Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!

Borzalmas show müsoraink pl:Mónika show

létrehozva: 2004. 11. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 03. 19. 18:34
Szar az egész.Semmi értelme.A szereplők mind 50 éves hajléktalan analfabéta alkoholisták.A Balázsban meg röhögnek a semmin.Inkább adhatnának helyette filmeket.Az egész családom odavan azért a moslékért.Ha megszólalok,"Csitt!Nem hallom a tévét!"Egy kategériába tartoznak a valóságshowkal és a reklámfilmekkel együtt.SZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorcy 2005. 03. 11. 19:53
Hát a színvonal megvan mindekettőbe....
Vendég 2005. 03. 10. 8:28
Isten gecit termel és szórja ránk
Mi meg szopjuk retkes faszát
Vendég 2005. 03. 10. 0:18
A baläzs egy nagy köcsög szerintem de a Monika az egy kurva jo fej csaj.
cica 2005. 02. 09. 14:30
hát na
Vendég 2005. 02. 05. 11:04
fizetett tahók ehe
cica 2005. 01. 27. 17:56
Én nem tudom a Mónika és a Balázs showba az utcáról szedik le az embereket? Mert multkor a mónikába asszem belenéztem és volt egy olyan türhető pasi(20 körül lehetett) és az anyjának mondta hogy ő biszexuális...erre be jött a ,,barátnője'' és bejött egy 40 éves pasas...azért ezen eléggé át lehet látni....
Vendég 2005. 01. 12. 13:48
Megfizetik öket.Azt hallottam,hogy egy sima szereplés 10 ezer,ha valami extra mutattvány van(verekedés pl) az 30.
csedede 2005. 01. 11. 22:23
En csak azt nem ertem, honnan szednek ossze annyi luzert, akik rohogtetik ott magukat, pl a Balazsban... neha , ha TV ele kerulok mindenfelet megnezek, a multkor azon szorakoztam, h meg a musorvezeto is majdem szemberohogte a "vendegeket"....de ennyi erovel beszelhetunk a valosagshowkrol is.....egyszer meg kell nezni, legyen viszonyitasi alap...:))
Blodded kiss 2005. 01. 10. 21:12
teljesen 1 et értek ...jön a sok cigány zsido nah deh 8 a sok hülye meg csak nézi
Vendég 2004. 11. 24. 17:13
Láttátok a mai Balázs-showt borzalmas volt véletlenül bele néztem de el is kapcsoltam
Vendég 2004. 11. 24. 16:41
Ja, és a Barbara meg egyre rondább, a haja egyszerűen szánalmas, egyáltalán nem áll jól neki. Amilyen szép csaj volt Eszterként, most olyan, mint a saját nagyanyja. Műsorvezetéshez pedig annyi tehetsége van, mint egy 2 évesnek.
Niki
Vendég 2004. 11. 24. 16:38
Az összes Talk-show, a Mónikával az élen arról szól, hogy bemegy az utcáról néhány alkoholista, koszos, vagy kifestett, nagyszájú kiscsaj, hogy ők hú de megmondják a véleményüket a másiknak, és ők mennyire megmutatják. Pl: milyen nagy tapasztalatuk van szexuális téren, és mennyi mindent bevállalnak, vagy előadják a maguk bunkó módján a szánalmas szövegüket. Aki ilyet néz, megérdemli, hogy szenvedjen ettől a fostól.!!!
Vendég 2004. 11. 24. 13:43
Az a baj hogy az emberek szeretik ezt a hülyeségeket a témák nagyon sokszor nem fö müsorba valok Kedves közszolgálari tv-ék miért nem lehet normális müsorokat vetiteni?
Vendég 2004. 11. 24. 12:16
Én csak azokat ítélem el akik ezeket megnézik.Mert talán ha nem néznék akkor levennék a műsorról.
Vendég 2004. 11. 24. 0:41
MONIKA IMÁDLAK
Vendég 2004. 11. 23. 19:51
Az egész nevetséges és megrendezett, teljesen lerí, hogy a "vendégek" rossz színészek, akik pénzért mindent bevállalnak.
Vendég 2004. 11. 23. 16:19
Na ha a Mónika szar(ek sztem is az)akkor a Barbara mi!?Nemrossz:
Barbara-necsináld már nálatok fehér a fal!És milyen így élni?Hát ilyen szenzációt!Most következzen a következő vendégünk Józsi aki reggel 2 lábbal kel föl!Józsi!

