Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Totpeti lett a Heineken Thirst DJ-verseny győztese

létrehozva: 2004. 09. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 11. 16. 20:29
Skacok! Nem hiszem el! Peti Pesten ! http://www.sterbinszky.hu Nézzétek meg a nyitóoldalt !
Peti, most akkor itthagysz minket Miskolcon egyedül? Bár van utánpótlás, de egyenlőre senki nem ér még a nyomodba sem!
Vendég 2004. 11. 16. 17:15
Tényleg jó a Peti csak kár,hogy a 2 -es színvonala egyre süllyed /nem a zene miatt/ Miskolc és Peti is megérdemelne valami jó szórakozó helyet.Nevetséges,hogy itt nincs egyetlen szinvonalas hely 18 éven felülieknek.
Vendég 2004. 11. 08. 13:57
Hülyék! Náksiék az ászok!
Vendég 2004. 11. 05. 19:05
Hülye leszel ha exezel,inkább szívjál spurit az orrba ez való most a techno korba!Hülye gyerek vedd már észre mindjárt megyünk a HYPERSPACE-re!
POP ÉLET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 11. 05. 19:02
DJ.VANYA a magyarország legjobb kezdö DJ-e!Példát lehet rola statuálni!TATAIAK velevagyunk!
Vendég 2004. 10. 28. 11:12
Hi!

Vagya egy kicsit többet hibázott, mint Totpeti és nem volt valami kellemes hogy berakott 2 Tiesto számot is.
Totpeti tényleg jól összegyakorolt szettet nyomott.
Sztem nem fog történni a 2 döntőssel az ég világon semmi sem.
Úgy mint tavaly sem történt az ég világon semmi sem velük.
Eltűntek a süllyesztőben.
Én zenéltem már nagy nevekkel 1ütt nem mondható olyan nagy számnak.
Ő is uolyan ember, mint én vagy bárki más.

Üdv:GG
Laci 2004. 10. 23. 21:23
én ismerem Tót Petit, mert ahol lakom ott az egyik disco-ba ö a rezi Dj. és tényleg nagyon jó. felnézek rá
Vendég 2004. 10. 05. 0:00
Az a baj, hogy senki nem fog velük foglalkozni. Hacsak nincsenek kapcsolataik. Tény, mindkettő egyéniség, bár Vanyában kicsit kevesebbet látok e téren, a slágertechnoval nem volt nehéz megmozgatni akárkit. Peti a verseny után tényleg komoly progot nyomott és az ottani közönség nagy része ezt nem értette. Hiába, a neten nyertesek között sok volt olyan, aki inkább náksit hallgatott volna. De nekünk nagyon odavágott! Prooooogiiiii !!!
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
VANYA-VANYA-VANYA-VANYA-VANYA-VANYA-VANYA-VANYA
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
Totpeti Tribal-t,house-t játszott.DJ. Vanya Techhouse-al kezdett trancel fejezte be.Mindkét szett tökéletes volt,és valjuk be több mint 300 dj-t hagytak maguk mögött.Aki pedig féltékeny rájuk,az jólteszi,mert ók ketten nemsemmik.Aki ezzel nem ért egyet az induljon jövöre a Thirst-n,és majd megnézzük óket is.
Barbi
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
A Világ legjobb dj-ével zenélni találkozni,a világ egyik legjelentösebb zenei eseménye.Magyarországon Matteh ,DJ. Vanya,Totpeti-n kívül senki sem mondhatja el magáról,hogy igen én megismerkedtem vele,aznap este eggyütt zenéltünk DJ. TIESTO-val./Dokk,EventsHall/Ez a 3 fiatal lemezlovas Magyarország büszkeségei,legyünk rájuk büszkék. Attila
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
Sziasztok,mi nagyon-nagy társasággal voltunk jelen a bulin.szerintem mindkét DJ,iszonyat jó volt,még azt is kimerem jelenteni,hogy szinte az összes magyarországi sztárdeejay-ket (néhány kiételllel),megeszik vacsorára.Csak azt nem értem,hogy őket miértnem sztárolják,vagy próbálják a hírnév felé segíteni.Sztem ha 2-en összeállnának(DJ. Vanya & Totpeti),akkor nagyobb lenne a rajongó táboruk mint például a Megasztárosoknak.Mindkettö Isten volt......Csak így tovább fiuk...... :-)
Vendég 2004. 10. 04. 0:00
Én is ott voltam a döntőn. Vanya techhouset nyomott, ami oké is lett volna, de slágerekkel és ezért indult be a nép. totpeti pedig olyan underground vonalat, amit bármelyik prog dj megirigyelhetett volna. Imádom a proghouset és amit játszott, teljesen oké volt. Az égésről pedig annyit, hogy Vanya nálam lebőgette magát azzal, hogy Tiestot nyomott. Mintha csontig benyalt volna, olyan volt.
Vendég 2004. 10. 03. 0:00
Én is ott voltam a döntőn is illetve a gálán is.Telt ház volt,ez igaz,de az emberek DJ. VANYA szettjére kezdtek táncolni és beindulni,és a közönség többségének is ő tetszett.Totpeti megérdemelte a győzelmet,de mint ő is mondta egy előre betanult,kiszámított ,megszerkesztett szettet adott elő.DJ. VANYA improvizált és hihetetlen jó volt.A ráadásban totpetinek is improvizálnia kellett,és ekkor égette le magát igazán,mert ez már pocsék volt,de ez már az eredményhirdetés után történt sajna.Tiesto pedig hát ő 1 Isten......
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
király
zozo 2004. 09. 21. 0:00
Hát igen ha valakinek nem tetszik Tiesto zenéje és a báttyám szerintem nagyszerű mixe(dj.totpeti) az vagy nem ért a zenéhez vagy irigykedik vagy más a stílusa!A bulin készült képeket a heineken.hu címen tudod megnézni!! szia
Vendég 2004. 09. 21. 0:00
Én hallottam azt a mixet Miskolcon az E/2-ben tényleg sirály lett, és szerintem tényleg megérdemelte tótpeti mert mindig is jól nyomta a 2-esbe. Tiestot meg mindig is szerettem!!! Éljen a House és a Funky!!!
Vendég 2004. 09. 21. 0:00
amúgy tényleg teltház volt.Olyan gusztustalanul sokan voltak,hogy a sírógörcs kerülgetett egész este
Vendég 2004. 09. 21. 0:00
valaki segítsen már rajtam és mondja meg legyen szives,hogy a képeket amiket a bulin csináltak,hol tudom megnézni!pusssz
Vendég 2004. 09. 19. 0:00
Mindazok akik negatív kritikával szólnak hozzá ezen témához, üzenem: Tiestoval együtt zenélni a legjelentősebb dolog a szakmában. Mindezt a világ szórakoztatóiparában dolgozók egyhangúlag alátámasztják.
fifi1216 2004. 09. 17. 0:00
Ez igaz!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 09. 17. 0:00
Max ennyi.Idézem."Sokak szerint ez volt az év legnagyobb elektronikus zenei eseménye"És kik azok a sokak? Hmmmm. másik:"hatezres teltház előtt zajlott" Bparádé bónuszon is többen voltak.
fkriszta 2004. 09. 16. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek