Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Unique Mozaik Nagykoncert 2004

létrehozva: 2004. 10. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Stephen 2005. 02. 17. 23:47
Uniquw the BEST!!!!
:-)
Vendég 2004. 11. 08. 12:37
Nem akartam senkit megbántani .Elnézést. Csak ideges lettem ettől, hogy miért kell minden feketén látni. Ne haragudj! Szeretem a csapatot és valószínű ezért egy picit elfogult vagyok velük.
Vendég 2004. 11. 02. 15:31
Szerintem meg igen nagy a különbség ha valakik azért használják, mert bizonyos dolgokat valóban lehetetlenség megoldani (anyagi stb. okokból), mint pl. fúvóskórus stb, ez teljesen logikus, vagy vannak akik nem ezért.
Vendég 2004. 11. 02. 14:30
Amúgy me legyél má' ilyen ideges! Nem vérre megy!
Vendég 2004. 11. 02. 14:29
Persze, hogy sokan használnak, és attól még élő az ének stb.. Ennyire hülyének ne nézz! De a Unique nem ugyanaz a kategória amiről most beszélünk! (Mellesleg sokan azért nem használnak mert képesek áthangszerelni élőre úgy, hogy az jól meg is szólal.)
Vendég 2004. 11. 01. 18:04
Nagy butaságot te írsz ,hiszen nem zárja ki egymást a kettő. A lekezelő stílus kurva jó de látszik ,hogy fogalmatlan vagy ezen a téren. Attól még , hogy hard disc-et használ attól még a zenekar élő. Például renegeteg olyan hangszín illetve effekt csak így oldható meg. Az elektronikus zenét játszó együtteseknél ez így működik. Egyáltalán nem zárja ki a kettő egymást mert egyébként minden más élő dob,gitár,vokál ,szintik. Amiről te beszélsz drága barátom azt úgy hívják "UNPLUGGED". Mint tudjuk ilyenkor csak akusztikus hangszerekről beszélhetünk. A hard disc itt nem jöhet szóba. A rock zenekarokat leszámítva sokan használnak hard disc-et. De már ezeknél a csapatoknál is láttam ,hogy használnak. De attól még élő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem te nem vágod miről van szó .OKOSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 10. 27. 16:06
Hogy jön ide a DM? Makó és Jeruzsálem. (Mellesleg: hagyjuk, nem "hadjuk")
Vendég 2004. 10. 27. 16:04
Most egy jó nagy butaságot írtál, mert a kettőpont, hogy kizárja egymást! Tudod egyáltalán miről volt itt szó? Ha valamiRŐL megy az hogy lehetne élő, okoska?
Vendég 2004. 10. 26. 18:44
Igazán nem számít ,hogy miről megy.A lényeg ,hogy élő.
Vendég 2004. 10. 26. 18:43
Miért a DM -nél nem hard disc-ről megy mi? Vagy sorolhatnám. Hadjuk ezt. Nem rock csapat. Egyébként a Unique zenekar tök élő. Ezt a sok rosszinulatú embert.
Vendég 2004. 10. 26. 14:38
Vicces lesz ez az "élő". Majd szól a hard-disc aztán ezek meg megint úgy csinálnak, mintha tudnának zenélni, ti pedig jól beveszitek!
Susy 2004. 10. 25. 21:44
igen is, hogy Nagykoncert. Megilleti ez a név, akkor is, ha egy 3000es helyen rendezik. A Unique megérdemli.
Vendég 2004. 10. 22. 19:40
Miért ne lehetne Nagykoncertnek hívni!Ezt a faszságot?
Háromezer ember azért szerintem az elég nagy!
Vendég 2004. 10. 22. 19:39
Attól még lehet Nagykoncertnek hívni. A Uniquehoz képest nagynak számít. Tipikus magyar mentalitás a szálkát észre venni. Igazság szerint az ilyen emberek a röhejesek!!!!!!!!!
Vendég 2004. 10. 22. 16:48
Nagykoncert? Egy háromezres helyen? Ne röhögtessetek...
fkriszta 2004. 10. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek