Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

JoJo kiválóan debütált

létrehozva: 2004. 11. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2007. 11. 08. 11:05
Coming for you, illetve Too little, too late. Ezek a kedvenceim tőle. Imádom a csajszit. Jól néz ki, meg a zene is jó. Szeretem a stílusát.És ezt férfiként mondom.

Email:
Vendég 2007. 09. 16. 21:33
jo kis csaj
picu 2007. 01. 25. 15:05
Tök cool!!!!!
Vendég 2006. 04. 20. 12:14
Szerintem nagyon jó hangja van!
Nekem megvan a cd-je és én mondom érdemes meghallgatni a többi számát is!
Hallotam én is dolgokat a viselkedéséről ,de úgy vagyok vele lehet ,hogy igaz,de lehet hogy nem.
Ne ócsároljátok mert úgysem fogjátok megtudni az igazat!
Mellesleg ha még a számait se szeretitek akkor meg végképp ne is foglalkozatok vele.
Vendég 2006. 04. 19. 19:45
sziasztok!okés hogy van aki nem keveli jojot! de én birom!de az igaz hogy olyan mint egy pláza cica! ugy hogy mindenkinek igazavan erröl az oldarrol! meg a másik oldalrol is! én nemtom hogy ti hogy vagytok vele! de én szeretnék ugy kinézni mint jojo! mert szerintem szép!!!nemvok lezbi stb! meg nincs kisebbség érzetem se! puszi szyasztok!
Vendég 2006. 03. 19. 15:13
Sziasztok! Szerintem a Jojo egy kis KU*VA! Azt hiszi ő itt a mindenség, pedig nem. Más fiatalnak nincs lehetősége megmutatni magát, míg ez itt majomkodik! És Kata! Szerintem teljesen igazad van, a hangja az jó!
Én tulajdonképpen 1 számát hallottam, jó hallgatni, de a dallama valahogyan nem az én világom, nem is ő írja! Aki szereti Jojot, nem ítélem el, véglis nem vagyunk egyformák!
Vendég 2006. 02. 04. 13:57
Jojo 14 éves tesómis ahh tesómis Jojo akaz ienni!!!!!!!!
Vendég 2006. 01. 13. 17:08
Köszike nem tom ki!:D Ari vagy!:)
Vendég 2006. 01. 08. 7:32
Na, hatásos valami, lewis nem is ír! CUMIKA!!!! Kata! Neked van igazad!!
Vendég 2005. 12. 27. 23:09
mi
Vendég 2005. 12. 25. 10:07
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!:)
Vendég 2005. 12. 22. 11:33
Meg aztán! Én imádom Avrilt!!:) Nem is tudom, mit beszélgetek itt a Jojo oldalon! :D
Vendég 2005. 12. 22. 11:28
Ja! És lewis! Attól, hogy más nem azt gondolja Jojo-ról amit te! Attól még nem kö**ög!!
Vendég 2005. 12. 22. 11:25
Sziasztok! Szerintem Jojo nagyon is tehetséges! De a viselkedése kiábrándító!! Azt hallottam, hogy képes volt azért lemndani 1 fellépését, mert a kedvenc videó filmjét nézte! Most ehhez szóljunk hozzá! Lewis! Te beszélgetsz Jojo-val msn-en?? HAHAHAHAHAHAHA! Annyit se tudsz angolul, hogy szia! De azt lehet, hogy le tudtad neki írni, hogy I Love You!:):D:P
DALI!!!!! Válaszolj az e-mailomra! Én vagyok az! KATA!!:)
Vendég 2005. 12. 01. 18:42
ténykeg majmolja a többieket.
Vendég 2005. 11. 19. 9:38
Szerinte kúrva jó hangja van csak nem kellet volna ilyen fiatalon belecsöppennie a sztár világba. Még túl fiatal ahoz, hogy ne tudják befolyásolni és,hogy kiálljon önnmagáért,hogy maga döntse el milyen akar lenni. Ő neki megmondják mit vegyen fel hogy viselkedjen és milyen legyen. Szóval mindig megmondják neki, hogy mit csináljon és ő ezt nem veszi észre. De ez amerika én csak sajnálni tudom szegényt. Én is ki akarok jutni majd amerikába, mert van egy rockbandánk de kivárjuk azt az időt amikor már nem eshetünk a menedzserek csapdájába . Sajnos ő már az elején nem volt elég határozott bizonyos dolgokban. Na és a szülei ilyenkor hol vannak? Nagyon nehezen fog egy igaz barátot találni magának. Igaz nem az én zenei műfajomban mozog, de nem ítélem el őt egy az mert nem ismerem a másik hogy szerintem neki sem lehet könnyű. De drukkolok neki mint embernek, hogy megállja a helyét. Szegény!
Egy basszusgitáros csaj!
Vendég 2005. 11. 18. 15:26
Jojo egy picsa akinek bár jó a hangja, de a viselkedése, külleme, visszataszító! Sztem annyit se érdemel meg h jó magasból leszarjam...
Pusze: Sexy Beby
Vendég 2005. 10. 21. 17:56
Sz.tem...

1 Jojo hangja jó, de sikerült egy felpumpált ku*vát csinálniuk belőle.
2 Jó, régen szegény volt, és útálta azokat, akik a plázákban szórták a pénzt, de mára ő is olyanná vált.
3 13 éves vagyok, ének-zenei osztályba járok, és nekem is, és sok osztálytársamnak is van olyan hangja, mint Jojo-nak.
4 Ha jobban megnézzük, egyáltalán nincs melle, csak melltartója. (Oké, erről nem ő tehet, mert minden ruhát csak ráadnak)
5 Van benne valami, h beképzelt, mert egy cikkben olvastam, hogy a régi barátait le pisisezte, mert (szerinte) már olyanok a barátai, mint Christina Aulgilera.
6 Én úgy érzem, mintha ici-picit Lindsay "Koravén" Lohan-t majmolná.

Csak ennyit akartam...

Peach
Vendég 2005. 10. 12. 17:02
I LOVE YOYO!!!!
Én is imádok énekelni, és tanulok is, remélem egyszer én is olyan sikeres leszek mint Ő!!!!!
Amatőr együttesem neve: Moonligtht
Marhára nem érdekel kivel kavar, úgyis a hangja a lényeg nem? Meg nem is ismerem, így nem mondok róla semmit, úgysem lenne igaz, de az biztos, hogy jó a hangja!!

Misty(e-mail:)
Vendég 2005. 09. 24. 20:32
utálom azt a ribancot!!!mindenkivel csak kavar!viszont bármenyire is utálom be kell vallanom hogy nem ronda és hogy szép a hangja is!sajna ez az igazság bármenyire is gyülölőm!
Vendég 2005. 09. 15. 20:28
jojo te olyan lezbisen nézel ki és nagyon utálak brytni jobb mint te de mindenki jobb mint te csunya vagy
lewis 2005. 07. 24. 20:42
Nem tudom mi a bajotok JOJOval?! én pár napja dumálok vele MSN-en és ha megismernétek nektek sem ez lenne a véleményetek. csak oirigyek vagytok mert ő elérte 13évesen azt amit ti soha nem fogtok. Egyébként ha vmi bajotok van vele írjátok+és én elküldöm neki. aki rosszat gondol róla az egy k****g
Vendég 2005. 06. 25. 11:22
Utálom a kis JoJokát!!Játsza a mártírt
Vendég 2005. 06. 15. 6:42
Ímélem:

De komolyan írjál és lehetőleg ne soká :-)
Pusszy:Kata
dali 2005. 06. 14. 21:37
Szia! Figyi mondj egy e-mail címet mert itt két szót leírok és kikapcsol... E-mailbe majd mindent elmesélek!
Okszi?
Pussssssssz!
Vendég 2005. 06. 14. 17:53
Egyébként csajok dumcsizzunk már, írjatok valamit. Karola
Vendég 2005. 06. 14. 11:57
Szia! Elmondod, mi az a "fontos" dolog amibe te nem szertnél belekavarodni?? De nem muszály! Hogy én, hogy vagyok? Ne is kérdezd...:_(
Az a fiú akivel szakított a Dalma, tudod akiről beszéltem, megint visszacsábíbotta, már mint a fiú!
Pedig őt nagyon szeretem. Amúgy nem akarlak megbántani, de hogyha ennyire rossz tanuló, meg hát ilyen bunkó, már bocsi, mint ahogy te mondtad, akkor szeintem ott kéne hagynod! Komolyan megfogta a kezed? Mesélj lécci!!!! Megcsókólt már? Pusszi:Kata
Vendég 2005. 06. 13. 17:17
Mit gondolok jojo-ról hogy, egy kis k***a nem tudom ezt a kis dedóst hogy lehet szeretni . Na mindegy nem is érdekel de valaki végre írjon már valami érdekest. Kari
dali 2005. 06. 13. 15:37
Szia!
Háááát igen! Ezek a pasi témák mindig zűrösek! Most én is két tűz között vagyok... Velem nem az a gáz, hogy elveszik a pasim, se az , hogy elveszem másét hanem az, hogy van egy srác akit én nagyon bírok pár hete még mondhatom, hogy szerelmes is voltam. Csak minden nap találkozni akar.. Még ezzel sincs semmi gond, csak az a baj a sráccal, hogy alacsonyabb, rossza tanuló, elég zűrös de a legnagyobb gond az, hogy csinál valami oylat ami nekem nem igazán tetszik! :(
És nem tudom , hogy mit csináljak mert engem végülis nem zavar ha csinálja csak ha együtt vagyunk mindig erről beszél.. És nagyon zavar mert én meg nem akarok ilyen dolgokba belekavarodni... És nem tudom, hogy mit kezdjek vele... Már nem érzem azt amit eddig.. Eddig vártam ha sms-t írt, vártam, hogy találkozzunk.. De már nem.. De ha vele vagyok akkor meg várom, hogy megint megfogja a kezem meg ilyenek.. Nem tudom, hogy érted-e! Veled mi van pasi ügyekben? Puszi
Vendég 2005. 06. 13. 14:06
salynos! Na nem írsz vagy nem kérdezel? Légyszi!
Kata
Vendég 2005. 06. 11. 14:21
Hahahaha!! Még meg sem kérdztema neved! te gondolom akkor Dalma. Nekem is van 1 olyan osztálytársam akit ugyanúgy hívnak. Utálom. Mindíg minden pasimat elszedi!
dali 2005. 06. 11. 10:49
Szia!
:) Ügyes anyukád! Gratulálok neki...
Az tök király mi osztálykiránduláson csak túráztunk. De attól függetlenül jó volt. Tegnap volt a ballagásom. Nagyon sírtam a végén. Jah velem is szoktak a tanárok szemétkedni.... De ne törődj vele!
Sok puszi Dalma
Vendég 2005. 06. 10. 17:11
Én is puszillak! Remélem jól érzted magad! Képzeld, most hallgatom a pokolgéptől a gépindulót, elég nehéz így! Képzeld ma anyaállamvizsgázott és 4-est kapott.
Nagyon boldog vagyok, holnap megjön, mert óvónőnek tanul, és vettem neki 1 gyönyörű virágcsokrot! Amúgy így utólag is boldog szülinapot, én meg most jöttem meg osztálykirándulásról!! :-) 2 naposan voltunk, minden nap fürödtünk kint, és közben szakadt az esső, de a vízet fűtötték! És képzeld! A hülye matektanárom 3-ra zárt le évvégére, mert nem vagyok a kis kedvencke! Pedig pont 4 voltam. Veled már volt ilye??


Pucci: KAta
dali 2005. 06. 09. 17:59
szia! BOLDOG SZÜLINAPOT! Én május 7-én születtem... :) Sajnállak a lábad miatt! Nekem ma van a bankettem. Most készülődök. Holnap meg a ballagasom. Tök jó! Puszi!
Vendég 2005. 06. 04. 10:23
Miért utánozol? az a valaki?
Vendég 2005. 06. 04. 10:22
eltört a lábam! Most már jobban vagyok, köszi!
Képzeld május12-én volt a szülinapom, és 12 éves lettem, csütörtök-péntek pedig sztálykirándulás velencén:-)
Vendég 2005. 06. 04. 10:22
eltört a lábam! Most már jobban vagyok, köszi!
Képzeld május12-én volt a szülinapom, és 12 éves lettem, csütörtök-péntek pedig sztálykirándulás velencén:-)
dali 2005. 06. 01. 11:51
szia! köszi a jó szavakat de nem kell ezekkel a barmokkal azért összeveszni mert hülyék.Miért voltál korházba? Semmi baj... De jól vagy ugye? Puszi!
Vendég 2005. 05. 29. 15:42
Szia dali! Kata vagyok! Jöttem megvédeni!

Na idefigyeljetek nyálasok, még egy rossz szó dalinak ki tekerem a nagyatokat! Kari. Látom ovis vagy. Nem szereted a nagy mellű nőket? Húúúúú. 12 éves vagyok, és szinte akkora melleim vannak nekem, mint neki! Ő nem tehet erről. Jobb ha befogod! Dali, észrevetted, hogy "Nika", hogy eltűnt?!
Dali pusszz! Bocsi, hogy sokáig nem írtam, de korházban voltam! Szia! :-x
dali 2005. 05. 28. 18:27
Ja! Kari te fiú vagy lany vagy? Mert a neved alapján fiú. De akkor viszont b*zi! Milyen szöveg már ez, h kivan tömve a CICIKÉJE? Nyálas tahó
dali 2005. 05. 28. 18:25
Fogjátok már be! Most mi a f***ért kell a másikat elmondani mindennke mert ti nem szeretitek JoJo-t.? Vannak egyesek akik úgy gondolják, h most jót beszólnak és utána övék a világ a többi hülye meg helyesel... Nem tudom miért kell így viselkedni? Ti a dedóban éltek? Ha gondoljátok nyugodtan szapuljatok tovább mert én akkor is szeretem JoJo-t ha tetszik ha nem! És őszintén szolva nem izgat a véleményetek!
Vendég 2005. 05. 22. 15:36
Jojo CD-t én csak a Musicland című boltban kaptam,a József krt.-on.Én vagyok rajongója. csak kíváncsi voltam a lemezére.Meghalgattam és legalább 3-4 jó szám volt rajta. A többi mind szar.Az én iskolámban senki sem ismeri , és ha ismernék is,akkor se szeretnék.Ja, szerintem nincs kitömve!De legalább neki sikerült nagy sztárnak lennie,nem úgy,mint nekünk.Na csá!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 05. 21. 14:30
Ki az akis hülye dali , te hallod egy akkora idióta vagy hogy szereted ezt a nyálast. Biztos te is ilyen vagy, ja és mért kussoljon aki utálja JOJOT az osztályban mindenki utálja sőt az egész iskolában. Kari
Vendég 2005. 05. 21. 14:26
Bocsi hogy csak most szólók hogy ennek ki van tömve a "cicikéje" nézzétek meg a képen jól látható ! (-: Kari
Vendég 2005. 05. 21. 14:23
Ez egy kis prosti csak ilyen dinkák szeretik őt a kis hülye multkor a japánoknál volt azok sem nagyon örültek ennek a csipszarnak, ha annyira szép sminknélkül is akkor mért nincs barátja és én azt is hallottam hogy az osztálytársai is utálják őt. Egyet értek azal aki azt írta hogy őa flowersel együt alapithatna egy csapatot. Kari
Vendég 2005. 05. 13. 12:30
Ki az a Jojo? Nem sokáig lesz híres!!!!!!
ö is egy hullócsillag, mint sokan mások!!!!!!
pl: Flowers
Ők vesztesek!
miért nem alapítanak hárman egy eggyüttest??????!!!!!
dali 2005. 05. 07. 9:38
KUSSS!
Vendég 2005. 05. 06. 16:13
Ez nem dumálgato hely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Egy Jojo rajongo"
dali 2005. 05. 02. 20:30
szia! Én Soltvadkerten lakok. Ügyi vagy! És nagyon jó a kép! Most értem haza a 3 napos osztálykirandulásról. Azt hittem, h soha se érek haza! Tök jó itthon lenni! Neh megyek aludni! Szia
Kata 2005. 05. 01. 9:47
Dali, köszi megtaláltam a regisztrációt, és regsztráltattam magam! Milyen a képem???? Szia
Vendég 2005. 04. 29. 17:48
Adony Bp-től 50 km-re van! És te hol laksz?
dali 2005. 04. 29. 14:39
Szia! Adony hol van? Fent lehet regisztrálni... Nem jösz le a görgető sávon hanem fent a bal sarokban van....
Vendég 2005. 04. 29. 13:20
Gratulálok!!!!!!! Adonyban lakom! Hol lehet regisztrálni magad?
dali 2005. 04. 27. 15:23
:) köszike, de nem tudtam... Képzeld nagyon de nagyon örülök mert felvettek abba a gimibe amibe szerettem volna! A környék legjobb gimije! És most tiszt happy vagyok. Te hol laksz?
Vendég 2005. 04. 26. 13:13
Köszi! Majd keresek valahol! Tudtad, hogy nagyon jó fej vagy?
dali 2005. 04. 24. 20:46
Hy! Ezt csak úgy lehet ha regisztrálod magad! A cd boltokban lehet kapni JoJo cd-t vagy a Média markban...
Vendég 2005. 04. 24. 15:17
Szia dali!

Hol lehet kapni Jojo cd-t? A képet ami az írásod felett van, hol lehet beállítani?

PUSZY: Kata
dali 2005. 04. 24. 14:29
sajnos de nem tudok mert nekem se a szamcsin vannak a számai, hanem megvan a cd! De a cd nagyon jó! Mindenkinek üzenem, hogy aki csak tudja és tetszik neki JoJo az vegye meg!
Vendég 2005. 04. 24. 12:45
Dali!

Én még csak 1 számát hallottam! Nem tudsz nekem elküldeni e-mailben 1 számot, ami neked nagyon-nagyon tetszik?
dali 2005. 04. 24. 8:54
Hello! Teljesen egyet értek veled Kata! Csak azt nem tudom megérteni, hogy annak aki nem szereti JOJO-t annak miért kell feljönnie erre az oldalra!? Puszi!
Vendég 2005. 04. 24. 8:47
Na figyeljetek ide! Aki azt mongya, hogy Jojo szar, akkor annak nincs füle vagy stílusa! Ez a lány még sokra viszi! Amúgy meg neked akart rámászni a te kis Mettiedre?????? :-D
Dali! Puszillak Kata vagyok! :-)
Vendég 2005. 04. 23. 15:37
Én is ismerem a Tomit.És a jojo SSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 23. 8:24
Jojo egy kis ribanc már most is. Mi lesz még belőle??rá akart mászni az én mattie-mre!
Vendég 2005. 04. 23. 8:21
Köszike dali! Aranyos vagy! Amúgy meg teljesen igazad van! Szerintem se csinál ilyet 1 énekesnő!
hepi 2005. 04. 22. 18:45
Sziasztok! ŐŐ, nem igazán olvastam bele a fórumba, csak az utolsó párba. Én is énekes akarok lenni, csak épp komolyzenei pályán.. Najo, lehet, hogy most a Megasztár3ba indulni fogok, de ez még nem biztos. Mert tényleg nem érdekel a pop meg ezek, de ha van egy ilyen lehetőség, hagyjam ki?
dali 2005. 04. 22. 18:26
szia!
rohadtul nincs igaza! A Tomi Tatabányán született, Pesten lakik és a Terminátor a kedvenc filmje! Nah itt buktál le! Nem tudom ki vagy de rohadt csorsan hagy le a hazudozásról mert nem igazán megy neked! És ne add ki magad másnak. Amúgy egy énekesnő nem csinál ilyet főleg ha sikeres! Mert csak magár járatja le és ezt ő is tudna! Kata! Nem gondoltam volna, hogy beképzelt vagy. Nagyon szurkolok neked, hogy híres énekesnő legyél!
Vendég 2005. 04. 22. 17:40
Szia dali!


Én énekesnő szeretnék lenni. Nem vagyok beképzelt, de
az énektanárnőm mindíg azt mongya, hogy jó hangom van. Én nem tudom. Talán igaza van!


Szia! :-)
Vendég 2005. 04. 22. 17:37
Budapesten lakik. Budapesten született.
A Mátrix film a mánijája! :-P
dali 2005. 04. 22. 13:56
És akkor megmondanád, hogy hol lakik? És hol született? Meg akkor bizti tudod melyik film a mániája! Szia Kata! Én még nem tanulok semminek. Gimibe fogok járni! És te? mi szeretnél lenni ha nagy leszel? :)
Vendég 2005. 04. 21. 19:59
Szia Dali!

Nem én vagyok Nika! Ő az aki beképzeli magának, hogy Nika! Amúgy Kata a nevem, szeretném hogyha így szólítanál! Minek tanulsz?

Várom leveled!

Sziasztok!
Vendég 2005. 04. 21. 19:57
A Tamás az unokabáttyám!!!!!!!!
dali 2005. 04. 21. 18:40
Jah és igen szoktam hallgatni a danubiust. és egyszer se hallom a számod.
dali 2005. 04. 21. 18:39
Hy! Ha akarod tudni, hogy hány éves vagyok akkor közlöm veled, hogy 14. Amúgy ha te vagy NIKA akkor van egy közös dolog benned és bennem. Ha igaz, hogy te vagyí akkor van egy közös ismerősünk. A neve Sebestyén Tamás. H tényleg Nika vagy akkor meg tudod mondani, h ki ő! Szóval? Nah erre írj kiscsaj! Nem tudom, hogy ki írta az utolsó üzit, de 14 vagyok. Nem baj ha csak 11 vagy. Addig örülj ameddig nem vagy idősebb.
Vendég 2005. 04. 20. 18:23
Szerintem nem Nika! Ne töröljétek a klippjeit, biztos csak féltékeny! Amúgy dalli, én meg téged tisztellek.
Hány éves vagy? én 11, sajna még 1 kicsit fiatal!
Kérlek válaszolj! Nos, sziasztok! :-)
Vendég 2005. 04. 20. 18:20
A Lagzi Lajcsiban? Hülye vagy te! hallgatni szoktad a Danubiust? Listavazatő a számom!
Kis liba! Amúgy nem érdekel, hogy törlitek a klippemet! Ja és hány éves vagy dali?
Vendég 2005. 04. 20. 12:28
Hello mindenkinek!!!Nem tudom,hogy Jojo milyen igaából,de szerintem Király popp énekesnő!Ő a páldaképem....És nem gondolnám róla,hogy 13 múlt...egyépként azt mondják,hogy azért néz ki többnek mert többnek képzeli magát....Na Hello!!!
dali 2005. 04. 19. 20:07
Jahh és az előbb is en voltam! + még azt szeretném megkérdezni, hogy ha annyira jó vagy és már nem kell sok, h platina lemezed is legyen akkor miért nem hallani téged sehol se? Se egy klippet, se egy számot nem hallok tőled sehol! Vagy a Lagzi Lajcsiban szoktal szerepelni?
Vendég 2005. 04. 19. 20:02
Nahhh ha tényleg NIKA vagy akkor nem is tudom mit mondjak... Eddig rohadt módon tiszteltelek, megvan a cd-d sőt még a klippek is le vannak töltve... De sajna akkor törölnöm kell! Akkor most nagyot csalódtam!!!
Jah és még annyit, hogy JOJO közelébe se érsz! És a seggedbe is feldughatod az arany lemezed! Nah és, hogy jobb hangod van! JAjjj ugye nem mondod komolyan! PFFFFFFFFFFF! GÁZ!
Vendég 2005. 04. 18. 21:23
Én személyszerint KINEMÁLHATOM Jojot,de nem fogok bekussolni,mert nekemis jogom van a véleményem elmondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 17. 14:03
Szia dali!

teljes mértékbe igazad van! Meg az a másik kiscsaj! Te vagy Nika? Röhög a vakbelem!
Annak olyan hangja van mint 1 aszmás tehénnek. Jorjo a király! Szerintem!
A Lave Get a leges-legjobb száma! = - ) : - )
Vendég 2005. 04. 17. 14:00
Hogy ki vagyok dali? Én vagyok NIKA! Sokkal jobb hangom van mint annak a picsa Jorjonak!
Nekem már ARANYLEMEZEM van és nem sok kell ahhoz, hogy platoina legyen!
Erre mit lépsz kiscsaj?
"Szóval"?
Vendég 2005. 04. 17. 13:51
Ezt nem hiszem el! Ezek a barmok talán jobbak? Szerintem Jojo igenis klassz! És ha valakinek nem tetszik, duguljon el!!!!! Mert csak az irigy nagyszájú senkik tudnak így beszélni!!!!!!!!!
dali 2005. 04. 16. 11:49
PFFF! Jessszusom! Jenny, Szandy és EVELYN! Nah ti biztos ennyire ismeritek JOJOT, hogy még azt is tudjátok, hogy mit gondol! Ki a f***ok vagytok ti , hogy ilyet írtok? Már ne is haragudj de most azt gondoltad mekkor dumát leadsz ezzel a tinta üggyel! De sajna de közölnöm kell veled, hogy eléggé leégetted magad! Főleg azzal, hogy te( ti) még azt is tudjátok, hogy az ember mit gondol! Én segítek nektek! Én azt gondolom, hogy ti k***a nagy LÚZEREK vagytok. Tudjátok ez a feltűnési viszketegség!
Vendég 2005. 04. 15. 18:45
az már tuti eszméletlen jó hangja van a csaj-nak! :)
Vendég 2005. 04. 14. 13:32
Szerintem ő nagyon ott van a csúcson!!!!!!!
Vendég 2005. 04. 12. 10:37
Nem igaz az, hogy azt hiszitek, hogy jojo egy nagy sztár!ADDIG SEM LESZ HÍRES MÍG A TINTA MEGSZÁRAD A SZERZŐDÉSI PAPÍRJÁN!!!!!!!!!!! Egy beképzelt kis hülye! Azt hiszi, mindenki imádja őt, pedig sok a kivétel, legfőképpen MI!!!!!! NYALJÁTOK KI A SEGGÉT! A Jojo antifanatisták: EVELYN , JENNY , SZANDI
Vendég 2005. 04. 11. 20:31
helló Guest! én tudok pár oldalt jojóról....
e-mail:
Gabi 2005. 04. 11. 19:30
Szerintem Jojo-nak jó hangja van! Én szeretem a számait is :)
dali 2005. 04. 10. 19:18
Nah .... szerintem mindenki kíváncsi rá, hogy ki lehet az aki beírta, h már arany lemeze is van! MEgkérdezhetném , h ki vagy? Mert 1 biztos...... nagyon beképzelt... De akkor had tudjuk meg mi is , h ki avgy!
Szóval?
Vendég 2005. 04. 08. 20:04
Kicsit el van szálva magától! Deaz biztos, hogy jó hangja van!!!
Vendég 2005. 04. 07. 20:57
Sziasztok!

Én még nem hallottam1 számát se! De szerintem nagyon csini csaj!! De olvastam hogy szivacsos meltartója van! De nekem is! Csak irigykedtek rá, mert olyanok akartok lenni mint ő!! Ja és az e-mail címem, aki tud JORJORÓL honlapot írjon!Tehát az e-mail:!!
Meghálálom, hogyha küldesz számot és honlapot!= )
Vendég 2005. 04. 06. 14:03
Szerintem Jojo 1 kicsit beképzelt! Én magyarországon vagyok elismert énekesnő! Már arany lemez a megjelent CD-m!
Vendég 2005. 04. 04. 15:29
Ez egy kis törpe na mindegy aTiny Girl\'s a legjobb tudom még nem ismeritek őket de nem sokára megfogjátok ismerni, amúgy mind a három lány a Kari, Anita,szandi a barátnőm.
Vendég 2005. 04. 02. 18:35
amugy decemberben lett 14 éves! csak mindenki elvan tájolodva
dali 2005. 03. 16. 18:01
JoJo: Nemsokára 14 éves, jobb hangja van mint Britneynek (és ezt nem ezért mondom mert nem szeretem Britney-t mert imádom Brineyt) A Leave get out számát láthatod a Viván! Meg a Baby its yout! Majd hallgasd meg! Nagyon jó
Vendég 2005. 03. 15. 11:52
nem nagyon ismerem. Írna valaki róla???????!
dali 2005. 03. 12. 22:37
ÁÁÁÁHHHHH! Akkora faszok vagytok! Nem tudom ki írta azt, hogy minden barátja kiutálja! Már ne is haragudj! De te a barátja vagy? Alig van róla cikk! Ne viccelj már! Most valami nagyot akartál írni csak nem jött össze! Inkább hallgass! Egyál vagy igyál.... addig is csöndbe maradsz! Dalma
Vendég 2005. 03. 11. 13:45
szerintem nagyon jó és aki mást mond az megőrült!!!!!!!!!!!!
Vendég 2005. 03. 10. 18:12
sztem várhatott volna pár évet, egvyébként tök beképzelt, minden barátja kiutálta... aztért ebből lehet utalni a természetére
Vendég 2005. 03. 05. 13:22
Van valakinek letöltött albuma JoJo-tól! Leave/Get out
Megvenném némi pénzért azonnal

Fórum » MUSIC.HU » Hírek