Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Novemberben jön a Keane új kislemeze!

létrehozva: 2004. 10. 31.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

viki 2006. 08. 15. 14:14
Sziasztok!Már vagy két órája olvasgatok mindenféle Keane oldalt és egy csomó helyen fikázzák őket és nem értem miért?Miért olyan nagy baj az hogy Tom egy kicsit duci?Láttátok a Crystal Ball klipet szerintem nagyon jó!

Sziasztok Viki!
viki 2006. 08. 02. 18:00
Én imádom őket és Tom olyan helyes
Zsani 2006. 07. 20. 13:20
boccs Keane lemaradt egy e tudom nagyszégyen:)
Gábor 2006. 07. 20. 13:20
hellosztok

gyertek az oldalamra! a legfrissebb disco zenéket lehet teljesen ingyen
letölteni! ha segítség kell a letöltéshez irjatok az e mail cimemre! ezenkívül
filmek, programok és sokminden más ingyen letölthető!

http://gportal.hu/portal/tgabor/

remélem tetszeni fog


üdv: Gábor

e mail:
Zsani 2006. 07. 20. 13:20
Sziasztok! Minden álmom Kean cd egyszer hallottam egyetlen számukat, de azóta mindenhol próbáltam szerezni, letölteni nemtudom, próbáltam kiíratni de lehetetlen, valaki segítsen lécci
Vendég 2006. 04. 30. 13:06
Sziasztok!! Ma csináltam egy magyar Keane rajongói oldalt :)
Sajnos még nincs rajta sokminden de igyekszem bővíteni, ez persze az időmtől is függ.. beírom a címet, nézzétek meg ha van kedvetek: http://www.gportal.hu/keane
Reméleam azért tetszik, mert nincs kész teljesen :9
Pusaszancs: Anna :)
Vendég 2006. 03. 19. 10:07
Szerinted?? Honnan lenne autogrammom :)))
Amúgy nekem is van Strangers DVD-m :))
Karira kértem és nagyon meglepődtem h Magyarországon is lehet kapni..
Az én kedvencem az Under the walnut tree és a Try Again :))
nah ennyit erről..

Anna Szfvár
Vendég 2006. 03. 04. 15:29
benstillernek igaza van, a korai keane szinte a legjobb...személyes kedvencem(a The End Of The Earth után)a Wolf At The Door...május környékén jön az új lemez...:)Nem bírom ki addig, bár a Strangers-DVD némi vigaszt nyújt...Honnan szereztél autogrammot???(kis mázlista)
Vendég 2006. 01. 22. 10:48
Én vagyok a legnagyobb Keane rajongó:)))))
Szinte minden van tőlük:)))
Autogram stb...
Imádom őket, tehetségesek, helyesek, angolok... mi kell még???
:))

Anna Szfvár
benstiller 2005. 11. 22. 18:59
"Nem tudom, de a jó zenét ezek szerint nem sok ember értékeli nálunk..." DE! Én értékelem! Mindenki hülyének néz, de szerintem az elmúlt idők legjobb zenekara! Szexi hang, letisztult hangzás. Mi kellhet még? Elképesztő. Amióta kb. egy éve meghallottam a Somewhere only we know-t, egyfolytában hallgatom őket! A korai Keane pedig talán még jobb. De itthon beszerezhetetlen! MIÉRT? Nagyon gáz a hazai zenei kultúra. Nincs mit tenni. De örülök, hogy nem vagyok egyedül a rajongásommal. Bedshaped, Sunshine és The end of the Earth valami hihetetlen! Érdemes meghallgatni!
Vendég 2005. 11. 21. 17:10
Nem tudom, de a jó zenét ezek szerint nem sok ember értékeli nálunk...Imádom őket!Szeretném majd megvenni az új albumukat, de ez nem fog sikerülni itthon!!Még nem tudom honnan szerzem meg!!Van valami a zenéjükben ami egyszerűen magával ragadó.Egyszerű hangzás és mégis...Már körülbelül egymilliárdszor hallgattam őket, mégis nem tudom egunni!!Szeressétek ti is őket!!!!! Chelsea FC és KEANE fan
Rema 2005. 09. 24. 21:27
Amikor először olvastam Róluk, biztos voltam benne, hogy egy nagy gagyi az egész.Azt gondoltam:gitár nélkül hogy lehetne jó zenét csinálni?Nagyot tévedtem...az everibody's changing a lelkemből szólt, olyannyira, hogy meg is szereztem a CD-t.Ott lepődtem csak meg igazán!Azon a lemezen majdnem minden szám tökéletes!!!És tudjátok tényleg az az idegesítő, hogy nálunk Magyarországon mindenki csak a külsőségekkel foglalkozik!Tucatnyi cikket találtam már, ami az énekes Tom Chaplin kilóival, és a szintis Tim Rice-Oxley mozgáskultúrájával foglalkozik, de csak néhány olyat, ahol hozzájuk méltóan ítélték meg a zenéjüket.Miért van az, hogy Angliában hasítanak, nálunk pedig meg se említik Őket?Így nem csoda, hogy nem látogatnak el Budapestre...!Néhány lemezboltban a Hopes and Fearst nem is lehet kapni!(A koncertalbumról nem is beszélve)Bezzeg Párizsban duplalemezes kiadásban vehettem meg...!Örültem hogy kiadnak DVD-t, de itthon biztos nem találom sehol...ELKESERÍTŐ!!!
Igazából csak azt akartam írni, hogy tök jó, hogy legalább ezen az oldalon vannak arcok, akik tudják értékelni az igényes zenét!Olyanok, akik tudják miért jó a BEdshaped, She Has No Time, On a Day LIght Today...hogy csak néhányat említsek.
(amúgy a napokban jutottam hozzá néhány ős-keane számhoz!Ezek a felvételek olyan koraiak, amikor a zenéjükben gitár is szólt, és bárki bármit mond, úgy is fantasztikusak voltak!Vagy csak túlzottan fanatikus vagyok?:))
Vendég 2005. 08. 28. 21:52
A Coldplay mellett a legjobbak!
A kedvencem a Bend and Break cimu szam!
Vendég 2005. 05. 22. 18:29
elérhető: http://www.keanemusic.com oldalon. Szuperjók!
Vendég 2005. 04. 22. 19:22
Szerintem nagyon jó ez a banda !!!! Imádom őket! Mikor hallgatom az evrybodys changigot a családom a tanárom a barátnőim jutnak eszembe! Remélem sokáig futnak majd ők mert lehet hogy többet nem találkozom a tanárommal a barátaimmal és erről a zenéről majd mindig eszembe fognak jutni!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 04. 14:54
szerintem a világ legjobb együttese és kár h nem tom letölteni sehol...
Vendég 2005. 03. 15. 21:26
Nagyon szeretem Keane-t.
Amikor hallgatom a cd-jüket, úgy érzem, mintha hazataláltam volna. Ez a zene az otthonom!
Jó, hogy vannak még olyan emberek, akik meglátják a lehulló levelek lelkét, és együtt suttognak a fákkal.
Ők azok, akik látnak ebben a világban, ők azok, akik értenek minden titkot, amit a földre hulló esőcseppek mesélnek.
Igazán nagyszerű, ahogy ezt a Keane megzenésíti.
Thank you!
Vendég 2005. 02. 21. 18:38
Egyetértek az előttem szólóval!SE gitár,se rapp!!Király ez a banda és szeretném ,ha ők nem csak egy hónapig lennének sztárok,hanem sok évig!Azmég nincs benne a cikkben,hogy ebben az évben ők nyerték el a legjobb brit albumnak járó díjat,meg mégegyet is csak arra már nem emlékszem!!Úgyhogy tudnak ezek a srácok!!!Én nagyon szzeretem a zenéjüket !!!
Vendég 2004. 11. 02. 23:48
az én véleményem hogy a mai tucatzene sok hülyeség pénzcsinálás bóvli danászás semmi maradandó és néha előbukkan egy zenekar vagy egy énekes mint pl a Keane Banda és ha pl.a Keane t hallgatom,nézem a klippjüket és látom hogy ezek a fiúk igazán komolyan gondolják a zenecsinálást tele van érzelmekkel és érezni hogy ők egyek a zenével amit játszanak.
beleadnak anyait apait.kicsit kesze kusza az írásom biztos de nem tudom ezt az érzést rendesen leírni.
de pl nézzétek meg a keane Evrybodys changing videoklippjét és figyeljétek őket micsoda átéléssel csinálják.
egyszóval igazi kincs ez a banda a mai gagyi zenék között.és örülök hogy néha előbukkannak ilyen arcok!
csak a baj az hogy álltalában az ilyenekre bocsánat de szarnak az emberek és a sajtó is.a sok gyagyi zene miatt az emberek izlése is átalakult gyagyivá és már nem vesznek észre ilyen tehetséges zenészeket sajnos...
én nagyon örültem hogy itt találtam róluk írást mert még én nem láttam sehol magyar oldalon!

köszönöm a figyelmet és elnézést ha ezzel megbántok valakit!ez az én véleményem!


Hellóó
fkriszta 2004. 10. 31. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek