!!!
Carmen666 2004. 08. 25. 0:00
jah,elírtam. nem picsád,hanem csipád! ;)
Carmen666 2004. 08. 25. 0:00
Na üdv,elolvastam amiket eddig írkáltatok! :o))) Naggyon vicces itt 1-2 ember komolyan mondom! Az ilyen kis faszrágó újköcsögökkel már nem is foglalkozom,mint pl memphis,mert az már annyira vicces ahogy itt pattog nekem! ;) Köszönöm akik a védelmembe álltak,főleg gtondolok itt maxre! de hagyd a picsába,nem éri meg ilyen kis buzik miatt rágni magad! ;) ugyebár shiva?! nemtom hogy nyílt ki ennyire a picsád v mitől,de nem áll jól! ;)) elég vicces vagy te is,ahogy itt ugrálsz és keménykedsz! :-) szerintem max már körbe fosta a bokáját félelmében és nem mer egyedül aludni éjszaka! ;)))) eltaláltam max? mellesleg max nem 11éve,ha tudni akarod,szentem idősebb nálad te baromarc! nemtom tényleg mit kell itt pattogni... ;)))
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
Mephisto! Sajnos annyira felhúzott a csökönyödött kis agyával Shiva, hogy nem tudtam normálisan gépelni...de az egyébiség az EGYÉNISÉG, de azt hittem, hogy vagy Te olyan MEGAagy, hogy nem kell magyaráznom neked, de úgy látszik, hogy amikor Isten osztotta az észt akkor elaludtál vagy kilöktek a sorból? Hihetetlen, hogy vannak olyan emberek akik nem veszik azt tudomásul hogy minden ember különféle. Akkor Te édesem nem ismered azt a szót, hogy tolerancia! Szánalmas dolog ez:(((!
Üdv: Dackie
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
hihetetlen:)
qrva jó igy ez az oldal, jó olvasgatni ahogy veszekedtek és jól megmondjátok egymásnak. amugy nem naon értem mi folyik itt de aki most lép be és elolvassa remekül szórakozik Shiván, na és persze Maxon.
Thyrane 2004. 08. 25. 0:00
Én is sokat röhögök rajtad,nyugi.
Mephisto 2004. 08. 25. 0:00
ezek a csókák ez a thYrane meg carmen666
annyit röhögök rajtuk komolyan!
igazad van shiva mint valami amazon társaság
a foxi maxi barátunk meg a fő fő törzs vagy gyökér!
Mephisto 2004. 08. 25. 0:00
figyelj egy picit foxi maxi
én sohasem értem milyen törzsdologról dumálsz itt
mi van itt valami rezervátum és te vagy a törzsfőnök?
AMD 65 2004. 08. 25. 0:00
Ejnye ejnye nyugi már!!!!!!Akkor szép a topik ha többen többfélét gondolnak(legalább gondolkodnak és írnak)ha mindig mindenki egy véleményen volna minek a topik?Max mi ez az uj név miért Damage?Angolul azt jelenti:kár,veszteség
Shiva 2004. 08. 25. 0:00
Gyere Noémi Én megadom a címem csak add meg az e-mail címed.
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
adok én neked olyan kirélylányt!....................teis csak itt vagy nagyember mi?
Shiva 2004. 08. 25. 0:00
Nahh! Mégegy harcos királylány!Ehhehhehh!Gyere őlj meg!:DDDDDDDDDD

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet