Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Megjelent Oláh Ibolya első lemeze

létrehozva: 2004. 10. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 11. 25. 11:37
Angyal vagy Ibolya.
Vendég 2005. 02. 21. 8:39
Mindent bele igy tovább,nagyon jó vagy
sok sikert neked vix
Vendég 2005. 01. 01. 3:35
Sok fasz aztek mert leminősítitek nagyok vagytok ,háát nem, nah az nem azt jelenti hogy én szeretem Őt csak ez egy vélemény!
Vendég 2004. 11. 29. 14:36
Zseniális volt a nov. 25-ei koncert.Igaz nem volt még olyan "igazi Profi"-s , de nagyon nagyon tetszett. Felszabadult volt ugyanakkor izgatott. Novák Péter és Presszer Gábor szimata nem csal, nem véletlen!!!!!
CSak gratulálni lehet nekik s további jó munkát.
Ja és nem kéne elfelejteni a rosszakaróknak, hogy ŐK nem adják ám akármihez ill. akárkihez a nevüket. Márpedig Ibolya nem akárki és amit csinál,csinált nem akármi!!!!! Hajrá. A megasztár pedig nagyon színvonalas műsor és minőségi! Több hasonló műsor kellene.
Hass,alkoss,gyarapíts...... - talán ez az ami itt megvalósulhat a tehetségek és a zsűritagok által.
Gratula!!!
Vendég 2004. 11. 15. 23:24
Nincs ezzel a lemezzel más baj, csak az, hogy érdektelen. Valami azért mégis hiányzik belőle! Nem a mestermunka, mert munka az van benne. Elismerem. De mi hiányzik?
Vendég 2004. 11. 02. 15:38
Nincs fantasztikus hangja, élőben hallottam : gyenge adottságú

Ibolya egyébként is hamis, szóval nem roma, mert azoknak van füle. szánalmas, apró hang egy pici nőből.

Gyenge előadó, gyenge lemez, nagyon szegény országból.

Nincs hangod, és nem vagy muzikális: ez tény. azért még érezd jól magad !

Szerény lány, szerény hang, nagy támogatás, sok blöff.

Szegényke, nem tud énekelni, eléggé kilóg a romák közül.

Ezeket a másik fórumból másoltam át (nem voltam rest), csak hogy demonstráljam, sok "botfülű" van még. Semmi baj Ibolyával, csak közel sem olyan jó, mint amennyire ajnározzák. A többi Megasztáros klasszisokkal jobb lemezeket csinált. Azért mert valaki rekeszt, és ezáltal próbál meg valami egyedit kicsikarni magából, még nem lesz jó. Énektechnika os kellene hozzá.
Vendég 2004. 11. 02. 14:32
Ne hidd! Hallgasd meg! A tények makacs dolgok!
Vendég 2004. 11. 01. 11:06
Nagyon szuper a lemez..Nem hinném hogy Presszer Gábor és Novák Péter "bünhamis hangokhoz" adná a nevét....Hajrá Ibolya!
Vendég 2004. 10. 31. 12:04
"Ti tényleg süketek vagytok" írja egy botfülü. Ilyenekkel van tele a Megasztár válógatója.
Vendég 2004. 10. 28. 12:51
Ti tényleg süketek vagytok! Komolyan nem halljátok, hogy tele van a lemez "bűnhamis" hangokkal? Sajnálom, ez az igazság. De csak nyaljátok Ibolyka valagát tovább, jó szórakozást hozzá!
Vendég 2004. 10. 27. 21:55
Köszi Ibolya! Egy élmény volt hallgatni!
mutyika
Vendég 2004. 10. 27. 13:54
Gáspár Laci az év férfihangja, Tóth Vera az év nőihanja, OLÁH IBILYKA PEDIG A MEGASZTÁR!!! A lemezt szülinapomra kaptam, de három nap után már kívülről tudom. HAJRÁ IBOLYKA !!! TE VAGY A CSÚCS!
Vendég 2004. 10. 26. 11:59
Kiraly,szuper nem talalok szavakat!!!!!! Kituno hibatlan,fantasztikus!!!!! iGY TOVABB, IBOLYKA TE VAGY A LEGJOBB. Te kellett volna megnyerd ezt az egesz Megasztart
Pusziaka:Nora
Vendég 2004. 10. 23. 15:42
A Lány egy klasszis világstár. Ez a lemez egy csúcs! Gratula A Petinek meg a Picinek hogy ílyen profimódon megcsinálták. Hajrá Ibike!
Vendég 2004. 10. 23. 13:33
szerintem meg pont, hogy nincs elszállva magától, és a művésznő kifejezés nagyon is illik rá! valóban tehetséges és ezt rengetegen irigylik tőle !
Vendég 2004. 10. 14. 0:00
Most hallgatom meg 3.alkalommal,tegnap szereztem be.A lemez tökéletes,minden szempontból.Ritka felépítés:igen,ez egy szabályosan felépített,logikailag,érzelmileg egységes színházi mű,amely még önálló estként is elmenne bárhol.A hangjával semmi baj-Oláh Ibolya nem szöszi,sorozatgyártott , zenésznek önmagát nevező dizsi sztár.Hogy színésznő?Miért is ne?Egy igazi előadóművész minden:énekes,színész,zenész,táncos.....
Nem biztos,hogy kritizálnunk kellene-inkább örüljünk,hogy ma,ebben az országban egy TARTALOMMAL megtöltött lemez egyáltalán megjelent.
Aki meg a külföldi számokat+slágereket+andalogjunk számokat keresi-ne hallgasson olyat,amit nem ért.
Ja és elfelejtettem:nem vagyok Oláh Ibolya rajongó,de amit képvisel és létrehoz,az tökéletes.
Kösz.:Eni
Vendég 2004. 10. 12. 0:00
szeritem a zene a fotntos nem az ki adja elö fö hogy jo és igényes legyen ezt itt már uj dolog hisz edig komersz zenék és mide féle zene mutakozot meg a piacon de ilyen zene még nem azt gondolom hogy ha az emberek nem lenének ilyen buták rég felele ivelne ibolya karierje
bára sajto ugy is tesz rola hogy kicsinálja
söt a lemezére is ezt csinálja végre valaki énekel
a megasztár gyöztesem rosz de szeritem el marad eltöl
üdv mindekinek aki a zenét szereti
Vendég 2004. 10. 11. 0:00
Nekem is nagyon tetszik a lemez!
Tisztellek Ibolyka, csak ne szállj el!Tudom, hogy nehéz!Feby
Vendég 2004. 10. 11. 0:00
Azért én nem művésznőznék.... Már így is el van szállva magától. Sajnos TÉNYLEG.

A lemez egyébként tényleg igényes, ő meg tehetséges.
Vendég 2004. 10. 09. 0:00
Szerintem a lemez fantasztikus. Iszonyúan jó a hangszerelés, sok az ütős dal, persze felkerültek töltelék számok is, de ez minden albumon így van :)
Szerintem teli találat, csak egy gond van vele: nem a popularitás, hanem az igényesség felé ment el, így nem fog mindenkinek tetszeni. Bár számomra ez inkább pozitívum, csak a bevétel szempontjából lehet rossz oldala. Viszont bízzunk benne, h az emberek képesek befogadni az igényes nótákat is a tingli tangli dalocskák helyett...
Vendég 2004. 10. 09. 0:00
A kedvenc iránti igény emberi tulajdonság. Én is ibolya "áldozata" vagyok és ezt örömmel érzem.
A számok nem az én stílusomhoz igazodnak, de lekuporodok a művész(nő) nagysága előtt és úgy látom ezzel nem vagyok egyedűl.
A Hazám előbbi változata jobban tetszett.
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
A lemez jó. Igényes minden szempontból. A következő még jobb lesz.
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
Olyan szó nincs, hogy médiák... basszus megtanulhatná már minden újságíró és közszereplő, hogy a média szó már többesszám... egyes számban médium. Így max. médiumok vagy szimplán média.

Ibolya lemeze egyébként fergetegesen jó!!!
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
Lemezen kiábrándítóan kevés, mint ahogy élőben is csekély Ibi hangja.
Vendég 2004. 10. 08. 0:00
túldimenzionálták Ibolya fahangját. Csak nem színésznő lett hirtelen ?
Vendég 2004. 10. 07. 0:00
Valóban nem ártana kijavítani a 2 évet 5 évre.
Vendég 2004. 10. 07. 0:00
Kissé húzós lenne az a 3 album 2 év alatt ! A BMG is tudja ezt, ezért is szól
5 azaz öt évről a szerződés. :)
Ferenczi Attila 2004. 10. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek