Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

Vajon lecserélték Prút?

létrehozva: 2004. 09. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 11. 07. 15:57
))
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
Nem normális aki kivesz egy ilyen csajt a sorozatból! Mondjatok jó linkeket Pru-hoz!
Vendég 2004. 10. 02. 0:00
Nekem Phoeby a kedvencem,habár mióta ez a Cool mániája van azóta egy kicsit hülyébb lett. De még így is szeretem!!!!!! Paige-t én sem bírom ,tökre hülye. Remélem nem szerepel sokáig! Tök kár, hogy kiirták Prut,mert őt is kedveltem.Főleg az utobbi időkben. És egyetérte az elöttem szólóval,ezek az új részzek már tényleg nem annyira jók!
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Pruet nem lecserélték csak 1 olyan kibírhatatlan picsa volt,h a rendezők kidobták,de mivel a sorozat olyan nagy siker volt ezért muszály volt negyedik tesót találni!
Ennyi!
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Vajon mért van az hogy minden jó sorozatban történnek ilyen degenerált dolgok? Valaki magyarázza el mert nem értem köcce!!!:))

Rockerlány Pestről
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Prú,prú!
sihahaha,sihahaha,sihaha...

megy a gözös,megy a gözös,Kanizsára
Kanizsai,Kanizsai állomásra...
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Nekem is Pru volt a kedvencem. De az új részek is elmennek.
Amúgy meg Phoebe is megsiratta, csak később!
Vendég 2004. 10. 01. 0:00
Nekem Endy volt a kedvencem, MEGHALT . . .
Vagy lehet, hogy Prú volt olyan kibírhatatlan a sorozatban, hogy egyszerűen nem lehetett vele forgatni.
Talán ebből lett elegük a tesóknak.
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
Az a Paige tök köcsög egy valami,legalábbis nekem ez a benyomásom róla!Sajnálom hogy Prue kiszállt!És főleg azt hogy így!Nekem is ő volt a kedvencem! :(
Nem is nézem tovább a sorozatot,pedig igazi rajongó voltam!

Rerry
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
Épp, hogy kikupálódott máris kiszedték! Nem is sajmálta csaj Piper! Szemetek!!!
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
Szerintem Pécs vagy ki a csoda lesz helyette.
Vendég 2004. 09. 29. 0:00
Nemtudom bisztosra de lehet hogy más lesz Prú hejett és ennek nem örülök mert ő a kedvencem.SŐT most már nincs olyan izgalmas rész. (Ezek nem nagy dolgok de nekem azok)

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV