Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Gitáros keresi társait!

létrehozva: 2004. 10. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Asszony. Elena 2015. 10. 21. 23:49
Ön bármely pénzügyi nehézségek? Szüksége van egy hitel induló üzleti vagy befizetni a számlákat? Adunk ki Hitel az emberek, akik segítségre van szüksége. Jelentkezz most e-mailben:

Köszönöm, és Isten áldja
Asszony. Elena
collins gibb 2015. 09. 05. 17:19
Van szüksége a biztos megfizethető hitel? Ha igen Apply velünk, és kap a gyors
jóváhagyási ma. Nincs hitel ellenőrzés, egyszerű lépésben, gyors finanszírozás
és az alacsony kamatláb. Írjon nekünk ma keresztül
richard 2015. 07. 14. 15:00
A nevem Patrick Elliot i am from USA Texas, és nagyon boldog vagyok, kiküldetés a blog egy barátom, hogyan irányítsa, hogy Mr. Richard (szorzás hitel cég), aki adott nekem kölcsön stressz nélkül, és biztosítja, hogy az nagyon megbízható cég méltó. Tudom, hogy sok ember van, hogy olyan nagy szüksége van egy kölcsön Én ezzel a közép tegye meg az interneten, így kaphatnak hitelt ettől a társaságtól, bízom benne, Richard Richard, és ő fogja mosolyogva. Mr. E-mail a cég ()
Mr James Morgan 2015. 02. 17. 17:31
Szüksége van egy hitel? Ha igen, lépjen kapcsolatba velünk alkalmazni és a Via.
E-mail:
Mr Bob Hardy 2015. 02. 09. 9:37
Helló Hölgyem / Uram,
A nevem Mr Bob Hardy, én vagyok az ügyvezető igazgatót, hogy Bob Hardy hitel cég ®.Certified pénzügyi kölcsönök között hitelek és egyesületek bejegyzett nemzetközi napja kormányok és a nemzetközi hitelezési ügynökségek számára biztonságot, valamint az anti-pénz mosoda figyelmeztető Ügynökség. Ön a pénzügyi nehézségekkel küzdő, elégedetlen a pénzügyi intézmények, amelyek segítenek? Csak lépjen velem minden típusú hitel kezdve a $ 3,000.00 a $ 50,000,000.00
Megjegyzés: Az a tény, hogy csak azokkal a becsületes emberek. A pénzügyi megoldásokat, kérjük, forduljon hozzánk e-mailben:
Nyuszyka 2013. 01. 21. 9:15
Sziasztok!Énekes szólógitárost keresek sürgősen most alakult zenekarba....Feltételek nincsenek ill nem sok...Annyi csak hogy saját cuccod legyen a próbaterem miatt;Pécsett vagy környékén lakj-próbaterem Pécsen van....Nem kell vérprofinak lenni,mi sem vagyunk azok....Tankcsapdát és ehhez hasonló számokat játszunk meg ami menet közbe jön :D erre az email címre írhattok:
Sola 2013. 01. 15. 16:48
Alakuló death - grind banda keres egy ügyes és tehetséges gitárost valamint basszerost!
Korhatár nincs, próbaterem van. Ha akad bemutatkozó anyagod szívesen meghallgatjuk.

elérhetőség:
telefon: 06-30/290-3842
balko1 2012. 09. 15. 16:27
Sziasztok!

Keresünk szólógitárost és hegedűst!

Angol dalokról lenne szó, pl. Bruce Springsteen, Neil Young, Doc Watson és más előadók folk, country műfajban, de a dalok átdolgozva már popzeneként hangzanak.
Ezen kívül vannak saját nóták is. 10 szám már nagyjából össze van rakva, de egy szólógitár, hegedű még nagyon hiányzik belőlük.

Néhány vágás próbán készült felvételekről (csak kamerával lett felvéve, ennél jobban szólunk valójában :)
http://www.youtube.com/watch?v=VBgdDenjxf8
http://www.youtube.com/watch?v=lq2D0DIf6fA
http://www.youtube.com/watch?v=QzosPvNmarc
http://www.youtube.com/watch?v=3zPcbENQEew

Jelenleg hárman vagyunk felállás:
gitár-énekes,
billentyűs,
fuvolás/szájharónikás

Próbák: 3. kerületen belül lennének.

Elsősorban Olyan embert keresünk aki:

+Nem ebből akar pénzt keresni

+Vannak ötletei amivel hozzájárul a számokhoz, illetve saját saját szólamát ki tudja találni.

+Ráér heti 1 esetenként 2 próbára - (ehhez nem hátrány ha III. kerülethez közel lakik - bár ez nem feltétel)

+ Szintén nem feltétel de előny ha nyitott háttérvokál éneklésére

Ha úgy érzed érdekelne a dolog írj:
jazzbalko kukac gmail pont com címre!
PcFun 2012. 09. 14. 20:23
Tatai zenekarba keresünk dobost!Főleg alternatív zenét játszunk, de előjön néha metal vagy blues is.Komárom-Esztergom megyei dobosok jelentkezését várjuk.Próbaterem van.

niki vagyok 16 éves 2012. 08. 22. 20:25
ha van egy banda budapesten akkor szivesen válalnám az éneklést vagy a gitározást .. :) elöre is köszönöm... :) e-mail cimem :
bluesman 2012. 08. 22. 11:21
üdv! bandát keresek.
pesti srác vagyok és lassan már 13 éve gitározok.
főképp: satriani, gary moore, santana,
scorpions,eric clapton, hendrix
...
blues-rock stilusban jeleskedem.
melozok ezért időegyeztetések kellhetnek.
bemutatkozó oldalam:
http://www.bluesman.atw.hu
mail:
Tedac 2012. 08. 15. 15:07
Szervusztok!

A NoamutheN zenekar keresi gitáros társát!
Amit mi kínálunk:
- Saját zene (nincsenek feldolgozások, egyedi stílus)
- Az első próbád ingyenes (mivel meg akarunk hallgatni)
Amit kérünk tőled:
- Szeresd a metal zenét és a FANTASY-t! Ugyanis a zenekar szimfónikus-fantasy metalt játszik)
- Legyél minimum 18 éves!
Elérhetésünket itt találjátok:
- facebook: http://www.facebook.com/pages/NoamutheN/114154458646416
- Saját e-mail címem: (telszámom: 06309811522)
- Közös e-mail cím:

Várjuk jelentkezéseteket!

NoamutheN csapat!
BlackBird 2012. 07. 03. 7:52
Kedves Gitárosok!
(Illetve mindazok, akiknek szabadkapacitású gitáros ismerősei vannak!)

Lehet, hogy rád (vagy a közvetítő segítségedre) van szükségünk!
A budapesti Black Bird zenekar szólógitárost keres!
Sok saját szám, hosszú koncert tapasztalat áll a zenekar mögött.
A csapat nyitott új ötletek, új irányok felé, a tagok érdeklődése a rock-metal palettán elég széles.
A felállás dob, basszus, ritmusgitár, ének + a hiányzó szólógitár.A banda 25-35 közötti kor intervallumba eső tagokból áll, a leendő jelentkezőket is elsősorban ebből a korcsoportból várjuk.
A kortól fontosabb viszont, hogy olyan embert keresünk, aki a biztos gitártudás mellett a dalírásban, zeneszerzésben is jeleskedik!
A Vágóhídon bérlünk próbatermet, általában heti egy hétköznap este szoktunk próbálni.
Infók a zenekarról (bár kissé régen frissült), meghallgatható számok itt találhatók:
http://www.blackbirdmusic.hu/
Amennyiben a keresett személyben magadra (vagy egy cimborádra) ismersz, jelentkezz ezen az e-mail címen:
Lala 2012. 06. 16. 8:13
Sziasztok! A győri Shadows of my Mind zenekar keresi férfi énekesét és dobosát. Jelenlegi tagok: két gitár + basszer/női ének. Ha kíváncsi vagy a dalainkra, akkor a következő linken meghallgathatod őket: http://www.youtube.com/user/kalmarkisslajos?feature=results_main
Érdeklődni mailen vagy a 30/460-44-70es számon lehet.
Üdv.:
Lala
Levente_Bp 2012. 06. 11. 13:48
Sziasztok!

Elsősorban ritmusgitárosként beszállnék egy budapesti zenekarba alternatív/post punk/ new wawe esetleg sadcore irányvonalon.
Jómagam 25 éves vagyok, öt éve gitározok, nem vagyok profi, de minden héten járok tanárhoz. A szólógitár szerepét még nem biztos, hogy vállalnám, de azért már azzal is próbálkozok:D

Néhány zene amit hallgatok. Nem rövid a lista, de ha vki ráismer valamelyikre és hasonló elképzelései vannak, írjon nyugodtan() :D
Bizottság, Bonanza Banzai, Cat Power, The Clash, The Cure, Cseh tamás, David Bowie, Depeche Mode, The Doors, Echo and the Bunnymen, Editors, Európa Kiadó, Franz Ferdinand, Heaven Street Seven, Hiperkarma, Interpol, Johnny Cash, Joy Division, Kaiser Chiefs, Kasabian, Kex, Kiscsillag, Kispál és a Borz, Kontroll Csoport, Led Zeppelin, Leonard Cohen, Madness, Manu Chao, Nick Cave, Mazzy Star, Nirvana, Nouvelle Vague, Pearl Jam, Pink Floyd, Pixies, Pulp, Quimby, Radiohead, The Smiths, Talk Talk, Talking Heads, Tom Waits,Trabant, Ultravox, Velvet Underground, White Lies, 30Y stb...

üdv, Levente
The Dreamer 2012. 06. 06. 0:28
Sziasztok!

A Thristana szimfonikus progresszív metált játszó zenekar basszus (lehetőleg tudj hörögni és 5 húros hangszered legyen) és szóló gitáros (legyen 7 húros gitárod, vagy legalább le tudj hangolni A-ra; lehetőleg legyen több hangszered is + koncert képes cucc, a transzponálás ne okozzon gondot) posztra keresi vállalkozó zenészeit! Nem tribute banda vagyunk, saját számokon dolgozunk. Nem vagyunk újak a témában.

Olyan 20 év körüli embereket keresünk, akiket érdekel a műfaj (kb.:Epica, Nightwish). Érts a hangszeredhez, legyél otthon a témában. Legyenek ötleteid. Heti min. 2x érj rá 3 órát.

Amink van:

-Saját próbaterem Újpesten (portaszolgálat, 25nm, könnyen megközelíthető, parkolási lehetőség)

-Önmagukat tanár által zeneileg folyamatosan fejlesztő zenészek.

-Nagyobb koncert lehetőségek. Lehetőség az Undergroundból való kiszakadáshoz.

