Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

NIKA, mint műsorvezető?!

létrehozva: 2002. 06. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 02. 19. 23:52
Basszus asszem lekéstem ezt az Országos Boci Aszfaltrajz-verseny-t.
Vendég 2008. 02. 23. 9:52
Helló mindenki!Nem tudok már más helyet, ahol kereshetném az Ingyom bingyom című számot... :S Még csak ezen a 7en jöttem rá,h azt Nika énekelte anno.Nagyon nagyon szeretném letölteni vagy vh megkapni,mert nagyon sok élmény fűz hozzá!légyszi aki tudja,h h tudom megszerezni írjon már ide!előre is köszi
Vendég 2006. 02. 01. 22:40
érdekesek azért ezek a bejegyzések. magyarország leghíresebb könnyűzenei sulijának ő az egyik legjobb énekese, talán mondhatom h a legjobb is.. lehet őt hallani sok felé, nagyon tehetséges, gyönyörű szép nő lett belőle, és iszonyat jó fej, egyáltalán nem szállt el magától. de szerintem fogtok még róla hallani.
Vendég 2005. 01. 02. 14:11
Sziasztok!

Én is énekeltem már együtt Nikával, és valóban akkora hangja van mint állat és mégcsak bunkó sem volt amikor találkoztunk.

Egy zenész
Vendég 2004. 12. 22. 11:58
Úgy tudom a Niki Belucci lemezen Ő énekel.
Vendég 2004. 11. 12. 1:20
Móni gyereknek sose volt milliomos papája.Látszik ,hogy smmit nem tudsz róla. Ja soronként mi azért hívják mai napig vokálozni lemezekre! Magyarország egyik legjobb énekesnője szerintem. Kár ,hogy elszúrta a karrierjét!
Vendég 2004. 11. 12. 1:18
Ezek szerint ennyit számít! Ma már manager nélkül nem megy senki előre.A Unique tényleg jó csapat!
Vendég 2004. 11. 12. 1:15
Én emlékszem rá. Volt az a Papa ne félts dala. Csapból is folyt! Dáridóba állandoan szerepelt .Jó csaj.De nagyon eltünt. Valaki azt mondta Amerikában énekel valahol.Ezek szerint nem.Úgy tudom a Unique mostani managere volt az ő managere! Ezen én is meglepődtem de igaz. A két műfaj elég távol van egymástól.Mondjuk érdekes ahogy elhagyta a manager ő is eltünt. A Unique meg milyen népszerű. Ennyit számít egy manager?
Nika neked pedig sok sikert!
Vendég 2004. 11. 12. 1:07
Nika egy óriási tehetség. Őt azttán pont nem kéne cikizni az ének tudása miatt.Láttam már élőben fellépni nagyon tud énekelni.Épp ilyenekre van szükség a szakmában!!! Azért nem véletlenül ő a legfiatalabb Emerton díjas énekesnő.Lehet őt szeretni vagy nem .Kurva tehetséges! Sok sikert NIka!
Vendég 2004. 11. 09. 23:44
Szia Nika! Remélem szoktad olvasni a fórumot, ha igen akkor légyszi tedd már fel valahová a számaidat, mert sehol sem tudom őket megszerezni!
Előre is köszi!
Imádlak!!!!!!!!!!!! Sőt az egész kolesz imád téged! (Ez KOMOLY!!)
Vendég 2004. 11. 02. 14:21
Nika??? Ki ez a p*csa?
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Hallgassátok éjfél körül a webradiót ott most ő van mindíg és minden dallal képviselteti magát!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
NIKA a SZTÁR
Vendég 2004. 08. 25. 0:00
A móni gyerek milliomos papája miatt volt benne a zenei életben, a stúdióban soronkén kellett felnyöszörögnie a dalokat, annyi hangja sincsen. Az ilyennek nincs helye a popszakmában!
Vendég 2004. 02. 08. 0:00
jesszeus, ezt a csajt falhoz kéne állitani&különös kegyetlenséggelrávenni arra, h soha többé ne nyissa ki a száját!!!
Vendég 2004. 01. 08. 0:00
Helló Nika!!!!
Remélem ezt el fogod olvasni!!!!
Egy régi osztálytársad vagyok még az Erkel zenesuliból, és már nagyon régóta kereslek. Szeretném újra felvenni a kapcsolatot... Éppen ezértt nem tudnád megadni az emailcímedet, mert akkor arra egy kicsit többet írnék, mint ebbe a fórumba.....

Remélem majd vmikor válaszolsz...
Szia!

Hegyi Kálmán

Vendég 2003. 12. 10. 0:00
Szia Nika!mi van veled?nagyon eltüntél.....brigi
2003. 09. 02. 0:00
Guest-nek csak annyit,hogy semmit nem tudsz erről a lányról! Igaz egy picit magas lovon ül,de talán ezt majd kinövi!amugy meg nagyon aranyos lány és tehettséges!
Te feltudsz mutatni legalább annyit, mint a Nika?
És az,hogy nem jutott előbbre azért van,mert kicsesztek vele a zenei élet kedves dolgozói!Tudod a pénz beszél,stb!
Amugy személyesen nem ismerem,de van ismerősöm,aki ismeri!
Vendég 2003. 06. 08. 0:00
ez a nyálas szájú taknyos kölyök ott pampog meg ugrál a színpadon,a zenéje meg egy nagy lószar!

Csawar.hu
Vendég 2003. 04. 20. 0:00
Ez még él????:)
2003. 03. 05. 0:00
szerintem jo csak hiányzik a kép
2002. 06. 18. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek