Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal

Depresszió dalszövegek -- in English?

létrehozva: 2004. 10. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 11. 12. 9:35
Sziasztok Depisek! Vadiúj oldalt nyílt a Depi rajongók számára! Itt nemcsak "gyülekezni" lehet, hanem feltölthettek videót, mp3-at, képeket, lehet cserélgetni, van fórum, és chat is!
depimania.ning.com
Regizzetek, szeretettel várlak benneteket! Depi New Year :) Rea
Vendég 2006. 01. 07. 18:47
aki a fost irta azzal egyett értek
muti 2005. 07. 18. 18:18
a depresszió ténleg király!!!
tetszhalott_cethal 2005. 07. 13. 22:50
képzeld el, a neved alapján levettem, hogy fogyatékos vagy. és nem is csalódtam. nem milyen ügyes vagyok?
Junkie 2005. 07. 13. 19:49
Egyetértek Guest-el,mki csak azzal törődik,h milyen keménynek láccódjon,mint a legnagyobb rocker,és közben lenyálasozza a másik zenéjét. Mkinek más az ízlése,mért kell ezért lefikázni azt ami éppen nem tetszik??? Én úgy gondolom,h még azt sem lehet igazán megmondani,h vki rocker,rapper,v discos lenne...Minden zenében az ötletességet kell keresni,attól még h vki rockot hallgat mindennapjaiban,még megtecchet neki akár egy rap szám is...
Dóri 2005. 07. 07. 12:36
Depresszió????? Ez nem kérdés, hogy milyen: SZ-A-R.
Vendég 2005. 05. 25. 21:42
sziasztok
Vendég 2005. 05. 18. 18:30
ti mind hülyék vagytok
Vendég 2005. 04. 25. 3:09
Jha, hallgass crackers-t. Szentem qrva jó! Bocs, hogy többször ment, vmi szarakodik.
Vendég 2005. 04. 25. 3:07
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! De qrva nevetségesek vagytok. Nem akarok beszólni senkinek, de egyszerűen szánalmas hogy egyesek mekkoral kő- pank, rocker, metálosnak hiszik magukat, és hogy kioktatnak másokat hogy mi a nyálas meg a jó. A tankcsapda régen jo volt, most meg szar... hehe. Egyszerűen csak változott. Ha te azért hallgatsz vmit mert kevesen hallgatják, és ettől nem populáris, akkor erre nem mondok semmit. Én azért hallgatom mert jo. És attol hogy a viva játsza,és sokan szeretik, attol nem rosszabb. Én is végigjártam ezeket a lépcsőket, csak én már kinőttem belőle. Mellesleg a depresszió uj albuma sokkal szarabb, mint az előző. De oktassátok csak a fiatalokat, mindenkinek van egy lázadó időszaka, és akkor mindenki ugy gondoljolja hogy az a jó, amit ő mond. De azért legyetek nyitottak, és gondolkozzatok el, hogy miért mondjátok azt hogy ez meg az szar. Mert nem csak ti hallgatjátok, hanem esetleg megtetszik egy más zenei stilusunak is. Örülj neki, művelődik. Nem csak a gépből kinyomott effektekek hallja, hanem igazi zenét is. :)
Vendég 2005. 04. 25. 3:07
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! De qrva nevetségesek vagytok. Nem akarok beszólni senkinek, de egyszerűen szánalmas hogy egyesek mekkoral kő- pank, rocker, metálosnak hiszik magukat, és hogy kioktatnak másokat hogy mi a nyálas meg a jó. A tankcsapda régen jo volt, most meg szar... hehe. Egyszerűen csak változott. Ha te azért hallgatsz vmit mert kevesen hallgatják, és ettől nem populáris, akkor erre nem mondok semmit. Én azért hallgatom mert jo. És attol hogy a viva játsza,és sokan szeretik, attol nem rosszabb. Én is végigjártam ezeket a lépcsőket, csak én már kinőttem belőle. Mellesleg a depresszió uj albuma sokkal szarabb, mint az előző. De oktassátok csak a fiatalokat, mindenkinek van egy lázadó időszaka, és akkor mindenki ugy gondoljolja hogy az a jó, amit ő mond. De azért legyetek nyitottak, és gondolkozzatok el, hogy miért mondjátok azt hogy ez meg az szar. Mert nem csak ti hallgatjátok, hanem esetleg megtetszik egy más zenei stilusunak is. Örülj neki, művelődik. Nem csak a gépből kinyomott effektekek hallja, hanem igazi zenét is. :)
Vendég 2005. 04. 25. 3:06
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! De qrva nevetségesek vagytok. Nem akarok beszólni senkinek, de egyszerűen szánalmas hogy egyesek mekkoral kő- pank, rocker, metálosnak hiszik magukat, és hogy kioktatnak másokat hogy mi a nyálas meg a jó. A tankcsapda régen jo volt, most meg szar... hehe. Egyszerűen csak változott. Ha te azért hallgatsz vmit mert kevesen hallgatják, és ettől nem populáris, akkor erre nem mondok semmit. Én azért hallgatom mert jo. És attol hogy a viva játsza,és sokan szeretik, attol nem rosszabb. Én is végigjártam ezeket a lépcsőket, csak én már kinőttem belőle. Mellesleg a depresszió uj albuma sokkal szarabb, mint az előző. De oktassátok csak a fiatalokat, mindenkinek van egy lázadó időszaka, és akkor mindenki ugy gondoljolja hogy az a jó, amit ő mond. De azért legyetek nyitottak, és gondolkozzatok el, hogy miért mondjátok azt hogy ez meg az szar. Mert nem csak ti hallgatjátok, hanem esetleg megtetszik egy más zenei stilusunak is. Örülj neki, művelődik. Nem csak a gépből kinyomott effektekek hallja, hanem igazi zenét is. :)
panka 2005. 04. 19. 18:12
És ha már így szóba került Junkies, amennyit én hallottam belőle, háááát....na jó, inkább nem mondok smmit, csak annyit nyálas szaar, de csak szeressétek, nem az én bajom. és remélem senkit enm bántottam meg most ezzel, mert én csak a véleményemet irom.
panka 2005. 04. 19. 18:07
az, hogy el "nyálasodik" egy rockbanada, mint pl. tankcsapda, az elsősorban nem csak az ő hibájuk. először is a média, ami orrba-szájba nyomja a számait, hogy aztán már a csapbol is az fojik, igy a sok kisp*csa megismeri és hallgatja, mert ugye az a divat, utána meg már nincs megállás, meg kell felelni az ő elvárásuknak is, mert ha nem, akkor ugye hatalmas pénzeket buknak. depresszió azért van veszélyben. mert a viva nagyon felkapta mostanában, és lassan őket is elfogja vakitani a pénz és csak arra mennek majd, hogy minél több albumot eladjanak. tankcsapdáért nagyon kár, mert régen jó volt, és én a régi számaikat mai napig szeretem, de ezek az ujak...
Vendég 2005. 04. 18. 19:40
Voltam a koncerten a PeCsában és naggggyyoooonnnn nagggggyyyyyyyyoonnn király volt! Az előzenekarok közül a Road meg a Replika k**** jó volt, az Insane nem teccett. Egyébként tele volt a PeCsa rózsaszín ruhás kisp***ákkal.. Szerintem nem tesz jót egy együttesnak sem, ha a viván jáccák... Amúgy király volt a koncert!!!! Boldog szülinapot Ádámnak!
Little Rebel 2005. 04. 14. 20:09
Hm ha a depresszió nem vigyáz akkor könnyen divat lesz.Már az nem jój h a viva játsza.Beztos felrakják arra a szenny slágerlistára aztán...
Vendég 2005. 04. 14. 14:46
A DEPRESSZIÓ MARHA JÓ EGYÜTTES! Voltam a koncertjükön itt Kecskeméten!!!
Vendég 2005. 04. 13. 21:09
IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT,IMÁDOM A DEPRESSZIÓT..........
Hexe 2005. 04. 10. 20:21
ok
Max 2005. 04. 10. 20:19
Pl. Ha végignézed Thyrane, Betmen, vagy akár OrgasmAddict listáját, rögtön találsz egy halom jó bandát. Asszem én is beírtam már, de az hátrébb van.
Hexe 2005. 04. 10. 20:15
Ja! Tehetsz róla! Mondj jobbat!
Max 2005. 04. 10. 20:12
Mindíg? Tehetek én róla, hogy ezt a szégyenletes reklámdivatötlettelenigénytelennyálasnyúlós szart hallgatod?
Hexe 2005. 04. 10. 20:10
Max!
Mért van az hogy mindig lefikázod a kedvenceimet?
Max 2005. 04. 10. 19:09
Tényleg nem. Hanem egyenesen Istencsapása.
Hexe 2005. 04. 10. 17:51
A JUNKIES nem katasztrófa!
Vendég 2005. 04. 10. 13:06
Kezd elnyálasodni, belőlük lesz az új Tankcsapda meg Junkies. Katasztrófa.
Vendég 2005. 04. 09. 15:13
ELŐBB ÉN VOLTAM: WIKY SOPRONBÓL
Vendég 2005. 04. 09. 15:13
ROHADT JÓ A DEPRESSZIÓ!!! ÜZENEM NEKIK BASZOTT JÓK VAGYTOK CSAK IGY TOVÁBB!!!
MINDEN NAP LEGALÁBB 5SZÖR MEGHALLGATOM A CDTEKET AZ EGY ÉLETEN ÁT AZ MARHA JÓ!!!
NA PUSZI!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 01. 13:20
Depresszió: Nem akarok elszakadni

Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell
Neked ez a kereszted, a sorsod ami hajt
De ha megkaptad, már nem érdekel
Ott rohad a szemétdombon majd

Hogyha börtön ez a lét, az elitélt
A szabad akaratnak rabja, de mégis
Kell, hogy nyugalomra leljen a szív
Keresi, mindig akarja

Attól, aki fontos, attól ami jó
Nem akarok elszakadni
Teszem, amit tudok, kérem, aki dönt
Ha nem akarok elszakadni... elszakadni... elszakadni... elszakadni... elszakadni...

Mint a hű öleb suttogom neked
Hogy mennyire imádlak éjjeleken át
Szereted az ilyet, az én szívem a tied
De indulok, ha érzem a vér szagát

De ha a póráz hosszú, és a nyakörvön
A tüskék kifele állnak
A viadal után én visszatérek
Hogy megpihenjek nálad

Attól, aki fontos, attól ami jó
Nem akarok elszakadni
Teszem, amit tudok, kérem, aki dönt
Nem akarok elszakadni (4×)


itt van magyarul dalszöveg akinek kell
Vendég 2005. 03. 24. 11:45
Szerintem ne az Ádámot szeresd, hanem a zenéjét. Az olyan rajongókból, mint te, ash, kezd kitűnni, hogy eldivatosodik a Depresszió.
ash 2005. 03. 23. 21:11
imádom a depit főleg ádámot
Vendég 2005. 03. 21. 19:33
Szerintem meg egész jó a Depresszió.
Vendég 2005. 03. 21. 19:27
DEPRESSZIÓ EGY FOS
Vendég 2005. 03. 21. 19:26
a Nem akarok elszakadni c. számnak kéne a szövege DE NEM ANGOLUL.....vki tud segiteni?
Scream 2005. 02. 08. 21:23
hmm.
Vendég 2005. 02. 04. 21:37
Ya think ya're very clever 'cause ya told it in english.it's terrible.It's a shit music!
Thyrane 2005. 01. 19. 20:16
Hihi.
Vendég 2005. 01. 18. 23:26
sziatok nem tudná nekem vki elküldeni a safri duonak az egyik számát?
Dobolással kezdödik és a 24.mp-be kezd el énekelni a srác!
ilyen rész is van benn hogy:Ó ÓÓÓÓ ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!
valami people van az elején!!!!!!! köszike
Vendég 2005. 01. 10. 14:37
ísDÉH
Vendég 2004. 12. 23. 10:24
Beszéljen a tested baby egy kis tánctól nem kell félni, csak gyere közelebb hozzám és rázd, rázd, rázd rázd
Vendég 2004. 11. 24. 15:44
Whew! Cool!

roland
http://dfp.atw.hu
Vendég 2004. 11. 07. 15:22
Sorry I've forgot to give you my e-mail adress :D
So it's:

Süsü
Vendég 2004. 11. 07. 15:19
Powers come and go
At least they all slump
Lips emrace and chuck
but my key sometimes proper for the gates
If I still can't find my place
then put under sword my music, my head
I don't let you to say again:
"For what fuck to live,did he tried of it too?"

"People fight and have a trust!"
But if you can't at least leave me alone!

Let me trust!
Maybe If I fight it works
Let me trust!
Or this will be confiscated too

There are, and there will be problems
The Seven Evil always rage
I tell a few words to the nut
who was ravaged by the Life:
World and being here are brutal
That's a banality, but it lays unburied
Every muck leaves as used to be
But living is good for a few nice minutes

Let me trust!
Maybe If I fight it works
Let me trust!
Or this will be confiscated too

Bloody rush for the minutes
To be strained for nothing
Many-many people with too many problems
The whole Planet with its cheerless Kind
I don't know how the End will come
but today that doesn't appeal to me, just be peace
and love, dance, guitar and friend of course
It will be, until I trust

Let me trust!
Maybe If I fight it works
Let me trust!
Or this will be confiscated too

This is the whole translation of the song: "Let me trust!"
It's my on work so it could be, that it is not accurate, but I think it's not bad :)
Sadly I don't have the lyrics but if you send me them in e-mail I can translate them for you.
Depresszió is a talented band I hope you like the lyrics too... :)

Greets Süsü!
Vendég 2004. 10. 20. 0:00
Hi,

It would be a bit hard to translate the whole lyrics for me.. but: "Hagyjatok bizni!" means "Let me trust!", and its refrain is "Let me trust! Maybe if I fight it will work, Let me trust, Or else they'll take this away as well". The other one means "See (what you're intended to see)".

Greets,
Balazs
Vendég 2004. 10. 17. 0:00
Hi!
For starters, sorry for not speaking Hungarian. I'm very fond of the band called Depresszió, though. Their music rock, but I'd like to understand the lyrics as well, so I was thinking if someone could translate even some songs of theirs from Hungarian to English? The translations wouldn't have to be perfectly accurate, just clear enough that the main idea could be understood.

For example, one of my favourite songs, named "Hagyjatok Bízni!" from the album "Amíg tart", goes like this:

Jönnek és mennek hatalmak
De legalább mindig jó nagyot buknak
Ölelnek és dobnak az ajkak
De néha a kulcsom jó a kapuknak
De ha nemtalálom meg még a helyem
Attól kard alá zeném, fejem
Nem teszem, hogy elmondjad újra:
"Mi a fasznak élni, is megunta?"

"Ember küzdj és bízva bízzál!"
De, ha nem megy legalább engem hagyjál!

Hagyjatok bízni!
Talán, ha küzdök, mködik
Hagyjatok bízni!
Különben ezt is elveszik

Vannak és lesznek is gondok
A hét fbn mindig tombol
Annak a fejnek is mondok
Pár szót, akit az élet rombol:
A világ és a lét itt kegyetlen
Közhely, mégis így van temetlen
Minden szemét marad a régi
De pár szép percért érdemes élni

Hagyjatok bízni!
Talán, ha küzdök, mködik
Hagyjatok bízni!
Különben ezt is elveszik

Gyilkos hajsza a percekért
Megszakadni a semmiért
Sok-sok ember túl sok bajával
Az egész bolygó levert fajával
Én nem tudom, hogy hogy lesz vége
De MA nem érdekel, csak legyen béke
Meg szerelem, bál, gitár na meg a haverok
Így lesz, ha itt még bízok

Hagyjatok bízni!
Talán, ha küzdök, mködik
Hagyjatok bízni!
Különben ezt is elveszik

... But I have absolutely no idea what it's about. I'd really appreciate it if someone was able to help me. Or could anyone just tell me what "Hagyjatok Bízni!" and "Lásd (Amit neked szántak!) are in English? =)

Thanks in advance,
Angst

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rock, Alternatív, Heavy Metal