Ha érdekel írj:

info[at]thristana.hu
niknév 2012. 05. 22. 20:41
37 éves gitáros keresi hobbizenekarát Budapest - Szkesfehérvár vonalon. Blues, rock, hardrock...stb.
kisvuk23 2012. 05. 22. 20:22
gitárost keresünk dombóváron, ketten lennénk hathúrosok, saját zenéhez :)
Érdeklődni:
Zsombor 2012. 05. 16. 11:04
Komoly zenei produkcióhoz keresünk olyan gitártudással rendelkező fiú zenészt, aki szívesen játszana pop-rock stílusirányzatú zenét és komoly hozzáállással rendelkezik. Mivel a produkció nyár elején kezdődik, így minél hamarabb szeretnénk megtalálni a megfelelő embert. Fontos, hogy nem hobbi zenekar vagyunk, és nem is hobbi zenészt keresünk, hanem olyat aki nem fél megjelenni ősz elejétől tv adásban.
Elvárások: 18 és 25 év közötti fiú tagot keresünk Budapest és környékéről, komoly gitártudással és kifejezetten előnyt jelent ha énekelni is tudsz. Fontos, hogy egyéniség legyél és pluszba kérünk demó felvételt bármilyen produkcióról, valamint egy rövid szöveges bemutatkozást + fénykép.
E-mail: vagy Tel: 0630/466-11-99 Csak komoly szándékkal rendelkezők jelentkezését várjuk!!!
Vendég 2012. 02. 08. 6:06
Csoki!
Numetal zenekarhoz keresünk 2 ritmus gitárost.Szeretnénk egy olyan bandát létrehozni akik dallamos és viszonylag populárisabb zenét játszanak.Hogy tudd milyen zenére gondoltunk:pl,Linkin park,ill nino,rammstein,Red,sick puppies.És még sorolhatnámJ Főleg budapestiek jelentkezését várjuk.Fellépések adottak,rendelkezünk kapcsolatokkal,személy szerint nagyábból mindenhol felléptem már Budapesten.Ha érzel magadban egy kis lelkesedést,Akkor irj
Email,
Telefonszám:0630-938-6357
Illetve Facebook:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000365186131
Vendég 2012. 02. 01. 0:32
Nagybőgős keres zenekart Budapesten Rock'N'Roll, ...billy stílusban! Nem játszom régóta, tehát nem vagyok profi. Csak akkor keress, ha már teljes a banda, és csak a basszusvonal hiányzik:
istennyila 2011. 12. 05. 10:25
A mumus zenekar megüresedett gitáros posztjára keresünk ügyeskezű, szólózástól sem visszariadó gitárost Budapesten vagy környékén. A hozzáértés és komoly hozzáállás mellett feltétel, hogy vokálozás szintjén tudj énekelni! (értsd: ne légy hamis, lehetőleg legyen élvezhető, amit énekelsz)
Keresünk továbbá kreatív, vállalkozó kedvű szintetizátorost-samplerest, akinek feladata lenne a mumus hangzásának gazdagabbá tétele, és akire a számok írásánál is számítunk!

Számos koncertet és egy demó felvételt tudunk a hátunk mögött, januártól kezdődnek az első mumus album felvételei, klipforgatások és kis téli szünet után folytatjuk a koncertezést.
Heti kétszeri próba saját próbateremben. Lelkes amatőrök kíméljenek!

Stílus: progresszív thrash
Hatások: Slayer, Dream Theater, Metallica

Rólunk: http://www.mumus.net ill. http://www.facebook.com/mumus.net

Jelentkezni referenciákkal a köv. címen lehet:
nyuszyka 2011. 09. 22. 16:08
Hali! Punk rock stilusu kezdő zenekarhoz keresek szóló gitárost csak srácok jelentkezését várom és ami a legfontosabb minimum 20-25 éves legyél.Próbaterem valószínűleg pécsett vagy komlón lesz...Megtalálható vagyok iwiwen és facebook-on Galambosi Mária néven de írhattok ide is : (A részletekről emailben vagy személyesen...)Ha gitározás mellett tudsz énekelni az előnyt jelent :D
Zsófi 2011. 06. 05. 23:57
[GITÁROST keresek!!!!]
Budapesti psychobilly bandába gitárost keresek!! Induló zenekar, de lelkes társaság. Te is legyél ilyen..
jelentkezni:
Vendég 2011. 05. 23. 19:38
Gitárost keresünk metalcore/hardcore zenéhez sürgősen, budapesti zenekar, próba a jászainál, nyárra koncertek vannak be tervezve, ezért sürgős, egyéb info. személyesen a próbán. "Kipróbálnám magam"-ok nem érdekelnek, egyeztetni: vagy 06302557107.
Vendég 2011. 05. 22. 22:30
21 éves szólógitárosként csatlakoznék rendszeres fellépésekkel rendelkező budapesti zenekarhoz. Főleg a hard rock és a progressive metal műfajok érdekelnek, de szívesen játszom ezekhez hasonló, igényes zenét is. Kérésre tudok referencia-anyagot küldeni és ilyet az engem megkeresőktől is kérek. 7 éve gitározom, rendelkezem színpadképes felszereléssel és stúdióztam is már. Kérlek Titeket, ha nincs anyagotok, vagy új zenekarról van szó, illetve ha hörgés található zenétekben, ne keressetek meg. Érdeklődjetek itt: szologitar kukac hotmail pont com
cn 2010. 11. 01. 16:33
Tapasztalt, kreatív és kitartó gitárost keres budapesti zenekar!
http://www.myspace.com/christienews

Üdv.
Zsombor, CN
0630/4119506
Vendég 2010. 10. 22. 11:49
35 éves gitáros keres zenekart rock-blues műfajban, Székesfehérvár - Bp. vonalon. Metál nem. Cucc: stratók, csöves kombó, effekt.
Vendég 2010. 09. 18. 13:46
Helló.

Budapesti zenekart keresnék. Szólógitáron játszok kb úgy 5 éve. Én szerintem meglepő lehet mivel 15(lassacskán 16 éves vagy) és volt pár együttesem, illetve demok. "Nem a kor számít" felfogású embereket/tagokat keresnék (dob, ének/ének+ritmusgitár, basszusg.) akik valamilyen szinten komolyabban akarnak belevágni a zenekarosdiba. Stílusokhoz nem akarnám kötni a zenét, részemről lehet az akár Sum41 stílusú, avagy Children of Bodom. A lényeg, hogy gondoljátok komolyan és szeressétek a zenét. Akinek szólógitáros kell, keressen meg bátran!

Elérhetőségek: msn:
Vendég 2010. 08. 03. 20:39
Egy öttagú budapesti Hip-Hop, Reggae stílusú formáció háttérzenekart keres.
Ha a következő hangszerek egyikén tudsz játszani és kedveled a fenti stílusokat jelentkezz: Szólógitár, Ritmusgitár, Billentyű, Rézfúvós
Tehát, aki kedvet kapott, jelentkezzen,... bővebb információ: http://www.naftaz.hu |
Vendég 2010. 06. 30. 12:00
Hellcsákány!
Első körben szóló,ritmus és basszergitáros lényeket keresünk,olyan univerzális egyéneket,akik sokféle metal (és metallal szerintü(n)k házasítható) zenét hallgatnak és tudnak játszani,vegyíteni.
Stílus:Metal+bármi.
Semmi koppintás,semmi tribüt,semmi másolat.
"Énekes" és (polipkarú,rugólábú)dobos már van.
Any89 2010. 06. 13. 13:05
Sziasztok!
Budapesten játszó punk rock zenekar keresi gitárosát vagy énekes gitárosát!

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold. Lehetőleg 16 és 21 között és Budapest
illetve környékéről legyél. .
A próbák Budapesten lennének közel a Kossuth Térhez, ha valakinek több mondd a Próba Zónába.
Szertettel várunk minden érdeklődőt lehetőleg minél hamarabb.:)
msn illetve e-mail cím:
Vendég 2010. 06. 11. 19:15
Gitáros (fúvós,szintis).

Lelkes dobos és basszeros (zenekari tapasztalattal) keresi
gitárosát (fúvósait,szintisét).
Reggae,ska,ska-punk örömzene lenne a téma……….Budapesten.
Ismerd a hangszeredet, élvezd a zenélést, légy lelkes.
Ha érdekel, írjál.
Vendég 2010. 05. 03. 12:03
Helló!

Populárisabb zenét játszó zenekarban bőgőznék, énekelnék vagy mindkettőt. Ilyen grunge-os, rockos valamire gondolok, de ne legyen azért annyira tucatzene. Budapesten lakok, 19 vagyok, négy éve basszusgitározok. Heti egy két próba, koncertek jöhet.
msn: , küldök ének felvételt, basszusfelvételt, ami kell...
jelentkezzetek :)
NP 2010. 05. 02. 10:36
Gitároktatás Budapesten minden stílusban, minden szinten segédanyagokkal.
Érdeklődni:
Vendég 2010. 04. 26. 20:31
főképp legyen Guns N Roses...



Vendég 2010. 04. 26. 20:31
főképp legyen Guns N Roses...



Vendég 2010. 04. 26. 20:27
Győr és/vagy Kapuvár környékén lépnék be bandába.15 éves vagyok. 2 éve gitározom. Hard Rock, Glam Rock, Blues Rock, Classic Rock, stb. Metál, Mulatós , Punk, Ska nem érdekel. hetente 1-2 próba jó lenne. Guns N Roses, AC DC, Aerosmith, akár Pink Floyd is... stb...nem a levegőbe beszélek ha kéred akkor videót is teszek fel a youtube-ra , hogy elhidd.

Vendég 2010. 04. 23. 10:27
Budapesti Progresszív-Thrashmetal zenekarba keresünk kreatív szólógitárost!
Komoly hozzáállású, kreatív, és lelkes társat keresünk. Saját dalok mellett pár feldolgozást is játsszunk.

Vendég 2010. 04. 20. 17:50
Közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket. Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások), közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem kell előadásra szánt számokkal foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok. Bármilyen hangszeressel szívesen játszom együtt, és kezdőkkel is szívesen leülök gyakorolni - mindenkitől lehet tanulni!
Akit érdekel írjon egy üzenetet bbmoll kukac freemail pont hu címre!
Egyébként Budapesten, Óbudán lakom.
Jucus 2010. 04. 16. 16:37
Country zenekart alapítanék, Budapesten! New-country vonalon, Shania Twain, Sheryl Crow, Mark Knopfler (Sailing to Philadelphia album tele van jó zenékkel), Johnny Cahs, KT Tunstall, Bryan Adams....stb. mozoghatna a dolog. Ha érdekel a dolog (dobos, gitáros, herflis, basszer) jelentkezz bátran! kontakt:
Tito 2010. 04. 16. 15:34
Budapesti BLUES/ROCK N ROLL zenekar szólógitárost keres!!! Heti minimum 1 próba, 18-30 éves, zenekari tapasztalat nem árt :) Megbízható embert keresünk, aki rendesen megtanulja a számokat, kreatív, és nem lógja el a próbákat mindenféle kifogással! A lényeg hogy szeress és akarj is zenélni!Egyelőre feldolgozásokat játszunk, de a cél majd saját számok írása lenne. Irány még elég vegyes: Stevie Ray Vaughan, ZZ Top, Tito&Tarantula, Beatles, Eric Clapton, Aerosmith...
kontakt:
Vendég 2010. 02. 23. 18:55
Kecskeméti zenekar szólógitárost keres!
Saját számokat + feldolgozásokat játszunk (Green Day, Sum 41, Blink...)

msn:
Pali 2010. 02. 14. 23:57
Kb. 1 éve gitározom és úgy gondolom eljött az ideje hogy keressek bandát akármilyen lehet csak Rock zene legyen
kedvencek Guns, Velvet revolver, Ozzy, Korn, Muse .....és még sokminden
lehet teljesen kezdő nekem most az lenne a fontos hogy együtt zenélhessek másokkal és tapasztalatot gyűjtsek.
feldolgozások vagy saját számok írása
Bp.-től nem messze lakom. 19 éves vagyok
elérhetőség :
e-mail és msn egyaránt:
noname 2010. 02. 10. 12:25
Debrecen, és környékén punk-rock, rock zenekarba keresek bass gitárost, ritmusgitárost illetve jó hangú énekest (ezt a szerepet betöltheti gitáros is) olyan emberek jelentkezzenek, akik rendelkeznek valamennyi zenei tapasztalattal , de nem kell, hogy profi légy..:)

érdeklődni:
Vendég 2010. 02. 10. 11:53
Sziasztok! Kreatív SZÓLÓGITÁROST, és BILLENTYŰST (billentyű/sampler stb...) keresünk Budapesti progresszív thrash vonalon mozgó zenekarunkba!

feltétel a komoly hozzáállás, elszántság, kreativitás, nomeg némi hangszeres tudás...

Jövőben koncertek, kész, és készülőfélben lévő saját nóták, átlag 26-27 éves életkor, heti 2 próba, és egy csomó ötlet, és lelkesedés, ez amit mi tudunk nyújktani... te mivel tudnál ehhez hozzájárulni????


06706509968
Vendég 2010. 01. 30. 0:59
email/msn :
Vendég 2010. 01. 30. 0:57
18 éves (pollackos)Gitáros keres kezdő/közepszinten játszó zenészeket zenekar alapításhoz Pécsen!

2 éve gitározom, autodidakta módon tanultam, kb középszintem nyomom.
Eddig még nem játszottam zenekarban. Hörgős metálon kívül bármilyen stílusú rock-ot szívesen játszanék. Kedvenceim : Offspring, Nirvana, Hole, ACDC, stb (sokvannagyon)
Vendég 2010. 01. 15. 2:28
Hell!
Csepeli igényes black metal zenekar keres tapasztalt ritmusgitárost.
Részletek ímélben.

Csigai 2010. 01. 15. 2:01
Üdv emberek basszusgitárost kerestünk budapesti Blues.Rock. zenekarba! Irány: Stevie Ray Vaughan, Buddy Guy .Eric Clapton. John Mayer
Saját számokat illetve blues feldolgozásokat játszunk

Jelentkezni lehet:

0630-739-5117 vagy
msn cim:
tel szám:0630-2328838
Vendég 2009. 12. 16. 16:21
hello!
kezdő(1 éves tapasztalatú) 15 éves gitáros/énekes keresi kezdő bandáját budapesten! több stílus is szóba jöhet
msn:
e-mail:
Vendég 2009. 10. 29. 19:14
Sziasztok!

Budapesti 17 éves szólógitáros vagyok. Keresek jól működő már teljes zenekart Hard Rock stílusban.Jó felszereléssel tudással zenekari és koncert tapasztalattal rendelkezem. Eddig Purple , Zeppelin, Hendrix, Whitesnake számokat játszottam ilyenfajta zenekar érdekelne. Nagyon elhivatott vagyok komoly szándékkal és ha kell gyoran tanulok. Csak komoly haladóbb zenekarok jelentkezését várom.
E-mail:
Telefon: 06309538688
Üdv:Marci
Vendég 2009. 10. 24. 17:56
Péceli (17ker melletti) 2éve alakult jól menő fiatal metál zenekar szabadúszó gitárost keres, lehetőleg Pest megyéből, vagy Budapestről. Olyan személy jelentkezését várjuk, aki gitártudásban, zeneírásban tehetséges és igényes, valamint emberileg normális, komolyan veszi a zenekari munkát!
Stílusunk nehezen besorolható de annyi biztos, hogy metál tiszta énekkel.
Sok saját számunk van, de emellett játszunk 1-2 feldolgozást is (Ossian, Kalapács Metallica, Judas Priest).

Jelentkezzetek bátran!!

Elérhetőségeink:
E-mail:
Telefonszámok:
Szmolka Gábor: 06-20-582-2-582
Kovácsik Attila: 06-20-990-79-63
bence 2009. 10. 17. 19:00
hello

dobost és gitárost keresünk, mivel ők nem tudnak velünk jönni pestre
most készült el a próbatermünk,rendszeres próbák, kb egy lemeznyi saját szám

http://www.myspace.com/wnsmusic

20/322-2833
Tito 2009. 10. 01. 23:14
Budapesti rock/blues-rock zenekar gitárost keres, minimum 2év zenekari tapasztalattal, NEM tipikusan ritmus gitáros posztra!
Próbák 2-3 hetente, cél: intenzív repertoár bővítés, saját számok írása.
Irány: Tito & Tarantula, Aerosmith, meg minden féle oldies rock... :P

Vendég 2009. 09. 26. 18:54
Gitáros keres kezdő/közepszinten játszó zenészeket zenekar alapításhoz Pécsen!

2 éve gitározom, autodidakta módon tanultam, kb középszintem nyomom.
Eddig még nem játszottam zenekarban. Hörgős metálon kívül bármilyen stílusú rock-ot szívesen játszanék. Kedvenceim : Offspring, Nirvana, ACDC, Deep Purple ...


email/msn címem:

ui.1.: Kben 18 éves vagyok (PMMK 1. éves)
ui.2.: reggae-t is szívesen játszok
NosTre 2009. 09. 13. 23:53
Sziasztok,

19 éves szólógitáros zenekart keres Szegeden. 4 éve gitározok, azóta több bandában is játszottam, amikben több koncertet is lezúztam.
Tapasztalat és felszerelés van.
Stílusom: heavy metáltól kezdve, a trash metálon át, egészen a death metálig. Szal bármi jöhet csak játszak.
Kedvenceim: Iron Maiden, Machine Head, Ossian és még sorolhatnám...

e-mail:
Vendég 2009. 09. 11. 14:36
Gitáros keres kezdő/közepszinten játszó zenészeket zenekar alapításhoz Pécsen!

2 éve gitározom, autodidakta módon tanultam, kb középszintem nyomom.
Eddig még nem játszottam zenekarban. Hörgős metálon kívül bármilyen stílusú rock-ot szívesen játszanék. Kedvenceim : Offspring, Nirvana, ACDC, Deep Purple ...


email/msn címem:

ui.1.: Kben 18 éves vagyok (PMMK 1. éves)
ui.2.: reggae-t is szívesen játszok
Vendég 2009. 09. 11. 14:27
Gitáros keres kezdő/közepszinten játszó zenészeket zenekar alapításhoz Pécsen!

2 éve gitározom, autodidakta módon tanultam, kb középszintem nyomom.
Eddig még nem játszottam zenekarban. Hörgős metálon kívül bármilyen stílusú rock-ot szívesen játszanék. Kedvenceim : Offspring, Nirvana, ACDC, Deep Purple ...


email/msn címem:
Vendég 2009. 09. 08. 22:12
Sziasztok.
Egy jó ritmusgitárost keresünk (Ha Lehet olyan 16-22éves) Budapest Környékén (XVIII.Ker előnyben) ,ha lehet némi

zenei tudással és csapatban való tapasztalattal.
Lehetséges kritériumok:
-Rengeteg előny, ha 7 akár 8 húros gitárod van és ki is használod .
-Rengeteg előny, ha némi Szoló tudással is rendelkezel!
-Rengeteg előny, ha mind emellé még némi énektudással is rendelkezel akár hörögni akár tiszta énekelni tudsz.

Egy igényes pörgős metál banda teli tervekkel ötletekkel.
Legyen jó rálátásod a zenére, legyen igényes zene amit csinálunk ,hogy megállja helyét külföldi magyar metálzenében

egyaránt.
Hogy milyen zene amit elképzelünk? Pl: Parkway Drive, As I Lay Dying, Tesseract!
Egy zenekar ami olyan képet sugároz ami nem az emberi problémáknál ragad le ,hanem elrepít sokkal messzebb.
Egy beleköthetetlen metál banda ami nem egy hangszeren vagy éneken lényegesül, minden számban komolyabb szerepet kap

minden hangszer .
Egy Összetett banda amiben megvan az egyensúly.

Magadra ismertél amikor ezt elolvastad? Megtetszett a gondolkodási elve a zenekarnak?
Megfelelsz legalabb 1, 2 kritériumnak? Egy Zeneőrültvagy? AZONNAL írj és zenélj velünk :) Már csak te kellesz.

Msn:
Tel: 06-70-525-27-19 !!
Keress nyugodtan, nem harapunk, sőt örömmel várunk a csapatban.
Vendég 2009. 05. 12. 19:21
Sziasztok.

18 éves gitáros ( 6 éves gyakorlattal ) zenekart keres pesten.
több éves zenekari tapasztalat,felszerelés van.
Irány: rock: Tankcsapda, Edda, Nickelback
pop: Demjén Ferenc, Ákos
Alternatív: 30y, Kispál és a borz

E-mail:
MSN:
pornó 2009. 05. 09. 13:17
Sziasztok. PÉCS és vonzáskörzetében keresnék olyan embereket akik benne lennének egy kis hobbizenélésben aztán majd meglátjuk mi lesz belőle :-)
STÍLUS: ( amiben én mozgok) pl.: The Offspring, The Hellacopters, Bouncing Souls, Zebrahead.
Bármilyen szinten álló embereket szívesen várok! ( ja én egyébként gitározok :-))
ja azért hangszered legyen vagy hangod :D vagy valami:D
email.:
battery 2009. 05. 08. 14:23
Budapesti banda énekest és basszusgitárost keres 12-15 éves kor körül. Nem kell profinak lenned, elég, hogyha szeretsz zenélni. Jó hogyha van felszerelésed (basszusgitár, erősítő). Alapvető stílusok: rock, klasszikus rock. A játszott számokat közös megegyezéssel választjuk ki. Bármire nyitottak vagyunk ( kivéve: emo, punk, rap). Van 2 gitárosunk és 1 dobosunk.
ÉLŐRE IS KÖSZÖNJÜK!



e-mail:
Krisz 2009. 02. 22. 23:45
Smoothjazz zenekar gitárost keres !!!

Zenekarunk gitárost keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Karen Souza, Diana Krall, Sophie Milman, Eliane Elias, Silje Nergaard, Janita, Jamie Cullum. A zenekar jelenlegi felállása: ének, billentyű, dob, basszusgitár, Olyan zenészt keresünk, akinek van zenekari gyakorlata, viszont nincs ezer együttese ! Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos ! Természetesen ez nem azt jelenti, hogy minden koncert alkalmával ingyen játszunk.
Email:
Vendég 2009. 02. 11. 14:44
Sziasztok Várpalotai székhelyű komolyan gondolkodó profi hozzáállású zenekar ugyanilyen gondolkodású szológitárost keres erőteljes gyors punkos metálos zenekarba.....
Bővebb info egyeztetés után.....
SŰRGŐS....!!!
Köszi....
Krisz 2009. 01. 26. 22:27
Smoothjazz zenekar gitárost keres !!!

Zenekarunk gitárost keres, Stílus: smoothjazz, funky. Előadók: Molly Johnson, Sade, Ray Charles, Morcheeba, Peter Cincotti, Jamiroquai, Karen Souza, Diana Krall, Sophie Milman, Eliane Elias, Silje Nergaard, Janita, Jamie Cullum. A zenekar jelenlegi felállása: ének, billentyű, dob, basszusgitár, Olyan zenészt keresünk, akinek van zenekari gyakorlata, viszont nincs ezer együttese ! Mivel nem a megélhetésünk függ a zenéléstől, nem a pénz hajkurászása hanem a zene szeretete a fontos ! Természetesen ez nem azt jelenti, hogy minden koncert alkalmával ingyen játszunk.
Email:
misimisi 2008. 12. 14. 15:58
Pink Floyd!

Üdvözlet mindenkinek! Budapesti Pink Floydot játszó zenekarba basszusgitásrost keresünk. Próbaterem, cucc van. Mindenki érdeklődő jelentkezését szívesen várjuk. Érdeklődni lehet:

Vendég 2008. 12. 08. 21:06
A szegedi Dark Cherry zenekar szólógitárost keres
Kb. 18-22 év közötti emberkék jelentkezését várjuk, akik szegediek, kreatívak, és ráérnek péntek délután/este próbálni, saját felszereléssel.
e-mail:
Jah, az irányvonal valami ilyesmi lenne:
http://www.4shared.com/file/74717156/8714b589/20081115_Fly_Poison.html?dirPwdVerified=ae423821
(itt letölthetitek a legutóbbi neten terjesztett 2 számos hangzóanyagunkat)
Vendég 2008. 12. 02. 21:03
Amatőr zenészek keresik zenésztársaikat Győrben, énekes (16év), dobos(18év) van, csak egy gond van: Nincs probahely!!!Elsősorban lelkes zenészek jelentkezését várjuk, felszereléssel,(ha tud: probahellyel!),legyen felszerelésed(bár ki tudunk benne segiteni),zenei irány még nincs megszabva, közös megegyezés alapján lesz megoldva!!!ha érdekel irj v hívj
mail:
tel.: 06-70-348-7824
tandras1977 2008. 11. 09. 8:35
ZENEKAR TAGOKAT KERESEK! Dob, Bass, Gitár, Billentyű, (BUDAPEST).
Énekes, kreatív, belevaló SZOLÓGITÁROST keres zenekar alapításhoz,
egyedi, igényes és átütő dalok megvalósításához.
További tagok jelentkezését is várom:
BASSZGITÁR, DOB és BILLENTYŰS posztra.
Stílus: (beat, rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb)

06 20 39 75 308
tandras1977 2008. 11. 01. 14:58
ZENEKAR TAGOKAT KERESEK! Dob, Bass, Gitár, Billentyű, (BUDAPEST).
Kreatív, belevaló, SZOLÓGITÁROST keresek zenekar alapításhoz,
egyedi, igényes és átütő dalok megvalósításához.
További tagok jelentkezését is várom:
BASSZGITÁR, DOB és BILLENTYŰS posztra.
Stílus: (beat, rock, funky, jazz, pop, blues, alter stb)

06 20 39 75 30
Vendég 2008. 10. 29. 21:46
GITÁROST és BILLENTYŰST keresünk dallamos rockzenéhez.

Üdv,
Komoly hozzáállású gitárost és billentyűst keresünk budapesti dallamos rock zenekarba.
Próbaterem van. Heti kétszer, háromszor próbálunk egyeztetés szerint. Lekötött bulik is lennének, ezért eléggé sürgős! Nem kell, hogy profi légy, de legyen saját cuccod és színpadképes hangszeres tudásod. Ha tudsz háttérvokálozni az előny, de nem feltétel.

Csak akkor jelentkezz, ha ismered és szereted a következő bandákat:
Keane, Incubus, Editors, Bloc Party, Radiohead, Razorlight, Kasabian, Oasis, The Strokes, Muse, Klaxons, Artic Monkeys, Coldplay, Stone Roses, Placebo, stb.
Egyenlőre feldolgozásokkal koncertezünk, de készülőben van egy saját lemez is. Ezért olyanok jelentkezését várjuk, akik kreatívan részt tudnak venni saját számok írásában is, a fent említett zenekarokhoz hasonló stílusban.

Tom

Vendég 2008. 09. 22. 15:33
Székesfehérvár/Velencei-tó környéki zenészek jelentkezését várom hobbi (és nem pénzkereső!) zenekar alapításához blues/rock vonalon.
Esetleg gitárosként csatlakoznék is ilyenhez (cucc van).
Vendég 2008. 09. 22. 15:32
Székesfehérvár/Velencei-tó környéki zenészek jelentkezését várom hobbi (és nem pénzkereső!) zenekar alapításához blues/rock vonalon.
Esetleg gitárosként csatlakoznék is ilyenhez (cucc van).
Panczua 2008. 09. 09. 19:24
Gitárost keresünk!

Alakulni kívánó együttesbe keresünk gitáros tagot.
1 koncerten már túlvagyunk.
Komoly szándékú, együttműködésre hajlandó
zenész jelentkezését várjuk.
Stílus: egy új stílus megteremtése a cél,
akár akusztikus, akár rock alapból indulva,
mindenképpen saját zenékkel.
Hely: Szeged, Makó környéke
E-mail:
Szasza 2008. 07. 04. 10:23
S.O.S!!!
Basszusgitárost keresünk pár hónapja alakult együttesünkbe.
Csorna környéki zenekar vagyunk,
stílus: light-os zene, pop-rock, kis funky,
kis rock'n roll.
Női-férfi ének, gitár, dob, szinti van idáig, már csak egy bőgős hiányzik, cuccod nem árt ha van, profizmus nem feltétel, de egy kis gyakorlat az hasznos.
Győrből kijárás megoldható!
Vendég 2008. 06. 17. 17:06
ELADÓ Epiphone lespaul standart ebony ÚJ! 90.000Huf
Zoli 2007. 02. 04. 20:24
Sziasztok. Gitáros keresi zenekarát! Kiskunhalas környékéről(Soltvadkert,Kiskőrös...).
Irányzat: Moby Dick, AkelA...Főleg Thrash Metal, de bármilyen Metal megfelel.

Egyébként -16 éves fiú vagyok Soltvadkertől
-Felszerelésem van! (Villany Gitár, Erősítő, Pedál...)
-1 évig jártam gitártanárhoz, ennek 1 éve, azóta itthon gyakorlok

Érdeklődni lehet:

E-mail:
MSN:
MR 2006. 06. 07. 21:48
Sziasztok! Egy alakulóban levő punk-rock-metal stílusú együttesbe basszusgitárost keresünk. Csaj énekes van valamint az együttesben az egyik elektromos gitáros és a dobos is lány ezenkívül van egy elektromos gitáros és egyben vokalista fiúnk. érdeklődni lehet: msnen---> és címen!!! Ja és fontos hogy Budapest vagy környéki legyen!
Általunk elképzelt stílusirányzat pl: The Used, Finch, Supernem stb...
Vendég 2006. 05. 31. 8:58
hello! http://www.areaseo.com/contacts/ google pr. Search Engine Optimization, Professional SEO, pagerank algorithm. From google pr .
Vendég 2006. 05. 31. 8:58
Welcome!!! http://www.areaseo.com/contacts/ google pr. [URL=http://www.areaseo.com]pagerank 5[/URL]: Search Engine Optimization, Professional SEO, pagerank algorithm. Also [url=http://www.areaseo.com]online pr16[/url] from google pr .
Vendég 2006. 05. 31. 8:58
Welcome! http://www.areaseo.com/improvepr/ improve pagerank default. PageRank 11: Search Engine Optimization, Professional SEO, pagerank algorithm. Also [url]http://www.areaseo.com/linksale/[/url] and [link=http://www.areaseo.com]google rank 20[/link] from pagerank .
Krisz 2006. 02. 28. 22:15
Zeneileg jól képzett dobos és basszusgitáros konkrét céllal rendelkező zenekarhoz, billentyűst,és gitárost keres. Nem, hobbi zenészek jelenkezését várjuk. Chuck Loeb, Chris Botti, Lee Ritenour (smooth jazz), és az ezt körbeölelő zenei izlésvilág igényes kialakítása, a legfőbb cél. A kreatívitás elönyt jelent a zenekaron belül, de ezen nem a free jazz órákon át játszott dallamait értjük!
Tímár Zoltán: 06-30-302-17-95
Kovács Krisztián: 06-20-441-77-96
http://www.acousticensemble.hu
Vendég 2005. 11. 22. 22:20
14-18éves ritmusgitáros jelentkezését várom Crossover-Nu-Metal bandába, akiknek idáig 12db feldolgozásuk és 3saját számuk van. jelentkezés:
Vendég 2005. 10. 18. 16:31
Mocskos, Büdös, Csajhülyítő Rockzenekarhoz keresek tagokat Veszprém és környékén. Irány: Sex Action, Dance, Zorall, stb...
mail:
Vendég 2005. 09. 30. 12:04
szia két 11 éves lány ha bp-en lax akkor igen! lehetséges...köszi segítenél valamiben ? írj vissza majd ide és megadom az e- mail címem
Vendég 2005. 09. 30. 12:01
sziasztok
szeretnénk 1 együttest alapítani!!12 évesek vagyunk októbertől járunk gitározni!
van 1 szintetizátorosunk és kéne még 1 dobos
zenei irányzat: avril lavigne,good charlotte, green day.....................bp-iek vunk....kérlek írj!!
Vendég 2005. 09. 16. 9:56
Bp.-i gitáros zenekart, zenészeket keres... infó: http://rosz.fw.hu
Vendég 2005. 09. 05. 18:11
Szasztok! Coal Chamber gitárkottákat keresek.Légyszi segítsetek!
Vendég 2005. 05. 19. 22:36
Szia két 11 éves lány! ha budapesten laksz akkor igen! lehetséges!
Vendég 2005. 05. 19. 22:34
Szia két 11 éves lány! ha budapesten laksz akkor igen! lehetséges!
Vendég 2005. 01. 22. 12:19
két 11 éves lány szeretne énekelni.............................................................................lehetséges ez?
Baaalint 2004. 10. 17. 0:00
Hi!

Én egy 16 éves budapesti srác vagyok, akinek több -lelkesedés hiányában- kudarcba fulladt próbálkozása volt már együttes-alapítás terén, de nem szeretném feladni...
6 éve játszom klasszikus gitáron és 3 éve szólógitározom, de szükség esetén egy összeszokott formációban ritmusgitárosi feladatokat is el tudnék látni.
A zenei ízlésem elég sokszínű: alapvetően a funkadelic-es alternatív vonalat szeretem, de emellett hallgatok (acid) jazzt, reggaet, downtempot és természetesen a rock klasszikusait. Kedvelem a szokatlan, elvont hangzásvilágokat, és próbálok elvonatkoztatni az olykor unalmasnak tűnő sablonoktól. A zene rengeteget jelent számomra, mert olyan színeket tud kiemelni a körülöttünk lévő szürkeségből, amiket másképp észre sem vennénk.
Ha vki úgy érzi, h közösen tudnánk csinálni vmi izgalmasat, akkor írjon a címre vagy keressen telefonon (06/30 561-7613).
Thanx:
Mikola Bálint

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál