Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Miért a megkülönböztetés?

létrehozva: 2004. 08. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Aspartia 2004. 11. 08. 23:32
Máktea: te még nem láttál rockert...
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
kukit
:)
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
Mi az BUZI!!!
Megerőszakoltak??
Hehe!!!
Úgy kell minden melegnek!!!
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
Ja, hogy te nem is rendelkezel... női nemi szervvel??
Fúj, úgy érted, hátulról???
Hát az kellemetlen...
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
Az összes részeg csajt az összes pasi kihasználja!!!!
Vendég 2004. 09. 03. 0:00
RIBANC!!!
MIT VÁRTÁL???
Vendég 2004. 09. 02. 0:00
Engem meg egyszer leszopott egy rokkos pasi nagyon szemét volt mert kihasznált és megdugott utána.Nagyon be voltam rugva aszittem csak szopni fog szemetek a rokkosok
Vendég 2004. 09. 02. 0:00
te miert nemhallgacc jobbat??
patman 2004. 09. 02. 0:00
A zenei izlése mindenkinek tükrözi egy kicsit a gondolkodását,de csak ez alapján nem lehet senkit megítélni.Én kizárólag rock/metalt hallgatok,mégis a barátaim 90%-a a discot szereti meg azt a fos rádiót. Nem kell baszogatni azt aki disco-house-trance-pop "zenét" hallgat(elég csapás az neki így is). Fikázni azt az igénytelen,egysíkú,lélektelen szart kell amit ezek a szegények zenének hívnak.
QuickLEE 2004. 09. 02. 0:00
Jobb témaát már nem találtatok??
Mike C. Amish 2004. 09. 01. 0:00
Carmen! Azér a lopás se kis dolog. Tőlem telefont loptak. De a szóban való baszogatás is szar ha azt látod hogy egy olyasvalakivel csinálják akit te személy szerint kedvelsz. És legfőképp úgy, ha lányoknak (mondjuk ők vissza is szóltak, szóval nem elveszett kislányok ők se), és ez dühítő. A haveromnak behúztak párat, még búcsúzóul, csak ő nem az a srác, akit ez érzékenyen érint. Az mindenkinek sokkal rosszabb, ha azt látja, hogy a barátait, vagy őt magát megálázzák és kiröhögik. A fizikai bántalmazás szar dolog, de a megalázás se jobb.
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
Telejsen egyetértek veletek, csak az a baj, hogy a többség nem így gondolja.
Rockerek közt is vannak igényesek!!!!!
Az nem igaz h elszaporodtak, csak egyre többen szeretik a rock zenét.
Én személy szerint mindenevő vok a zenében, de sokan nem tudják hogy fér egymáshoz a V-Tech és mondjuk a Fürgerókalábak.
Lehet h nem fér össze de én akkor is szeretem mind a 2t!!!
Nem a zenei ízlést kell nézni, hanem az ember belsejét, mert rockerek közt is vannak nagyon érzékeny személyiségűek.
Nekem számtalan rocker haverom van, van ameik érzékeny és van ameik naon erő. de z erőseknek is van gyenge pontjuk, pl.: akit naon szeretnek!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
HÉ TE TAPLÓ!!mikor tanulod meg már végre hogy a hülyét nem j vel kell írni???????Egyébként nem te vagy az akit már egy másik fórumlaprol kitiltottak a trágárkodásaid miatt??Persze akkor más nevekkel futottál meg tudom keresni mikel akarod?
Máktea 2004. 09. 01. 0:00
Hüje rokker faszok tele van veletek az egész ország mert terjedtek mint a lepra, igénytelenek vagytok. sok ilyen mint te sátánista ribanc egyszeri használatos eldobhato fosok
CARMEN666 2004. 09. 01. 0:00
mert én erre gondoltam!
CARMEN666 2004. 09. 01. 0:00
Látod amish? te aszondod beszólogattak csúnyán a rockerek+lehúzták egy haverodat 1doboz cigivel,hát úristen! eljött az apokalipszis? az szerintem súlyosabb bűn,ha fizikailag bántalmaznak,nem szóban...
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
abszplut egyetertek!!!
LE AROMAKKAL!!!
Vendég 2004. 09. 01. 0:00
A cigókat ki nem utálja??Szemét népség megérdemlik
Mike C. Amish 2004. 08. 31. 0:00
Direkt nem akartam írni, hogy a diszkósokra gondolok legfőképp(márcsak azért sem mert előfordulhat hogy egy rocker bunkózik egy diszkóssal), de belénk is számtalanszor kötöttek belénk, haveromat lehúzták egy doboz cigivel, a lány barátainknak pedig csúnyán beszólogattak. Persze ismerek olyat is, aki egykor punk volt, most meg diszós és a punkokat veri az új haverjaival. Magát a rasszizmust se pártolom, de nekem a cigányokkal is vannak kellemetlen emlékeim(persze vannak rendes cigányok és diszkósok is).
Max 2004. 08. 31. 0:00
Szerintem a true dizsipatkánynak még az sem tetszik, amit a dizsiben hall, oda csak azért megy hogy belje/leigya magát, meg hogy rámásszon az els szembejöv szkenre. Ezektl startból nem várok el semmit, nemhogy megértsék hogy mi tetszik nekem a Fear Factory-n pl.
Carmen666 2004. 08. 31. 0:00
hát ez az!
satanoz 2004. 08. 31. 0:00
Ez azért van, mert mindenki azt szidja, amit nem ismer, és ez alapján nem érti meg. Itt főként a rasszistákra gondolok, és komolyan legszívesebben leanyáznám őket, de nem tudhatom mi okból gyűlölködnek. Amúgy meg a discosokkal is így van, rohadtul nem ismerik a rock zenét, nem érzik át, és mi a legegyszerűbb, hát fújolni meg beszólni. Én nem alacsonyodok le idáig (csak nagyon ritkán).
Carmen666 2004. 08. 31. 0:00
Igazad van Amish,ezt most tényleg komolyan mondom (nemg únyolódásból!) ! Csak nekem olyan a tapasztalatom a discosokkal,h csak na!eézrt írom le+minden! általában én sem a zenei ízlés szerint válogatom meg a barátaimat,hanem magát az embert nézem,nem azt h milyen szeret! csak persze bizto sok ember életében vannak előítéletek (van akinek pl a rasszizmussal v vallással).Nekem a discosokkal. Ez van. De mondom,ha emberként közeledik felém,akkor én is normális vagyok vele! Nekem is van discos ismerősöm,nem is egy!
AMD 65 2004. 08. 30. 0:00
ja ja
Vendég 2004. 08. 30. 0:00
Igazad van!!
Mike C. Amish 2004. 08. 30. 0:00
Miért van az, hogy bizonyos emberek, az alapján ítélik meg a másikat, hogy milyen zenét hallgat? Szerintem a világ rohadtul nem erről szól, vagy legalábbbis nem erről kellene szólnia! Ha valaki nem tudja elfogadni a másikat, akkor legalább ne szóljon hozzá! Mi a faszomnak kell mindjárt kötekedni, csak azért mert ő ATB-t hallgat, én meg Guns N Roses-t?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!