Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Zeneszerkesztés amatőr vagy haladó szinten közösség létrehozása céljából

létrehozva: 2004. 10. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 08. 12. 17:57
http://www.ingyencenter.hu/cikk-rovat-7.html
Vendég 2011. 08. 12. 17:54
http://flstudio.en.malavida.com/
Vendég 2011. 08. 12. 17:54
http://free-loops.com/download-fruity-loops-8.php
Vendég 2011. 08. 12. 17:53
Oli!

http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=101&k=14
Vendég 2009. 11. 13. 0:00
Alakuló budapesti zenekar keres basszusgitárost. Előny, ha esetleg tudsz énekelni. Irány: Babyshambles, Libertines, Kills, Bombay Bicycle Club

E-mail:
Vendég 2009. 11. 12. 20:31
tiszteletem mindenegyes embernek ki olvassa!
Éreklödö vagyok és amatör ebbe a dologba,hogy hol, és mit, miylen zeneszerkesztöt keressek rap hiphop, ki tudna segiteni nagyon megkösszöm,igazz jutalom nincs : ) csak a szándék, olyan zeneszerkesztöt keressek mi jo munkatárs lenne a közeljövöbbe,ha bárki is tudna segiteni email:
köszönöm! (ja és linket is küldjél hogy leszedjem : )


:V:1- Vegyélrá mérget bi, hogy a hátrány rád térül
A sok suhanc hányrád szavaimmal emlékeidet foglalom térül
Remek alkalomrá, hogy érezzem ismét magamat tréül
Nagy a kamatrá, hogy a gödör még mélyül
Földjeidre hamvatrá, mit ér a szo? ha szépül
Kezedre friss vér alvadrá, mit ér?a vár ha szarbol épül
Mit ér el az? ki mindig csak vár, megöregszik és végül leépül
Ki mire törekszik? ha ezzel megbékül
A szép mi kapzsiság maradt meg emlékül,
Ki beleszart az egészbe, a nagyobb poszt azzé lett,
Jol gondolod a fa...t beleveri ilyené faragta az élet!
(a heyles írás nem figyelemkeltö)
kb:iylen szövegekre szeretnék alapokkésziteni
további szép napot!mindenkinek
istti 2009. 07. 29. 20:49
Szeretsz énekelni, szeretnél saját hangfelvételt?
Hozd ki magadból a legjobbat!
Szeged belvárosában minden zenével, énekléssel, hangfelvétellel kapcsolatos feladat megoldható.
- énekoktatás
- zenei alap készítése
- korrepetálás
- hangretusálás

Professzionális, csúcskategóriás digitális technikával, bármilyen stílusban személyre szabott megoldásokkal.
Hívj bátran! Nem csak profiknak!
20/945-1346
slow 2009. 07. 19. 15:30
Helló!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat,
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali:
Vendég 2009. 07. 14. 13:46
Aki szeret zenét szerkeszteni, és megosztaná azokat, hogy mások értékelhessék, véleményezzék az látogasson el ide: http://mymusics.xoo.hu/
Oli 2009. 04. 18. 3:43
Nagyon kihalt ez a fórum!
Használ itt valaki fruity loops ot?
Vendég 2009. 02. 28. 21:44
hali mindenkinek
nemtudna nekem ajánlani valaki egy jó zeneszerkesztőt amivel rap hip hop zenéket tudnák késziteni?
ha valaki tud az elér ezen a cimen
előre is kösz mindenkinek
al irás mc girnyó
Vendég 2008. 09. 28. 20:52
Sziasztok!
Keresek olyan srácokat akik rap zenével foglalkoznak amatőr szinten.
Van elképzelésük meg hasonlók mert én is szeretnék csinálni dolgokat de lehet elkelne egy kis segítség...nameg aa kritika.
vamainfo&freemail.hu
haluci.eoldal.hu
Kössz,üdv Halu!
Béke!
Vendég 2008. 05. 14. 20:51
CSá People!!

