Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Tóth Veronika: Ébren álmodom (Sony)

létrehozva: 2004. 10. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 15. 12:55
Szia Vera!Én mingig megnéztelek és nagyon jo voltál.Én mindig Neked drukkoltam, és szerintem jobb hangod vai mint az Ibolyának!csak igy tovább Vera!Egy drukkolo Mihályibol!!!!!!
Vendég 2005. 04. 20. 12:12
Helló Vera!
Nagyon szeretem a hangodat,szerintem jó hangod van.
Cloee 2005. 01. 08. 2:31
Szia Vera!

Hajrá, nagyon jó hangod van, mindig néztem a Megasztárt, és neked drukkoltam! Csak így tovább, remélem, még sokat hallom a hangod!:))
Vendég 2004. 12. 21. 8:08
Ibolyának akkor is jobb a hangjaaa Dóry-->írták ezt neked..Nem tudom talán egész megasztár alatt a fülén ült..ki tudja??...jó, de sajnos, egy az egyben Cserhátit utánozza!!!-->sztem azt sem tudod hogy ki volt az a cserháti az egy dolog hogy tud ugy is énekelni, de nem utánozza!!!.......Nekem nagyon tetszik a lemezed és tényleg remélem, hogy még nagyon sok lemezt fogok tőled hallgatni a hifimből!!!!!!!!!!SOK SIKERT ÉS BOLDOG KARÁCSONYT!!!!! Kata
Vendég 2004. 11. 16. 21:45
Szia Veronika!En sajnos nem neztem a Megasztart,de csak gratulalni tudok a sikereidhez!!!Ne add fel,s legyen tovabbra is benned ennyi kitartas!!!Sok puszi!!!Juci!!!
Vendég 2004. 11. 12. 18:23
Szia Vera! Nagyon örülök, hogy az új albumoddal ilyen nagy sikered van! Remélem nem most hallunk rólad utóljára! SOK sikert! Millió puszi Gábor
Vendég 2004. 11. 11. 18:57
Szia Vera!Nekem nagyon tetszik ez a lemez!További sok sikert kívánok neked.Te még sokmindent el tudsz érni csak akarat kell hozzá!Fel a fejjel.Légy boldog!Puszi!
Vendég 2004. 10. 26. 11:42
Kedves Veronika! Személyi edző vagyok! Ha le szeretnél fogyni üzenj vissza! Meta!
Vendég 2004. 10. 26. 11:41
Nagy kópé vagy Te Veronika! A virsli tíz ujjaddal!
Vendég 2004. 10. 26. 11:40
Te tepedt nagy kövér csocskamalac! Egyél még 1 menüt!!!
Vendég 2004. 10. 21. 13:08
szegény
Vendég 2004. 10. 19. 0:00
Ibolyának akkor is jobb a hangjaaa
Dóry
Vendég 2004. 10. 18. 0:00
Én a kezdetektől Verának szurkoltam, és szerintem a nemcsak a hangja megnyerő, hanem önmaga is! Az album nagyon jó, és a Zolival a közös számuk nagyon-nagyon jó!

Gratulálok az albumhoz!!!
Vendég 2004. 10. 17. 0:00
Szerintem első szülésnek nem rossz,de Vera ennél többet tud!Ha az élvonalban szeretne maradni a következő években feltétlenül olyan gárdával kell dolgoznia mint a Demjén Rózsi álltal képviselt igényes lirai nagyivű zene szerzőicsapata!!!!
Vendég 2004. 10. 15. 0:00
jó, de sajnos, egy az egyben Cserhátit utánozza!!!
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Verának very-very jó hangja van!Örülök, hogy Ő nyert, igaz az elején Ibolyának szurkoltam, de végül nálam is Vera lett a befutó.A lemezt még nem hallottam, de biztos jó.
Hajrá Vera!!!
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Verával minden OK, egy probléma van mostanában az egész pop életben: baromira elhanyagolják azokat az embereket, akik az énekhangon kivül minden mást írtak. Azért nem véletlen, hogy nem 1 szál gitárral énekelnek, hanem törekednek a minnél nagyobb apparátusra és ezáltal a szinesebb hangzásra. (Pl. Szakos Krisztiánt senki nem ünnepli úgy, mint Ákost, pedig Ákos az Andante létrejöttéért csak annyit tett, hogy őt leszerződtette.) Szóval szerintem jobban ki kéne az ő szerepüket hangsúlyozni.
Vendég 2004. 10. 11. 0:00
Végre Egy tisztahangú lány! Elég volt a megcsinált egyen cicababákból! Csak gratulálni tudok a lemezhez! Messzemenőkig veri a hazai könnyűzenei palettát! Remélem még sok ilyen "csodát" ad nekünk! Köszönjük Vera! Füles
Jónap Tamás 2004. 10. 09. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók