Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek

Mi köze van Fred Durstnek Kurt Cobainhoz????

létrehozva: 2004. 11. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 04. 01. 6:43
(((
VENDÉG 2014. 03. 30. 7:37
((((()
Vendég 2006. 04. 21. 20:53
jah és még annyit hogy nem tom hogy van pofátok összehasonlitani kurt-öt ezzel a fika-freddel mert ez az inkubátorszökevény a nyomába se ér és boldog lehet ha egyáltalán megemlitik kurt mellet.....a nyomába se ér..annyit se érdemelne meg hogy a converse tornacsukája orrárol a piszkot letörölje(habár itt kellene a mult idö sajnos=((((()
Vendég 2006. 04. 13. 17:10
asszem ide hiába pazarolom magam..vannak akik értik miröl irock de a sekélyesebb fahjta fel se fogja...tracy
Vendég 2006. 04. 12. 22:41
"KURT és a NIRVANA külön egység..nem tartozik egyik zenei mufajba sem"

És akkor mi az a Grunge?
Vendég 2006. 04. 12. 20:54
jah és még annyit az elözö levelemhez,hogy KURT és a NIRVANA külön egység..nem tartozik egyik zenei mufajba sem,mert ök amguk egy müfaj.,,,teljesen mások voltak mint bármelyik eddigi zenekar,,sokkal maradandóbb és jobb zenéket játszottak........
tracy
Vendég 2006. 04. 12. 20:52
ti nem olvastok????????bazzeg!!mi köze van KURT -nek ahhoz az izékéhez???kurt nem róluk irta a nevermind szövegeit(mivel az egy album)hanem a saját életéröl és érzéseiröl..nem tom ki volt az az idióta aki azt hitte hogy kurt foglalkozott olyan kis fikamanókkal mint ez a fred....jah és még vmi...a limb bizkit akkor még nem is létezett..nem????akkor meg minek KURT-öt azzal a kis szarossal egy lapon emlegetni?????????NIRVANA ÉS KURT FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Max 2005. 06. 04. 20:28
Az közös bennük, hogy az egyiknek már sikerült az, amit a másiknak kívántam.
Ligeia 2005. 06. 04. 10:12
Eeeeeeeeee, hat szerintem eloszor is a Nevermind az nem egy szam, hanem egy album, masreszt meg te jo isten, hol volt meg akkor a Limp Bizkit??!! A Limp Bizkit 1994-ben alakult, de albumot enm jelentettek meg egeszen 1998-ig, ennek barki utananezhet. Szegeny Cobain pedig, mint tudjuk (ugye), '94 aprilisaban mar halott volt, a Nevermind album pedig rohadtul 1991-es, hogy is szolhatna a Limp Bizkitrol, ha egyszer akkor meg tervben sem volt Limp Bizkit! Szoval emberek, gondolkodjatok, mielott beszoltok!!!
Vendég 2005. 05. 03. 20:36
A NIRVANA legyen veletek!!!!!
Vendég 2005. 03. 05. 14:25
Ki az a Fred Durst?
Vendég 2005. 03. 04. 13:48
na helo:)

szoval sztem nagyon idiota dolog rögtön Courtey Love-ot fikázni..meg ami még nevetségesebb,gyilkossággal vádolni..nem voltak minta házaspár,2 drogos ember között ilyen nem is nagyon lehet...valszeg nem Courtney volt az egyetlen 'bűnös' abban h állitolagos váláson is gondfolkoztak..2 ember..
Ngaoyn szeretem a Nirvanat,már több mint 3 éve..én is elolvastam egy raklás szemetet arrol h Courtney ölette meg Kutröt..be is dőltem neki,mert le volt írva,gondoltam igaz lehet..de egy nagy f*szt!amit a média elénk rak,annak soxor köze sincs az igazsághoz..Courtney tény,h teljesen szét van esve,és sztem sajnos már nem is 100% normális..de ez abszolut érthető...
Kurt nemhinném,h megölte volna magát..de nem csak Courtney van a világon..ő van rögtön ott...de és?
sztem ha egy egésznap a sarokban ülő szende lány lett volna Kutr felesége,akkor is képes a világ és meggyanusítja..Courtney botrányai meg pont kapora jönnek és jöttek...egy problémás magánéletű rockzenész,aki még nő is...miér ne lennlek rosszindulatuak az emberek?!
Tehát én azt mondm indenkinek,h ne csak egy helyen vagy pár oldalon olvassa el az általa vélt 'igazságot'..
Vendég 2005. 01. 11. 19:50
SEMMI...
Vendég 2005. 01. 07. 20:52
semmiii
Vendég 2004. 11. 12. 18:05
Fred Durstnek az ég világon semmi köze Kurt Cobain-hoz.
Vendég 2004. 11. 09. 18:42
kösz a véleményetek:)
Kurt többet ért, ezt eddig is tudtam, azt is hogy Fred Durst egy majom, aki gyártja a zenekarokat.
Én csak azt nem értem, miért tetováltatja magára Kurtöt, ha egyszer a Nevermindon egész egyszerűen a Limp Bizkitet fikázzák?????(...már ha azt teszik...)
Mi köze hozzá???
A kiöltemegkörtötszerintemkörtni-téma pedig haláli unalmas. Én el tudom képzelni mindkét variációt, csak kár hogy a gyilkosság elméletét egy feltűnési-viszketeg rendőr találta ki.
Vendég 2004. 11. 08. 22:48
én ehez annyit tudok hozá fqzni hogy fred a még ,él a kurt már nem.ez csunyán fog hangzani de kurt-tel sokkal nagyobbat vesztette avilág ,mintha az akis nyalógép halt volna meg.félreértés ne essék csak pl illetem azt a dolgot hogy kurt 1000000*többet ér mint fred.fred egy korntól ellopoot zenét nyom,azt is véleményem szerinte szraul.még kurt a nirbvana valami olyat alkotoo ami máig él,és mindig is fent fog maradni.Semmi hasonló ságot nem vélek föl fedezni.Kurt nagy ember volt,az,és mindig is marad.Fred egy senki.
NIRVANA FOREVER.szerintetek ki ölte meg kurt-öt.Szerintem nem volt öngyilkosság.Még az irás szakértok is megállapították hogy a bucsú leve utolsó sorait nem kurt irta.Akkor ki?Én arra a szutykos Courny love-ra gondolok.Azt tudtátok,hogy kurt halála elott elakart válni ettol a ribitol aki még a lányát sem tudja felnevelni,normálisan hiszen elvonókra,meg bíróságra jár?!?!Én azt mondom soha ne feledjétek el ki is voolt Kurt Donald Cobain!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2004. 11. 06. 16:45
Freddyn egy nagy tetkó, Elvis feje fölött.....
Nevermind: egy szám Limp Bizkit fikázással az elején-ha jól vettem ki...
Akkor most mi van????

Fórum » DÜHÖNGŐ » Kérdezz-Felelek