Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV

AMERIKAI HISTÓRIA X

létrehozva: 2004. 11. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 05. 22. 7:41
)))))))
VENDÉG 2013. 10. 21. 15:42
KLASSZ!
VENDÉG 2013. 02. 03. 15:10
SZUPER..:-)))))))))))))))))))))))))))))))
Vendég 2011. 05. 03. 9:09
http://egyklikfilmek.hupont.hu/
http://filmletoltes.mioldalunk.com/film-letoltes-ingyen/amerikai-historia-x/
http://free-download-download.blogspot.com/
http://www.youtube.com/watch?v=jgGVWmAARLg
http://torrentkereso.hu/torrent/amerikai-hist%F3ria-x-torrent-1008491.html
http://szinkronosanime.info/2009/05/amerikai-historia-x-1998-american-history-x-dvdrip-xvid-hundub-szinkronos/
Vendég 2010. 11. 02. 18:12
kinek va meg a második rész
Vendég 2010. 05. 15. 17:37
Aki tudja honnan lehet leszedni az 1-et vagy a 2-őt persze venzúzáratlanul:D az irjon a -ra
Vendég 2010. 01. 25. 7:55
Engem is érdekelne a vágatlan verzió, no mega a2.rész ha vam.
Email:
Köszi!
Vendég 2009. 11. 27. 16:06
IGEN van második része csak ez kb 2 hétig ment amerikába utána betiltották.... a Derek újra skinhead lessz... Mo.-n sztem csak kb 100 embernek van meg a film az is feliratosan akkor sokat mondok
Csilla 2009. 06. 18. 16:11
alap fim, mindenkinek látni kell (18 fölött)
Vendég 2008. 11. 07. 18:28
Nem tudna valaki küldeni egy linket amiről ingyen le tudnám tölteni az Amerikai Historya X-et?
Vendég 2008. 01. 30. 21:45
Nagyon szépen megköszönném aki tudna segíteni hogy honnan tudnám megszerezni a film második részét. Köszönöm szépen.
Vendég 2006. 05. 17. 8:58
Ne legyen már második része. Az mindent elrontana. Ez így tőkéletes, ahogy van, nem kell más bele!
Vendég 2006. 05. 15. 17:58
nagy baromság nincs 2-dik része csak a forgató könyvet írták meg amúgy is mi a f... forgatnák le ha belenne tiltva nekik mi lenne ebben a biznisz
Vendég 2006. 05. 03. 9:10
devan.második.része.le.vágja.a.haját.és.be.él.újból.a.skinheadek.közé.
Vendég 2006. 04. 20. 21:09
hoppá...cenzúrázott verzióra gondoltam, csak nem azt írtam :D
Vendég 2006. 04. 20. 21:07
Én a cenzúrázatlan verzióval is beérném, akinek megvan, az írjon : Köszi!
Vendég 2006. 04. 20. 9:00
Sokkan azt se tudjátok mit beszéltek amikor a hazaszeretetről van szó..Itt mindenkinek nagy a szája de ha Majyd Magyarország vissza akkarja szerezni Erdélyt nem tom hányan lesztek innen a haderőben...
Hungarista nem egyenlő Skinhead mert a Magyar a hazájáért a Skinhead a fajáért küzd...
Ha ,eg akkora nagy hungaristák vagytok okkor le a kalapom előtettek...de kételkednék...
Nem attol hungarista valki,hogy útálja a cigányokat és a bevándorlokoat hanem azért mert a Mazáját szereti...
No coment...
Vendég 2006. 04. 16. 16:59
Derek-nek igaza volt mikor "beszélgettek" azzal a zsipóval. amit akkor mondott az érvényes a cigókra is
Vendég 2006. 04. 09. 17:39
úristen baz.meg de hülye vagy
Ice 2006. 04. 06. 8:57
Szerintem mindenképp kell hogy legyen 2. rész, mert ahogy a fil mutatja Derek nem fogja szó nélkül hagyni hogy az öcsét megölte egy néger! Szerintem a 2. rész erröl fog szolni.
Vendég 2006. 04. 05. 8:49
Szerintem is nagyon jó a film de nagyon kellene az a 2.rész! Olvastam nálatok h. van az 1-nek vágatlan változata nekem is megva az első de nemtudom eldönteni h. az vágatlan-e mert nagy részt mutatnak belőle csak a patkás jelenetből mikor a nigger fejét széttapossa azt csak messziről mintha a Deny nézné!!!
Na legyetek jók
Vendég 2006. 03. 25. 20:34
Nem hiszem h lenne neki folytatása, mert ezt ezt nem szabad folytatni...
Vendég 2006. 03. 17. 18:48
nem tudja valaki hogy van-e második része az amerikai historia x-nek
Vendég 2006. 03. 17. 17:17
cső

Éljen a fehér hatalom!!!!!!

A filmeket a dc++ lehet szépen töltögetni!!

Na megyek
Vendég 2006. 03. 10. 15:13
Nekem is nagyon tetszett film!Vágatlan honnan tudom megszerezni? ha valaki tudja : || őőő Én HUNgarista vagyok de nem kopasz :) és miért? Mert ha kopasz lennék akkor már egyből nác.nak nyílvánítanának, pedig bennem csak a hazaszeretet él (illetve egy kis ..., de nem építenék gázkamrákat csak deportálnék :) )... de erőssebb bennem a hazaszeretet...
Vendég 2006. 02. 15. 18:00
Ez a film szerintem a világ legjobb filmje,az utolsó pár percet leszámítva.Danyt sajnos szitává lövi az a rohadt nigger.Akinek megvan vagy aki tudja hogyan szerezhetném meg a vágatlan verziót írjon :
Vendég 2006. 02. 08. 18:21
-
Vendég 2006. 01. 08. 15:42
Imádom, a kedvenc filmem!!!
Azt hallottam van 2. része, csak lehet hogy betiltott, mert sehol se tudom megszerezni, ha vki tud róla vmit, mindenképp írjon! Nagyon fontos
e-mail címem:
Lécci írjítok!!!
Vendég 2006. 01. 06. 23:52
höjj, ez a világ legjobb filmje:)
csinoSka
Vendég 2005. 12. 16. 11:41
Ez egy nagyon jóóó Film!
Üdv.: Baba
Vendég 2005. 11. 18. 11:48
Sziasztok!
Láttam a vágatott verziós Amerikai história X-et.
Nagyon jó!
Ezt látni kell, felesleges beszélni róla.
Kérdésem: kinek van meg a vágatlan verzió?
Vagy hogy tudnám megszerezni? Ha valaki tud segíteni email címem:
Előre kösz.....
Vendég 2005. 11. 18. 11:46
huh
Vendég 2005. 10. 25. 16:21
az egy dolog hogy a cigányokat nem bírják de erre van ok
nem mindig bennük kell keresni a hibát
de ha véletlenűl vmi hibát találnak bennük akkor már hangos a média az obucmanok sírásától
érdekes hogy eggyik se dolgozik mégis ott van a segge alatt a zsír új merci
Vendég 2005. 10. 25. 16:18
Sztem ez egy nagyon jó film! birom a skineket de nem a szésőjobb oldali fajtát és a hungaristák NEM rasszisták csak egy picit :)ez egy tévhit
Vendég 2005. 06. 05. 10:13
"..."Kisajátították a szubkultúránkat, az igazi skinheadek nem rasszisták!" - ezekkel a szavakkal kezdődik a New York-i székhelyű Mayday Skins nevű szervezet felhívása..."

"...A bőrfejűek egy része ugyanakkor dühösen elutasít mindenféle politikai ideológiát. Számukra skinheadnek lenni mindenekelőtt egy sajátos életformát jelent, amelybe beletartozik a tánc, az ivászat, és ha úgy hozza a helyzet, a verekedés is - de soha nem faji alapon. büszkék szubkultúrájukra, amely a fekete zenéből nőtt ki, s gyűlölik a nác.i skineket, akiket csak megvetően "boneheadeknek" neveznek.

Az első antirasszista bőrfejű szervezet, a S.H.A.R.P. (Skinheads Against Racial Prejudice - azaz bőrfejűek a faji előítéletek ellen) 1986-ban jött létre az USA-ban..."

azok akik nem tudják kik az igazi skinheadek, nézzék meg: http://www.zene.net/index.php?type=19&id=1121
Vendég 2005. 05. 31. 16:03
Jó a film
Vendég 2005. 05. 11. 21:55
ez a film tökéletesen bemutatja azt, hogy a llegnagyobb baromságainkkal és az önfejűségünkkel tudjuk elűzni vagy megölni a szeretteinket. de néha azt érzem, igazuk van a skeanhedeknek. mindenki maradjon a saját népe mellett. egyépként a film zenéje a legjobb. kár hogy nem lehet letölteni sehol.
Vendég 2005. 03. 25. 17:48
Szerintem ez a film nagyon szakít! Bár a vágatlan verzíóhoz sajna nem volt szerencsém ,de ez nekem így is ütött.
Sőt az egész család azt mondja hogy király! A filmet az élet írta,és igazából ez a történet velünk él,csak "másfajta" emberek képében...
Vendég 2005. 03. 23. 19:16
hmmm, érdekes. Mondjuk én a zsidókkal nem vagyok túlzottan kibékülve, főleg a sok kamu miatt. Viszont amíg az ország nyalja az ilyen Kertész Imrék seggét, nem lesz semmi megoldva. Mindenki csak néz mint a hülyék...
Pozs
Neo 2005. 03. 20. 19:14
Érdekes film..........
Vendég 2005. 03. 19. 18:23
Ez a film szerintem azt szeretné bemutatni h gyűlőlni rossz dolog, de ezt kell tennünk ha jobb világot szeretnénk. A vágatlan verzióban meglátszik h hiába szeretnénk abbahagyni, kiprovokálják h ezt tegyük. Kb. a filmben ugyanazt csinálják a niggerek mint itt a cigányok.
mirci 2005. 03. 17. 20:00
Hát sziasztok... Én egy jó ideje ismerem a filmet, és a kedvencem lett. Mert Edward Norton és Edward Furlong nagyon jó színészek és iszonyat nagyot alakítottak ebben a filmben! Másrészt a témája is igen megfogó, számomra, de lehet h a nevemből ez kiderül és ugye bár manapság a világ "rasszista" lett, mondja ezt pár proli faszkalap...ezért a film tökéletes rácáfolás ill. egyetértést vált ki a nézőkből.
A vágatlan verzióról én is hallodtam, sőt sikerül is megszereznem! Az ilyen cenzúrázásokról főleg ennek a filmnek az esetén nem nagyon szeretek beszélni, mert ideges leszek. De válalom a kockázatot és még is ejtek egykét szót a tisztelt összegyülteknek: Szóval...a vágások ill. a cenzúrázások. Nem tudom ki menyire van kibékülve a zsidókkal (persze most nem falyi dolgokra akarok kijukadni, bár az is egy okádék, szerény véleményem) övéké az egész média. Mielőtt még vlki meggyanúsítani h ezt csak úgy mondom, jó lenne ha így lenne, de sajnos ez az igazság, személyes hozzátartozüm médiában/reklámmal foglalkozik és ő már csak tudja. Na de mielőtt elkanyarodnék más témák felé, térjünk vissza arra h, a zsidóké az egész média. Mindent megvágatnak ami nekik nem tetszik, és erre remek alkalom volt az Amerikai História X is. Ugyebár ha egy lalikus ember megnézi ezt a filmet, mi szűrődik le neki? Hát az h "kopaszok azok nácik, és perszte agresszív rasszisták. A film jó példa az ilyeneknek h ebből "ki lehet nőni" és jobb emberré válhatsz, annak ellenére h lelövi az öcséd egy nigger pusztán csak azért mert megvédte egy fajtársát. Persze ez is meglesz bocsátva és mindenki boldog, h a film azt sugalja h a rasszizmust minden körülmény között el KELL ítélni..." tömören enyi jön le a lalikus szemlélőnek. De ha megnézi egy "magamfajta" lányka, akkor én egészen mást szűrök le belőle...nem is csoda. A zsiók sírnak és próbálnak mindent eltűntetni ami "ellenük" szól, így tettek a filmel is... a többi dolgokról nem itt kell szótejteni. Rinyálnak a holokauszt miatt, minden évben az ő sírásukat kell hallgatni a 60évvel ezelőtti népírtásról, és úgy tesznek mintha evvel változtatni tudnának rajta. Szerintem inkább szánalmassá teszik magukat, ill. sok embernek tele lesz a töke velük. na mind1
Picit elkanyarodtam a témától, bocsesz. Remélem elolvassátok amit írtam, és esetleg egy-két válasszal vagy kommentárral is megtiszteltek :)
pápá
Vendég 2005. 03. 09. 11:05
Igazából ezt már én is hallottam. Mármint hogy ez a Derek a film végén (a vágatlan verzióba) leborotválja újra a haját. Igazából rühellem tiszta magyar szívből a cigányokat, de ez a néger dolog teszi őket is egyre szarabbá. Az, hogy látják, hogy milyen menő csávók ezek a niggerek Amerikába, és akkor ők is majd így tesznek, és a fejünk fölé nőnek. Persze mindenki csak néz, és hagyja az egészet, mert majd minden megoldódik magától. Ez itt a probléma. De én is csak hiába pofázok, mert senki nem áll ki a saját igaza mellett, és csak dumálni tud. És én nem értem hogy mi ennek az oka. Talán pl. az olyan hozzászólások, mint hogy: "film pont nem arról szól hogy amit a nácik csinálnak az a jó hanem
pont az ellenkezőjéről"
Pozs
Vendég 2005. 03. 08. 15:20
én teljesen egyetértek Derekkel és nem tudom hogy igaz ez de azt hallottam hogy mikor megölték a testvérét újra skinhead lett. üzenem guestnek hogy én NÁCI VAGYOK és végignéztem a filmet! (teljesen egyetértek pozszsal) a sok rohadt nigger tesz tönkre minden országot
Vendég 2005. 02. 22. 10:08
Guest???? Látom nem értetted meg a filmet. ...és ha valaki nem érti meg, akkor az minek nyit topikot róla? Nos, én nem vagyok semmilyen jobbos szervezet tagja, sőt semmilyen tag nem vagyok, de tény tény, szerintem a film tényleg azt mutatja be, hogy kinek van igaza, és ki az aki bűnöző, kik azok akik drogot árulnak gyerekeknek, stb... Mi volt pontosan az ami szerinted "rossz" volt a nácik szemszögéből
Pozs
:P 2005. 01. 16. 15:54
egyetértek az alattam 3. guesttel , barátomat is azért verték meg mert hungarista , és egyenlővé tették a nácikkal pedig ...
:P 2005. 01. 16. 15:51
ez a film a kedvenceim közé tartozik , tanuságos , meg minden értitek...
Vendég 2004. 12. 10. 17:23
Nem sok film volt rám ilyen nagy hatással, mint ez a mű. Szerintem ez egy modern ballada, filmes formában. 1-2 éve ha időm teheti mindig megnézem, 1 hónapban 1-szer biztos. Ez egy olyan film aminek biztosan nem lesz folytatása, ami elronthatná.
Vendég 2004. 12. 08. 15:34
Nem feltétlen a rosszról szól.......
Amugy meg Magyarországon a Hungaristákat Nácinak h pecsételik na ez a valódi baj
Vendég 2004. 11. 26. 16:28
Egyszerűen k.r.a jó!Én egymás után 4szer néztem meg,és ebből kétszer el is bőgtem magam a végén!
Max 2004. 11. 24. 21:21
Vagy a Schindler Listáján. Mindegy külömben, mert annyit mondana rá, hogy mekkora baromság.
Vendég 2004. 11. 24. 12:14
Tanulságos film.Szerintem minden nácinak ezen kellene végigmennie.és akkor talán............NA de remélem ilyen világ már nem lesz!
Max 2004. 11. 21. 21:07
Atttom. Edward Norton az Isten. Mellesleg a film jól bemutatja a sok zseniális amerikai nagyokost. Fogalmuk sincs arról hogy mit pofáznak.
Vendég 2004. 11. 21. 11:53
nem azé nyitom most ezt a topikot hogy idejöjjenek a nácik elemezgetni.
ez a film pont nem arról szól hogy amit a nácik csinálnak az a jó hanem
pont az ellenkezőjéről. neked mi a véleményed a filmről?

Fórum » DÜHÖNGŐ » Mozi + TV