Ha akad olyan ember aki ragga zenéket gyárt és Gyulához közel lakik az irjaon!!(én énekelek copy con stílusban)


Vendég 2008. 04. 08. 18:18
zsozso!!!!!!
én tok zenéket csinálni nem lakok ojan közel pesthez de messze se de szerintem a távolsák nem akadáj:D
Vendég 2008. 04. 08. 18:06
császtok
valakinél olvastam valami klubbot és szerintem nagyon jól hangzik
Vendég 2008. 04. 08. 17:55
sziasztok
én is zeneszrkesztéssel töltöm a szabadidőm az fl7 és fl8 al szerkesztek és szerintem nagyon jók a zenék a stílusom a hip-hop-rap sok zeném van fölöslegesen sokan el akarták már kérni de nem szeretném ojannak oadni aki nemadja elő őket ha valakinek kell zene vagy érdekel valakit az ezen a címen elér

zserbonbon 2007. 08. 04. 3:28
Derűs estét!
Két ember(egy fiú és egy lány) szeretne összeverbuválni egy együttest.Fiú gitározik(méghozzá nagyon jóóól),lány énekel(méghozzá nagyonnagyonnagyon jóóól).BLUES_FUNKY_JAZZ kategóriában,persze mindezt egyszerre.Feldolgozásokkal kezdenénk,utánna jönnének a saját szövegű témák.PRÓBATEREM VAN!!!Tehát ha szereted Norah Jones-t és PJ Harvey-t...sötöbö,akkor jelentkezz nálunk kééérlek!!!Kell nekünk dobos,billentyűs,nagybőgős,trombitás(citerások kíméljenek).ELŐFELTÉTEL:SZERESD A HANGSZERED!!!Hogy fiú vagy,vagy lány,vagy mindkettő,tök mindegy.Köszesz...
elérhetőségünk:
Vendég 2007. 07. 31. 10:10
Na igen, egyercsak úgy döntöttünk a bkFM Online Rádiónál, hogy megadjuk a lehetőséet, amit mi sosem kaptunk meg... szeretnénk fiatal irókat, publicistákat, zenészeket, előadókat, dj-ket felkarolni és felületeinket őket promotálni. Mert mi hisszük, hogy az nem rosszabb aki nem kap helyet a mai magyar médiumokban, nem rosszak azok akik nem kapnak fellépési és bemutatkozási lehetőséget. Ők amatőrök, olyan fiatalok, akik ha kell ingyen is zenélnek, ingyen is alkotnak, mert szeretik amit csinálnak... Nos mi rájuk gondolva fejlesztjük magunkat. Kérjük aki látja adja tovább!!! http://WWW.BKFM.HU
Zsozso 2007. 01. 30. 20:04
amúgy Én az Fl studio XXL-el próbálkozom hogy a témához is hozzá szóljak!!!!
Zsozso 2007. 01. 30. 19:50
Hali!!!!
Zeneszerkesztésben jártas embert keresek 1 rap fórmációhoz!!!!!
Lehetőleg Pesti vagy Pest kőrnyéki embert!!!!!!!!
Ha összejön akkor akkár becsúszhat 1-2 fellépés is(isemertség)
Erre a címre várom a jelentkezőket:!!!!
Az a lényeg hogy tudj zenét szerkeszteni a többi az már az Én dolgom!!!
Vendég 2006. 06. 06. 8:36
-----------Hello!-----------

Keresek magamköré olyan zenekart, akik szívesen játszanának Black,death-metalt. Én gitározok, felszerelésem van. Kedvenc zenekar: CHRISTIAN EPIDEMIC
E-mail:
Vendég 2006. 06. 05. 20:36
sziasztok! lenne egy olyan kérdésem hogy trance vst pluginokat honnan lehet tőlteni persze nem demot kőszi
Vendég 2006. 06. 02. 17:30
Sziasztok!Valaki meg tudná mondani nekem honnan lehet leszedni a Reason 2.5 öst?Lécci válaszoljatok!Köszi!
Vendég 2006. 05. 13. 22:47
jah és szerintem is hozzuk létre ezt a Club-ot!!!!!!! Én támogatom 100%-osan!!!!
Vendég 2006. 05. 13. 22:46
azaza szerkeszteni :) Fl Studio 6 XXL thx előre is
Vendég 2006. 05. 13. 22:45
valaki leírná nekem hoyg hogy tudok songba felvenni?
mert patternba már megcsináltam egy párat de az nem hosszú,én songba szeretném hoyg kell???
vinkenzo 2006. 01. 20. 15:20
hali!

saját zenéim: http://freshmindworkz.hu/vincenzo :)

létezik egy underground számítógépes közösség, melynek demoscene a neve. ebben benne foglaltatik mindenféle, számítógéppel végzett művészeti tevékenység, pl. grafika, zene, kódolás (programozás), design, stb.
javaslom megtekintésre az alábbi oldalakat további információkért:

http://demoscene.hu/start.php
http://function.intro.hu
http://pouet.net
http://ojuice.org
Vendég 2005. 12. 26. 3:51
Sziasztok!Zeneket írogatok én is 3, 3.5éve.Nagyon franko ötlet szerintem hozzuk össze!
Vendég 2005. 10. 06. 8:54
én már viszonylag rég óta szerkesztek zenéket de még nem sok mindenkihez jutottak el szeretném ha többen is megismernétek engem
DjPaul 2005. 09. 26. 15:00
Hi all!

Reason3.0.3+CubaseSX+Absynth2.0+KorgLegacyCell...véleményeket várok az elöbb felsorolt alkalmazásokkal kapcsolatban. Cubas&Reason szinkron futtatása ReWire módban...tapasztalatok, vélemények...

http://dj-paul.uw.hu/

üdv!
Vendég 2005. 06. 13. 12:09
V. ki nem tud +hangszereket az FL 5-höz?
Vendég 2005. 05. 25. 15:22
Nézzétek meg a honlapom!www.djm.dox.hu
Vendég 2005. 05. 12. 18:16
Az Fl studio 5 naggyon kemény próbáljátok ki. Én 1-1,5 éve Fl ezek, számokat csinálok. Psychedelichez állat program.

Viktor, Veszprém
RicHardER 2005. 04. 23. 9:45
feltettem a legújabb zenémet a honlapomra.
akit érdekel: -> http://www.richarder.uw.hu
Sega 2005. 03. 26. 17:34
Nem rossz a GuitarPro sem.
RicHardER 2005. 03. 25. 14:14
nos, mivel Giverny nem válaszolt ezért a többiekhez fordulok. akinek kedve lenne egy ilyen közösséget elindítani, vagy csak akar valahova tartozni az írjon... ide v. freemail-be....
ha van MSN cím, akkor azt adjátok meg és ott megdumálhatunk mindent....
hajrá!:)
RicHardER 2005. 03. 20. 23:29
Giverny! lenne pár ötletem a "klubb" létrehozásával kapcsolatosan...
van MSN-ed? ott meg tudnánk beszélni...
RicHardER 2005. 03. 20. 23:27
Manó... ha akarod hogy véleményt, tanácsot mondjak akkor keress meg...
Mike 2005. 03. 17. 19:25
Helló Manó Érdekellne a Zenéd!!!!
Mike 2005. 03. 17. 19:15
Én 6 Éve szerkesztem Ezerrel A Zenéket , Töbnyire Reason 2.5-Öst Használok!Elötte Reason 2.0-ást Használtam!Ez a klub nagyon jó ötlet!
reméllem Müködni Fog!!!!!!!!
RicHardER 2005. 03. 17. 13:10
hy all... jómagam is foglalkozok zeneszerkeztéssel. 7. éve a Fruity Loops-al "vagyok". nekem ez jön be a lgejobban... nagyon jó 5letnek tartom ezt, hogy egy ilyen közösséget akartok összehozni!... szivesen benne lennék! ha bármiben tok segíteni akkor keressetek meg!

richarder.uw.hu
MusicMakers 4EVER!:)
Norbi 2005. 01. 26. 13:14
Sziasztok!

Meg kellene oldani hogy valahol meg tudjuk hallgatni egymás alkotásait.
Jó ötlet ez a kezdeményezés. Hajrá!

Norbi
Strommer 2005. 01. 04. 17:59
Hellósztok!

1. Guest, sztem regelj... :) de amugy Reason terén én még ott járok h meg kellene szerezni mind a 3cdt...
2. Giverny! Megkaptad a mailt amit írtam? Majd ha igen légyszi válaszolj rá..az is jo ha ide irsz...dea z msn-címed lenne a legjobb ha msn-címedet (már ha van) írnád le...:)

Szóval én is naon jó 5letnek tartom ezt a klub-féleséget és benne lennék egy ilyenben szívesen...

Ha vki szeretne nyugodtan írjon...


Strommer
°°°°°°°°°°°°°
Feel the beat...
Break the beat...
Vendég 2005. 01. 04. 8:53
Srácok tudna nekem valaki segíteni abban, hogy lehet használni a Reasont 2.5-öt???Eddig tracker progikat használtam, de hát ez teljesen más. Ott ugyanis kiválasztottam a hangmintákat bepötyögtem őket a patternekbe és már kész is volt a "music". De ehhez lövésem sincs hogy kéne használni. Előre is köszi!!!
DreamXPert 2004. 11. 17. 21:53
Na, mostmár regeltem is... Guest = Én
Vendég 2004. 11. 17. 21:49

Keressetek meeg, ha kellek
Vendég 2004. 11. 17. 21:48
REASON 2.5
Giverny 2004. 10. 22. 17:09
Jómagam is Reason kedvelő vagyok, nagyon megszerettem az évek során. A Reason-Cubase VST kettős is csodákra képes.
Sound Forge szintén kiváló.
Nekem is van pár saját muzsika, ami tetszett a nagyközönségnek. Illetve olyan sok saját nincs, főként számok újrahangszerelésével szoktam foglalkozni. Ami számomra sokat jelent, az a rengeteg ötlet, amit összeeszkábáltam kiindulási alapnak, amire majd lehet ráépíteni a jövőben.
A pártatlan és elfogulatlan ítéletre bőven lehet számítani...:)
Gyűjtsünk még pár muzikális lelket, és dobjunk össze egy klubbot.
Mit szólnátok?
Egyébként pár évig zongoráztam, mostanság gitározással foglalkozom alap szinten.

Üdv, Giverny
Oswaldo 2004. 10. 22. 12:44
Zeneszerkesztéshez jó az audiosávozáson alapuló Cakewalk 9.0,vagy éppen a pattern alapú Fruity Loops 3.0,4.0(audio csatornákkal) esetleg mindkettőt magába foglaló Reason 2.0.
Hang illetve audioanyag formázásához, szerkesztéséhez Sound Forge 6.0

Jórészt énmagam 5 éve foglalkozom zeneszerkesztéssel és van jópár számom(downtempo,drum&bass,nujazz)
Manó 2004. 10. 22. 8:52
HI!
Nekem lennének akusztikus gitárra és énekhangra íródott, baráti társaságban "kirobbanó sikert aratott" zenéim... :) Én szívesen benne lennék egy ilyen klubban. Szükségem lenne többek közt pártatlan, elfogulatlan ítéletre a zenéimmel kapcsolatban, és persze tanácsokra hozáértőbbektől.
Üdv:
Manó
Giverny 2004. 10. 21. 15:15
Üdvözlet minden zeneszeretőnek!

Akik foglalkoznak, foglalkoztak vagy foglalkozni szeretnének zeneszerkesztéssel.
Akik elektronikus, akik hagyományos módon, zenészekkel vagy önjelölt zenészpalántákkal.
Akik PC-vel, Mac-el, Samplerrel és/vagy hangszerekkel.
Akik zenelieg kreatívak, vagy még nem tudják, hogy azok -e.
Akik úgy érzik, van bennük valami, amit csakis a zenével mondhatnak el maguknak vagy másoknak.

Jómagam 22 éves vagyok, Budapesten lakom. Kiskorom óta érdekel a zene, a zeneszerkesztés. Kíváncsi lennék arra, vajon mások is vannak -e hasonló helyzetben. Szeretnék egy közösséget kovácsolni, ahol mindenki megoszthatja saját élményeit, ötleteit vagy akár zenéit is. Életkor, stílus nem akadály.
Külföldön sok kis hasonló klub működik, bár arrafelé reklámokban sincs hiány... Most egyelőre csak egy topicot szeretnék indítani, aztán ha van visszajelzés, akár jöhet egy folytatás is. Várom a hozzászólásokat, akár e-mail is jöhet.
Ha valaki tud már létező, hasonló klubról, feltétlenül írja meg (megspórolja a technikai szervezkedést).



Üdv, minden jót,

Giverny

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál