Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Marilyn Manson: Lest We Forget - The Best Of (Universal/Interscope)

létrehozva: 2004. 10. 11.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Paul 2006. 06. 14. 12:57
Hehe

megint életre keltem a fórumot - csak hogy szem előtt legyen.
mi a helyzet veled Bia?
Vendég 2006. 04. 05. 11:20
Marilyn Manson a király!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 09. 20:51
manson is the singer kiing!!!!!!!!!! i'd like it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2006. 02. 03. 9:47
Nem érdekel hogy néz ki és mit csinál IMÁDOM a zenéjét!!!!!!!!!!
zene 2005. 12. 18. 14:13
MENSON AZ URUNK
Vendég 2005. 11. 11. 20:19
marilyn a lejobb, kár hogy a koncert olyan rövid volt...
bia 2005. 11. 11. 13:40
A legjobb barátnöm nemrég elolvasta a lefordított dalszövegeimet,és teljesen ledöbbent,hogy manson bácsi folyamatosan szidja istent,és azt akarja rejtetten kihozni,hogy ö akar a helyébelépni...
...ezen elgondolkodtam,pedig mindezzel én is tsztában vagyok..
de rájöttem hogy mansonnak igaza van.
én is az egyik imádoja vagyok,és a helyében én is ezt csinálnám...
ugyhogy sok sikert a szeretettünknek a jövöben!
bia 2005. 11. 11. 13:32
Az irresponsible hate athem- a legjobb,szerintem,de ott az antichrist superstar,és még sok más jo hangulatos-melankolikus szám is a kedvenceim közül....:)))
éljen manson!!!!
Vendég 2005. 11. 01. 20:26
MANSON the king
Vendég 2005. 10. 31. 14:35
golden age of grotesqe-szerintem ez, de nem veszünk őssze
Vendég 2005. 10. 31. 9:33
The Nobodies!!!!!!!A legjobb Manson-szám!!!!!!!
Zita 2005. 10. 30. 12:54
:)
Vendég 2005. 10. 26. 15:01
Szerintem elveszet:)De ha mégse akkor nem tudom!!!
Vendég 2005. 10. 25. 15:00
HOVÁ TÜNTEK A RÉGI HOZZÁSZÓLÁSOK??

VKI KITÖRÖLTE ŐKET?????????
Vendég 2005. 10. 25. 14:58
szia te aki a manson hasonmás barátnője vagy.

azt elárulod melyik városban lakik a pasid, mert abbol rájövök ö volt-e


egy nagyon szép férfi volt, ugyhogy irigyellek ha ő a tied akire én gondolok:(

anita
Vendég 2005. 10. 20. 12:02
hi mki:)
annak irok aki látott 1 manson hasonmást, mert lehet h az az én pasim volt, mert ő is ugy öltözködik:))))
és oian haja is van
na de sztem nem csak ő volt az egyetlen manson hasonmás...
na sziasztok
Paul 2005. 10. 16. 23:02
HI Bia
Nadír=Paul
Vendég 2005. 10. 09. 18:47
MANSON A KIRÁLY!!!!!!!!!!
bia 2005. 09. 28. 12:51
nadííír! irjá má!
a p*r*szt írás lgfőbb fölülbiráloja te vagy,és nem is válaszolsz nekem
bia 2005. 09. 13. 13:44
áááá!EZT NEM HISZEM EL...HONNAN JÖTTETEK TI?
persze nem lehet mindenki olyan tályékozott mint én:)de akkor is.mansonnak kontaktlencséje van az ösidők óta!!!
a koncerten pedig ott áltam elötte,sirtam mint akonek helyben levágták a lábát,és én láttam hogy kikapta a kontaktlencséjét.ennyi....
ne terjesszetek mán hülyeségeket!!!
de persze mindenkit szeretek:DDDD
Paul 2005. 09. 09. 23:24
Szervusztok true Manson-fanok :D mi a helyzet?
na de hagyjuk ezt...tegyünk félre viccet és ássunk el csatabárdot, mert nem mozgat a dolog. most is felnéztem az oldalra és hasonlóan kedélyes és kedélyt módosító megjegyzéseket olvastam mint eddig bármikor. de tényleg..........
ellenben: Bia
háát megnehezíted a helyzetem:)hogy ne írjak úgy ahogy szoktam....:)
de most komolyan
tetszik ha valaki belátja hogy a másik attól még nem feltétlen hülye, akadékoskodó, vagy magát felsőbbrendűnek tartó hogy megvéd egy embert aki kultúráltan érzelmi töltettől mentesen objektív véleményt ír valakiről/valamiről.
örülök h belátod
mellesleg nem célom h bárkit inkvizítorként ragadjak el Manson mellől...mindenki viselje csak a maga keresztjét :)
örülök h jól érezted magad a kocerten és h nagy élmény volt...nem sajnálom tőled...őszintén
(ellenben valljuk meg: a köpős rész nagyon gáz, de te tudod...)
szóval ennyi
attól h humánusabb hangnemre váltottál, elvetted ugyan a \"játék\" élét, de legalább nem lesznek indulatok benned...egy valamit viszont értess meg a \"sors\"társaiddal-ha már megpróbálod érett ember módjára kezelni a szituációt-:ha valaki úgy jön ide:K*CS*G MANSON,G*CI,stb ----->le lehet üvölteni
DE!
ha valaki NORMÁLISAN kifejti véleményét, nem kell minősíthetetlen stílusban a torkának ugrani. ez egy lemezajánló fórum, rajongói fórummá TI magatok teszitek ezáltal alakítva azt a képet amik ti lesztek mások szemében. nem hiszem h jó megoldás \"az-élettől-elfordult-depressziós-fiatal\"látszatát kelteni, mert soha senki nem fog titeket komolyan venni vagy megérteni. és hát lássuk be, azért ANNYIRA ez a rendszer nem bonyolult h ha valaki akarja ne érhesse meg és ne érezhessen szimpátiát irányotokba. amit adsz, azt kapsz, magyarul.
bia!
írj
maradok Tisztelettel Nadir
Vendég 2005. 09. 08. 20:40
Manson jöhetne még és zuzhatna jobban
Vendég 2005. 09. 08. 17:09
én valami olyat hallottam hogy kiszedte az egyik koncerten az egyik szemét de szerintem ez hülyeség!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 09. 07. 14:32
eznemigaz....... mér nem tudja még mindig felfogni vki, h. Guest, az nem egy ember, hanem aki nem regisztrálta magát, vagy névtelenül akar írni, így ír.........


Jah, én sajnos nem voltam koncerten.......:(:( vki aztmondta, h. kitiltották Magyarországról. ez ugye nem igaz?!!!!!!!!!! A szemével kapcsolatban: sztem csak kontaklencsét visel, meg én is úgy tudom, mindtha így olvastam volna. NEM ÜVEGSZEM annyit tok :)
bia 2005. 09. 07. 13:24
köcce jucy.én is szeretlek:)
és nagyon igazad van,manson egy irto jo pasi:)
csak ajánlani toom mindenkinek.
Vendég 2005. 09. 06. 13:00
weeeeeeeee
Vendég 2005. 09. 06. 12:57
na csá!!
judit vok!!bia bnője!!!eggyüt voltunk Manson koncerten!!én nem vok akkora fanatikus mint bianka!!én csak szimplán szeretem a zenéjét mansonnak!!!komolyan!!!de most h voltunk a koncerten és 2méterről tomboltuk végig,meg nemtom valahogy máshogy nézek mansonra!!!eddig nem teccett mint pasi,de most látok benne vmi szexuális kisugárzást,amit a koncert elött nem...mindegy aki meg baszogatja h 1sátánista... az inkább nézzen bele mélyen manson életébe
pá-pá kölkök
Vendég 2005. 09. 06. 12:11
manson rajongok!

tudja valaki hogy m i történt manson szemével???

semelyik életévelkapcsolatos oldalon nem derül ki!!!
Vendég 2005. 09. 05. 15:10
háj bia!

hasonloan manson mániás fanatikus, -igaz nem melltartó, hanem tanga dobáló örült vagyok!!!

én is voltam koncerten és láttam egy mansont hasonmást( voltak külföldiek is, de akiről én beszélek magyar volt) és azóta képtelen vagyok kiverni a fejemböl
borzasztóan tetszett igy ismeretlenül is a kisugárzása...

nem ismered véletlenül????
börze 2005. 09. 03. 14:59
GUEST!!
Te anyira hülye vagy, hogy az már fáj!!!!!!!!!!!!!!!!
börze 2005. 09. 03. 14:55
MANSON A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
bia 2005. 09. 02. 13:45
Manson az isten!!!hiába fikázzák az idiota kötekedök,csak röhögni took rajtuk!
ez csak egy fáraszto,röhelyes,kisgyerekes viselkedés,amit figyelembe sem vesz az aki szereti mansont.
jo érzés hogy megoszthatom veletek a véleménym testvéreim!
a fontos hogy ebben a fekete világban ne adjátok föl!higyetek magatokban.élljetek!muszály hogy legyenek céljaitok!
nekem is vannak.-találkozás manasonnal!megéri!aki igazán ennek él,azzal találkozni fogok egyszer manson háza elött ücsörögve.muszály valamibe kapaszkodni kell,és erre manson a legalkalmasabb.ő megmutatja a sötétet.az érzelmeitekröl énekel,és az egész lénye a fájdalmatokat fejezi ki.nem "mü"ember.ö csak az amit a társadalom elrejt elöletek mert tabu.
hát ennyi.remélem sokatok elgondolkozik ezen.
köszönöm:)
bia 2005. 09. 02. 13:32
Na hello nadir.voltam fönnt koncerten,és k*rva jo volt.az elsö sorban bömböltem.bedobtam a melltartóm,és amit manson rámköpött lenyaltam.
mondhacc amit akarsz,ez nekem akkor is egy életreszolo élmény volt.
ha nem irsz nekem sértö dolgokat akkor sokkal szivessebben olvasom a nyelvtöröidet.már kezdeek megkedvelni.teccik nekem ez e "játék".
várom a válaszod.
de most ne fogalmazz olyan szuperinteligensen,te el sem tood képzelni milyen kib*szott nehéz az ilyen szöveget értelmezni.
de komolyan!az egészböl kb. 2 mondat volt amit értettem.a többit meg csak sejtettem-jobb esetben.
:DDD
mindegy...maradok tovább pasziv-agressziv mansonfanatikus,aki talán egyszer az életétadhatja a vezéréért.
:)
és irj!!!!!!!
Vendég 2005. 09. 01. 19:45
egyetértek az elöttem szólóval

aki nem szereti mansont, mit keres ezen a forumon??

menj inkább a divat szar elöadok oldalára a parádézos haverjaidhoz!!!!

vagy ha kiváncsiságbol tévedtél ide, maradj csendben!!!

:)
Vendég 2005. 09. 01. 19:42
Szivi!
Szerintem inkább téged nem lehet embernek nevezni. Azért, mert te nem mersz kilógni a tömegből és 1 szürke kis senki vagy, lehet, hogy ő 100x többet ér nálad. Miért másokkal foglalkozol, foglalkozz inkább magaddal, szerintem biztosan rád férne.
Csók
Vendég 2005. 09. 01. 13:08
Manson lejáratja az egész emberiséget, nagyon kiábrándító egy alak, mert embernek semmiképpen sem lehet nevezni.
Vendég 2005. 08. 31. 16:46
Manson az ász tök bírom a the nobodies-t és a thi is the new shit-et is.

Menson és a rajongói is királyok!!!
Vendég 2005. 08. 31. 16:37
Az én véleményem a következő: Manson nagyon eredeti, jó volt a koncert, azotais a hatása alatt vagyok.

továbbá mutassatok olyan elöadót,aki nem csinál feldolgozást rajta kivül

mindenben és mindenkiben lehet hibát találni és krizálni, ha nagyon akar az ember, nem???

ui: a hozzászolók közt nincs véletlen valaki aki volt koncerten??? keresek valakit akit ott láttam!:)
Vendég 2005. 08. 31. 16:27
Manson a király jobb mint bármien qva pop"sztár"
Vendég 2005. 08. 31. 12:48
Menjetek fel Manson wab oldalára tök ász képek vannak:www.marilynmanson.com.És a http://www.google.com-on
is ász képek vannak.A http://www.isohunt.com-on meg a zenéit töltheted le.
Vendég 2005. 08. 31. 12:39
MANSON a király Mert jó a zenéje a hangja és nincs annyi balhéja mint az idióta britney spearsnek.MARILYN AZ ÁSZ!!!!!!(akinek nem tetszi kapja be.)
Vendég 2005. 08. 31. 12:31
Manson király
Evi 2005. 07. 26. 19:18
Hát nemtom, ezt mér mondta Gab a lemezről..... Nekem naon teccik, Marilynt is szeretem, ő az egyik kedvencem. Szal Marilyn 4ever!!!!!!!!
Cyclops 2005. 07. 23. 22:41
"Itt jön rá igazán az ember, hogy Manson előadói művészete nem is a zenéről szól, hanem főleg a körítésről. A zene egy egyszerű, lassan lépkedős rock zene, ami semmi különlegességet nem mutat, és Manson hangja sem nagy szám. Ugyan felismerhető, és azonosítani lehet vele azt a beteges imázst, amit a fotókon felvonultat, de ez nem más, mint az eladhatóságot nagyban segítő komolytalan smink illúzió."


??????????
Paul 2005. 07. 01. 22:20
Kedves Bia!
végigröhögted magad?Ennek örülök. Már ketten vagyunk jókedvűek. Te az iménti válaszoddal aranyoztad be az én napomat (de legalább az estémet....)
"szubtropusi emancipált inteligenciahányados alternativ himfeminista" - komolyan tetszett. Fejet hajtok előtted. (Még akkor is ha a "szubtropusi" "ó"-val,az "inteligenciahányados" két "l"-lel,az "alternativ" és a "him" pedig "í"-vel van.) Ez amolyan szókirakós játék - az idegen szavak szótárából a helyesírás szabályait nagyvonalúan megújítva és mindenféle kohézió nélkül egymás után rakunk szavakat. Én nem ezt játszottam, de Neked komolyan nagyon jól áll. Továbbá a cd-t nem kifejezni szokták a véleménnyel hanem illetni. (egyébiránt: hogy lehet egy cd-t "kifejezni"???)
"bekap6od"(szigorúan "6"-ossal, ahogy az a mai az élettől elforduló,depressziós tiniktől szokványos-ennyi erővel írhattad volna azt is, hogy "bekap666od"), "k****g" -ezen meg nem lepődtem meg. Fogadtunk pár barátommal, mely szavak fognak szerepelni válaszodban és ez mindenkinél dobogós pozíciót foglalt el.
(Egyébként bocsáss meg,hogy annyi órát elvettem az életedből, míg eme szavakat ki kellett keresned az Értelmező Kéziszótárból.)
Már csupán egyetlen dolog:tudod,mit szeretek az olyan "egyszerű"emberekben, mint Te?
Hogy annyira könnyen irányíthatóak és olyan kiszámíthatóak, hogy ennyire tökéletesen el lehet velük játszani.
Pontosan tudtam,milyen reakciót tudsz kipréselni magadból és nem is vártam ennél többet.
Írj,írj,írj még.Már most legenda vagy társaságunkban
Maradok Tisztelettel Legnagyobb Rajongód
Nadir
bia 2005. 07. 01. 16:26
hahh...
ez vicces.végigröhögtem magam a szubtropusi emancipált inteligenciahányados alternativ himfeminista-ugy teszek mintha értelmes lennék-játékon..
nemtoom mit érsz el vele.
tény hogy vicces,de tul sokáig tart,és körülményes.
meg bekap6od!
ugy irok ahogy nekem kényelmes.
meg ha ez egy olyan oldal ami nem fanatikusoknak van,hanmem a cdt kell véleményünkkel kifejezni,akkor is azt irok amit akarok.nincs villogo piros betükkel föltüntetve sehova hogy -ne irj magánjellegüt-me nem szabad!
ugyhogy duplán bekaph6od:)))
hehehe
várom további extrainteligens és röhejesen unalmas,idöpazarlo válaszodat te (...)
....üdv....bia-nyajjá sót te k****g
Paul 2005. 06. 24. 22:13
Kedves Fórumozók (és legfőképp Te, bia!)
A minap ellátogattam eme oldalra és megdöbbenve konstatáltam, milyen egyszerű személyiségszerkezetű illetők juthatnak szóhoz az áldott találmány, nevesítve az internet segítségével. Nicknevek mögé bújt nagyszájú fiúk-lánykák akik - hát szóval - nem az intellektuális felső tízezerből kerültek a klaviatúra közelébe. Esetünkben adott: egy zenei fórum, eme fórumon belül egy topic (jelen esetben a "Marilyn Manson greatest" ajánló részlege) na és persze különböző ízléssel és világképpel rendelkező delikvensek. Ezzel eddig az égvilágon semmi gond, így van ez rendjén. Továbbá azzal sincs gond, hogy van aki rajongója az említett előadónak és van aki nem az. Azzal ellenben már problematikussá válik a történet, hogy valaki megírja -nem degradáló, csak mérsékelten negatív hangvételű - véleményét a szóban forgó lemezről és erre olyan - mérsékelten intelligens és kultúrált- ellenvéleményt kap, ami önmagában minősíti a válasz íróját. Feltételezem kedves bia, az meg sem fordult a fejedben, hogy mediSin - NEM MM rajongói-fórumról lévén szó - azért írt a topicba, hogy az ide látogatókat a több, nem feltétlenül egybehangzó, de részletes vélemény az adott lemezről segítse az album esetleges megvételének eldöntésében. Nyilván nem sok mai fiatal él és mozog a "Marilyn Manson" név ismeretének megléte nélkül, de ez még nem változtat az oldal létrehozásának gyanítható apropóján. Hangsúlyoznám újfent, hogy az oldal nem MM fan page, csak az elvakult, "pro"-val rendelkező de a "kontra"-t el nem fogadó "istenítők" és (akárcsak Te) a bárdolatlan stílusban kommunikáló társaik teszik azzá. Arról pedig már csupán érintőlegesen szólnék, hogy - miként mediSin is említette- kedvencedet annyira becsülöd, hogy legjobb számainak halmazát a 18 számos albumból 2 szám kivételével mind klipnótáknak kell alkotniuk. Autentikus rajongónak tűnsz. Az intolerancia amúgy is szignifikáns ismérve az uniformizálódó fiatalok ízlésvilágának.
És most pedig -haha- a legjobb rész: "...kussoljatok.Ti ezt nem értitek!" . Na egy valamit azért szögezzünk le: Manson nem Pablo Picasso vagy Salvador Dalí (persze tudom, hogy ő is fest, de azért mégsem, továbbá nem is vizuális, hanem auditív szempontból közelítünk a "művészhez"). Itt nincs szükség komolyabb műveltségi, kultúrális vagy intellektuális háttér birtoklására. Nem a szecessziós versformákról, a deriválásról, az intragenerációs mobilitásról avagy Bronislav Malinovski terepgyakorlatairól énekel és még csak nem is óarámi nyelven teszi mindezt. Senki ne próbálja nekem megmagyarázni, hogy Manson igazából egy zenei szubkultúra underground zászlóshajója, mert kétlem. Miről is énekel? Csupa olyan dologról, amit szinte bárki meg tud érteni....más kérdés, hogyan értelmezi....
Hovatovább kijelenteném azt is, hogy nem csak az ember, aki rajongója "isteneteknek", mert jómagam is fel tudnék sorakoztatni közel 50 előadót, aki számomra mélyebben és eredetibb módon ragadja meg a belső emberi - vagy külső globális harcokat és úgy egyáltalán mindent ami körülvesz minket. És további bő százat, akiről a magyar fiatalok nem is hallottak életükben, pedig talán nekik is jobban tetszene, mint Manson zenéje.
Kíváncsian várom a kultúrált hozzászólásokat válasz- vagy a kevésbé kultúráltakat vicc gyanánt.
Maradok Tisztelettel
Nadir
Balu 2005. 06. 21. 11:25
Manson nagyon jó!
bia 2005. 06. 20. 14:35
hogyha nem vagy manson rajongo akkor huzzá haza öreg!
szerintrem ez egy rohadtjo album,mindent szeretek ami vele kapcsolatos,és ha ezt ö adja ki,az ö számaival,akkor kussoljatok.ti ezt nem értitek!nem nektek szol ez a cd,nem is lehet rolla véleményetek!!!
én fanatista vagyok,és büszke vagyok rá.
ha majd megyek koncertre ,remélem sikerül valahogy bejutnom hozzá.
majd olyan ribanc ruhát veszek föl mint a new shit klippjében a csajok,és arra hivatkozok,hogy manson hivott,táncosnö vagyok stb.de ez az én ötletem,nem akarok ott toporogni látni rajtam kivül egy kurvának öltözött csajt sem!!!
ok?
ok!
pussz a testvéreknek!(többi rajongo)
mediSin 2005. 06. 17. 18:59
Hello mindenkinek
Igaz ez csak az én véleményem, de szerintem sem valami egetrengető Manson Best Of-ja. Eleve nem értem miért kell neki eme kiadvány, és aligha a kiadó nyomása miatt jött ki (Golden előtt mondta az egyik interjúban, hogy milyen "kapcsolatban" van a kiadójával). Elvégre egy válogatás azért jön ki, hogy a kedvenc (nem minden esetben) számaidat egymás után hallgathasd meg, vagy akik ismerkedni szeretnének a bandával, azoknak tökéletes indítás. De őt már szinte mindenki ismeri... Ja és kicsit furcsának találom, hogy (azt hiszem) két szám kivételével csak és kizárólag klipnóták vannak rajta. Az ilyen "ha nem tetszik bekaphatod" stílusú reakciók pedig kérem ne túl sűrűn jöjjenek, mert ez nem egy Manson fórum, hanem a Best Of-járól írhatod meg a külön kis véleményed.
Ja, és tudom rajongók vagytok, de ez a "Manson az Isten" és hasonló jellegű hozzászólások nem gondoljátok, hogy kicsit infantilisek? Nekem a kedvencem a Skinny Puppy mégsem mondok ilyeneket, hogy Nivek oGre az Úr vagy cEvin Key Buddha vagy Dwayne Jézus, mert ő is meghalt (a feltámadás nélkül).
Vendég 2005. 06. 12. 20:28
MANSON nagyon király!!! Ne szidjátok!!! Aki nem szereti, az inkább ne beszéljen róla!!!
Vendég 2005. 06. 12. 20:24
Nem értem mért kell cikizni Manson Best of Cd-jét!!! Nekem például nagyon tetszett. És különben is mi van akkor, ha ugyanaz a stílusa a számoknak??? Még jó, mivel neki is ez a stílusa!!!! Mit vártok, hogy csináljon egy jazz-es számot???
Vendég 2005. 06. 05. 19:49
ohh, köszi, így már vmi elindult, csak még csatlakozik :))))
Vendég 2005. 05. 31. 19:46
flashgettel töltsed,és ott van a végén a .avi is,azt lehet hogy kihagytad
Vendég 2005. 05. 31. 14:01
nekem az írta ki, hogy a lap nem található.....:(((((((((((
káár.......
Vendég 2005. 05. 26. 13:27
http://bedenk.de/tracking.music/mov/TheStorm_divx.avi
TÖLTSÉTEK LE,jó zene+video
Vendég 2005. 05. 21. 12:39
marilyn manson baromira csak gusztustalan
Vendég 2005. 05. 19. 16:39
ja....... mondjuk lehet hogy xarakodott a gépe..... de az is lehet,hogy csak unatkozott :)
én 1ébként nagyon szeretem a Marilyn Mansont
Vendég 2005. 05. 18. 8:24
attól még nem kéne leírni 100x
Vendég 2005. 05. 16. 13:08
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:08
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:07
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:07
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:07
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:06
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:06
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 16. 13:05
halisztok...en 7 eveskorom ota vagyok M. rajongo,a Sátán kuldonce.imadom...egyet nem hiszek:utalja az emberiseget a rajongoit is??meg aztan enyi gyulolettel a sziveben nem lenne ilyen sikeres,az mar nem o lenne...ki nem ert egyet ???irjon denisa
Vendég 2005. 05. 11. 20:29
egyetértek: ha vki nem szereti Mansont,akkor tűnjön el az oldalról!
1ébként sztem MANSON A KIRÁLY!!!!!! és ez mindig így fog maradni!
a koncin pedig ott leszek......
puszi,a Marilyn rajongóknak
Vendég 2005. 05. 10. 13:25
Már sokan mondták,de én is ismétlem: ha nem szereted Mansont,akkor húzz má' el az oldalról!!!!!!!!
nekem naggggggggggyon bejön a hangja, + a stílusa, meg Manson egész valójában.. úúgy irigylem azokat,akik ott lesznek a koncin,mivel én nem mehetek.......... :((((((((((((((((((((((((((
Vendég 2005. 05. 10. 11:15
Manson nem isten,hanem 1 xar,nine inch nails nélkül ő 1 senki lenne.
Vendég 2005. 05. 07. 11:43
Manson a királyság! Éljen manson!!! ő az isten
Vendég 2005. 04. 27. 8:43
itt mindenki csak MANSON-t ismeri,vagy mi van?
Vendég 2005. 04. 21. 12:53
MANSON AZ ISTEN!!!!!És Industrial-rock a legkirályabb zenei stílus
Vendég 2005. 04. 18. 13:07
Nagyon király a zenéje.Remélem lesz több albuma is tutira megszerzem.Sajnálom,hogy nem tudok elmenni a koncertjére.Éljenek a Mansonisták!Éljen Manson
Vendég 2005. 04. 11. 13:59
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
!!!!TE VAGY AZ ISTEN!!!!!
Vendég 2005. 04. 11. 13:59
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
MARILYN MANSON
!!!!TE VAGY AZ ISTEN!!!!!
Vendég 2005. 04. 11. 13:56
hello!rohadt jo a zenéje!megfogja az embert azzal a tipikus depresszios hajlammal a zenéjében.
vagy nem?az érzéseimet énekli meg al életröl!!!
és rohadt izgato a csávo!ha ottleszek a koncerten...csak az számit majd semmi más.
nem akarok élni,ez az eggyetlen célom.
muszály hogy eljussak hozzá!!!
lennék a kutyája láncon,csak láthassam közelröl!!!
utána jöhet bármi..............
Vendég 2005. 04. 11. 13:51
jézusom!!!lesz koncert?
itt?pesten?mansonnal?
komoly?valaki dobjon meg egy
oxigénmaszkal!!!belehalnék ha nem
láthatnám amikor pesten van!!!
ha nem lehetek ott,inkább
begyóccerezem magam azt csá!
éljenek a mansonistááák!!!
éljen manson!
Vendég 2005. 04. 11. 13:44
én fanatista vagyok!!!
imádom!!!
nálla ninbcs jobb a világon!!!
ö az isten,és megfogok szökni
a koncertjére!ö az élet értelme,
térdreborulva imátkozom majd
elötte,ha nem lenne,
halott lennék!!!!
Felisa 2005. 03. 20. 19:55
Azért kellett a Last We Forget, hogy valamilyen lemezt kiadjon...gondolj bele, mennyi energiát emésztene fel, egy teljesen új album létrehozása!:)
Vendég 2005. 03. 19. 12:56
A The Golden Age of Grotesque szövege nem nagy szám,de azért zeneileg élvezhető.De egyet nem értek:miért kell válogatás-lemezt készíteni?Egy vérbeli Manson-rajongónak minden albuma megvan.Akkor meg miért venné meg a Lest We Forget-ot?Nincs benne semmi új.
Vendég 2005. 03. 13. 19:55
hát..Manson?..fura fazon..de szerintem egyedi..nem igazán lehet az ilyen embereket...nekem tetszik a haj..ennyi..Finish
Vendég 2005. 03. 12. 9:03
John 5 már nem bandatag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 11. 11:12
A golden egy nagy ....! a régebbi albumokat lehetett élvezni( Antichrist, mechanical, holy wood)! De ez semmi, divatzene! Én imádom mansont, és még a goldent sőt még a best of-t is hallgatom! Mansont nem lehet utálni és talán soha nem is fogom! ő egy egyéniség ami megfogott!!!!! Tehát mindenkinek üzenem MANSON FOREVER!!!!!!!!!!!! JA ÉS JOHN5 A KIRÁLY!
Vendég 2005. 03. 10. 20:32
Dijjazom az ilyem hozzászólásokat!!
Mansont csak szeretni lehet!Egyszerűen imádom a hangjátol pedig majdnem hogy elélvezek!Erre a zenére lehet tombolni és bulizni!egyszerűen fantasztikus!a manson fikázóknak üzenem hogy szopják le magukat és fejezzék be de kibaszott gyorsan!a manson imádoknak pedig azt hogy éjjen a rock és manson manson manson!!egy csaj
Vendég 2005. 03. 10. 19:13
Imádom Mansont!!! Ha belehalok, akkor is ott lezsek a koncertjén!!! Pedig úgy öltözök mint egy rapper!!!
Vendég 2005. 03. 10. 15:50
Manson augustus 23.-án jön magyarországra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 05. 0:11
Marilynnek ki****ott jó hangja van.Már kismilliószor próbáltam,de lehetetlen utánozni a hangját.MISSION IMPOSSIBLE.
Vendég 2005. 03. 05. 0:07
A Mansonfikázóknak tünci van innen!Én pl. hányok a Kozsótól,így hát kerülöm a róla szóló site-okat. Ezt tanácsolom hát a Mansongyűlölőknek is,különben a dobermanommal gyűlik meg a baja!(vicces,csak berni-pásztorom van).Üzenetem a Mansonimádóknak:MARILYN MANSOOOOOOOOOOOOOON!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adryka 2005. 02. 25. 19:00
Oh.Manson...Eskü nem is olyan amilyennek látjuk...
Vendég 2005. 02. 20. 8:08
Manson a király csak kár, hogy már nincs a bandába Twiggy és John5
Vendég 2005. 01. 28. 15:56
manson már ELKURVUL!! tudod pénz..pénz..pénz ez már nem manson hanem egy ÁRUCIKK!! a golden .... már nem az a manson illuzio twiggy elment manson stil meghalt!!!!!
Vendég 2005. 01. 20. 20:42
Marilyn Manson 1 művész, 1 egyedi ember.A legtöbben nem értik a zenéjkük igazi modanivalóját, és csak a rosszat látják benne, de nem tudom miért.A hangját pedig nem kell csesztetni, mert szerintem különleges, elfeledhetetlen, és ha megfigyeljük a számaikban, azokat a megnyomott szótagokat, rájövünk hogy baromi szexi hangja van.:)
Rachel
Vendég 2004. 12. 29. 12:37
Manson extravagáns, bizarr, nem mindennapi ember, és a Sweet dreams című dala a legjobb az egész világon. A hangja érzéki és őrülten szexi. Imádom!
Vendég 2004. 12. 19. 13:29
Szerintem mindenkinek megvan a maga véleménye róla!
Erről nem kellene vitázni, mert van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem special bejön.
Vendég 2004. 12. 17. 15:33
imádom manson-t!!!Ő az életem!!a legnagyobb álmom hogy Őt láthassam élőben!!!és persze hogy hallhassam!!!miatta élek!!ha nem lenne......baj lenne!!sokan nem értik a számait és csak a csomagolás miatt itélik el!pedig nem szabadna!!puszi minden manson imádónak!!anita
Vendég 2004. 12. 06. 13:26
azért látom vannak normális emberek is akik látják Mansonban a művészt, a szépet, a racionalitást.Manson egy rendkívüli egyéniség.Csak az a baj hogy sokan ezt azért mondják mert látták valahol. majd fojtatom
Vendég 2004. 12. 06. 13:21
akinek nem tetszik Manson, a zenéje,vagy akármi mehet a büdös picsába. Aki írta Manson Best of-járól azt a hozzászólást az kapja be mert Mansonnak igen is jó hangja van és akkor magyarázzon ha majd ö is olyan szintre jut mint Manson és olyan hangja lesz mint NEKI!!!!!!!
Vendég 2004. 12. 06. 12:03
festett fejű idióta!!! Nem hiszem hogy ezt az embert reklámozni kéne hanem inkább sittre tenni!!! Dzsoki
Vendég 2004. 12. 03. 22:08
Manson jó, akinek meg nem tetszik, ELMEHET ERRŐL AZ OLDALRÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók