Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop

Ákos és a Bonanza Banzai

létrehozva: 2004. 11. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

2006. 04. 22. 8:23
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526


alvajárók-kozsó, hip hop boys, ákos,
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates, Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven, Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean, Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway, Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue, Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5 db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help, Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter, Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril, Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta, Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills, East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter, Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher, Jóbarátok, Ákos
Vendég 2006. 03. 31. 22:50
Ákossal az a baj hogy hatalmas lett az arca. Jó be kéne neki zúzni hogy észheztérjen.
Vendég 2006. 03. 09. 21:25
elég kafa ákos, meg a b. b. csak nyúlik a takonytól
Vendég 2006. 02. 17. 9:00
4ever b.b
Vendég 2006. 02. 17. 9:00
ákos dalszövegei magas intelektuális értelmet sugároz!
SZOVAL KIRÁLY!!!!!
Vendég 2006. 01. 18. 14:15
B.B. the king
Karaj 2005. 09. 21. 19:55
Há ez 1 nagy L ó.f .as .z...Guest te meg kis kö.cs.ög iz.ub vagy ugyhogy takaroggy innen a jo .ku .rva any ádba.itt én vok a törvény+Zsóti fö lessz hivva
sanyi 2005. 09. 21. 18:57
Minek áljon újra össze a Bonanza ?? csomó bands ősszeált nemrég !Amugy meg Ákos hülyét csinálna magából,ert ő fikázta azokat akik sora állank őssze,hogy" elfogyot apénz" "csengetet a számlás" és magának mondana ellent !!Már hülyét csinált magából mikor a turnén volt bonanza blokk,mert ő sem szent ős is nosztalgiázik,mint a nagyok !
Vendég 2005. 09. 21. 17:24
nem beszélni kel rola hanem őssze álni
Vendég 2005. 01. 14. 17:06
NEM IS VOLTAK OLYAN ROSSZAK,AMÍG VOLTAK!
Vendég 2005. 01. 12. 0:53
Hali!

Egy haverom bonanza és akos estet csinal székesfehérvaaron olyan dalokkal amelyeket még nem hallhattatok. Ha van raa kedvetek menjetek el a djdeep.atw.hu oldalra és töltsetétek le az elöözetest. A Buli januar 14. en lesz.
Vendég 2005. 01. 09. 12:14
Cool!Mikor a tesóim voltak ,,fiatalok",ezt hallgatták!
Vendég 2005. 01. 06. 7:29
Én szeretem a zenéjét, és nem igazán érdekel, hogy mit csinál "emberként". Nem ismerem nagyon a "bonanzás" időszakát, de amit most csinál, az jó. Sokat hallgatom, de mint ember, nem nagyon érdekel. Jók a szövegek meg a dallam + az egész hangzás: engem csak ez izgat.

Or Sy
Vendég 2004. 12. 08. 14:37
Szerintem az Ákos nem egy álszent. Ő ilyen. Tudom én is hogy nem ilyen volt. De a Bonanza idején is más és más volt nem? Most az új archoz új stílus kellett hogy fenn tudjon maradni, ennyi az egész. És ő fenn is fog maradni, meg is érdemli. A sok egynyári és egynótás zenekarok után szerintem neki ennyi jár.
Vendég 2004. 11. 17. 10:48
Szerintem jó a zenéje, még annál is jobb költő, viszont az utóbbi időben nagyon sokat változott, és sajnos tényleg nem előnyére. Most kimondottan el van szállva magától, hogy ő mekkora ember, meg hogy mekkora művész (nézzétek csak meg a honlapját), és egyre inkább elhiszi magáról, hogy az ő kezében van az igazság. Ez lesz a művészi teljesítményének is a halála. Nem véletlen, hogy évek óta képtelen egy új albumot összehozni, amit meg 2002-ben művelt, az olyan is lett. Kár érte, mert a tehetsége és a szorgalma elvitathatatlan. Na de láttunk már ilyet másnál is...
Vendég 2004. 11. 10. 12:20
Szerintem Ákos zenéjével nem lenne baj, de ő maga egy álszent, nagyképű ember. Ne mutassa magát szentnek, aki végigdugja az összes kis rajongóját, meg egy-két műsorvezető lánykát!!! Szerintetek ez a drága jó ember, aki a dalaival is csak agitálni képes, mitől is olyan fantasztikus?! Jó zenész? Tény! Ezt el kell ismerni! De nem kéne az egekig magasztalni, mert ő nem más mint egy pártbérenc!!! A zene nem politizálásra való, márpedig, aki nem érti a szövegeit, az vagy komoly intelligencia hiánnyal küzd, vagy csak nem akarja meghallani! Gondoljátok végig! - Valaki, aki régen imádta Ákos zenéjét!
Vendég 2004. 11. 10. 1:28
Egyedül nem az igazi. Bonanza Banzai forever!
Viszont engem igazából F.O.S. érdekel. pl album szinten
Vendég 2004. 11. 08. 13:40
A Bonanza ha jól emlékszem 9 szer töltötte meg a BS-t! A 90-es évek legjobb magyar zenekara volt!
Vendég 2004. 11. 08. 0:43
Szerintem arra gondolt hogy kimondottan szar ember Ákos, ezért mondta, hogy übernegatív, ami annyit tesz hogy kimondottan szar maga az ember és a zenéje is.
...alattam lévő guest!!!Ne csak nézz ... LÁSS!!Próbálj meg úgy értelmezni egy véleményt ahogy van és ne úgy ahogy te akarod hallani, ezt csak azért mondom mert ha ez nálad így marad komoly problémáid lehetnek az életedben és ez beláthatatlan következményekkel járhat .... LÁSS tovább az orrodnál és meglásd semmi bajod nem lesz az életben. Ezt teljes jószándékkal és a belőlem áradó szeretet sugárzó mibenlétével állítom illetve tanácsolom néked, kedves alattam lévő guest.
Amúgy meg kurvára utálom az olyanokat(pl.:alattam lévő guest) akik nem bírják elviselni a kritikát még ha meg sincs indokolva.Miért is kéne állandóan bizonygatni és indokolgatni....MI A FASZ VAN, MATEK ÓRA?
Szar és kész ...ennyi!

Ipanema
Vendég 2004. 11. 07. 19:14
Übernegatív, tehát: a negatív felett! Okos vagy, leülhetsz!
Vendég 2004. 11. 07. 19:11
Ez ám a színvonal! Nyomjátok a negatívat! Aki fáradt, nehogy indokoljon!
Vendég 2004. 11. 07. 16:56
bonanza: pozitiv akos: übernegativ .
most nincs kedvem indokolni, fáradt vagyok,
csok!
Betti 2004. 11. 06. 23:30
Mit gondoltok Ákosról?
Nem csak a pozitív, hanem a negatív véleményekre is kíváncsi vagyok, csak kérlek, indokoljátok meg! :)
Én amúgy imádom Ákost és a Bonanzát. :))

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Dance, Pop