Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Fiú-Lány kapcsolat

létrehozva: 2004. 11. 18.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 11. 24. 1:47
JO IZE VAN
Vendég 2004. 11. 24. 0:41
CUPPPPP
Vendég 2004. 11. 23. 11:42
Fiu Lány kapcsolat?SZERELEM
Vendég 2004. 11. 21. 15:09
Mano bövebb vélemény?
Mano 2004. 11. 21. 15:06
Paece
Vendég 2004. 11. 21. 14:10
Én nem ítélem el a ferde hajlamúakat. Ők állítólag így születtek. Viszont amikor odáig fajul a dolog, hogy a tv-ben, videókon, ráadásul felvonulásokon 'hirdetik' magukat az egyszerűen gusztustalan és felháborító!! Csinálják otthon vagy olyan helyen ahol nem látja őket senki! Ne a nyilvánosság előtt.
Csak ennyit akartam: L
Andyka 2004. 11. 19. 16:49
Kedves Emese!Nincs semmi bajom a melegekkel a felvonulást tiltanám meg,mert rendbe van hogy valaki meleg de a városon a csoportos vonulás egykicsit tulzás
Vendég 2004. 11. 19. 16:25
Szóval máskor úgy szólj hozzá, ha értetted is, hogy miről beszéltünk. Légyszives!
Vendég 2004. 11. 19. 16:22
EMESE te nem értesz minket! Nem a szimpla homoszexuálisokat ítéljük el, hanem azokat, akik arroganciával próbálják elérni,hogy elfogadják őket, feltűnősködnek stb. Nem feltétlenül kell a homoszexuálisoknak úgy megnyilvánulni, hogy azt mindenki lássa-hallja, az is, aki nem kíváncsi rájuk, meg nem is tartozik mindenkire. Mert ez meg az ő részükről intoleráns! Amúgy semmi bajom velük, és biztos vannak olyanok, akik egíébként normális keretek között élik az életüket és nem a másik ember sokkolására használják fel a másságot...
Vendég 2004. 11. 19. 14:50
Kedves Andyka és kedves névtele

nke! Nem szép dolog ilyet mondani! Én ugyan NORMÁL TIPUS vagyok (szóval csaj vagyok és csakis a pasikat szeretem) de tiszteletben tartom mindenkinek a szexuális identitását! Ha valaki attól érzi boldognak magát. hogy saját nemebelivel csinálja....HÁT TEGYE! MI KÖZÖM HOZZÁ?? SEMMI! Tudjátok van egy mondás: AMENNYIBEN AZ EMBER NEM ÁRT VELE SE MÁSNAK SE MAGÁNAK AKKOR SEMMISEM TILOS!!!!!!!!!!!
Kérdem én tőletek: Azért mert pl Kovács Béla szereti Kiss Jenőt ebből nektek valami károtok származik??
Nem hinném! Ez egyszerűen csak az a dolog, hogy nem tudjátok mi az a TOLERANCIA ÉS A MÁSIK SZEMÉLYISÉGÉNEK TISZTELETBEN TARTÁSA!

EMESE
Andyka 2004. 11. 19. 12:18
Teljesen igazad van,mert pl:a felvonulást én is be tiltanám de ők ilyenek valaki elfogadja valaki nem,mimt ahogy mi sem
Vendég 2004. 11. 19. 12:07
Én csak azokat a melegeket, leszbiket és bi-ket ítélem el, akik mindenkire rá akarják tukmálni a saját hajlamaikat és erőszakkal akarják elfogadttatni magukat a normális emberekkel. Ezért sem engedélyezném a melegfelvonulásokat, meg hasonlókat. Nem kell mindenkinek az orra alá dörgölni, hogy ők ilyenek. És nem kell mindenben az amerikaiakat majmolni, ha már itt tartunk.
Vendég 2004. 11. 18. 23:46
Én lány vagyok és a pasikat szeretem! De nem itélem el a melegeket se a Bi-ket!
Andyka 2004. 11. 18. 22:54
sziasztok véleményt kérek

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!