Na kb ez a véleményem a show-járól!
Max 2004. 11. 22. 20:53
Meg kivágnak a filmbl is, hogy telebasszák reklámmal! Pl. a "Hatodik érzék"-bl hiányzott a fele, arról nem is beszélve, hogy a durvább részek pont! Naná, hogy ne 18 éven felülieknek, hanem 12+. Kurvajó.
Thyrane 2004. 11. 22. 20:37
Hja.10-15 percesek a reklámok,óránként 2 reklámblokk biztos van.
Max 2004. 11. 22. 20:12
Meg lassan hosszabb a reklámblokk a film közben, mint maga a film. Ha nem hosszabb már most.
Andyka 2004. 11. 22. 20:10
Sőt még alatta az egész tv semmoit nem ér lassan nincs nézhetö musor benne
Thyrane 2004. 11. 22. 19:38
Ráadásul egyre több lesz az ilyesmikböl.Érdemes belenézni a német tv-müsorba,ott már délelött-délután ez megy,a színvonal meg ugyanúgy a béka segge alatt van,söt.
Vendég 2004. 11. 22. 17:13
Hö! A Mónika show eléggé 1 nagy fika! A Balázs 100szor jobb! De a Barbara egy qrvára kibaszott fasz 1 műsor! Amikor először láttam lehánytam a TV képernyőt!
2004. 11. 22. 13:10
Az teljes mértékben igaz. hogy a kereskedelmi tévék kínálata igen silány. De ennek mélyebb okai is vannak. A tizenéves és huszonéves közönség az, amely sokszor gondolkodás nélkül elfogad minden mocskot, ha kellően van csomagolva. Egyébként pedig a kereskedelmi tévék is a multi vállalkozások kezében vannak és nekik elsősorban gondolkodásra képtelen vagy gondolkodni nem akaró, manipulálható fogyasztók kellenek.
Erre jók a leépült agyú szereplőket mutogató, szánalmas és tökéletesen felesleges talkshowk.
Oswaldo 2004. 11. 22. 0:04
Szellemileg szakadt, üresfejű emberek,érvek és valós vélemények nélkül...lassan kezdem azt hinni a hogy ez a kereskedelmi csatornák egyfajta felénk fordított görbe tükre, társadalomkritika miszerint ..Lássátok ilyenek vagytok ti, a társadalmatok és az IQ-tok(ezt már végső elkeseredettségemben mondom).
Félelmetes hogy vannak olyan emberek akik saját álláspontjukkal sincsenek tisztában, képtelenek azt igazolni, állást foglanak egy témában de fingjuk sincs arról hogy miért, és ebből egy műsort csinálni....
vegyük úgy hogy ez egyfajta szintfelmérés, a magyar társadalomban lévő emberek szellemi szinvonalának reprezentálása a médián keresztül...másra már nemigen tudok gondolni...vagy talán arra hogy szellemileg igénytelen emberfők tudatos termelése történik a szemünk előtt és a szenny eláraszt.
Max 2004. 11. 21. 21:00
Az a baj, hogy akárki akármekkora baromságot mond, a Barbi TM úgy állítja be, mintha mennyire király duma lett volna.
Vendég 2004. 11. 21. 19:04
CSAK AZ A BAJ HOGY SOK EMBERT LE TUDNAK ÜLTETNI A TV ELÉ
Thyrane 2004. 11. 21. 18:45
A Barbara só nemcsak undorító,hanem végtelenül szánalmas is.Az a nöszemély mindenhova való,csak müsorvezetönek nem.
Vendég 2004. 11. 21. 15:00
Ebben teljessen eggyet értek veled pl a Barbarának sincs helye a tv-ben mert rendbe van a tinédzsereknek készült müsor de amit ö csinál egyenesen undoritó igen csak lehetne perelni a tv szolgáltatokat!
Vendég 2004. 11. 21. 14:30
Szörnbyű ez a sok szenny amit, ráadásul FŐMŰSŐR IDŐben sugároznak a tv-ből! Egy normális műsor sincs délután akármelyik közszolgálati tv-re kapcsolok. A gyerekek mit látnak: egyfolytában a káromkodást, a verekedést, szexet. Ez szörnyű! És az a legnagyobb probléma, hogy erre van KERESLET!!
Vendég 2004. 11. 21. 13:37
Az emberek pénzért járnak szerepelni vagy,hogy le égessék magukat

Fórum » DÜHÖNGŐ » Beszótá'? Ne szójjá' be!