Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet

Miért ilyen szar mostanában a music.hu fórum?

létrehozva: 2004. 10. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Jay 2004. 11. 27. 11:12
Kedves Guestek, és azok, akik nem értenek hozzá :

1. A technika még nem tart ott, hogy embert is lehessen klónozni.
2. Etikailag jelenleg be van tiltva az emberi lények klónozása, akkor is, ha történetesen meg tudnánk csinálni.
3. Ha nem lenne betiltva, és meglehetne valósítani is, tuti nem Jézussal fogják kezdeni a kísérletet.
4. Egyáltalán honnan ered az a baromság, h az a hulla vagy mi, Jézusé ?
5. El sem tudom hinni, hogy ide írok, és ezzel fárasztom magam. Na meg mindenki mást.
Max 2004. 11. 18. 10:38
A Jézus klón a Recycle Bin-be való, akkora marhaság.
Jay 2004. 11. 18. 9:41
Ide.
AMD 65 2004. 10. 28. 22:13
Az elég nehéz ügy eldönteni mi hova való.Pl a Jézus klón hova?
Thyrane 2004. 10. 28. 20:30
És azt is meg kéne valahogy oldani,hogy a témához nem illö topicok oda kerüljenek,ahova valók.Mert az elején szép volt,de most már megint összekeveredtek.
AMD 65 2004. 10. 28. 20:05
Szerintem mindenképp törölni kellene a halott topikokat az segitene.Pl amihez 9honapja nem szoltak hozzá azt törölni kellene.Tudom jobban néz ki ha ott van hogy music.hu=2000topik de szerintem felesleges és néha kiábránditó a régi halott szövegeket olvasgatni.
Gab 2004. 10. 28. 11:12
Lesz majd TOPIC cím alapján való keresés, így majd könnyen megtalálhatod az erjesztett tejsavó farkáról szóló témákat is. Én eddig nem töröltem semmit, és szerintem a többiek is csak elvétve. Próbáld megkeresni a topic-od, mert lehet, hogy át lett helyezve máshová.
Nem értek egyet, hogy a régi jobb volt, legfeljebb annyiban, hogy ott egy helyen megtalálható volt az összes cím, de ezen majd segít a kereső. A sok topic miatt rendszerezni kellett valahogy a témákat.

Gab
Vendég 2004. 10. 28. 0:17
Mi már akik régebb óta idejárunk lassan kiigazodunk rajt csak az ujak nem nagyon amint látható.Nem jönnek az ujak mert nem látják át a sok topikot.Persze visszaállitani már nem lehet majd csak lesz valahogy . amd65
Vendég 2004. 10. 27. 21:33
Leila:attól hogy nyavalyogsz,még nem lesz visszaállítva!
Vendég 2004. 10. 27. 16:28
Akkor az eltünések csak váletlenek voltak:)
Vendég 2004. 10. 26. 16:53
Nekem sem tetszik ez az újfajta fórum! A régi sokkal jobb volt! Ott az ember csak végigment és megtalálta amit keresett! De ebben az új verzióban nagyon nehéz valamit megtalálni! TEGYÉTEK VISSZA A RÉGIT!!!!!!

LEILA
Vendég 2004. 10. 26. 16:51
Hello Gab! Te vagy az akki blokkolno szokta a topicokat?? Én is indítottam több olyan topicot ami törölve lett 1 nap után pedig már több hozzászólás is volt ott! DE NEM MAGYARÁZTAD MEG, HOGY MIÉRT??? Talán megijedtél attól a szótól , hogy "fütyi"??? (nem hiszem, hogy ez vulgáris kifejezés lenne). Nade akkor pl azt miért nem blokkoltad aminek az volt a címe, hogy "KI VAN A FASZOM AZ ÚJ FÓRUMMAL"...??!! (ez pl szerintem is vulgáris és nem udvarias megfogalmazás). DE LÉGYSZI MAGYARÁZD MEG MIÉRT BLOKKOLOD A TOPICOKAT???? MI A SZEMPONT?????

BRIGI
Vendég 2004. 10. 26. 16:33
Úgyis van legalább 3 kefires topic,egyet biztos találsz....
Gab 2004. 10. 25. 23:50
Szia!

Nincs semmilyen cenzúra!!
Az új fórum, a kezdeti kis hibák után, most kezd erőre kapni, és megfelelően működni.
Nézz csak szét a DÜHÖNGŐ résznél... Szerinted ha lenne cenzúra, akkor a "Minden sátánista meleg" című értelmes topic-ot meghagytuk volna?? :)
A témák nemrég rendszerezve lettek. Nézz szét jól, biztosan megtalálod valahol Kefír barátodat is! :)
Vendég 2004. 10. 25. 19:52
Azt hiszem rájöttem a titkára.Ha valami érdekesebb izgalmasabb topikot szeretne nyitni az ember mint pl hogy mi van a Kefirrel stb akkor törlik a topikot.Szerintem túl van cenzurázva manapság a fórum ezért már nem is naygon érdemes erre felé nézni.Először azt hittem azért van ez mert kurvára bonyolulttá tették és nehéz megtalálni a dolgokat de nem.

Fórum » DÜHÖNGŐ » Ingergazdag környezet