Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop

Bicskei Titusz

létrehozva: 2004. 11. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 04. 15. 19:56
Na hitetlenek-nézzetek utána!
Vendég 2005. 04. 13. 22:18
Nyugalom, a hosszú élet ritka.
Vendég 2005. 04. 13. 19:10
Szerintem ők maguk se tudják,mikor lesz teljesen kész :(
Erka 2005. 04. 12. 23:44
majd ha megcsinálják. Addig meg hazudoznak össze vissza. :)
Vendég 2005. 04. 12. 18:02
Mikor lesz már uj honlap???
Vendég 2005. 04. 12. 9:15
:)
Szerintem kár, hogy nem szereti a hip-hop alapokat...
Vendég 2005. 04. 12. 0:32
/Mégötlövés: "Igazából a Titusz nem nagyon szeret hip-hop alapokat keverni" /:DDDD
Vendég 2005. 04. 10. 20:54
Nem hagyhatom Tituszt lecsuszni a topikok között!
Erka 2005. 04. 03. 22:47
Én spec a hangjáról beszéltem. Öregek?? Relatív. Mihez képest! Hozzám képest nem.
Vendég 2005. 04. 03. 13:29
Juj, nekem is már a Barna méljét légysziii!... pfff :-/
Mé, ennyire jó pasi? Nemár! Tök öregek már nem? Titusz is több, mint 30.
Erka 2005. 04. 02. 12:23
A Barna mailjét tényleg küldje el valaki legyen oly szives! Köszi!
Erka 2005. 04. 02. 12:16
Sziasztok!
Titusz zenéi nagyon jók! élőben elég szórakozottnak tűnik, olyan igazi különc fazon. Persze nagyon szeretnivaló. Még5 címét én is szeretném tudni. Ha valaki esetleg megadná, hálás lennék! :)
A srácok közül az ő hangja kábít a legjobban, amúgy aranyosak nagyon mind a négyen!
Vendég 2005. 02. 25. 15:47
szia!
hát szerintem az a legegyszerübb, ha megkérdezed töle e-mailben :
Vagy a tilos.hu oldalán hátha van vmi róla a DJ-k résznél.
Vendég 2005. 02. 25. 12:02
Sziasztok!

A segítségeteket kérem. Titusz csinált egy marokkói mixet a Tilos berkein belül. Nem tudjátok, hogy hogy lehetne megszerezni az eredeti számok címeit, amelyből összerakta a mixet?

Thx,
P
Vendég 2005. 02. 16. 21:01
Nekem megvan a Carbonfools és nagyon jó,és megvan a még5 cime is,az is nagyon jó:)
Jutk@ 2005. 02. 14. 21:35
háát igen,nagyon tehetséges... :)) én személyesen nem ismerem,de szerintem sem nagy hiba,ha kicsit szét szórt,csak a koncerteket ne felejtse el.. :)
Nektek meg van valamelyik Carbonfools lemez? Mert már nagyon szeretnék venni,csak érdekelne egy-két vélemény a bandáról.
köszz!
Vendég 2005. 02. 04. 21:55
Én is bírom Titusz zenéit! A Carbonfools-os dolgai is nagyon tetszenek, illetve van 2 szám, amit nagyon szeretek töle. Az egyik a Hiperkarma Mitévö-mix, a másik pedig a Bagger c. szám. Mind a kettö elég kiforrott és nagyon jól "összeáll" szerintem. (A Budbudas-ba belehallgattam, amiben régen ö is benne volt, de az annyira nem nyerte el a tetszésemet.)
Vendég 2005. 02. 02. 15:10
Én azt gondolom Tituszról,hogy nagyon tehetséges.
Egy kicsit szétszort talán,dehát ennyi hibája legyen.
Vendég 2004. 12. 01. 17:06
Zs,mégegyszer bocsi! Hát,köszi,én is remélem,hogy egyszer meg lesz a még5 címe,úgyhogy megint megkérném a másik emberkét,hogy írja meg! Vagy,ha vki tudja,köszi!!
Vendég 2004. 11. 17. 15:48
Semmi gond, remélem valahogy sikerül megszerezned a címet amit szeretnél. zs
Jutk@ 2004. 11. 11. 17:32
Bocs,csak megzavarodtam a sok guesttól! :)) A másik guestre gondoltam,ő mondta,hogy írt a még5-nek e-mailt! Szóval újra leírnám,hogy légyszíves,vagy add meg nekem e-mailben,vagy csak azt mond meg,hogy miért nem szeretnéd elmondani!
Köszi szépen,Jutka
Vendég 2004. 11. 10. 18:23
Sajnos nem tudok segíteni neked, hiszen nem tudom a még5 e-mail-t. Esetleg kérd el titusztól, egy jobb pillanatában
zs
Jutk@ 2004. 11. 10. 17:54
hello minden guestnek,és aki be van jelentkezve! :)) minden infoért hálás köszönet! De aki Titusszal lakott,én még mindig nagyon szeretném,hogy ha megadnád még5 e-mail címét! Ha csak az a baj,hogy nem akarod,hogy még többen megtudják,akkor küld el nekem e-mailben a címet. De,ha még mindig úgy gondolod,hogy nem akarod megadni,akkor oké,de legalább azt mond meg,hogy miért nem. Köszi! :)
ha gondoljátok fel lehet dobni egy témát (ugye most így Tituszon kívül) és arról is lehetne itt beszélni.
na szevasztok!
Vendég 2004. 11. 10. 17:16
Titusz szinte minden e-mailre megbróbál válaszolni, ez biztos mert látta, megnyitja az ablakot, gondolkozik, aztán elfelejti, bocsássatok meg neki, ő már csak ilyen, 23 éve ismerem szinte naponta találkozunk 14 évig egy lakásban laktunk és még így is előfordul, hogy elviharzik melletem az utcán úgy hogy észre sem vesz, ez biztos összefüggésben van a magas inteligenciával és a jó kinézettel.
zs
Vendég 2004. 11. 09. 22:44
Hali!
Tokyonak az info@engrave-re, Bauxitnak a lehet írni. A Még5-ét meg keressétek, meglesz biztos, de hadd ne én adjam meeeg...!!...... :) Én is megszenvedtem érte!:) A Tilos oldalán letölthetők régi adások, amiben van még5+Bauxit+ még Sickrat is, ja és buddhista freestyle rap! Ha még nem hallottátok. (tilos.hu-letöltések-műsorrészletek-hitparádé).
Jutk@ 2004. 11. 09. 17:21
Titusznak tudom egy e-mail címét,arra írtam júniusban,de nem írt vissza. Szóval nem 100% ,hogy visszaír! :)

de guest! légyszi add meg még5 e-mailét! nekem az nagyon fontos lenne,hogy írjak neki!
kössszzz
gabocka 2004. 11. 09. 16:39
én is szeretném tudni tokyo titusz vagy még5 e-mail címét! légyszi valaki!
gabocka 2004. 11. 09. 16:36
titusz nem csak inelligens hanem helyes is. és naon jó a hangja!
Jutk@ 2004. 11. 09. 16:16
bocs,mindig elfelejtek bejelentkezni,én voltam az előbb!
Vendég 2004. 11. 09. 16:15
hello! Semmi gond,én örülök,hogy nem csak Tituszról írtál!
Egyébként én is azt gondolom a Belgásokról,hogy tényleg van agyuk,és értelmes emberek,nem úgy mint mostanában elég sok zenész,akinek egy értelmes szó ki nem jön a száján.
Sajnos pénteken,én már egy másik koncertre megyek!
Egyébként légyszíves,add meg a Még5 e-mail címét,mert én nagyon szeretnék neki írni,mivel ő a kedvenc belgásom! :)
előre is köszi,és,ha te mész pénteken a koncertre,akkor jó szórakozást!
Vendég 2004. 11. 09. 14:53
Szia!
Szerintem Titusz egy elég intelligens ember lehet. Meg a Belgások általában. Én szívesen beszélgetnék velük, meg ilyesmi, csak kár, hogy igazából nincs sok közünk egymáshoz. Meg valahogy túl sokan gondolkodnak már így, és nekem meg nincs kedvem nyomulni... (Én egyébként még5-nek írtam mailt és válaszolt is, igaz pár nap késéssel, de tökre örültem és meglepődtem:) Sza nekem az tetszik, hogy agyuk is van. És szerintem csak jó, ha vmilyen szinten "szarnak" az egészre, nem veszik halálkomolyan... És bocs, hogy nem csak a Tituszról írtam! :) Pénteken Gödörklubban lesz koncert egyébként! 8-tól.
Jutk@ 2004. 11. 08. 17:07
bocs,elfelejtettem bejelentkezni,én voltam.
Vendég 2004. 11. 08. 17:06
hello guest! Én csak azért írtam ennyi mindent, mert nem tudom,hogy ki mit gondol róla,és hogy gondolkozik róla. Lehet,hogy vmi hülye kis csaj,csak azért bírja,mert tetszik neki. (ezt leszámítva,szerintem is jól néz ki. :) ) De van akinek a zenéje tetszik,és van akinek a hangja.
Én csak egy tág témát nyitottam róla.
Egyébként Titusznak én egyszer már írtam e-mailt még régebben (júniusban),de nem válaszolt. Innentől kezdve én nem töröm magam,vagy egyszerűen mindig elfoglalt,vagy csak szarik az egészre. De nekem mind1.
na szeva
Vendég 2004. 11. 08. 16:20
Miért nem kérdezzük meg Tituszt mit gondol magáról? Szerintem akkor alegjobb amikor énekel. én laktam vele csak úgy zengett a fürdőkád és senki nem gondolta volna, hogy egyszer lesz egy olyan kérdés, hogy mi a vélemény róla, mint "SZTÁRRÓL" vagy ami mégviccesebb, mint pasiról, de erre azért nagyon kíváncsi vaygok.
zsom
Jutk@ 2004. 11. 07. 17:31
Ja egyébként,ha keresnél,ezen a néven szoktam bejelentkezve lenni.
hello,jutka
Vendég 2004. 11. 07. 17:29
Hello mindenki! Mit gondoltok a Belga dj+producer+zeneíró+szövegíró+zenész+énekeséről? Vagy a Carbonfools dj-jéről? Vagy úgy egyáltalán mint emberről? Vagy mint pasiról? Várom a véleményeteket RÓLA!

Fórum » STYLEFÓRUMZ :) » Rap, Hip-Hop