Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Új Jacko lemez ősszel!

létrehozva: 2004. 08. 26.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 07. 02. 11:36
Robbie W. sehol sincs Michael Jacksonhoz képest! Csak szeretne ő lenni a Pop királya! aki meg nem ismeri az ne mondjon róla véleményt! És elég gyenge a zenei ízlésed, ha MJ zenére mondod, hogy rossz...mert igenis nagyon minőségi zenét csinál, sokkal színvonalasabbat, mint sok mai "sztár".
Vendég 2005. 11. 03. 21:25
Michel Jackson a popkirály???Úristen,te se voltál tudatodban amikor ezt a hülyeséget írtad!Ha azt írod hogy Robbie Williams(mellesleg őt se szeretem,de jobb)akkor azt mondom rá,hogy:hát...oké,legyen ő.De erre a hülyeségre csak ennyit mondok:kezeltesd magad,mert ez nem normális dolog!
Vendég 2005. 11. 03. 21:22
Atya úristen!Van aki szereti ezt a pedofil állatot??Fúj.Én ismerem a zenéjét,mert sorry,de ezen nöttem fel és ez volt életem legrosszabb dolga!Egy ilyen pedofil állatnak még csak a hangját is gyűlölöm!
Vendég 2004. 11. 16. 21:51
Aki nem ismeri az ne mondjon róla véleményt,csak ennyi!!
Vendég 2004. 10. 02. 0:00
sokaknak még mindig ő a pop királya,aki meg eddig nem szerette a zenéjét,az meg sosem fog megismerni egy igazi,belsöre hato zenét,ugyhogy azt csak sajnálni tudom.remélem a sony után azér még nem hagyja abba és több INVINCIBLE-t sem csinál,mer az az album siralmasan szentimentális volt.MICHAEL JACKSON A POPKIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 28. 0:00
Elfogyott a lové???? Akinek kb. 6 milliárd dollárja van nem hiszem, hogy szegény lenne!!!
Vendég 2004. 09. 08. 0:00
Ne mondj ilyeneket! A Sony annyit gáncsoskodott azzal az emberrel, hogy nagyon jó, hogy végre elhagyhatja őket.
(pénze pedig van bőven, hidd el!)
(s ha olvastál volna...a szerződés miatt kell kiadni a box setet)
Vendég 2004. 08. 27. 0:00
elfogyott a lóvé a kissrácok szüleinek a támogatása miatt...jackókám, maradtál volna az akinek születtél, ma is a pop királya lennél. e helyett egy beteges múmiává váltál, és csecsemők kilógatásával és pedó perekkel tartod magad a köztudatban. gratulálunk!!!!
Laci
Vendég 2004. 08. 26. 0:00
MJ a Pop Királya, s az is marad!
Remélhetőleg ezután végre úgy dolgozhat majd ismét, ahogy az neki tetszik. (Invincible albumnám ez nem így történt sajnos...)
fkriszta 2004. 08. 26. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkrol?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek